همه چیز درباره ویندوز 7

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
یعنی یکی نیس بفهمه این مشکل کوفتیه من از چیه؟ هزار بارم اینجا مطرح کردم ولی کسی نیس جواب بده؟؟؟؟؟
من جدیدا تو بازیا بعد یه ساعت بازی کردن با ارور close program مواجه میشم

شما درایور گرافیکت رو آپدیت کن در مرحله اول ...
اگر این کار رو قبلا انجام دادی سعی کن ویندوزت آپدیت باشه کاملا
آخرین کار اینه که روی icon بازی راست کلید کنید در منو Properties از تب Compatibility ویندوز XP SP3 رو انتخاب کنید شاید درست بشه

erfan_021

کاربر سایت
Aug 26, 2010
353
نام
مـحـمـد
همین چند مین پیش بلو اسکرین داد نرم افزار بلو اسکرین رو که با کردم دو تا از ارور ها قرمز شده بود
اما نفهمیدم از کجاس عکسشو میذارم شما راهنمایی کنید

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
همین چند مین پیش بلو اسکرین داد نرم افزار بلو اسکرین رو که با کردم دو تا از ارور ها قرمز شده بود
اما نفهمیدم از کجاس عکسشو میذارم شما راهنمایی کنید
هر وقت مشکل blue screen یا BSOD برات پیش اومد برو فروم زیر و اونجا مشکلتو جستجو کن تو خیلی موارد میتونی تاپیکی مشابه مشکلت که قبلا حل شده پیدا کنی و یا خودت اونجا تو قسمت BSOD یه تاپیک بزن. مثال:
Solved BSOD on New Win7 x64 - ntoskrnl.exe+7f1c0 - random ~ every few days. - Windows 7 Forums
من فقط میتونم پیشنهاد بدم که با نرم افزار زیر سیستمتو چک کنی:
http://support.kaspersky.com/downloads/utils/tdsskiller.exe

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام
ویندوز من اکتیویتش پریده! میشه اکتیوش کرد(با این شرایط) یا باید دوباره ویندوز نصب بشه؟
نه
نیازی به نصب مجدد ویندوز نیست

توی این لینک انواع فعال ساز های ویندوز 7 قرار داده شده (آخرین نسخه و آپدیت شده)
راهنمایی های لازم رو هم ذکر کرده
سوالی بود در خدمتم

Rostam_1

کاربر سایت
Jan 19, 2011
8
سلام

دوستان چه طوری میشه Folder های یک درایو رو به ترتیب سایز مرتب کرد؟

در ویندوز این امکان وجود نداره چون سایز داریوها رو نداریم برای این کار معمولا از نرم افزارهای جانبی مثل نرو استفاده میشه که سازی فولدرها رو میزنه

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
دوستان آپدیت KB971033 نصب شده ولی ویندوز هنوز از کار نیفتاده من چكار بايد بكنم كه ويندوزم مشكلي براش پيش نياد؟الان ديگه ديره گزينه Never check for updates رو انتخاب كنم درسته؟
از RemoveWAT استفاده كردم و با موفقيت تموم شد و ريستارت كرد منتها هنوزم غير فعال نشده.

نبايد بعد از استفاده از نرم افزار تغييري توي ليست بالا اعمال شه؟

آخرین ویرایش:

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
دوستان آپدیت KB971033 نصب شده ولی ویندوز هنوز از کار نیفتاده من چكار بايد بكنم كه ويندوزم مشكلي براش پيش نياد؟الان ديگه ديره گزينه Never check for updates رو انتخاب كنم درسته؟
از RemoveWAT استفاده كردم و با موفقيت تموم شد و ريستارت كرد منتها هنوزم غير فعال نشده.

نبايد بعد از استفاده از نرم افزار تغييري توي ليست بالا اعمال شه؟
تو Run تایپ کن
Programs and Features
و اینتر رو بزن

سمت چپ روی view installed Updates کلیک کن
آپدیت رو Uninstall کن

-
بعد تنظیمات آپدیت رو روی این گزینه بذار
check for updates but let me choose whether to download and install them

بعد دفعه اول که چک کرد و لیست آپدیت های جدید رو آورد
همون آپدیت خاص رو به لیست آپدیت های مخفی(Hide update) اضافه کن که ناخواسته نصب نشه

حالا با خیال راحت میتونی از بقیه آپدیت های ویندوز استفاده کنی

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
تو Run تایپ کن
Programs and Features
و اینتر رو بزن

سمت چپ روی view installed Updates کلیک کن
آپدیت رو Uninstall کن

-
بعد تنظیمات آپدیت رو روی این گزینه بذار
check for updates but let me choose whether to download and install them

بعد دفعه اول که چک کرد و لیست آپدیت های جدید رو آورد
همون آپدیت خاص رو به لیست آپدیت های مخفی(Hide update) اضافه کن که ناخواسته نصب نشه

حالا با خیال راحت میتونی از بقیه آپدیت های ویندوز استفاده کنی

دوست عزيز من اينكارو انجام دادم و چند روزيم راحت بودم ولي الان يكي دو روزه دوباره هنگام بالا اومدن ويندوز ازم سوال ميكنه كه اكتيو ميني يا نه؟
تو بخش Programs and Features ديگه اپديت مذكور وجود نداره كه Uninstall کنم . نرم افزار RemoveWAT رو هم اجرا ميكم ديكه گزينه Remove وجود نداره بجاش restore هست.

البته اون عكسي كه توي پست اول گذاشتم وليستي كه بش اشاره كردم همچنان به همون صورت باقي مونده و اپديت KB971033 هنوز هستش. گزينه Never check for updates هم فعاله.

Völundr

کاربر سایت
Jul 6, 2013
267
من فولدر ه Downloads ام 20 دقیقه طول میکشه تا بیاد بالا, سیستم زغالی دارم البته, ولی خوب بقیه پوشه ها خوبن:D
یک گیگابایت رمx_x

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
امروز اومدم ویندوز 7 رو نصب کنم, همون درایوی که قبلا ویندوز نصب کردم رو فرمت کردم و پاک کردم(بخاطر اینکه میخواستم با یه پارتیشن دیگه ادغام کنم) ولی ادغام نشد هیچ الانم همون درایو رو اومدم دوباره بسازم ارور زیر رو میده:
Failed to create a new partition on the selected unused space. Error:0x8004240f
دستم به خشتکتون کمک کنید, 70-60گیگم رو هواست!:|

Völundr

کاربر سایت
Jul 6, 2013
267
امروز اومدم ویندوز 7 رو نصب کنم, همون درایوی که قبلا ویندوز نصب کردم رو فرمت کردم و پاک کردم(بخاطر اینکه میخواستم با یه پارتیشن دیگه ادغام کنم) ولی ادغام نشد هیچ الانم همون درایو رو اومدم دوباره بسازم ارور زیر رو میده:

دستم به خشتکتون کمک کنید, 70-60گیگم رو هواست!:|
چند تا پارتیشن دارید؟ بیشتر از 4 تا نمیشه داشت:D این هم بخون:
http://answers.microsoft.com/en-us/...artition/03270f3f-116e-4d1d-8f27-17ff1108460d
پ.ن:چند تا فایل پاک کردم مشکل حل شد:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر