راهنمای جزئی کاسپر اسکای 8

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
با سلام بر دوستان
من در اینجا یک راهنمایی جزئی درباره طریقه استفاده از سریال و روشه آپدیت کردنه کاسپراسکای8 برایتان میذارم البته من میدونم که همه بچه ها وارد هستند :biggrin1:
منم به خودم امدم گفتم گذاشتنش ضرری نیست برای همین بود که هر کی مشکلی داره از این روشها که من میگم اینشاله استفاده کنه:biggrin1:
وقتی شما کاسپر را نصب میکنید و وقتی میخواهی بازش کنید با تصویر زیر روبروی میشد
picture.php
خوب باید چه کار کرد ؟
دو راه داره یکی یا باید آپدیت بشه یا باید سریاله جدید برایش بذارید
خوب روشه سریال گذاشتند در این روشن اول شما به سایته http://kavkiskey.com/new.html میروید بعد صفحه برای شما باز نمیشود چرا و برای شما تصویر زیر میاد
picture.php
خوب باید چه کار کرد شما باید کاسپر را خاموش کنید بروی کاسپر که در پایینه صحفه مانیتور قرار دارد کلیده سمته راست بزنید و گزینه اخری یعنی Exit را بزنید تصویر زیر
picture.php
خوب بعداز این کار شما درباره سایت را Refreshمیکنی تا تصویر زیر بیاد
picture.php
یکی از گزینه ها را انتخاب کنید البته برای راحتی خودتان سعی کنید همیشه یک چندتایی برداشته برای روزهای بعد که دیگه نخواهید اینکارها را انجام دهید:biggrin1:
خوب یک توضیح درباره KISیاKASبدم خوب اینها جی هستند :confused:
KIS یعنی Kaspersky Internet Security
KASیعنی Kaspersky Anti-Virus
البته این شمارها 8یا7یعنی شمارها کاسپر اسکای است البته 6 هم داره اگر بگردی برای نیازتان میتوانید بردارید هر کدام که خواستید:biggrin1:
وقتی روی گزینه میزنید صحفه پایینی برایتان باز میشه
picture.php
بعد که صحفه باز شد روی گزینه Click to download this file کلیک کنید بعد صحفه زیر باز میشه
picture.php
بعد گزینه save را بزنید البته توجه داشته باشید که کجا save میکنید که بعدم بتونید به راحتی پیدا کنید :-"
وقتی دانلود کردید کاسپر را روشن کنید بعد مثله صفحه زیر
picture.php
همان طور که در تصویر مبینید گزینه اخری یعنی License بعد گزینه وسطی یعنی Activate the application بعد تصویر زیر میاد
picture.php
بعد گزینه سومی یعنی Activate using the key file انتخاب میکنید :biggrin1:
بعد تصویر زیر میاد
picture.php
بعد روی گزینه Browse را کلیک میکنی بعد یک تصویر زیر برایتان رونما میشه
picture.php
بعد سریالهایی که قبلا گرفته اید را انتخاب کنید و بعد Open را بزنید بعد Activateرابزنید بعد به صحفه زیر میرید
picture.php
بعد گزینه Finish زده بعد کامپیوتر را ریست میکنید مثله تصویر زیر
picture.php
بعداز اینکار باید آپدیت بشه البته وقتی داخله اینترنت رفتید اون خودش اتوماتیک اپدیت می کنه مثله تصویر زیر
picture.php
برای اینکار خودش به صورته اتوماتیک انجام میده و مشکلی نداره بعد کاسپر شما سبز میشه مثله تصویر زیر
picture.php
برای اطمینان بیشتر رایانه خود را Full Scan بکنید و همه ویروسها را برایتان پاک میکنه مثله تصویر زیری
picture.php
البته اینکار هم زمان هم میبره ولی خوب بهتر
توجه:هیچ وقت دست به تنظیماتش نزنید همان طور که هست خوبه :-"
-------------------------------------------------------------------
خوب اینشاله که مورده استفاده قرار گرفته باشه امیدوارم مشکلی برایتان :biggrin1:
و هر سوالی بود من در خدمتم :smile:
چاکریم حسین:biggrin1:
ویرایش
من این را یکمی بهش اضافه کردم یعنی کاملترش کردم :blushing:
حق کپی برداری ندارید مگر انکه مبنع یادتان نره :mad:

آخرین ویرایش:

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,761
نام
فرشید
شما میدونی این سایت Kavkiskey که بهش لینک دادی، توسط خود Kasper 8.0 یه سایت خطرناک Phishing Site (برای دزدیدن اطلاعات شخصی کاربر مثل پسورد و Credit) شناخته میشه؟؟!

حالا اینکه این سایت واقعا مشکل داره یا کسپر عمدا بستتش رو نمیدونم ، اما بنظر من باز کردن این سایت به هر حال یه ریسکه، برای یه آنتی ویروس قوی مثل کسپر پول دادن و نسخه اورجینال گرفتن ارزشش بیشتره از این همه دردسره

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
آقا دستت درد نکنه
از این سوالا زیاد می شد که انشاا... کم بشه .
اقا خواهش میکنم اینشاله که تمامی مشکلات بچه تا حدی رفع بشه که دیگه بچه ها سوال کمتر داشته باشند
شما میدونی این سایت Kavkiskey که بهش لینک دادی، توسط خود Kasper 8.0 یه سایت خطرناک Phishing Site (برای دزدیدن اطلاعات شخصی کاربر مثل پسورد و Credit) شناخته میشه؟؟!

حالا اینکه این سایت واقعا مشکل داره یا کسپر عمدا بستتش رو نمیدونم ، اما بنظر من باز کردن این سایت به هر حال یه ریسکه، برای یه آنتی ویروس قوی مثل کسپر پول دادن و نسخه اورجینال گرفتن ارزشش بیشتره از این همه دردسره

البته (به نظر من) شما هم یکمی درست میگید و هم یکمی درست نیست حرفتان خوب برای چی
البته شما که میگید که خطر ناک من که اصلا تا حالا که استفاده کردم و تا حالا به مشکلی بر نه خوردم بعد همان طور که قبلا هم گفته بودم یک چندتایی ور میداریم و دیگه نمی خواد هی بریم ور داریم
البته اونجا هم که شما میگید پول بدیم جاش مطمعن باش که کسی پول جای این چیزها نمیده این را مطمعن باش چرا بخاطر اینه که همه بچه ها که پولدار نیستند درسته شاید بعضی پولدار باشند و بعضی ها هم پولدار نیستند :biggrin1:
ولی خوب اینم نظری و هر کی خواست استفاده میکنه و هر کی نخواست استفاده نمی کنه :-"
و فقط برای من دعا کنید همین چاکریم:biggrin1::love:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
اقا کسی سایتی مثله اون سایته نداره تا من بروم سریالها را بصورته مجانی دانلود کنم اخه اون سایته فایده نداره همشون کار کرده هستند ممنون:biggrin1:

mahdarshab

کاربر سایت
Jun 1, 2008
42
نام
MAH
KIS KEYS

سلام اینارو امتحان کن.
خداییش کسپر بهترین آنتی ویروسه.
من اگه پول داشتم اصلشو میخریدم.

Attachments

• KIS KEYS.rar
    9.8 KB · مشاهده: 0

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
اره تند تند بلک میشه
ولی خوبه هم جدیدا را امتحان کردم و هم قدیم ها انکاری قدیمها بیشتر مورده قبولشه:confused:

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
درود

Kaspersky.KeY.KAV.and.KIS.jpg

اینم کلید های جدید برای کاسپر اسکی 6 و7 و 8 و 9
دریافت
Online Activation Code for Kis 2009 v.8.0.0.506:
Mpq9t-eazhx-9s3gf-x2y3z