20 دقیقه از گیم پلی Resident Evil 6 لیک شد | المان های اکشن ، نبود صحنه های ترسناک !

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
به تازگی شرکت Capcom ، ناشر بازی Resident Evil 6 ، یک ویدئو بیست دقیقه از بخش Campaign بازی Resident Evil 6 ریلیز کرده است که مربوط به شخصیت لئون اسکات کندی می باشد .

در این ویدئو که اطلاعات زیادی از گیم پلی این بازی داده شده است که می شود گفت این اطلاعات نا امید کننده می باشد .

اصولا ، بازیکنان سری Resident Evil را با عنوان ترس می شناسند ولی در این ویدئو هیچ آثاری از این ترس نمی بینیم .

همینطور گزارشی از سوی طرفداران منتشر شده است که طی آن ، اعلام شده است که این بازی ، یک Resident Evil نمی باشد و به یک بازی اکشن نزدیک تر است .

این بازی در سال جاری بر روی PC , Xbox 360 و PS3 عرضه خواهد شد و برای اولین بار ، کریس ردفیلد و لئون اسکات کندی با یکدیگر روبرو می شوند .

Resident Evil 6: 20 Minutes of Leon Gameplay, Not SCARY, more ACTION ORIENTED

آخرین ویرایش:
الآن کجای این گیم پلی اکشن بود ؟ اتفاقاً این زامبی هاش یاداور RE های کلاسیک بود توی این ویدئو خوشم اومد فقط کمی انیمیشن های لئون توی ذوق میزنه !

به تازگی شرکت Capcom ، ناشر بازی Resident Evil 6 ، یک ویدئو بیست دقیقه از بخش Campaign بازی Resident Evil 6 ریلیز کرده است که مربوط به شخصیت لئون اسکات کندی می باشد .

در این ویدئو که اطلاعات زیادی از گیم پلی این بازی داده شده است که می شود گفت این اطلاعات نا امید کننده می باشد .

اصولا ، بازیکنان سری Resident Evil را با عنوان ترس می شناسند ولی در این ویدئو هیچ آثاری از این ترس نمی بینیم .

همینطور گزارشی از سوی طرفداران منتشر شده است که طی آن ، اعلام شده است که این بازی ، یک Resident Evil نمی باشد و به یک بازی اکشن نزدیک تر است .

این بازی در سال جاری بر روی PC , Xbox 360 و PS3 عرضه خواهد شد و برای اولین بار ، کریس ردفیلد و لئون اسکات کندی با یکدیگر روبرو می شوند .

Resident Evil 6: 20 Minutes of Leon Gameplay, Not SCARY, more ACTION ORIENTED

اتفاقا کاملا بر عکس بود من این ویدئو رو دیدم و اتفاقا خیلی یاد آور بازی رزیدنت اویل 2 بود برام. این تریلر امید بخش بود. همین جوری الکی فقط بلدید بازی رو بکوبید اصلا تریلر رو دیدید ؟؟؟؟!!! یه سایتی اومده یه اظهار فضلی کرده شما هم به همون چسبیدید!

آخرین ویرایش:
من دیدم بشدت حال کردم مخصوصا قسمت اولش خیلی جو خفنی داشت تنها چیزی که یه نمه ضد حال بود حرکتای اکروباتیک لئون بود مگر نه جو بازی حرف نداشت

تو E3 اونهمه گیم پلی نشون دادن اینا تازه یادشون افتاده که 20 دقیقه گیم پلی رو خبر کنن؟!!! تو E3 از تمامی کاراکتر ها گیم پلی موجوده و حتی اونجا قابل بازی هم بود. ویدئوهاش توی نت پره.

تو E3 اونهمه گیم پلی نشون دادن اینا تازه یادشون افتاده که 20 دقیقه گیم پلی رو خبر کنن؟!!! تو E3 از تمامی کاراکتر ها گیم پلی موجوده و حتی اونجا قابل بازی هم بود. ویدئوهاش توی نت پره.

فردین جان این گیم پلی جدیدی هست و فرق داره با اونا و به حرف بقیه گوش نده اگه همه تریلر ها تا حالا نا امید کننده بود این نبود. باور کن. بزار هر کی هر چی میخواد بگه! درسته اون چیزی نیست که ما انتظار داشتیم اما این رزیدنت اویل 6 اینطوری ساخته شده فقط دعا کنید که تو بازی معما وجود داشته باشه با حرکان رزمی لیان من کنار میام.:d

کپکام خیلی وقته مرده ولی نه به خاطر اینکه re5 رو ساخته یا dmc ؤو خراب کرده یا کلا ip هاشو اکشن می کنه
کپکام از وقتی نابود شد که مرد شماره 1 کپکام شینجی میکامی رو اخراج کرد
کسی که تمام استدیو های کپکام از استدیو شماره 4 تا خود clover زیر دستش بودو فقط بازی های عالی ساخت
shame.gif

برا من سری RE در نسخه 4 تموم شد

فردین جان این گیم پلی جدیدی هست و فرق داره با اونا و به حرف بقیه گوش نده اگه همه تریلر ها تا حالا نا امید کننده بود این نبود. باور کن. بزار هر کی هر چی میخواد بگه! درسته اون چیزی نیست که ما انتظار داشتیم اما این رزیدنت اویل 6 اینطوری ساخته شده فقط دعا کنید که تو بازی معما وجود داشته باشه با حرکان رزمی لیان من کنار میام.:d
من هنوز این جدیدی رو ندیدم ولی... همه میگن که این جدیدیه از همه نا امید کننده تر بوده که...!:دی چجوریاست ؟! :دی

من هنوز این جدیدی رو ندیدم ولی... همه میگن که این جدیدیه از همه نا امید کننده تر بوده که...!:دی چجوریاست ؟! :دی

:)) مسخره میکنی؟ همه بزار بگن. شما خودت باید ببینی و قضاوت کنی همرو ول کن. بین من نمیگم این رزیدنت اویل 6 ترسناک و خیلی خفنه ها نه یک اکشنه با یکم المان های ترس . اما این تریلر واقعا جالب بود. و یکم حال و هوای Survival Horror را داشت.

خوب بود.فریم ریت به نظر ثابت بود.اختمالا CO_OP افلاین هم باید داشته باشه.اتمسفر خوبی هم داشت.بازی بیشتر داره گرایش پیدا میکنه به سمت فیلمش.
ولی اصلا نا امید کننده نبود.اصلا چیز خاصی رو نشون نداده بود.

این تریلر جدید اتمسفرش خیلی شبیه به رزیدنت اویل های کلاسیک مخصووصا بود 1 اتاق های تاریک و پیچ در پیچ تابلو های نقاشی روی دیوار در های چوبی ... فقط دوربینش فرق داشت و سیستم نوشتاریش منظورم وقتی مثلا به یه در قفل میرسیدی یا میخواستی در رو بازی کنی اگه کلید داشتی با رنگ سبز مینوشت از کلید استفاده کردی یا اگه نداشتی قرمز مینوشت قفل هست یا وقتی روی یک جایی کلیک میکردی که بدونی چیه دیگه اون سیستم های قدیمی کلا تموم شد دورش. و به جاش سییستم جدید اومده!

:)) مسخره میکنی؟ همه بزار بگن. شما خودت باید ببینی و قضاوت کنی همرو ول کن. بین من نمیگم این رزیدنت اویل 6 ترسناک و خیلی خفنه ها نه یک اکشنه با یکم المان های ترس . اما این تریلر واقعا جالب بود. و یکم حال و هوای Survival Horror را داشت.
مسخره واسه چی؟! اتفاقا جدی گفتم.
چون تریلر رو ندیدم پرسیدم. وارد تاپیک شدم. کامنت های بچه ها رو خوندم همه ناراضی بودن. حالا نمیدونم تریلر رو ندیده رو هوا یه چیزی گفتن یا واقعا دیدن و بعد نظر دادن.

به هر حال نگاه کنی نظرات متفاوته. یکی مثل شما میگه المان های ترس رو به همراه داره یکی دیگه میگه فقط اکشن شده!

به هر حال این نظرات بچه ها بود. خودم تا تریلر رو نمیبنم نمیتونم نظر شخصیم رو بگم. فقط چیز هایی که دیدیم و شنیدم رو نقل قول کردم.

این تریلر بد نبود نسبت به نسخه داغونی که تو e3 نشون دادن این شاهکار بود
ترجیح میدم تا اخر روندش همینطوری باشه ولی نیست البته با کمی معما و ترس بیشتر

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or