تاپيك Xbox 360 داران كرمان

johhny

کاربر سایت
Jan 26, 2011
486
دوستان میشه یه جای خوب رو معرفی کنید که بازی قابدار بفروشه و از همه مهم تر بازیها پچ شده و برای لایو مناسب باشن
ممنون

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
دوستان میشه یه جای خوب رو معرفی کنید که بازی قابدار بفروشه و از همه مهم تر بازیها پچ شده و برای لایو مناسب باشن
ممنون
چییی؟؟؟ نههه چیییییییییییییی؟؟؟ بازی قاب دار؟ کرمان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اصلا چی شد که مچین چیزی به ذهنت رسید؟؟؟!!! حاجی اینجا بازی با پرینت روی دیسک به زور گیر میاد اونم یکی دو تومن بالاتر از قیمت! حالا بازی قاب دار میخوای؟؟؟؟!!!! =)) پیدا کردی به ما هم خبر بده...
پچ شده هم اگه خواستی پخ بده آدرس بدم...

m6788

کاربر سایت
May 29, 2009
331
نام
ام ام
سلام دوستان لطفا یه جای مطمئن بهم معرفی کنید که کنسول اسلیمم رو ببرم و جلوی خودم آپدیت کنه و اینکه آیا باید ازش dvd key رو هم بگیرم یا خودش بهم میده و اگه dvd key رو بهم نداد دیگه برای آپدیت های بعدی فقط باید ببرمش پیش خودش که آپدیت کنه یانه ؟
مرسی

mrhmix

کاربر سایت
Dec 11, 2007
94
نام
میثم
سلام دوستان لطفا یه جای مطمئن بهم معرفی کنید که کنسول اسلیمم رو ببرم و جلوی خودم آپدیت کنه و اینکه آیا باید ازش dvd key رو هم بگیرم یا خودش بهم میده و اگه dvd key رو بهم نداد دیگه برای آپدیت های بعدی فقط باید ببرمش پیش خودش که آپدیت کنه یانه ؟
مرسی

من بلدم آپدیت کنم مفتی برات انجام میدم اما باید دی وی دی کی داشته باشی همیشه روی یه سی دی چیزی. من از خودم رو یکی از بچه ها کیِ ش رو برام در اورده بود راحت آپدیت کردم. حالا نمیدونم. پیشنهاد میکنم اگر میخوایی بدی بیرون توی اگر عمرا به هیشکی نده. برو پاساژ رضا توی خیابون شریعتی. طبقه پایینه همینجور که از پله ها رسیدی پایین سمت راستت. بده اون برات آپدیت کنه. بهشم بگو دی وی دی کِی رو برات بزنه روی سیدی بهت بده. فکر کنم کلا 20 تومن بگیره. اگر بیششتر خواست بگیره صرف نمیکنه بدی بیرون بیار خودمون یه جوری راش بندازیم البته اگر نمیترسی یهو دستگاهت اوففف بشه :d

m6788

کاربر سایت
May 29, 2009
331
نام
ام ام
سلام دوست من
میرم تو پاساژ رضا ببینم چند میگیره و بهش حتما میگم که دی وی دی کیش رو بزنه رو سیدی بهم بده . اگه خواست زیاد بگیره مزاحمت میشم
مرسی

mrhmix

کاربر سایت
Dec 11, 2007
94
نام
میثم
در خدمتم. اگر لایو وصل نمیشی بهش بگو درایو رو لاک نکنه بذاره انلاک باشه

اگر لایو وصل میشی بگو داشبورد آپدیت کنه درایو هم لاک کنه.

آخرین ویرایش:

mrhmix

کاربر سایت
Dec 11, 2007
94
نام
میثم
چییی؟؟؟ نههه چیییییییییییییی؟؟؟ بازی قاب دار؟ کرمان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اصلا چی شد که مچین چیزی به ذهنت رسید؟؟؟!!! حاجی اینجا بازی با پرینت روی دیسک به زور گیر میاد اونم یکی دو تومن بالاتر از قیمت! حالا بازی قاب دار میخوای؟؟؟؟!!!! =)) پیدا کردی به ما هم خبر بده...
پچ شده هم اگه خواستی پخ بده آدرس بدم...

پچ شده ها چاپ روی دیسک هستن؟

johhny

کاربر سایت
Jan 26, 2011
486
سلام

دوستان میشه جایی رو معرفی کنید که LT3 درایو اسلیم رو بریزه و کارش رو بلد باشه که یه وقت خراب نکنه و قیمتش هم منصفانه باشه؟زاستی الان چند میریزن LT3 درایوهای اسلیم رو؟همچنین یه جا که بازیهای LT3 رو پچ شده و برنر مکس کامل بفروشه که بشه لایو بازی کرد.
ممنون

mrhmix

کاربر سایت
Dec 11, 2007
94
نام
میثم
سلام

دوستان میشه جایی رو معرفی کنید که LT3 درایو اسلیم رو بریزه و کارش رو بلد باشه که یه وقت خراب نکنه و قیمتش هم منصفانه باشه؟زاستی الان چند میریزن LT3 درایوهای اسلیم رو؟همچنین یه جا که بازیهای LT3 رو پچ شده و برنر مکس کامل بفروشه که بشه لایو بازی کرد.
ممنون

ال تی 3 بیرون میریزن اما 20 تومنی فکر کنم بگیرن. برو پاساژ رضا واقع در چهار راه طهماسب آباد. زیر زمین . سمت راست راه پله . اینجا از همه جا ارزونتر میگیره واسه هک و آپدیت و اگر فایلهای دی وی دی کِی دستگاهت رو نداری بگو طرف برات بگیره و رایت کنه روی سی دی. اگر روی کنسولت خیلی خیلی حساسی بیارش من برات مفتی بریزم.

بازی های 100% رایت شده فکر نمیکنم جایی گیرت بیاد مگر اینجا چهار راه اگر پاساژ صنعتی . طبقه پایین رو بروی راه پله و یا مغازه سمت چپیش

johhny

کاربر سایت
Jan 26, 2011
486
ال تی 3 بیرون میریزن اما 20 تومنی فکر کنم بگیرن. برو پاساژ رضا واقع در چهار راه طهماسب آباد. زیر زمین . سمت راست راه پله . اینجا از همه جا ارزونتر میگیره واسه هک و آپدیت و اگر فایلهای دی وی دی کِی دستگاهت رو نداری بگو طرف برات بگیره و رایت کنه روی سی دی. اگر روی کنسولت خیلی خیلی حساسی بیارش من برات مفتی بریزم.

بازی های 100% رایت شده فکر نمیکنم جایی گیرت بیاد مگر اینجا چهار راه اگر پاساژ صنعتی . طبقه پایین رو بروی راه پله و یا مغازه سمت چپیش

ممنون داداش

خب ایشون کیفیت کارش خوب هست منظورم اینه بلده کارشو؟چون قیمت حالا زیاد مهم نیست
شما میتونی بریزی؟:dمفتی؟:d

یه سوال دیگه تا دی وی دی کی نباشه نمیشه LT ریخت یا دی وی دی کی برای اینه که خودمون میخوایم بریزیم؟طرف میتونه بگیره؟یکم حساسم میخوام مشکلی برا دستگاه پیش نیاد

ممنون

mrhmix

کاربر سایت
Dec 11, 2007
94
نام
میثم
ممنون داداش

خب ایشون کیفیت کارش خوب هست منظورم اینه بلده کارشو؟چون قیمت حالا زیاد مهم نیست
شما میتونی بریزی؟:dمفتی؟:d

یه سوال دیگه تا دی وی دی کی نباشه نمیشه LT ریخت یا دی وی دی کی برای اینه که خودمون میخوایم بریزیم؟طرف میتونه بگیره؟یکم حساسم میخوام مشکلی برا دستگاه پیش نیاد

ممنون

کیفیت کارش خوبه همه مغازه دارا میارن این ادم براشون میریزه. دی وی دی کِی چندتا فایل هستن که اگر نباشن نمیشه اصلا دستگاه رو کپی خور یا آپدیت کرد . هر دفعه واسه ریختن آپدیت جدید نیاز به این دی وی دی کِی هست. منم میتونم بریزم اماااااااااااا. به شرط اینکه دی وی دی کِی رو داشته باشه و درایوت انلاک باشه :">

mrhmix

کاربر سایت
Dec 11, 2007
94
نام
میثم
فک کنم درایو آنلاک باشه(از کجا میشه فهمید؟)ولی متاسفانه دی وی دی کی رو ندارم:|

با کامپیوتر و این چیزا میشه فهمید که انلاکه یا نه. اگر لاک باشه میتونم انلاکش کنم اما میترسم به دستگاه غریبه دست بزنم چون فندک و لحیم و این چیزا تو کاره حتی 1% هم اگر اتفاقی بیوفته نمیخوام دردسر درست بشه. اگر دی وی دی کی داشتی . آنلاک هم بود که در خدمتم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر