Need for Speed: Shift | PC

NFS-Shift_PC_WindowsBOX-tempboxart_160h.jpg

شرکت سازنده : Slightly Mad Studios
شرکت پخش کننده : Electronic Arts
تاریخ عرضه : September 22, 2009
ژانر :Racing
اسکرین شات | تریلر

دنده را عوض کنید! NFS:Shift توسط رانندگان مسابقه برای بازی کردن به جای رانندگان مسابقات ساخته شده است. این بازی تجربه ای جدید از رانندگی با زاویه دید بسیار ارتقاء یافته اول شخص را به شما می دهد ( دیگر زاویه های دید نیز در بازی وجود دارد. ). بازیباز ها با هیجانی غیر قابل کنترل روبرو می شوند و این بار برای اولین بار تجربه ی رانندگی واقعی را با ماشین ها تجربه می کنند. سیستم ارتقاء یافته تصادفات و تخریب پذیری نیز یکی دیگر از پیشرفت ها در این بازی بوده است. ( خدا رحم کنه چون در مورد Prostreet هم همینو گفته بودند و دیگه بقیشو خودتون شاهد بودین ! )

آماده عوض کردن دنده در تاریخ 31 شهریور 88 باشید...

enzo ferrari

کاربر سایت
Jun 17, 2010
158
نام
سهیل
فراري؟؟؟؟:x:x:xمن اسم فراري شنيدم اينجا؟؟؟؟!!!!تو need for speed فراري؟؟؟؟
من يه چند روزه ميبينم اين تاپيکو با خودم ميگم چرا اين بازي از اون اعماق دوباره سر دراورده اينجاها؟؟بس بگو؟؟فراري اومده!!!!
اقا کسي اينو امتحان کرده واقعا,ببين درست,کامل...؟؟چون هر چي من تو اين 2صفحه ديدم همش يا لينک داده بودين واسه دانلود يا از مشکلاتش ميگفتين.
بازي رو بايد واسه اين پچ اپديت کنم يعني بايد versionشو اپديت کنم يا با همون version 1.0 ميشه بازي کرد اينو؟:-s:-ss[-o<[-o<

enzo ferrari

کاربر سایت
Jun 17, 2010
158
نام
سهیل
شايد شما يه کاريشو انجام نداديد؟؟؟!!!!!
تو سايتش که عکساش هست ولي البته تو سايتش نوشته فقط براي xbox حالا ديگه نميدونم.....!!!!!
خواهشا بگين قضيه چيه؟؟؟؟ الکي اميدوارمون نکنين:((:((

enzo ferrari

کاربر سایت
Jun 17, 2010
158
نام
سهیل
شايد شما يه کاريشو انجام نداديد؟؟؟!!!!!
تو سايتش که عکساش هست ولي البته تو سايتش نوشته فقط براي xbox حالا ديگه نميدونم.....!!!!!
خواهشا بگين قضيه چيه؟؟؟؟ الکي اميدوارمون نکنين:((:((
کسي جواب نميده؟؟؟؟؟؟

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
کسی میدونه حجم بازی بعد از نصب چقدر میشه؟
من الان 2 تا نسخه دارم یکی ستاپ اصل که میشه 4.76 و ستاپ دست ساز شده 5.18
حالا میخوام بدونم چرا این ستاپ اصلیه 400 مگ کمتره.آخه از این نسخه های شرکت Newtech ایران هست امکان داره چیزی ازش کم کرده باشن

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
کسی میدونه حجم بازی بعد از نصب چقدر میشه؟
من الان 2 تا نسخه دارم یکی ستاپ اصل که میشه 4.76 و ستاپ دست ساز شده 5.18
حالا میخوام بدونم چرا این ستاپ اصلیه 400 مگ کمتره.آخه از این نسخه های شرکت Newtech ایران هست امکان داره چیزی ازش کم کرده باشن
نسخه دو بار نصب، بعد از نصب دوم بازی در حدود 5.5 گیگ فضا میگیره.
فکر کنم نسخه ستاپ دست ساز کاملتر باشه.
(حالا چرا این موقع افتادی به فکر بازی)؟

• Like
Reactions: Wander

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
نسخه دو بار نصب، بعد از نصب دوم بازی در حدود 5.5 گیگ فضا میگیره.
فکر کنم نسخه ستاپ دست ساز کاملتر باشه.
(حالا چرا این موقع افتادی به فکر بازی)؟
الان چک کردم فهمیدم فیلم های بازی حجمشون کم شده ولی اصلا کیفیتشون مو نمی زنه و تازه همه فیلم ها رو عین نسخه دستساز داره
وقت نشد کامل بازی رو تموم کنم و خیلی هم دوسش داشتم برای همین گذاشتم برای یه زمان بهتر مثل الان
تازه پچ های بازی هم اومده و البته پک ماشین های فراری رو هم گرفتم و هم چیز آماده هست برای یه بازی ریسینگ خفن

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
الان چک کردم فهمیدم فیلم های بازی حجمشون کم شده ولی اصلا کیفیتشون مو نمی زنه و تازه همه فیلم ها رو عین نسخه دستساز داره
وقت نشد کامل بازی رو تموم کنم و خیلی هم دوسش داشتم برای همین گذاشتم برای یه زمان بهتر مثل الان
تازه پچ های بازی هم اومده و البته پک ماشین های فراری رو هم گرفتم و هم چیز آماده هست برای یه بازی ریسینگ خفن
فکر کنم حجم فیلمهای بازی باید کمتر از 1 گیگ باشه (اگه اشتباه نکنم تقریبا 900 مگابایت هست).
همون نسخه ستاپ دست ساز بازی کنی بهتره.

msd70741

کاربر سایت
Nov 19, 2008
285
نام
مهرداد
پک ماشین های فراری رو از کجا گرفتی ؟؟؟ نصب کردی درست اجرا میشه ؟؟؟

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
حتما لینک مستقیم یا مدیافایر رو بده سریییییییییع .
درضمن جایگزین ماشین های بازی میشه یا ماشین ها رو اضافه میکنه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر