اجرای بازیهای PSP در PC با شبیه ساز JPCSP (اجرای بازی Final Fantasy Type-0)

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
ای خدا تا اینجا اومدم بقیه اش باشه برای بعد)x

داداش خود نرم افزار یک save stute داره با اون نمیشه کاری کرد؟
به غیر سیو بازی خود نرم افزار یکجا برای سیو داره که از هونجا که سیو میکنی میتونی ادامه بدی با اون نمیشه ردکنی
اگه میشه بگو بذارم​

بزار تا امتحان کنم ولی بعید میدونم جواب بده ( به خاطر همون آی دی و اینا )
راستی دقیقا نگفتی مشکلت چیه ؟
از چه دسته ای استفاده میکنی ؟
با پلاگین دسته ی خود امولاتور کار میکنی یا نرم افزار جداگونه نصب کردی (مثل Xpader )؟

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,078
نام
Mahmoud
خب یکی که نسخه سالم نرم افزارو داره یه بکآپ از نصب شده اش بگیره با تنظیماتش برا این دوستمون آپلود کنه که جایگزین کنه با برا خودش.احتمالا بخاطر تنظیمات دسته باشه و با اینکار مشکلش حل بشه.

mehrdad2007

کاربر سایت
Jan 24, 2007
147
دسته ام مال ps2 هست هم با دسته امتحان کردم هم کیبرد اما به نظرم باگ هست رد نمیشه
میگه آنالوگ باید بچرخونی منم چند بار با دسته با کیبرد امتحان کردم اما اتفاقی نمیافته به نظرم اینجا باگ هست
چون آنالوگ رو تو صحنه های دیگه استفاده کردم درسته
از خود پلاگین نرم افزار استفاده میکنم دسته رو تو تنظیمات پلاگین نداره ولی تو خو بازی که وارد میشی شناسایی میکنه و میتونی باهاش بازی کنی
اما دکمه هاش نمیشه تغییر داد چون به غیر کیبرد و دسته xbox360 دسته دیگه ای ساپورت نمیکنه

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
دسته ام مال ps2 هست هم با دسته امتحان کردم هم کیبرد اما به نظرم باگ هست رد نمیشه
میگه آنالوگ باید بچرخونی منم چند بار با دسته با کیبرد امتحان کردم اما اتفاقی نمیافته به نظرم اینجا باگ هست
چون آنالوگ رو تو صحنه های دیگه استفاده کردم درسته
از خود پلاگین نرم افزار استفاده میکنم دسته رو تو تنظیمات پلاگین نداره ولی تو خو بازی که وارد میشی شناسایی میکنه و میتونی باهاش بازی کنی
اما دکمه هاش نمیشه تغییر داد چون به غیر کیبرد و دسته xbox360 دسته دیگه ای ساپورت نمیکنه​

منم از دسته ی PS2 استفاده میکنم ولی چون امولاتور نمیشناسش از نرم افزار xpader استفاده میکنم
شما هم یه امتحانی بکن :
1- نرم افزار xpader را از اینجا دانلود کن :
XPadder v 5.3.7z
2-اکسترکتش کن و روی XPadder.exe کلیک راست کن و Properties را انتخاب کن .
3- از تب Compability تیک گزینه ی Run this program in Compability mode for را بزن و Windows XP service pack 3 را انتخاب کن .
4-دسته را وصل کن و نرم افزار را اجرا کن .
5-در داخل برنامه (قسمت شماره 1 روی عکس ) کلیک کن و open را بزن و سپس PPSSPP را انتخاب کن .
6- از قسمت شماره 2 روی عکس open را بزن سپس My Twin USB Network Gamepad را انتخاب کن ( اگه دسته ات با این تنظیمات کار نکرد از قسمت شماره 2 New را کلیک کن و دسته را تنظیم کن )
7- همزمان که XPadder در حال اجرا شدن هست PPSSPP را اجرا کن
8- تنظیمات کنترلر باید روی گزینه ی Xinput باشه

منبع آموزش انگلیسی

آخرین ویرایش:

mehrdad2007

کاربر سایت
Jan 24, 2007
147
امتحان کردم اما بازم درست نشد هرچی آنالوگ میچرخونم تغییر نمیکنه

دوستان نباید جایی دیگه برم کسی تا به حال اینجا رسیده

من رسیدم یک دمو پخش شد یارو جلو رودخانه مواد مذاب نشسته بود بعد تبدیل شد به رودخانه آب سرد دستش کرد داخلش سوخت بعد فرار کرد من بعد 2تا دیوار بود با نیزه خراب کردم بعد این سنگ پایین برام اومد میگه باید با آنلوگ بچرخونی اما هرچی امتحان کردم اصلا جابهجا نمیشه
86033534544892874582.jpg

آخرین ویرایش:

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
من هنوز اینجا نرسیدم! یعنی اصلا هنوز درست و حسابی این بازی رو شروع نکردم! اما تو chains of olympus هر جا گیر می کردم می رفتم راهنمای مراحل IGN رو می خوندم مشکلم سریع حل میشد! حالا نمی دونم مشکل تو از باگ امولاتوره یا اینکه کار خاصی باید انجام بدی! آخه تو فروم خود امولاتور کسی این مشکل رو نداره بعیده که باگ باشه!

mehrdad2007

کاربر سایت
Jan 24, 2007
147
سلام

آخه من هم از آنالوگ استفاده کردم هم کیبرد میگه باید آنالوگ بچرخونی
منم هرچی میچرخونم اتفاقی نمیافته آنالوگ تو صحنه های قبل درست بود ولی اینجا به نظرم باگ هست چون هیچ اتفاقی نمیافته

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
[h=2]سلام[/h]
منم هرچی میچرخونم اتفاقی نمیافته آنالوگ تو صحنه های قبل درست بود ولی اینجا به نظرم باگ هست چون هیچ اتفاقی نمیافته​
راستش من دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه :d
اگه میخوای در این تاپیک مشکلت را مطرح کن شاید یه باگ جدید باشه
God Of War Ghost Of Sparta and Chains of Olympus

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
[h=2]سلام[/h]
منم هرچی میچرخونم اتفاقی نمیافته آنالوگ تو صحنه های قبل درست بود ولی اینجا به نظرم باگ هست چون هیچ اتفاقی نمیافته​

آقا مهرداد اگه هنوز مشکلت حل نشده من بازی را شروع کردم احتمالا تا چند روز دیگه میرسم به جایی که گیر کردی و اگه رد کردم سیوش را برات میزارم
فقط چون بازی با آی دی شما را پیدا نکردم با مال خودم بازی میکنم و شما اگه میتونی بازی با آی دی من را دانلود کن که سیو های من را بتونی اجرا کنی
این آدرس دانلود بازی :
God of War - Ghost of Sparta (USA) < Sony Playstation Portable / PSP ISO Download | Emuparadise

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,078
نام
Mahmoud
من نمیدونم اینجا کدوم مرحله اس خیلی وقت پیش رد کردم.فقط یه چا که منو خیلی اذیت کرد یا دمه بعدش باید میرفتم زیر آب یه کارایی میکردم ببین همون جا نباشه.
بعد آنالوگ رو داری میچرخونی {شاید به این ربط داشته باشه یادم نیست}سعی کن جهتش همزمان با جهت روی صفحه باشه مثلا اون روفت راست تو هم ببر راست و اگه اون بالا تو هم بالا یجورایی همزمان کن چرخشوتو با اون.

mehrdad2007

کاربر سایت
Jan 24, 2007
147
نه دوست عزیز اونجا نیست یک دمو نشون میده یارو از دسته کریتوس فرار میکنه بعد میره جای رودخانه مواد مذاب یکدفعه رودخانه تبدیل میشه به آب سرد
بعد یارو دستش میکنه ـو رودخانه دستش جیز جیز میشه(میسوزه) بعدم فرار میکنه
بعد دوتا دیواره هست با نیزه باید بشکنی اونا رو با پرتاب نیزه میشکنم بعدش یک سنگ میاد پایین میگه آنالوگ بچرخون
میچرخونم اتفاقی نمیافته

- - -ویرایش - - -

آقا مهرداد اگه هنوز مشکلت حل نشده من بازی را شروع کردم احتمالا تا چند روز دیگه میرسم به جایی که گیر کردی و اگه رد کردم سیوش را برات میزارم
فقط چون بازی با آی دی شما را پیدا نکردم با مال خودم بازی میکنم و شما اگه میتونی بازی با آی دی من را دانلود کن که سیو های من را بتونی اجرا کنی
این آدرس دانلود بازی :
God of War - Ghost of Sparta (USA) < Sony Playstation Portable / PSP ISO Download | Emuparadise

داداش دمت گرم باشه دانلود میکنم

- - -ویرایش - - -

دادا این که سرعت دانلودش خیلی پایینه لینک دانلود گاد اف وار من اینه

http://top2download.com/دانلود-بازی-god-of-war-ghost-of-sparta-برای-psp.html

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
دادا این که سرعت دانلودش خیلی پایینه لینک دانلود گاد اف وار من اینه

دانلود بازی God of War Ghost of Sparta برای PSP

لینکش مستقیم هست ولی معمولا از ساعت 10 صبح تا 7 بعد از ظهر سرعتش پایین میاد ( نمیدونم چرا ) وگرنه من با سرعت 240 KBs هم دانلود کردم از این سایت ( شاید هم احتیاج نباشه دانلود کنی )
رسیدم به جایی که گیر کرده بودی ، باگ نبود بلکه باید با سرعت خیلی زیادی آنالوگ را میچرخوندی که چون معمولی نشد ردش کنم تیک گزینه های Bufford Rendering و simple 2x ssx2 را زدم و تیک frame skipping را برداشتم و تنظیمات power option کامپیوتر را روی power saver گذاشتم تا فریم پایین بیاد پایین بعد ردش کردم . این هم سیو بازی :
UCES01401DATA24.zip

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
آقایون شما هم تو god of war تو همین امولاتور ppsspp سایه ها براتون رندر نمیشه؟؟؟ کلا افکت های بازی رندر نمیشه! سایه ها ، نورپردازی ها و ... ایندفعه دقت کنید ببینید کریتوس سایه داره تو بازی!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر