معرفي تصويري عصر پهلوانان

ELISAN

کاربر سایت
Apr 9, 2008
396
نام
مهدی فنائی
asr-pahlevanl.jpg
بالاخره بازي عصر پهلوانان هم بعد از مدتها ارائه شد. اين بازي كه توسط شركت "رسانا افزار شريف" و با حمايت "بنياد ملي بازيهاي رايانه اي" توليد شده است. هم اكنون با قيمت 50.000 ريال قابل تهيه مي باشد. بسته بندي و طراحي جعبه، از ديگر بازيهاي ايراني بسيار بهتر است. گرافيك بازي نيز با وجود اشكالاتي كوچك در سطح قابل قبولي قرار دارد. نقطه قوت "عصر پهلوانان" صداگذاري عالي آن مي باشد و صحنه ابتدايي بازي نيز تحسين شما را برخواهد انگيخت. براي آشنايي بيشتر شما با اين بازي، ويدئويي از گيم پلي و ديگر ويژگيهاي عصر پهلوانان تهيه كرده ايم كه ميتوانيد با كليك در اينجا، آنرا با حجم 2 مگابايت دانلود نمائيد.

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
من تو بازار خیلی وقت پیش (یعنی یکی دو ماه پیش:cheesygri) این بازی رو دیدم
box shot شکیل و قشنگی داشت اما اسمش بسی خنده داره روش نوشته بود :
age of pahlavans :biggrin1:
حداقل میذاشتن :-"age of Heroes

utab

کاربر سایت
Jul 16, 2009
27
نام
mahnoosh
من تو بازار خیلی وقت پیش (یعنی یکی دو ماه پیش:cheesygri) این بازی رو دیدم
نظر شما رو من قبول ندارم چون که پهلوان به معنی قهرمان نیست و خودشون مثال زده بودن و گفتن چه طور کلمه سامورایی که ژاپنی به کار میره و ترجمه نمیشه مثل (last samurai) و مثال های دیگه... پس پهلوان هم نباید ترجمه بشه.....!

JustPCG

کاربر سایت
May 21, 2008
120
نظر شما رو من قبول ندارم چون که پهلوان به معنی قهرمان نیست و خودشون مثال زده بودن و گفتن چه طور کلمه سامورایی که ژاپنی به کار میره و ترجمه نمیشه مثل (last samurai) و مثال های دیگه... پس پهلوان هم نباید ترجمه بشه.....!

UTAB من با شما موافقم و جهت اطلاع باید بگم که پهلوان بدینگونه معنی میشود...
athlete یا champion که بیشتر athlete درسته
yes.gif

arthas

کاربر سایت
Jan 24, 2006
414
نام
آرشام
اقا حالا شما چه گيري به اسم بازي دادين ها .
به نظر من همون pahlavans كه گذاشتن خيلي عاليه . مثال بارزش هم همون سامورايي :cheesygri
من دانلود كردم و ديدم . به نظرم كار خيلي خوبي بود و در سطح ايران مي شد گفت كار عالي بود . يعني گرافيكش كه نسبتا خوب بود حالا صدا و گيم پلي و داستان و .... رو نمي دونم ديگه ... چون من هنوز نديدم
راستي screenshot ازش نداري بزاري ببينيم ؟:smile:

هنگامه

کاربر سایت
Aug 17, 2009
2
با شما موافق هستم. اسم بازی یا باید کاملا فارسی باشد یا کاملا انگلیسی. age of phahlavans کاملا بی معنا است.
age of heroes کمی کلیشه ای است و تشابه اسمی با بعضی بازیها دارد.

utab

کاربر سایت
Jul 16, 2009
27
نام
mahnoosh
با شما موافق هستم. اسم بازی یا باید کاملا فارسی باشد یا کاملا انگلیسی. age of phahlavans کاملا بی معنا است.

من اصلا" متوجه منظور شما نمی شم که میگین بی معناست...!
در ضمن کشورها می تونن از این راه و راه های مشابه فرهنگ و تاریخ خودشون رو به جهان معرفی کنن و به نظر من از راه بازی کامپیوتری راه بسیار خوبیه....!
و لطفا" یکم وطن پرست باشید شاید ما هم به یه جا رسیدسیم...!
و دیگه این که بدونین این کار ایرانی هاست که دوست دارن همه چیز معنی کنن یا بر عکس
اکثر خارجی ها به اصل و ریشه کلمه احترام می ذارن و این خیلی مهمه که یک کلمه از کجا به وجود میاد...! مثل ما نیستن......!

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
اولاً ما چیزی به نام کاملاً فارسی یا کاملاً انگلیسی نداریم.معمولا در موضوع زبان نمیشه همچین چیزی گفت! | دوماً اسم انگلیسی بازی Orient: a Heros Hertigate هست. در اون مورد هم که چرا age of pahlevans ترجم کردن. کلمه پهلوان یک کلمه اصیل فارسی است که در ادبیات کهن فارسی هم میتونید ببینید. این داستان ها و این کلمه در ادبیات های جهان شرق و غرب وجود نداره که براش معادل بیاریم.
همونطور که نمیشه برای کلمه "تانک" در فارسی معادل آورد!
موفق باشید |!|

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
حالا چه گیری دادید به عنوان بازی.... ولی به نظر منم مسخره نیست .

همونطور که نمیشه برای کلمه "تانک" در فارسی معادل آورد!

اگه ماهاییم که واسه تانک هم معادل درمیاریم lol

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر