راهنمايي در بازي رزيدنت اويل 4

Leon S.Kennedy

کاربر سایت
Sep 19, 2006
61
همون اول دو نفر بالای دو تا برج هستن یکی سمت چپ و یکی سمت راست اونا رو با اسنایپر می کشی بعد مستقیم جلو می ری تا به آخر راه برسی اونجا که رسیدی پشت یکی از دیوار ها پناه می گیری بعد از پناه گرفتن پشت سرتو که نگاه کنی می بینی که چندتا زامبی از پشت سرت می یان همه ی اونا رو که کشتی ( البته تمام وقت پشت همون دیوار می مونی که یارو آتیشت نزنه ) بعد از اینکه همه ی زامبی ها رو کشتی بر می گردی سراغ یارو که آتیش می نداخت حالا می ری تو یکی از گوشه ها همین که شروع کرد به اتیش انداختن خیلی سریع می ری گوشه دوم نشونه می گیری و یارو زامبیرو می کشی.

LMFAO 0oo0

کاربر سایت
Jul 27, 2006
295
سلام
ممنون
اون قسمت رو هم رد كردم...سالازار رو هم كشتم...حالا به جزيره رفتم
اون در بسته است
همون دري كه اشلي ازش ميره
يه چند تا چراغ هست
بايد با اونا چكار كنم تا در باز شه؟
ممنون

Leon S.Kennedy

کاربر سایت
Sep 19, 2006
61
اول می ری طرف در بعد دوتا چیز قرمز رنگ روی دیوار هستن روی سمت چپی یه که زربدر بزنی یه نور لیزری روشن می شه که می خوره به یکی از آینه ها بعد می ری سراغ اون آینه ای که نور بهش خورد و اونو طوری می چرخونی که نور به آینه ی دوم بخوره بعد می ری سراغ آینه ی دوم و اونو طوری می چرخونی که نور به چشم قرمز دوم بخوره و در باز بشه;)

omid_star1

کاربر سایت
Jun 24, 2007
1
سلام
من تو قسمتي كه ليون با اشلي جروبحث مي كردن و بعدش اشلي فرار كرد و به ديوار چسبيد و بعد ديوار چرخيد و اشلي گير افتاده گير كردم و نمي دونم بايد چيكار كنم و وقتي هم جلوتر مي رم در آخر به يه سالن مي رسم كه كنارش يه زنگ داره كه وقتي ميزني تابلو مي چرخه و يه اتاق هم هست كه نرده كشي شده و راه نداره!
من موندم و حالا نمي دونم بايد چيكار كنم البته يه تيكه يه تابلوي اسب رو پيدا كردم ولي بقيه تيكه هاشو نمي تونم پيدا كنم.
دوستان خواهش مي كنم به من كمك كنيد درست 25 بار اون اتاق و محوطه ها رو چك كردم ولي چيزي پيدا نكردم.
لطفا برام كامل توضيح بديد تا بدونم؟
متشكرم

Joseph Balsamo

کاربر سایت
Sep 24, 2005
163
نام
سیدمحمدرضا
سلام
من تو قسمتي كه ليون با اشلي جروبحث مي كردن و بعدش اشلي فرار كرد و به ديوار چسبيد و بعد ديوار چرخيد و اشلي گير افتاده گير كردم و نمي دونم بايد چيكار كنم و وقتي هم جلوتر مي رم در آخر به يه سالن مي رسم كه كنارش يه زنگ داره كه وقتي ميزني تابلو مي چرخه و يه اتاق هم هست كه نرده كشي شده و راه نداره!
من موندم و حالا نمي دونم بايد چيكار كنم البته يه تيكه يه تابلوي اسب رو پيدا كردم ولي بقيه تيكه هاشو نمي تونم پيدا كنم.
دوستان خواهش مي كنم به من كمك كنيد درست 25 بار اون اتاق و محوطه ها رو چك كردم ولي چيزي پيدا نكردم.
لطفا برام كامل توضيح بديد تا بدونم؟
متشكرم

روی اون تابلو یه بطری هستتش به اون شلیک کن که بطری بشکنه و در کنارت باز بشه.

mahdiazimi

کاربر سایت
Apr 6, 2012
1
سلام دوست گرامي
من فقط به خاطر شما در اين انجمن عضو شديم.
من تمام مراحل اويل4 را تكميل كردم بدون هيچ راهنماي اي.ولي شما مي خواهيد بازي را بي مزه كنيدو سر كساني كه در اين انجمن هستند را گيج كني.
به خاطر همين من آموزش قدم به قدم از اول تا آخر اويل4 را با 1000 تومان در خدمت شما قرار مي دهم. شما مي توانيد كالايي را كه من مي خواهم را سفارش دهيد و من بدون اين كه ازتون 2500 تومان بگيرم 1000 تومان مي گيرم چطوري هآ به جون مادرم راست مي گم تا زماني كه كالا به دستم نرسيده مطلب را نمي ذارم شماره ام را نيز مي دهم تا با من در تماس باشي.
به خدا مفت است. اگر خواستي به اين ايمل: mahdiazimi1390@yahoo.com ايمل بزن تا شماره ام را بدهم و تا زماني كه كالا به دستم نرسيده مطلب بي مطلب و هر جوري كه خواستي بهت ميدم.
فكراتو بكن بعد...
خدانگهدار بنده مهدي عظيمي.

johhny

کاربر سایت
Jan 26, 2011
486
سلام دوست گرامي
من تمام مراحل اويل4 را تكميل كردم بدون هيچ راهنماي اي.ولي شما مي خواهيد بازي را بي مزه كنيدو سر كساني كه در اين انجمن هستند را گيج كني.
به خاطر همين من آموزش قدم به قدم از اول تا آخر اويل4 را با 1000 تومان در خدمت شما قرار مي دهم. شما مي توانيد كالايي را كه من مي خواهم را سفارش دهيد و من بدون اين كه ازتون 2500 تومان بگيرم 1000 تومان مي گيرم چطوري هآ به جون مادرم راست مي گم تا زماني كه كالا به دستم نرسيده مطلب را نمي ذارم شماره ام را نيز مي دهم تا با من در تماس باشي.
به خدا مفت است. اگر خواستي به اين ايمل: mahdiazimi1390@yahoo.com ايمل بزن تا شماره ام را بدهم و تا زماني كه كالا به دستم نرسيده مطلب بي مطلب و هر جوري كه خواستي بهت ميدم.
فكراتو بكن بعد...

به تاریخ تاپیک هم نگاه کن...(دلت خوشه)

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,814
سلام دوست گرامي
فكراتو بكن بعد...

/:)
[h=1]راهنمای فارسی و کامل بازی Resident Evil 4[/h]

Arkham City

کاربر سایت
Aug 11, 2010
336
سلام دوست گرامي
فكراتو بكن بعد...
تو دیگه نوبرشی به خدا !!!

rjammehr

کاربر سایت
Oct 15, 2011
209
نام
رضا
m_g_s میشه یه بار دیگه بگی پازلو چجوری رد کردی آخه من هم اونجاش گیر کردم جوابی که به LMFAO 0oo0 دادی رو نگاه کردم ولی نتیجه نداد لطفا سریع جواب بده دوستان دیگه هم اگه بلدن بگن:(

سلام قربونه شکلت ! :d

می گم داداش اگه گفتی این بنده خدا این سوال رو کی پرسیده نه جون من حدس بزن !

شش سال پیش

ولی بازم از اون جایی که تو خودت تو این روزگار ظاهرا سر اون تیکه گیر کردی یک راهنمایی برات می کنم

خیلی راحته به در مقابلت نگاه کن از روی اون بچین یکم ور برو سریع جور میشه من خودم یکم ور رفتم سر اون تیکش جور شد درم باز شد از کسی هم کمک نگرفتم اونم نه یک بار باورت میشه 10 بار حتی بیشتر اون تیکرو رد کردم

سخت نیست تو می تونی ! :d

Nimasaeidi051

کاربر سایت
Jan 8, 2018
1
سلام ،ببخشید من مرحله 4.4 جایی که مجسمه سالازار دنبالت میکنه
میخواستم بدونم وقتی پل میشکنه و میخوای بپری باید باید با چه کلیدی خودتو بکشی بالا
درضم با صفحه کلید بازی میکنم و نسخه ی hd

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر