شما دوستان چطوری Xbox 360 خریدین

ehsan1998

کاربر سایت
Nov 28, 2013
87
نام
احسان
نمیدونم چرا خوشت نیومد من هر دو کنسول رو دارم (ps3 &xbox 360) من با پلی بیشتر بازی میکنم ولی ایکس باکس هم بد نیست به خصوص قبیل بازی های halo که خیلی دوست دارم :d در کل بد نیست ولی پلی بهتره

no noob

کاربر سایت
May 18, 2014
240
نام
lord dark
سلام

من 6 ماه رو مخه بابا مامانم کار کردن بابام گفت بعد از امتحان تو ک... عروسی بود امتحانا که تموم شد به بابام گفتم اونم یه زد حال ک... زد بهم هنوزم جاش مونده منم قاطی کردم تا سه روز هیچی نمیخوردم خودم نمیدونم چطوری این سه روز گرسنگی تموم شد اخرم بابام باختو xbox گرفت ولی الان میخوام بفروشم تا یه xbox one بگیرم البته این دفعه کار کردم تا الانم 900 تومان در اوردم :d

artinzare

کاربر سایت
Apr 11, 2014
9
والا داستان من از اونجا شروع میشه که از 14 و 15 سالگی کار کردیم هیچ کسم هیچی برام نخرید البته ناشکری نکنم پلی وان مادرم برام خرید ولی به بعد دیگه همرو خودم مثل مرد کار کردم خریدم

که اسلیم 4 گیگ رو تو خدمت دادم رفت بعد که تموم شد یه نیو اسلیم جدید گرفتم وان هم در اینده نچندان دور چون دستم تو جیبه خودمه نه بابام

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
خوب شاید جایی بهتر از اینجا نبود که راجب خاطرات خوبم با 360 بگم :

اول از همه من 360 رو به خاظر Red Dead خریدم وقتی دیدم رو PC نمیاد .
یادش بخیر 4 سال پیش همین روزا بود تو جام جهانی 2010 آفریقا , بازی آلمان :x با آرژانتین بود که رفتم بازار موبایل تو خیابون حافظ XBOX 360 الایت تازه اومده بود 390 تومن خریدم .
اومدیم خونه و دیدم تیم محبوبم 4 تا به آرژانتین زده و اون روز همه جوره خاطره شد . شبش هم تا صبح RED DEAD و ALAN WAKE و FIFA WORLD CUP 2010 بازی کردم .
کم کم با هیلو و گیرز آشنا شدم و خاطرت وصف ناپذیری داشتیم . تا اینکه عضو لایو شدم و اولین بار چنین تجربه ی با کیفیتی رو داشتم تجربه میکردم . پارتی چت های فراموش نشدنی و بازیهای مولتی با دوستان
اولین دوستم تو لایو دانیال بود ( dani8gb ) که الان دیگه تو بازیسنتر و لایو نیست . بعد کم کم با نوید ( NaVidi ) و حسین ( USA ) و حامد که یوزرش سخته , فرهود , علی ( alighf ) , عیلرضا گیمر , احمد مظلومی اونم دیگه تو لایو و بازیسنتر نیست
ماهان ( Burren kahn ) و حسی اساسین و ممد کلی خاطرات خوب و بازیهای فراموش نشدنی داشتیم :bighug: یادش بخیر

اما امروز بعد از 4 سال 360 رو فروختم و کلی خاطرات خوب ازش به جا موند MISS U :(

اما امیدوارم هر چه زودتر با XBOX ONE خاطرات خوب گذشته رو تکرار کنیم :x

f-4 phantom

کاربر سایت
Dec 17, 2013
96
من اصلا قصد خرید نداشتم فقط رفتم با دوستم قیمت بگیرم.دوستم مثل شیطون رفت توی پوستم که بیا بخر.منم یهو جوگیر شدم یه باندل کاملش رو گرفتم:D الان ازش خیلی راضیم.آخه میدونید قبلا یه ps2 fat از اون سری اولا داشتم خیلی اذیت میکرد.یه بازی پخش میکرد و 10 تا رو نشون نمیداد و 20 بار باید ریست میکردم.از روز اول این مشکل رو داشت ولی زیاد نبود و با یکی دو بار ریست مشکلش حل میشد ولی این آخریا که دیگه ولش! در عوض این ایکس باکسه هنوز سی دی رو نذاشتم پخش میکنه و منم دوستش دارم و الان 1سالی هست که دارمش.

masoud200

کاربر سایت
Sep 12, 2009
311
خوب شاید جایی بهتر از اینجا نبود که راجب خاطرات خوبم با 360 بگم :

اول از همه من 360 رو به خاظر Red Dead خریدم وقتی دیدم رو PC نمیاد .
یادش بخیر 4 سال پیش همین روزا بود تو جام جهانی 2010 آفریقا , بازی آلمان :x با آرژانتین بود که رفتم بازار موبایل تو خیابون حافظ XBOX 360 الایت تازه اومده بود 390 تومن خریدم .
اومدیم خونه و دیدم تیم محبوبم 4 تا به آرژانتین زده و اون روز همه جوره خاطره شد . شبش هم تا صبح RED DEAD و ALAN WAKE و FIFA WORLD CUP 2010 بازی کردم .
کم کم با هیلو و گیرز آشنا شدم و خاطرت وصف ناپذیری داشتیم . تا اینکه عضو لایو شدم و اولین بار چنین تجربه ی با کیفیتی رو داشتم تجربه میکردم . پارتی چت های فراموش نشدنی و بازیهای مولتی با دوستان
اولین دوستم تو لایو دانیال بود ( dani8gb ) که الان دیگه تو بازیسنتر و لایو نیست . بعد کم کم با نوید ( NaVidi ) و حسین ( USA ) و حامد که یوزرش سخته , فرهود , علی ( alighf ) , عیلرضا گیمر , احمد مظلومی اونم دیگه تو لایو و بازیسنتر نیست
ماهان ( Burren kahn ) و حسی اساسین و ممد کلی خاطرات خوب و بازیهای فراموش نشدنی داشتیم :bighug: یادش بخیر

اما امروز بعد از 4 سال 360 رو فروختم و کلی خاطرات خوب ازش به جا موند MISS U :(

اما امیدوارم هر چه زودتر با XBOX ONE خاطرات خوب گذشته رو تکرار کنیم :x

ازت معلومه که گیمر نیستی :banghead: ایکس باکس الیت کجا 2010 تازه اومده بود ؟؟ من سال 2007 ایکس باکس الیت گرفتم اون موقع تازه اومده بود با یک دسته اضافه 650 تومن . اون موقع بازیهایی مثل virtual fighter 5 رو میزاشتیم بازی میکردیم کلی خرکیف میشدیم :D من از همه نسلها کنسول داشتم آتاری سگا پی اس یک و دو ایکس 360 و الان هم وان .
من اون موقع ایکس باکس 360 رو از وست گیم خریدم و با پست فرستادنش شیراز . چون ریجن دستگاه uc بود آداپتور نداشت یه تبدیل یخچال گذاشتم براش . مال من اون سری اولها برد جسپر نبود و فالکن بود که یه بار سه چراغ شد . ایکس کلمپ کردم فن هاش هم دوازده ولت کردم دیگه خراب نشد و هنوز هم کار میکنه ( چش نزنید دی: )

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
عصر بود، رفتم مغازه سر کوچمون، گفتم: آقا ببخشید ایکس باکس داری ؟
حضرت آقا فرمودند: بله ، چند میخوای ؟
گفتم: یک ایکس باکس میخوام با یک دسته اضافه !
حضرت آقا فرمودند: بازی میکنی؟
گفتم: نه پس می نوازم :D
بعد پولو دادم ایکس باکسو خریدم، الان منو داداشمو ایکس باکس.
تصمیم گرفتم ایکس باکسمو بفروشم، رفتم همون مغازه
گفتم: آقا بخشید، ایکس باکس دارم، ایکس باکس میخری ؟
حضرت آقا فرمودند: نه نمیخرم !!
گفتم: بخشید.
بعد ایکس باکسمو بغل کردم برگشتم خونه. دوباره الان منو داداشمو ایکس باکس :D

nikancraft

کاربر سایت
Jan 18, 2016
43
نام
نیکان
من پولامو جمع کرده بودم یه الایت از بچه ها بگیرم و پولم هم تقریبا جمع بود
بعد به داییم گفتم که به پسرداییم بگه اگه الایت بگیرم خوبه یا نه.
بعد چون پسر داییم خودش یه الایت داشت و دیگه نمیخواست ایکس باکسشو داد من
من هم کلی ذوق کردم که ایول یه ایکس باکس مفتی گیرم اومد...
اما همینکه ایکس باکسشو اورد کلا ضد حال خوردم...
چون دسته ها و بازی هاش رو فروخته بود(تو انگلیس)
دوما چون لنزش خراب بود
سوما چون هاردش خراب بود
کلا 500 تومن خرجش شد تا تونستم روشنش کنم:(
اولین دوستانم توی لایو هم reza vafai و persianmehras و nima khatar و غیره بودند
الان دیگه نت خراب شده ولی قبلا هر روز میرفتیم لابی هک بلک اپس 2 :p

آخرین ویرایش:

mahdavy

کاربر سایت
Jan 27, 2015
50
نام
علیرضا
تاپیک قدیمیه ولی حیفم میاد نگم.
من بعضی وقتا با بابام میرفتم محل کارش.psp رو هم که تازه خریده بودم میبردم.همکار بابام میدید میگفت اینا چیه به بابات بگو برات ایکس باکس بخره.=)).منم نمیدونستم ایکس باکس چیه .اون موقع ها یه شبکه ای بود یه پسره میومد بازی میکرد.اسم برنامش mitv gaming live بود:)).از اونجا من فهمیدم ایکس باکس چیه و بازیاشم میدیدم.شروع کردم به گیر دادن به بابام اونم آخراش دیگه الکی میگفت قبوله ولی نمیخواست بخره.:-<.چند ماه گذشت و منم میدیدم همه هم کلاسیام ایکس باکس یا کامپیوتر درس حسابی هی حرص میخوردم.رفته بودیم نمایشگاه بازی های رایانه ای یه غرفه ای دیدیم ول وله بود.رفتیم دیدیدم غرفه امپراطور بود:o.یه کنسول بازی با x تا بازی و...... حدود 100 تومن.منم بچه بودم خر شدم گفتم همینو میخوام ایکس باکس نمیخوام.خلاصه با کلی ذوق و شوق گرفتیم و اومدم خونه باز کردمش وصل کردم به tv و :-&.یه چیزی در حد بازی های آتاری یا حتی بدتر.کلی گریه کردم و قصه خوردم ولی بابام گفت اشکال نداره ایکس باکس هم برات میگیرم.باز چند ماهی گذشت و خبری نشد.اواخر تابستون بود psp خراب شده بود فکر کنم. با مادرم رفتیم پشت شهرداری ردیفش کنیم. یه نگاهی هم به ایکس باکسا انداختیم.موقع برگشتن مادرم به بابام زنگ زد گفت من پولشو میدم بخر براش.(عامل خرید psp هم مادرم بود:))خلاصه رفتیمو یه ایکس باکس اسلیم 250 گیگ خریدیم با چند تا بازی حدود 850 تومن. اوردیم خونه روشن کردیم ولی بازی هارو نمی اورد.
دوباره بردیمش پیش یارو تست کرد گفت lt3 نیست و بردیمش گارانتی lt3 رو ردیف کردن و خلاص. بعد از بیش از 1 سال اتظار به آرزوم رسیدم.از اون به بعد کارم شده بود هفته ای یکی دوبار از مادرم پول میگرفتم با داداش بزرگم میرفتم پاساژ پردیسان که اون موقع نزدیک خونمون بود بازی میگرفتم.متاسفانه دوسال نگذشت که ps4 و xone اومد و منم دیگه با ایکس باکسم حال نکردم و الان داره روی میز تلوزیون خاک میخوره.البته هنوز بعضی وقتا gta v بازی میکنم.الانم منتظرم پول جور شه گرافیک کامپیوترمو عوض کنم یه سیستم گیمینگ ردیف بشه تا نسل بعد بیبینیم چی میشه .خدا کنه نسل بعد از کنسول و کامپیوتر بی نصیب نمونم .این نسل که یه سالش رو منتظر هک شدن کنسول ها بودم دو سالش رو منتظر کامپیوتر یک سالش هم منتظر کارت گرافیک بمونم بقیش هم فکر کنم کرک نشدن بازی ها خراب کنه.~X(

mamadian

کاربر سایت
May 22, 2016
381
تاپیک قدیمیه ولی حیفم میاد نگم.
من بعضی وقتا با بابام میرفتم محل کارش.psp رو هم که تازه خریده بودم میبردم.همکار بابام میدید میگفت اینا چیه به بابات بگو برات ایکس باکس بخره.=)).منم نمیدونستم ایکس باکس چیه .اون موقع ها یه شبکه ای بود یه پسره میومد بازی میکرد.اسم برنامش mitv gaming live بود:)).از اونجا من فهمیدم ایکس باکس چیه و بازیاشم میدیدم.شروع کردم به گیر دادن به بابام اونم آخراش دیگه الکی میگفت قبوله ولی نمیخواست بخره.:-<.چند ماه گذشت و منم میدیدم همه هم کلاسیام ایکس باکس یا کامپیوتر درس حسابی هی حرص میخوردم.رفته بودیم نمایشگاه بازی های رایانه ای یه غرفه ای دیدیم ول وله بود.رفتیم دیدیدم غرفه امپراطور بود:o.یه کنسول بازی با x تا بازی و...... حدود 100 تومن.منم بچه بودم خر شدم گفتم همینو میخوام ایکس باکس نمیخوام.خلاصه با کلی ذوق و شوق گرفتیم و اومدم خونه باز کردمش وصل کردم به tv و :-&.یه چیزی در حد بازی های آتاری یا حتی بدتر.کلی گریه کردم و قصه خوردم ولی بابام گفت اشکال نداره ایکس باکس هم برات میگیرم.باز چند ماهی گذشت و خبری نشد.اواخر تابستون بود psp خراب شده بود فکر کنم. با مادرم رفتیم پشت شهرداری ردیفش کنیم. یه نگاهی هم به ایکس باکسا انداختیم.موقع برگشتن مادرم به بابام زنگ زد گفت من پولشو میدم بخر براش.(عامل خرید psp هم مادرم بود:))خلاصه رفتیمو یه ایکس باکس اسلیم 250 گیگ خریدیم با چند تا بازی حدود 850 تومن. اوردیم خونه روشن کردیم ولی بازی هارو نمی اورد.
دوباره بردیمش پیش یارو تست کرد گفت lt3 نیست و بردیمش گارانتی lt3 رو ردیف کردن و خلاص. بعد از بیش از 1 سال اتظار به آرزوم رسیدم.از اون به بعد کارم شده بود هفته ای یکی دوبار از مادرم پول میگرفتم با داداش بزرگم میرفتم پاساژ پردیسان که اون موقع نزدیک خونمون بود بازی میگرفتم.متاسفانه دوسال نگذشت که ps4 و xone اومد و منم دیگه با ایکس باکسم حال نکردم و الان داره روی میز تلوزیون خاک میخوره.البته هنوز بعضی وقتا gta v بازی میکنم.الانم منتظرم پول جور شه گرافیک کامپیوترمو عوض کنم یه سیستم گیمینگ ردیف بشه تا نسل بعد بیبینیم چی میشه .خدا کنه نسل بعد از کنسول و کامپیوتر بی نصیب نمونم .این نسل که یه سالش رو منتظر هک شدن کنسول ها بودم دو سالش رو منتظر کامپیوتر یک سالش هم منتظر کارت گرافیک بمونم بقیش هم فکر کنم کرک نشدن بازی ها خراب کنه.~X(
منم وضعم مثل توئه ولی بعد 3 سال خریدمو الان میخوام برم سمت ps4

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

• Like
Reactions: che-jaleb

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
من همون موقع xbox 360 اومد خریدم
اگر اشتباه نکنم سری فالکو بود
پورت خورجی توصیر اون مدلا av بود hdmi نداشتن بعد ها تو مدل ها بعدی اظافه شد

چشمتون روز بد نبینه کنسولم سه چراغ شد
نمیدونستم 3 چراغ چیه که , فکر میکردم از سیم برقه و .......
چند روز تست کردم همه چیو
کابل برق نو گرفتم کابل تصویر و ...... بعد بردم تعمیرات گفت گفت کل مدارش سوخته :cry2::crying:
دیگه xbox 360 نخریدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر