20 دقیقه از گیم پلی Resident Evil 6 لیک شد | المان های اکشن ، نبود صحنه های ترسناک !

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
به تازگی شرکت Capcom ، ناشر بازی Resident Evil 6 ، یک ویدئو بیست دقیقه از بخش Campaign بازی Resident Evil 6 ریلیز کرده است که مربوط به شخصیت لئون اسکات کندی می باشد .

در این ویدئو که اطلاعات زیادی از گیم پلی این بازی داده شده است که می شود گفت این اطلاعات نا امید کننده می باشد .

اصولا ، بازیکنان سری Resident Evil را با عنوان ترس می شناسند ولی در این ویدئو هیچ آثاری از این ترس نمی بینیم .

همینطور گزارشی از سوی طرفداران منتشر شده است که طی آن ، اعلام شده است که این بازی ، یک Resident Evil نمی باشد و به یک بازی اکشن نزدیک تر است .

این بازی در سال جاری بر روی PC , Xbox 360 و PS3 عرضه خواهد شد و برای اولین بار ، کریس ردفیلد و لئون اسکات کندی با یکدیگر روبرو می شوند .

Resident Evil 6: 20 Minutes of Leon Gameplay, Not SCARY, more ACTION ORIENTED

آخرین ویرایش:
منتظر آی پی های جديد باشيد، مثل بازی آينده ميكامی...
واي گفتي سهيل به قرآن تحمل خيلي سخت شده يه بازي ترسناك خفن يعني ميشه God please :((
باور کن کیان جون همونه! این کریس تو بخش خودش توی اون تریلر هی اینو در میاره و مسیرشو نشون میده! واقعا من میخوام بدونم الان من چه کار کنم؟؟؟!! کپکام رو بیخیال من چه کار کنم؟:-//:)
علي راست ميگه كيان جان منم ديدمش;)
كلا بخش كريس فقط به درد اين ميخوره كه بريزيش تو چاه * سيفون رو بكشي بره پايين...

واي گفتي سهيل به قرآن تحمل خيلي سخت شده يه بازي ترسناك خفن يعني ميشه God please :((

علي راست ميگه كيان جان منم ديدمش;)
كلا بخش كريس فقط به درد اين ميخوره كه بريزيش تو چاه * سيفون رو بكشي بره پايين...

خواهشا به بازی توهین نکنید هر چقدر هم که بد باشه شما حق ندارید در موردش اینطوری حرف بزنید!

بله ، ممکنه هزار تا هم باشه اما ، اون بازیها جزئی از اون قرداد "سه عنوانی معروف" بوده .

نه ! از امثر سایت ها نمره داستان بالایی گرفته حالا شما خوشت نیومده مشکل از خودته . شاید معمولی بوده و رو به خوب اما نحوه روایتش عــالی بود ؛ گفتم که ، شما برو نمره سایت ها رو نگاه کن .

من بعد از Resident Evil 4 و Resident Evil 2 همین کد ورزونیکا رو دوست دارم ؛ یبار گفتم ، کد ورونیکا اوایل 2001 عرضه شد . تو زمان خودش "شاهکار" بود .

dafuq ... میکامی توی کپکام اون قدرتی رو که مثلا کوجیما توی کونامی داره رو نداشت ؛ واسه همین این که بازی ساخته شدش روی PS2 هم پورت بشه یا نه ، از دست شخص میکامی خارج بود ... کوجیما دلش نخواست MGS 4 روی XBOX360 عرضه بشه و نشد اما ، میکامی نمیخواست RE4 روی PS2 بیاد و گفت اگه بیاد من گردنم رو میزنم ! ولی دست اون نبود ... شما یه پلتفرم اسم ببر RE4 واسش نیومده باشه ...
نینتندو و کپکام سر این بازی به توافق نرسیدن ، یعنی اصلا قرار نبود این بازی جز اون قرار داد باشه .
خوب من فعلا کاری به نمره ها ندارم
بیا با عقل و دانش خودمون بسنجیم
داستان رزیدنت ایول 4 تمش چی بود ؟؟؟ اصلا جز چه دسته ای از فیکشن قرار می گرفت ؟؟؟
اگه فقط پلات رو در نظر بگیریم شخصیت پردازی تو داستان چطوری میشه ؟؟ چندتا round کاراکتر داستان رو در بر می گرفت ؟
داستانی که 99 در صد شخصیت هاش flat باشن که نمی شه بهش گفت داستان عالی و حتی خوب این درصورتی که شخصیت sypathetic بازی که لیان بود با آلوده شدن به انگل با انتگونیست بهتری روبه رو میشه تا شخصیت unsympathetic بازی ینی سدلر
انتگونیست بازی ینی همون سدلر حتی flat هم نیست و تو دسته stock کاراکتر ها قرار می گیره
صرفا کاری ندارم ارتباطی با شماره های قبل داره یا نه ولی داستان بازی حداقل با دقت برای اهداف تجاری نوشته شده نه ساختن یه شاهکار

خواهشا به بازی توهین نکنید هر چقدر هم که بد باشه شما حق ندارید در موردش اینطوری حرف بزنید!
حميدجان بنده فقط نظر شخصي خوم رو گفتم مگه شما الان 5 صفحه اومدي RE4 رو بردي زير سوال كسي اومد چنين حرفي بهت بزنه؟اينجا ناظم داره داداش من;)

من حرف آخرم رو میزنم. اگه شما Gears of War بگیری ولی ببینی گیم پلی مثل Uncharted هست حتما بهت بر میخوره دیگه. Uncharted شاهکاره ولی Gears Of War نیست.

آخرین ویرایش:
بچه ها از هر جهت كه بخواهيم نگاه كنيم از RE5 كه بهتره كلي هم رو داستان بازي وخيلي از چيزي ديگه سرمايه گذاري شده به شخصه از ايني كه بازي در شب اتفاق ميوفته خوشحالم و اميدوارم كه بتونه حس ترس رو در بازي القا كنه...

بچه ها از هر جهت كه بخواهيم نگاه كنيم از RE5 كه بهتره كلي هم رو داستان بازي وخيلي از چيزي ديگه سرمايه گذاري شده به شخصه از ايني كه بازي در شب اتفاق ميوفته خوشحالم و اميدوارم كه بتونه حس ترس رو در بازي القا كنه...
شتر در خواب بیند پنبه دانه.:d

با این نظرا و انتقادایی که بعضیا از این بازی کردن مخصوصا تو این دو سه صفحه آخر من فقط کم مونده یکی بیاد دمو آخرشم تعریف کنه!!
طراحی مرحله های بازی ممکنه متغیر باشه شاید بعضی جاها اکشن باشه بعضی جاها معمایی حتی بعضی جاها QTE داشته باشه بعضی جاها ترکیبی باشه روند داستان بازیم میتونه تغییر کنه الکی واسه یه بازی ای که بازی نکردین نظر منفی یا مثبت ندین قبلا از اینجور چیزا زیاد اتفاق افتاده با توجه به دمویی که دیدم نظر من روی این بازی مثبته گرافیکش که عالیه اتمسفرشم خوب ساخته شده فقط یکمی بیش از حد اکشنش سریعه میتونستن یه مقداری اکشن بازیو سنگین تر و کند تر عوضش درگیر تر کنن که از این حالت بکش برو جلو در بیاد البته تا اینجا ه تو این ویدئو ها دیدم اینطوریه شاید تو بازی معما و صحنه های غافل گیر کننده هم داشته باشه مغز خر که نخوردن بیان مثلا یکی از معماهای بازیو نشون بدن یا یه صحنه ی شوکه کننده رو تو بازی لو بدن!!

حميدجان بنده فقط نظر شخصي خوم رو گفتم مگه شما الان 5 صفحه اومدي RE4 رو بردي زير سوال كسي اومد چنين حرفي بهت بزنه؟اينجا ناظم داره داداش من;)

من توهین نکردم به رزیدنت اویل 4 من حتی به رزیدنت اویل ORC هم توهین نکردم! یکی از پست هامو که توهین کرده باشم نقل قول کن :) ولی شما داری صراحتا اسم اون مکان رو میاری:d

مغز خر که نخوردن بیان مثلا یکی از معماهای بازیو نشون بدن یا یه صحنه ی شوکه کننده رو تو بازی لو بدن!!
بر عکس دوست عزیز!
مغز خر احیانا دو یا سه تا خورده بودن که اومدن قبل از عرضه بازی RE5 ،وسکر رو نشون دادن.
شما به معادله ای که نوشتی،کپکام رو اضافه کن تا یکی از مجهولاتت کم بشه;)

امروز به یاد گذشته رفتم اویل 3 نمسیس رو دانلود کردم و دارم بازی میکنم. واقعا این کجا اویل 4 و 5 و اویل 6 آینده کجا!! عاشق معما ها و اتمسفر بازی اویل کلاسیک هستم.حتی با اینکه از لحاظ گرافیک دیگه خیلی به نسبت الان پایینه اما بازم منو جذب میکنه به اینکه بازیش کنم.فقط یه چیز چرا کات سین های بازی واسم پخش نمیشه و به محض اینکه موقع اومدنش میشه رد میشه؟!!

بر عکس دوست عزیز!
مغز خر احیانا دو یا سه تا خورده بودن که اومدن قبل از عرضه بازی RE5 ،وسکر رو نشون دادن.
شما به معادله ای که نوشتی،کپکام رو اضافه کن تا یکی از مجهولاتت کم بشه;)

خب علت نشون دادن وسکر به خاطر تضمین فروش بازی بود. :دی کسی نمیومد همچین بازی که سرشار از نقص بود بگیره :دی البته این نقص هایی که میگم اونایی نیست که یه سری از اعضای عزیز لیست کردن.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or