اجرای بازیهای PSP در PC با شبیه ساز JPCSP (اجرای بازی Final Fantasy Type-0)

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم
آقایون شما هم تو god of war تو همین امولاتور ppsspp سایه ها براتون رندر نمیشه؟؟؟ کلا افکت های بازی رندر نمیشه! سایه ها ، نورپردازی ها و ... ایندفعه دقت کنید ببینید کریتوس سایه داره تو بازی!​

Ghost of Sparda ؟
من تمومش کردم ولی خیلی مشکل داشت .به سایه های بازی دقت نکردم ولی با این که تیک Buffered Rendering را زده بودم خیلی تاریک بود .
هنوز کار داره

mehrdad2007

کاربر سایت
Jan 24, 2007
147
من دیروز بازی god of war ghost sparta تمام کردم امروزم بازی God_of_War_Chains_of_Olympus به نظرم ghost sparta از نظر داستان خیلی بهتربود
chains of olympus که داستانش خیلی گیج کننده بود راستی دوستان اول بازی بازی نو ایران هست؟
چون یارو توپوله میگه persia king فکر کنم پادشاه ایران بود

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
من دیروز بازی god of war ghost sparta تمام کردم امروزم بازی God_of_War_Chains_of_Olympus به نظرم ghost sparta از نظر داستان خیلی بهتربود
chains of olympus که داستانش خیلی گیج کننده بود راستی دوستان اول بازی بازی نو ایران هست؟
چون یارو توپوله میگه persia king فکر کنم پادشاه ایران بود
اولش تو ایران نیست! اولش حمله ی سربازان ایرانی به یونانه که کریتوس داره میره جلوشونو بگیره! تمام اول غول ها هم مثلا ایرانی هستن :D

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم
واسه بازی کردن بدون افت فریم و لگ ، سیستم بالایی می خواد ؟
فعلا به جز crisis core و چند تا بازی دیگه برای باقی بازی ها یه سیستم متوسط به بالا میخواد

kakareza8

کاربر سایت
May 2, 2011
4
با سلام بنده برنامه ppsspp3 رو دانلود کردم و بازی gow sparta رو اجرا کردم ولی سرعتش افتضاحه اصلا نتونستم وارد بازی بشم آیا راهی وجود دارد ؟
با برنامه EmuCR-JPcsp-r1899 هم امتحان کردم ارور میدهد البته رو چندتا بازی امتحان کردم همین ارور رو میدهد لینک عکس ارور رو میذارم :http://s3.picofile.com/file/7954044294/111.png
خواهشمندم راهنمایی کنید ...

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم
با سلام بنده برنامه ppsspp3 رو دانلود کردم و بازی gow sparta رو اجرا کردم ولی سرعتش افتضاحه اصلا نتونستم وارد بازی بشم آیا راهی وجود دارد ؟
با برنامه EmuCR-JPcsp-r1899 هم امتحان کردم ارور میدهد البته رو چندتا بازی امتحان کردم همین ارور رو میدهد لینک عکس ارور رو میذارم :
http://s3.picofile.com/file/7954044294/111.png
خواهشمندم راهنمایی کنید ...
PPSSPP 3 ؟
شما آخرین نسخه ی نرم افزار را از این جا دانلود کن و اگه کمبود سرعت داری Frame Skipping را فعال کن .

kakareza8

کاربر سایت
May 2, 2011
4
PPSSPP 3 ؟
شما آخرین نسخه ی نرم افزار را از این جا دانلود کن و اگه کمبود سرعت داری Frame Skipping را فعال کن .
من همین ورژن رو دانلود کردم ، ببخشد ورژنش 0.9.1 بود
Frame Skipping رو هم گذاشتم روی اتوماتیک بهتر شد ، اگه عدد انتخاب کنم بهتره یا حالت اتوماتیک ؟
با دسته باید بازی کرد یا صفحه کیبورد ؟ من با صفحه کیبورد میزنم کار نمیکنه ، نقشه دکمه های بازی هست ؟

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم
من همین ورژن رو دانلود کردم ، ببخشد ورژنش 0.9.1 بود
Frame Skipping رو هم گذاشتم روی اتوماتیک بهتر شد ، اگه عدد انتخاب کنم بهتره یا حالت اتوماتیک ؟
با دسته باید بازی کرد یا صفحه کیبورد ؟ من با صفحه کیبورد میزنم کار نمیکنه ، نقشه دکمه های بازی هست ؟
البته GOW GoS هنوز کار داره تا به روونی Crisis core یا MGS PW برسه ولی اگه تنظیمات را پایینتر بیاری میتونی با 60 فریم اجراش کنی
من خودم با دسته بازی میکنم ( یعنی برای بازی کردن GOW دسته یکی از ملزوماته ) .
Game Setting ---> Control ---> Control Mapping

kakareza8

کاربر سایت
May 2, 2011
4
البته GOW GoS هنوز کار داره تا به روونی Crisis core یا MGS PW برسه ولی اگه تنظیمات را پایینتر بیاری میتونی با 60 فریم اجراش کنی
من خودم با دسته بازی میکنم ( یعنی برای بازی کردن GOW دسته یکی از ملزوماته ) .
Game Setting ---> Control ---> Control Mapping
شرمنده چطوری تنظیمات رو پایین بیارم ؟ یا چطوری با 60 فریم اجراش کنم ؟

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم
من GOW را با نسخه ی 0.8.1 بازی کردم و اون محیطش با این فرق میکرد ولی علاوه بر Frame Skipping که قبلا گفتم بهتره Antialiasing و VSynce را غیر فعال کنی و تیک Force max 60 FPS را بزن . اگه باز هم سرعت کم داشتی Mode را روی Non Buffered تنظیم کن . اگر روی لپ تاپ بازی میکنی Power Option ویندوز را روی Balanced بزار.

P.O.P

کاربر سایت
May 15, 2008
714
نام
Davood
ینی من الان اجرا کردم mgs : pw رو واقعا شاخ در اوردم : خیلی عالیه!!!!!!!!!!!!!!!!
اصن یه وضی...............
فقط یه نکته ای هر چی تنظیمات رو بالا پایین میارم فریم ریت تغییری نمیکنه رو 27 یا همین حدوداست... البته سی پی یوم ضعیفه!!!!
ppsspp 9.1

Vahid67

کاربر سایت
Aug 18, 2007
394
سلام دوستان
من سعی کردم بازی Twisted Metal رو اجرا کنم ولی موقع اجرای بازی بعد از انتخاب ماشین, آخر Loading گیر میکنه

یه شبیه ساز دیگه هم دانلود کردم که اسمش ppsspp هستش بازی رو اجرا می کنه ولی چشمک چشمک (flicker)میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر