راهنمایی در بازی TOMB RAIDER:UNDERWORLD

ziz

کاربر سایت
Sep 26, 2010
26
سلام من در بازی tomb raider underworld گیر کردم)x:(
بعد از این که کمربند رو پیدا کردم نمی دونم باید چی کار کنم
اینم عکس جایی که گیر کردم

کمربند رو از اون راه روی زیری که در عکس مشخصه پیدا کردم و برگشتم (راه رو رو به روی لاراست)

پشت سر لارا(توی عکس بالا) میشه همون جایی که از اول اومدم یعنی قبل از این که کمربند رو به دست بیارم یعنی اینجا

توی عکس دو تا جای خالی نشون می ده که نمی دونم کجاست و چطوری باید به دستش بیارم تا دستگیره کار کنه:(

aria_victor

کاربر سایت
Jul 11, 2009
212
سلام من در بازی tomb raider underworld گیر کردم)x:(
بعد از این که کمربند رو پیدا کردم نمی دونم باید چی کار کنم
اینم عکس جایی که گیر کردم

کمربند رو از اون راه روی زیری که در عکس مشخصه پیدا کردم و برگشتم (راه رو رو به روی لاراست)​

پشت سر لارا(توی عکس بالا) میشه همون جایی که از اول اومدم یعنی قبل از این که کمربند رو به دست بیارم یعنی اینجا

توی عکس دو تا جای خالی نشون می ده که نمی دونم کجاست و چطوری باید به دستش بیارم تا دستگیره کار کنه:(

اگر گیر کردنت توی عکس بالایی هستش که باید همونجایی که هستی توی عکس از موتور پیاده شی تا وزن موتور نزاره سنگ زیر پات بالا بیاد بعد خود بری روی سنگ سمت راستی وایستی.
ولی اگر نه جایی گیر کردی نمیدونی اون کله کجاست راستش من خیلی وقت پیش این رو بازی کردم و هرچی فکر کردم یادم نیومد. فکر کنم یکی که حافظهء خیلی خوبی داره باید کمکت کنه چون یکم یادآوریش زیادی سخته :|

ezzat5700

کاربر سایت
Apr 8, 2010
38
سلام من تازه این بازی رو نصب کردم و میخوام بازی کنم ولی یه جاش همون اوایل بازی گیر کردم. من اون دوتا الماس یا عدسی رو پیدا کردم ولی نمیتونم راه خروجی رو پیدا کنم و اون عدسی هارو سر جاشون قرار بدم.از کدوم طرف باید برم؟ لطفا کمک کنید.کسی تا حالا تونسته این بازی رو تموم کنه؟

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
سلام من تازه این بازی رو نصب کردم و میخوام بازی کنم ولی یه جاش همون اوایل بازی گیر کردم. من اون دوتا الماس یا عدسی رو پیدا کردم ولی نمیتونم راه خروجی رو پیدا کنم و اون عدسی هارو سر جاشون قرار بدم.از کدوم طرف باید برم؟ لطفا کمک کنید.کسی تا حالا تونسته این بازی رو تموم کنه؟
یه خورده بیشتر توضیح بده بابا.کدوم مرحله ای.کجایی.چیا اطرافت هست.تو این بازی همش باید دنبال الماس و عدسی و این چیزا باشی.من خیلی وقته تموم کردم اگه یادم بود راهنماییت میکنم.

ezzat5700

کاربر سایت
Apr 8, 2010
38
سلام دوست عزیز اونجارو رد کردم ولی الان رسیدم به مکزیکو.یه سنگ هست روی ستون که باید با طناب واژگونش کنم ولی هرکاری میکنم نمیشه.میشه راهنمایی کنی(همون سنگی که بعد از واژگون کردنش از توش خفاش میاد بیرون و ما باید بریم توی حفره ی ستون)

ezzat5700

کاربر سایت
Apr 8, 2010
38
آقا این بازی چقد باگ داره من دوتا تقویم رو درست کردم تو مکزیکو ولی چون نتونستم تو یک دقیقه برم بازی دمو رو نشون نمیده.از بازی خارج شدم دوباره اومدم بازم نشد هر دوتا تقویم هم حل شده

mhdrz1982

کاربر سایت
Sep 18, 2010
14
سلام به همه دوستان
فقط واسه عرض سلام اومدم و اینکه این بازی رو هم مثل قبلی چند روزه تموم کردم.
جدا چرا همتون گیر کردین خیلی راحته که!!!!!!!!!!!!!!

mhdrz1982

کاربر سایت
Sep 18, 2010
14
ziz عزیز
شما باید با موتورت توی تونل ادامه بدی تا برسی به یه محوطه که وسطش پر اسیده
بعد با کمک میله ها دهانه ریزش اسیدو ببندی تا بره پایین بعد از داخل مجسمه بزرگ کمربندو برداری و برگردی
کل راهو باید برگردی تا اونجا که موتورت گیر میوفته یه سنگ هست که با قدرتی که بدست میاری هلش میدی جلو و بعد دوباره با موتور میری تا به همون دستگیره برسی بعد اون کله رو میزاری و دستگیره را میکشی و بعدش از چاله همزمان که با موتور میپری دکمه پرش رو هم بزنی تا بلند تر بپره با موتور بعد هم مرحله تموم میشه!

mhdrz1982

کاربر سایت
Sep 18, 2010
14
ezaat 5700 عزیز
اگه درست حدس زده باشم
شما باید اول از سکوی روبروی قلاب قلاب رو بگیری بعد در همون حالت بیای سمت راست تا گیر کنه به سنگ
بعد قلاب رو بکشی همین!
من خودم یه 2 ساعتی علافش بودم

mhdrz1982

کاربر سایت
Sep 18, 2010
14
googoole_48004 عزیز
شما برای تکون دادن اون تقویمها نیاز به دو تا کله مجسمه داری که اگه به هر دوشون خوب دقت کنی متوجه میشی که چه چیزی و کجا کم داره. یکیش توی اولین ساختمون مرحله که میرسی هستش دومی توی بالا توضیح دادم که میشه یه جایی که با موتور نمیتونی بری و راهش از روبروی ورودی میدونگاه هستش

mhdrz1982

کاربر سایت
Sep 18, 2010
14
ezaat 5700 عزیز
اشکال نداره یا دوباره لود کن یا باید تقویم روبرو رو دوباره درست کنی و دیگه دمو هم مهم نیست فقط سریع با موتور برو!!!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر