تاپیک Xbox 360 داران اهواز

moeinifar

کاربر سایت
Apr 7, 2007
209
هنوز نخریدی ارجینال باید از تو کنسول در بیاره بهت بده در غیر این صورت اصل نیستن تو پاساژ نخل کاوه مواظب باش کلاه هم سرت نره

xbox s

کاربر سایت
Nov 6, 2011
106
نام
حسین
هنوز نخریدی ارجینال باید از تو کنسول در بیاره بهت بده در غیر این صورت اصل نیستن تو پاساژ نخل کاوه مواظب باش کلاه هم سرت نره

چه طور تشخیص بدم اصله. دیروز اونجا بودم فردا میخوام دوباره برم بگیرم . به نظرت از کدوم مغازه بگیرم ؟ موندم جی تگ کنم با یه هارد اکسترنال یا هارد مخصوص بگیرم.

Last edited by a moderator:

m4m4li

کاربر سایت
Feb 1, 2011
168
چه طور تشخیص بدم اصله. دیروز اونجا بودم فردا میخوام دوباره برم بگیرم . به نظرت از کدوم مغازه بگیرم ؟ موندم جی تگ کنم با یه هارد اکسترنال یا هارد مخصوص بگیرم.

دوست عزیز ذهن خودت رو بی دلیل درگیر مسائل حاشیه ای نکن!!!
این بحث اصل و غیر اصل بودن در بعضی از اقلام منجمله هارد صدق نمیکنه و هر آنچه شما تهیه کنید همان آشغالی هست که در خود کنسول موجود هستش...
نکته مهم این هست که دست دوم و یا اینکه دچار ضرب دیدگی نباشه.

psycho0098

کاربر سایت
Dec 6, 2011
33
دوستان اگه gta v برنر مکس تو اهواز گیر اوردین یه خبری بدین برم بخرم

دوستان از کجا بازی بخرم 97% که سالم باشه ، از شباهنگ میخرم هی باید برم عوض کنم تا یکیش سالم دربیاد بتونم بازی کنم؟؟

sepehrmosmos

کاربر سایت
Sep 23, 2012
10
دوستان اگه gta v برنر مکس تو اهواز گیر اوردین یه خبری بدین برم بخرم

دوستان از کجا بازی بخرم 97% که سالم باشه ، از شباهنگ میخرم هی باید برم عوض کنم تا یکیش سالم دربیاد بتونم بازی کنم؟؟
برنرشو که نمیدونم
ولی من هر وقت ازشون بازی میگیرم نخ سوزن دوتا dvd ها مثل اسپلینتر بشون میگم باید درجا برام تست کنی چون خونمون گلستانه اگه دیسک خراب باشه رام دوره نمیتونم برگردم و از ای حرفا ... خلاصه بدبختم مجبور میشه تک تک مغازه ها رو برگرده ببینه کدوم کنسول دارن تا تست کنه:d
پرابلم ؟؟:d

دوستان یه سوال :
تو خود پاساژ و نخل یا حالا اطرافش جایی نیست که بازی رو تو پک بفروشن نه تو طلق و پلاستیک ؟؟؟
گرچه جدیدا حتی لیبل هم واسه دیسکا نمیزنن:|

psycho0098

کاربر سایت
Dec 6, 2011
33
برنرشو که نمیدونم
ولی من هر وقت ازشون بازی میگیرم نخ سوزن دوتا dvd ها مثل اسپلینتر بشون میگم باید درجا برام تست کنی چون خونمون گلستانه اگه دیسک خراب باشه رام دوره نمیتونم برگردم و از ای حرفا ... خلاصه بدبختم مجبور میشه تک تک مغازه ها رو برگرده ببینه کدوم کنسول دارن تا تست کنه:d
پرابلم ؟؟:d

دوستان یه سوال :
تو خود پاساژ و نخل یا حالا اطرافش جایی نیست که بازی رو تو پک بفروشن نه تو طلق و پلاستیک ؟؟؟
گرچه جدیدا حتی لیبل هم واسه دیسکا نمیزنن:|

چجور امتحان میکنه؟ بازی فقط اجرا بشه یا کامل نصب بشه؟

sepehrmosmos

کاربر سایت
Sep 23, 2012
10
برادر 97 که به کل نصب نمیشه منظورم اینه که کسی نصب نمیکنه مگه نه از بازی میپره بیرون ؟؟
دز ضمن معمولا کم پیش میاد که 97 اجرا بشه بعدش وسط بازی خراب شه
پس همین که اجرا بشه کافیه

آخرین ویرایش:

psycho0098

کاربر سایت
Dec 6, 2011
33
برادر 97 که به کل نصب نمیشه منظورم اینه که کسی نصب نمیکنه مگه نه از بازی میپره بیرون ؟؟
دز ضمن معمولا کم پیش میاد که 97 اجرا بشه بعدش وسط بازی خراب شه
پس همین که اجرا بشه کافیه

97نصب میشه با روش موزیک اجرا هم میشه
مشکل منم بازی هاییه که خراب رایت شدن وسطش میپره بیرون
از وقتی lt3 اومده خیلی بازی ها اینجور شدن ، خوب رایت نمیکنن
اگه وسط نصب بازی پرید بیرون شک نکن وسط خود بازی هم میپره بیرون

Sent from my SK17i using Tapatalk 2

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
768
نام
حسین
قبلا همه خریدای بازیم از پاساژ نخل بوده البته اون زمان امنیت دیسکا برام مهم نبوده ولی مدته دوساله که خریدامو اینترنتی انجام میدم چون امیت لایوشون بالاست و کیفیت شون هم خوب بود و یه سری مزایای دیگه . حالا وضعیت فروش بازی در نخل چه جوریه ؟ برنر مکس پیدا میشه یا نه ؟ گرچه اکثر فروشندگان نمی دونند که برنر مکس چیه ؟به زور اسم بازیا رو بلدن . ولی برای بازی جی تی بدجوری تو آمپاس هستم نمی تونم صب کنم تا اینترنتی دستم برسه و می خام از نخل بخرم جایی هست که برنر بفروشند با قاب و لیبل و چاپ عکس بازی رو دیسک.
البته فک نکنم تو بازار داغون اهواز همچین چیزی باشه .
اگه هست خبری بدید:">

sadeqmrz

کاربر سایت
Jan 27, 2014
5
نام
صادق
سلام به همه ی دوستان عزیز
من دنبال بازیهایه خوب xbox 360 میشه از رویه تجربه ی گرامیتون بمن /یشنهاد بدید
یه لیستی بدید که از قدیم وجدید باشه چون من فقط 4تا بازی باهاش انجام دادم بسکتبال2014_فوتبال _گرز اف وار _ forza _و مورتال کمبت gta v _pes2014
راستی بهترین فوتبال xbox چیه؟
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر