20 دقیقه از گیم پلی Resident Evil 6 لیک شد | المان های اکشن ، نبود صحنه های ترسناک !

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
به تازگی شرکت Capcom ، ناشر بازی Resident Evil 6 ، یک ویدئو بیست دقیقه از بخش Campaign بازی Resident Evil 6 ریلیز کرده است که مربوط به شخصیت لئون اسکات کندی می باشد .

در این ویدئو که اطلاعات زیادی از گیم پلی این بازی داده شده است که می شود گفت این اطلاعات نا امید کننده می باشد .

اصولا ، بازیکنان سری Resident Evil را با عنوان ترس می شناسند ولی در این ویدئو هیچ آثاری از این ترس نمی بینیم .

همینطور گزارشی از سوی طرفداران منتشر شده است که طی آن ، اعلام شده است که این بازی ، یک Resident Evil نمی باشد و به یک بازی اکشن نزدیک تر است .

این بازی در سال جاری بر روی PC , Xbox 360 و PS3 عرضه خواهد شد و برای اولین بار ، کریس ردفیلد و لئون اسکات کندی با یکدیگر روبرو می شوند .

Resident Evil 6: 20 Minutes of Leon Gameplay, Not SCARY, more ACTION ORIENTED

آخرین ویرایش:
تریلر رو دیدم هایپ شدم شدید :دی همون چیزیه که دوست دارم باشه! ولی با توجه به E3 میشه گفت صحنه های سینمایی و اکشن هم توش هست نه اینکه همش کلاسیک باشه...

ترس در بازی Evilمرد از بین رفت الان اسم این بازی رو باید بزارنSuperActionخدا بیامرزه بازیها و نسخه های قدیم اویل واقعا جذاب و ترسناک بود 1 2 3کمی4وکمی5

گمونم نود درصد اونایی اینجا پست دادن ترلرو ندیدن
خیلی مخوفه اقا
یکی از نقاط قوت بازی اینه افلاین دونفره داره وگرنه سکته میزنن ملت:دی

گمونم نود درصد اونایی اینجا پست دادن ترلرو ندیدن
خیلی مخوفه اقا
یکی از نقاط قوت بازی اینه افلاین دونفره داره وگرنه سکته میزنن ملت:دی

تریلر رو دیدم .به این میگی مخوف و ترسناک!!

سال 2008 هنوز کسی نمیفهمید dead space یعنی چی بالای همین مخوف بودنش مثل تووپ صدا کرد.اگه به این میگی مخوف به یه ip جدید که بی نام ونشان بود اون زمان چی میگفتی؟

رزیدنت اویل یکی از عناصر مهمش که باعث معروف شدنش شد گیم پلیش بود که چیزی که تو این تریلر بود بیشتر شبیه dead space شده بود.
تازه ds یه نفر بود اینجا تازه دو نفر هم هستن.

***** شکن بزن از همون لینک صفحه اصلی بگیر
* براي چي راحت باش اينجارو عين خونه ي خودت بدون تعارف نكن:d

با وجود ابر هيولايي به نام نميسيس تو اون زمون اين حكم خاله شادونه رو تو بازي داره:d

Campus - Visitor's Room Gameplay Part I SD HD
Campus - Visitor's Room Gameplay Part II SD HD
اینم لینک با کیفیتش از سایت GT
---------------------------------------------------------------
من که خوشم اومد حالا دوستان دیگه رو نمیدونم ولی بازی جذابی شده تازه وقتی تیر به نقاط حساس زامبی ها میخوره اون تیکه کنده میشه ، مشت و لگدم که اومده شده اکشن اکشن خدا رو شکر فعلا زامبی ها بیل و کلنگ و نیزه تو دستشون رویت نشده همین جای امیدواری هستش البته برای من :d سبک تاریکی بازی و مکان های مختلف بازی هم که خوبه به نظر من میترکونه

Campus - Visitor's Room Gameplay Part I SD HD
Campus - Visitor's Room Gameplay Part II SD HD
اینم لینک با کیفیتش از سایت GT
---------------------------------------------------------------
من که خوشم اومد حالا دوستان دیگه رو نمیدونم ولی بازی جذابی شده تازه وقتی تیر به نقاط حساس زامبی ها میخوره اون تیکه کنده میشه ، مشت و لگدم که اومده شده اکشن اکشن خدا رو شکر فعلا زامبی ها بیل و کلنگ و نیزه تو دستشون رویت نشده همین جای امیدواری هستش البته برای من :d سبک تاریکی بازی و مکان های مختلف بازی هم که خوبه به نظر من میترکونه
چرا باو رویت شده تو یه ترلر که تبرم داشت یارو:دی

آقا بازیه ترسناک یعنی چی؟
یعنی یکی از پشت دیوار بپره بیرون بگه هووووووووووووووو الان میام میخورمت.
نصف بیشتر هیجان اویل 1 و 2 و 3 به خاطر اون کنترل شبه تانک گونش بود که میخواستی عقبو بزنی باید عین لوله تانک شرمن میچرخیدی تا یارو رو بکشی اون موقع داستانش هیجان داشت میشد اون گیم پلی کلنگشو تحمل کرد اینم اگه داستانش قشنگ باشه همون حالو میده با گپیم پلی بهتر.

کپکام با توجه به اینکه دیگه بیشتر گیمر ها اکشن پسند شدن متاسفانه ساختار بازی رو داره بیشتر اکشن میکنه و اصلا کاری به فن های قدیم بازی نداره و باید اینو بپذیریم که سری Resident Evil دیگه ترسناک نیست و نخواهد بود.پس دیگه روی این موضوع حساس نباشید و اینو بپذیرید چون کاری از ما ساخته نیست و این سیاست کپکام هست.ولی باید این رو هم قبول کنیم که این بازی در سبک اکشن خودش، بازی واقعا خوبی هست و به هیچ وجه شکست نمیخوره چون طرفدار خاص خودش رو داره.شاید من و شما که سبک ترسناک اویل رو میخوایم و دوست داریم از این بازی زیاد خوشمون نیاد اما خیلی ها خوششون خواهد آمد و لطفا این بازی رو با بازی مزخرف RE ORC مقایسه نکنید .در کل اینو بگم :

این یک عنوان بزرگ هستش.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or