The Sims 3 | PC

logo_sm.png

شرکت سازنده : The Sims Studio
شرکت پخش کننده : Electronic Arts | EA
تاریخ عرضه : June 2, 2009
ژانر : Simulation

سری بازی های The Sims دوباره باز می گردند. The Sims 3 به شما اجازه هرگونه کاری در دنیای مجازی را می دهد. می توانید از خانه خود بیرون بروید ، با سیستم جدید و فوق العاده قویتر نسبت به نسخه های قبلی با دیگران ارتباط برقرار کنید یا به ساخت خانه رویایی خود بپردازید و همه چیز شامل گل ها ، کاغذ دیواری ها ، رنگ شیشه ها و ... را تغییر دهید تا به قلعه ، کلبه یا خانه آرزوهای خود برسید.
آماده اداره یک خانواده در تاریخ 12 خرداد 88 باشید !

• Like
Reactions: kamyy

ljshok

کاربر سایت
Oct 18, 2012
146
سلام؛
سکه؟! منظورتون از سکه چی هستش؟ بیشتر توضیح بدین. سکه های World Adventures؟

Sent from my LT26ii using Tapatalk 4
مثلا چند تا شهر هستند که قفل هستند
برای باز کردن اون ها باید بری اینترنت وصل بشی و عضو سایت ea game بشی و بعدش پول بدی و در اخر دانلودشون کنی.
بعضی سایت ها میفروشن
مجموعه بی نظیر استور آپدیت های سیمز 3 | فروشگاه اينترنتی میهن شاپ
نمیتونم چداگونه فقط دانلود کنم؟؟؟
شهر های جدید مانند پاریس رو Aurora Skies .بیارم

فقط یک سوال دارم
میتونم اینا رو دانلود کنم؟؟

The Mera Abides

Entierra tu primer juguete
کاربر سایت
Dec 26, 2012
442
نام
میلاد
مثلا چند تا شهر هستند که قفل هستند
برای باز کردن اون ها باید بری اینترنت وصل بشی و عضو سایت ea game بشی و بعدش پول بدی و در اخر دانلودشون کنی.
بعضی سایت ها میفروشن
مجموعه بی نظیر استور آپدیت های سیمز 3 | فروشگاه اينترنتی میهن شاپ
نمیتونم چداگونه فقط دانلود کنم؟؟؟
شهر های جدید مانند پاریس رو Aurora Skies .بیارم

فقط یک سوال دارم
میتونم اینا رو دانلود کنم؟؟
منظورتون simpoint هست دیگه؟

The Mera Abides

کاربر سایت
Dec 26, 2012
442
نام
میلاد
اره
میشه یه جوری خرید؟
خریدش میتونه گرون بشه براتون. واسه همین پیشنهاد من به شما اینه که بدون خرید از اینجا دانلودش کنین: AuroraSkiesGold
به احتمال زیاد یه ارور خواهد داد موقع نصب. اگه بده بهم از همین ترد اطلاع بدین تا بگم بهتون باید چیکار کنید.

The Mera Abides

کاربر سایت
Dec 26, 2012
442
نام
میلاد
سلام حجم expansion seasons چقدر هست ؟ میشه لینک برای دانلودش بدید؟ با تشکر.
لینک فایل تورنت: http://torcache.net/torrent/C83807E70AEC5FE8055AC970798624DF7F0D11ED.torrent (حجم: 1.93 گیگ)
لینک untorrent رو اگه خواستین به راحتی میتونین از گوگل پیدا کنین. واسه اینکه بهترین نتیجه رو بگیرین این عبارت رو سرچ کنین: "دانلود بازی sims 3 seasons"

ljshok

کاربر سایت
Oct 18, 2012
146
خریدش میتونه گرون بشه براتون. واسه همین پیشنهاد من به شما اینه که بدون خرید از اینجا دانلودش کنین: AuroraSkiesGold
به احتمال زیاد یه ارور خواهد داد موقع نصب. اگه بده بهم از همین ترد اطلاع بدین تا بگم بهتون باید چیکار کنید.
این ارور رو میده
ولی مال من به روزه

jxai4ssp4vy04d11lup0.png

من یه جوری نصبش کردم و مشکل حل شد
ولی چجوری از سکه ها استفاده کنم؟

آخرین ویرایش:

The Mera Abides

کاربر سایت
Dec 26, 2012
442
نام
میلاد
این ارور رو میده
ولی مال من به روزه

jxai4ssp4vy04d11lup0.png

من یه جوری نصبش کردم و مشکل حل شد
ولی چجوری از سکه ها استفاده کنم؟
با عرض پوزش بابته تاخیر در جواب :D
یجور نصب کردین؟ :D چجوری نصب کردین؟ میخواستم آموزش نصب Sims3Pack هایی که بطور مستقیم بقیه میذارن رو بزارم ولی انگار خودتون حلش کردین.
و درباره simpoint ها، تو فروم سیمز 3 اکانت دارین؟

felor

کاربر سایت
Nov 1, 2013
3
سلام . من بازی سیمز 3 ریختم و بعد آبدیتشو ریختم بعد ورژن بعدیشو ریختم مثلاً high end loft stuff ، وقتی وارد بازی می شم پیغام می ده
No game disc found ! please insert the sims 3 high-end loft stuff game disc before proceeding ، سیدیشم می زارم باز همین پیغام می آد . دوباره یه پک دیگرو امتحان کردم بازم همین طوری شد . می شه بهم کمک کنید باید چه جوری این ارورو رفع کنم . خواهش می کنم یکی کمکم منه ، خیلی ناراحتم :(( :(

The Mera Abides

کاربر سایت
Dec 26, 2012
442
نام
میلاد
@felor: بازیتون کرک نشده. باید دو فایل TS3W.exe و TSll.host رو از فولدر کرک دیسک Hige-End SP کپی کنید و به فولدر Game\Bin در محل نصب بازی اصلی paste & replace کنید. بعد از TS3Wی که پیست کردید بازی رو اجرا کنید.

felor

کاربر سایت
Nov 1, 2013
3
mehrad : سلام منم مثل شما این مشکل و دارم. شما چه جوری ارورشو حل کردی ؟

- - -ویرایش - - -

mera : بالاخره یکی مسیجمو خوند :) خیلی ممنونم از کمکت ولی من این کارو کردم بازم این ارور نمیره
:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر