Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
دمت گرم این سوال منهم است از دوستان خواهش میکنم هر چه سریع تر جواب بدن
منظورتون از اینکه راحت تر ترمز بگیرین چیه دقیقا؟ چونگه این شبیه ساز قابلیت اینکه همانند بعضی بازی های ریسینگ سر پیچ ها بهتون برای ترمز کردن کمک کنه رو نداره،شما فقط میتونین تنظیمات ABS رو شدید تر کنید که اونهم بیشتر باعث خوردگی تایرتون میشه تا سریعتر وایستادن. البته با انتخاب لاستیک های ریسینگ و سبک تر کردن اتوموبیل سریعتر میتونید سرعت کم کنید

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
خبر ها حاکی از این است که حتی بعد از گذشت 3 سال روزانه 100000 نفر جی تی 5 رو بازی میکنند.....
.
.
پی نوشت:جالبه که مزخرفترین ریسینگ نسل از نظر بعضی علما همیشه همه رکوردها اعم از پرفروش ترین ریسینگ و بیشترین تعداد پلیرها و...و... رو مال خودش میکنه....

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
خبر ها حاکی از این است که حتی بعد از گذشت 3 سال روزانه 100000 نفر جی تی 5 رو بازی میکنند.....
.
.
پی نوشت:جالبه که مزخرفترین ریسینگ نسل از نظر بعضی علما همیشه همه رکوردها اعم از پرفروش ترین ریسینگ و بیشترین تعداد پلیرها و...و... رو مال خودش میکنه....
ميدوني چرا اين جماعت GT رو بد ميدونن و ميدوني چرا بعضي از طرفداران خود بازي هم تو دام اين تفكرات ميفتن فقط يه دليل داره اونم اين كه گران توريزمو رو درك نكردن
ياماووچي تمام تلاش خودشو ميكنه تا يه سيمولاتور بسازه نه يك بازي اين حرفو دقيقا زده گران توريزمو بازي نيست بلكه تقليدي از واقعيته وقتي به چشم بازي بهش نگاه ميكني شايد دلسرد بشي اما وقتي از زاويه ي درستش نگاه كني ميفهمي با چه شاهكاري طرفي

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
انقدر انتظارات همیشه از این بازی زیاد بوده که وقتی برآورده تمیشه، ملت انتقاد می‌کنند!
GT5 از نظر من خیلی ایراد داشت ولی به خاطر یه چیزی که نمی‌دونم چی بهش بگم و اسمش رو چه بذارم، نمی‌تونی ازش دست بکشی!

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
دمت گرم این سوال منهم است از دوستان خواهش میکنم هر چه سریع تر جواب بدن
پيشنهاد ميكنم تمرين كني بازيت خوب شه تمام لذت گران توريزمو به همينه

- - -ویرایش - - -

انقدر انتظارات همیشه از این بازی زیاد بوده که وقتی برآورده تمیشه، ملت انتقاد می‌کنند!
GT5 از نظر من خیلی ایراد داشت ولی به خاطر یه چیزی که نمی‌دونم چی بهش بگم و اسمش رو چه بذارم، نمی‌تونی ازش دست بکشی!
البته ايراداتي كه به گران 5 گرفتن از حق نگذريم بعضياش درست بوده يكيش اين لوداي طولاني كه البته با Dlc هاي جديد بهتر شده و يكي هم اينكه بعضي از ماشينا مدلاشون از گران 4 واردشده كه اين يكي خداييش رو مخه اما در عين حال اينقدر اين بازي بزرگه كه اينا هم قابل بخششه اما ايرادي كه به هوش مصنوعي ميگيرن رو من اصلا قبول ندارم دليلم هم روشنه هيچوقت تو مسابقات رسمي هيچ شركت كننده ايي از روي عمد به يه ماشين ديگه نميزنه چون اولا خطاست و باعث از ريس خارج شدن ميشه و هم اينكه با اون سرعت هاي بالا خطر جاني داره و همينكه اين ماشينا اينقدر گرونن كه واقعا هيچكس اين ريسكو نميكنه براي همينم هست كه حريفاي گران توريزمو به مثل يه جنتلمن رفتار ميكنن درست مثل مسابقات واقعي اما فورزا اينطور نيست هر كي ميرسه بهت مخصوصا ميزنه بهت بري قاطي باقاليا كه شايد توي بازي خيلي هم فان باشه و به هوش مصنوعي بهتر تعبير بشه اما تو دنياي واقعي اين اتفاق نمي افته

آخرین ویرایش:

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
دوستان چه طور میتون تنظیمات رو طوری کنم که راحت تر ترمز بگیرم؟آخه همش میخورم به در ودیوار...

فکرتون رو پیش تنظیمات زیاد نبرید ! حداکثر کاری که می تونید انجام بدید آپگرید کردن ماشین ، انتخاب تایر های بهتر ، فعال کردن ABS و یک سری تنظمات پیچیده دیگه تو قسمت ستینگ ماشین هاست که همه این موارد نقش کوچیکی رو توی بازیتون دارند و نقش اصلی رو خودتون بازی میکنید . همیشه سراغ مسابقات نرید و اگر میخواید حرفه ای بشید سعی کنید برید تو قسمت Time Trial چندین دور پیست هارو بدون حریف بازی کنید تا یک تصویر جامع از پیست ها تو ذهنتون شکل بگیره و به عبارتی پیست ها رو حفظ بشید تا وقتی تو مسابقه هستید بدون اینکه همه حواستون به جاده باشه بدونید کی باید ترمز بگیرید ، همینطور موقع ترمز گرفتن هم هیچ وقت یکباره ترمز رو تا آخر فشار ندید که اینجوری فقط باعث سر خوردن ماشین میشید .

امیدوارم کمکی کرده باشم .

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
آخییییش, بلاخره این 24 ساعتهde la sarthe هم تموم شد, پدرم تو بارون در اومد. ولی تازه حس میکنم که یه مسابقه درست و حسابی تو GT5 رفتم. کلا سری اندورانس همه مسابقه هاش به واقعیت نزدیکه, چون فکر نکنم جایی مسابقه زیره سی چهل دور باشه

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
آه خدای من بالاخره تموم شد !!! و اینجانب بالاخره ابر ریسینگ تاریخ رو با دسته DS3 ، پلات کردم !!

مبارک باشه اقا مهدیی, بچه ها میگفتن به اونایی که پلات کننPDگفته یه بنز جایزه میده, اقا گرفتی میام ما رو هم یه دوری باهاش بچرخون.
ولی خدایی بشتکار دارینا ,چجوری اعصابت کشید پلات کنی:d

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
مبارک باشه اقا مهدیی, بچه ها میگفتن به اونایی که پلات کننPDگفته یه بنز جایزه میده, اقا گرفتی میام ما رو هم یه دوری باهاش بچرخون.
ولی خدایی بشتکار دارینا ,چجوری اعصابت کشید پلات کنی:d

مرد مومن اشکم دراومده بود سرش !! زندگیمو گذاشته بودم پاش !! هنوزم که یادم میفته چه روزایی رو با GT گذروندم احساسی میشم !! :((

http://psnprofiles.com/trophy/460-Gran-Turismo-5/1-Gran-Turismo-Platinum-Trophy

آخرین ویرایش:

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
با سلام بچه ها یک سوال داشتم :
من همون موقع که این بازی اومد خریدمش تا الان نه بازیش کردم و نه آپدیت و الان بازی کردم یکم کیفیت بازی پایین بود ؟
آیا ارزش داره نسخه ی اکادمی رو بگیرم ؟
خیلی تفاوت ایجاد کرده با نسخه ی اصلی ؟
ایا کاملترین نسخه بازی همین GT5 همین اکادمی هست ؟
برام یکم توضیح میدید !
منو و چیز های دیگر فرق کرده ؟
الان قیمتش چنده ؟

=========

آیا هنوزم میشه آنلاین بازی کرد ؟
لگش اذیت میکنه باید اینترنتت خفن باشه !؟
الان منی که مبتدی هستم میتونم به حد متوسط برسم میتونم مسابقه بدم آنلاین یا همه خفنن ؟

آخرین ویرایش:

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
با سلام بچه ها یک سوال داشتم :
من همون موقع که این بازی اومد خریدمش تا الان نه بازیش کردم و نه آپدیت و الان بازی کردم یکم کیفیت بازی پایین بود ؟
آیا ارزش داره نسخه ی اکادمی رو بگیرم ؟
خیلی تفاوت ایجاد کرده با نسخه ی اصلی ؟
ایا کاملترین نسخه بازی همین GT5 همین اکادمی هست ؟
برام یکم توضیح میدید !
منو و چیز های دیگر فرق کرده ؟
الان قیمتش چنده ؟

=========

آیا هنوزم میشه آنلاین بازی کرد ؟
لگش اذیت میکنه باید اینترنتت خفن باشه !؟
الان منی که مبتدی هستم میتونم به حد متوسط برسم میتونم مسابقه بدم آنلاین یا همه خفنن ؟
به نظر من شما الان ديگه يه خورده صبر بكني نسخه جديد بياد بهتره
ولي در كل گران توريزمو رو هر نسخه اي كه بازي كني حال ميده
براي بهتر شدن بازيت هم فقط يه راه حل هست اونم اينكه تمرين كني
بهتره از ماشينهاي ساده تر شروع كني گواهينامه هايي هم كه تو بازي ميگيري خيلي به روند بهتر شدن بازيت كمك ميكنه
گران توريزمو برعكس فورزا تنظيمات سختي نداره چون گيم پليش رو سعي كردن تا حد ممكن به واقعيت نزديك كنن پس كمك كننده هايي كه تو فورزا هست اينجا نيست Rewind هم نداره يعني نميتوني بازي رو به عقب برگردوني كلا اين بازي براي كژول گيمر ها مناسب نيست و حتما بايد هاردكور باشي و صبر كني تا راه بيفتي در مورد آنلاين بازي كردن هم كه همه جور آدمي پيدا ميشه از مبتدي گرفته تا فوق حرفه اي اگه بتوني ركورد جهاني رو هم تغيير بدي اسمت تو گينس ثبت ميشه
در ضمن هنوز هم ميتوني GT5 رو آنلاين بازي كني هنوز هم روزانه 100000 نفر بازي ميكنن

GangstaOwl

SarbazeVatan
کاربر سایت
Dec 10, 2011
546
نام
Mohammad
دوستان کسی واسه تروفی GT-R Official Record نظری نداره؟
اگه فیلمی هم دارین، قرار بدین ممنون میشم.
من هرکاری میکنم 2 ثانیه بیشتر میشه!

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
دوستان کسی واسه تروفی GT-R Official Record نظری نداره؟
اگه فیلمی هم دارین، قرار بدین ممنون میشم.
من هرکاری میکنم 2 ثانیه بیشتر میشه!

راهنمایی خاصی نداره فقط اینکه هر سری که رکورد زدی سیوش کن و با رکورد خودت مسابقه بده تا رفته رفته تایمت رو کم کنی !! من 7.28 زدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر