همه چیز درباره ویندوز 7

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
خواهش میکنم دوست من.
(اگر درست یادم باشه) از طریق ویندوز هم دستوراتی وجود داره که ای کار رو انجام میده اما بهترین و مطمئن ترین راه استفاده از همین برنامه هست

دانیال عزیز،وقتی برنامه رو روی یه ساعتی تنظیم میکنم که سیستم خاموش بشه، اون ساعت رد میشه و توی روز بعد،همون ساعت سیستم خاموش میشه:مثلا دیشب

تنظیم کردم که 7 صبح خاموش بشه اما این اتفاق در 7 بعد از ظهر امروز افتاد :d. . .حالا چیکار کنم؟؟

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
دانیال عزیز،وقتی برنامه رو روی یه ساعتی تنظیم میکنم که سیستم خاموش بشه، اون ساعت رد میشه و توی روز بعد،همون ساعت سیستم خاموش میشه:مثلا دیشب تنظیم کردم که 7 صبح خاموش بشه اما این اتفاق در 7 بعد از ظهر امروز افتاد :d. . .حالا چیکار کنم؟؟
عجیبه!
تنطیمات برای روز مشخص رو چطور قرار دادی؟ روی Daily گذاشتی؟
مطمئنی برنامه به طور درست کرک شده ؟

Ajdar-002

کاربر سایت
Oct 22, 2010
667
با سلام.ویندوز سون رو پیسی من نصب نمیشه.این مشخصات سیستممه:

CPU: AMD Phenom(tm) 8450 triple-core processor 2.11ghz
RAM:2 GB
VGA:NVIDIA Geforce 8500gt

امکان مشکل از کارت گرافیک باشه؟ارور رو هم یادم نمیاد چی بود.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود

به شدت نیاز دارم از Win XP استفاده کنم ولی الان Win 7 دارم :D. راهی هست بتونم یه جوری xp رو نصب کنم و از داخل 7 بهش دسترسی داشته باشم؟

دوم اینکه فایل backup ویندوز 7 چطوری و از کجا میتونم استفاده کنم؟

ممنون.

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
درود

به شدت نیاز دارم از Win XP استفاده کنم ولی الان Win 7 دارم :D. راهی هست بتونم یه جوری xp رو نصب کنم و از داخل 7 بهش دسترسی داشته باشم؟

دوم اینکه فایل backup ویندوز 7 چطوری و از کجا میتونم استفاده کنم؟

ممنون.

نمیخواد XP رو install کنی
برنامه ای که کار نمیکنه با رو روش رایت کلیک کن بعد برو تو قسمت Compatibility تیک ـه "Run this program in compatibility mode for" رو بزن و اونجا ویندوزی که میخوای رو انتخاب کن

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
نمیخواد XP رو install کنی
برنامه ای که کار نمیکنه با رو روش رایت کلیک کن بعد برو تو قسمت Compatibility تیک ـه "Run this program in compatibility mode for" رو بزن و اونجا ویندوزی که میخوای رو انتخاب کن
ببخشید بد گفتم. ویندوز xp رو میخوام چون میشه خیلی راحت اینترنت رو بین pc و 360 به اشتراک گذاشت. به این دلیل نیاز دارم.

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
ببخشید بد گفتم. ویندوز xp رو میخوام چون میشه خیلی راحت اینترنت رو بین pc و 360 به اشتراک گذاشت. به این دلیل نیاز دارم.
Windows XP Mode رو نصب کن؛ من دی وی دیش رو دارم و نصب هم کردم خیلی جالبه! ویندوز از داخل ویندوز 7 به راحتی اجرا میشه. میتونید هرچقدر که دوست دارید بهش RAM اختصاص بدید؛ کارت گرافیک رو نمیتونید داخل ویندوز استفاده کنید و فقط هم از 1 هسته از CPUتون میتونید استفاده کنید! داخل سایت مربوطه برو نیگا کن ببین CPUت میتونه ساپورت کنه؛ یه نوع تکنولوژی باید داشته باشه CPU که اسمش رو یادم نمیاد!
اما در کل به کارت میاد:)

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
@FRATOS

یک xp کنار 7 نصب کن ! :d من الان دارم اینکارو میکنم ، اونطوری از منابع هم استفاده میکنن و میشه دو ویندوز تو 1 ویندوز ! :d خیلی بهتره !

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
@FRATOS

یک xp کنار 7 نصب کن ! :d من الان دارم اینکارو میکنم ، اونطوری از منابع هم استفاده میکنن و میشه دو ویندوز تو 1 ویندوز ! :d خیلی بهتره !
یه گاید خوندم و دقیقا از روی همون جلو رفتم ولی نشد. یعنی همون موقعی که میخواد بره برای نصب اصلی Xp، وارد اون بخش نمیشه و توی استارت گیر میکنه. دوباره باید 7 رو ریکاور کنم چون دیگه نمیشه به این هم وارد شد!. کلا کسی بتونه دقیق منو راهنمائی کنه توی این زمینه از خجالتش درمیام.

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
یه گاید خوندم و دقیقا از روی همون جلو رفتم ولی نشد. یعنی همون موقعی که میخواد بره برای نصب اصلی Xp، وارد اون بخش نمیشه و توی استارت گیر میکنه. دوباره باید 7 رو ریکاور کنم چون دیگه نمیشه به این هم وارد شد!. کلا کسی بتونه دقیق منو راهنمائی کنه توی این زمینه از خجالتش درمیام.

نگا ، ( کلمه اول فکر کردم فحش دادی :| ! ) تو باید اول ویندوز xp رو بریزی ، بعد سون ، اونطوری نمیشه ! کار راحتیه از فایهای تو ویندوز بکاپ بگیر و ... :d

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
اگه نمیخوای XP بریزی با Vmware نصب کن کارتو انجام بده پاکش کن خیلی راحت و بی درد سر !

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام

میتونی از ویندوز XPهای Portable استفاده کنی.کارت راه میفته ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر