James Bond: Quantum of Solace

smack

کاربر سایت
Mar 8, 2008
166
نام
میکاییل
سلام حتما با سري بازي هاي اكشن ؛ كماندويي و جاسوسي 007 آشنايي داريد.
بازي هايي كه هميشه داراي طرفداران خاص خود بوده و گيمرها زياد اعتراضي به اين سري وارد نساختند.
سري 007 معمولا بر اساس فيلم هاي 007 ساخته مي شوند و داراي جذابيت موضوعي ؛ گيم پلي و گرافيك مطلوبي هستند.

ما در بازی که انجام دادیم موفق شدیم 2 مرحله را انجام دهیم این 2 مرحله شامل تعقیب و گریز ساده تا اتش بازی تمام عیار می باشد .
بازی ما از از داخل یک موزه علمی اغاز می شود و این مرحله بر مبنای فیلم کازینو رویال ساخته شده .که bond در تعقیب و به دنبال Dimitrios می باشد.
تریاچ برای این بازی از موتور cod4 استفاده کرده است و مبارزات و اسلحه ها نیز بسیار شبیه به cod4 می باشند . لازم به ذکر است که با سیستم پوششی که به بازی اضافه شده است شما گهگاهی خواهید دید که از دیدگاه اول شخص به دیدگاه سوم شخص خواهید رفت. در بعضی وقت ها بازی به صورت فکری تغییر حالت می دهد که شما باید برای این مواقع تیز هوشی خوبی از خود نشان دهید تا مثلا در یک بخشی از بازی رازی را بر ملا کنید ..
946232_20081007_embed001.jpg

]در مرحله موزه علمی شما می توانید گوشی همراه یک کارمند موزه را ببینید که پیامکی را دریافت می کند که در مورد مشکلات نور موزه به او توضیحاتی را می دهند. شما به کمک این جاسوسی که در گوشی های کار مندان یا افراد انجام می دهید می توانید مراحل را بهتر و راهتر پشت سر بگذارید زیرا این پیامک هایی که شما می بینید اسرار دشمنان شما هستند.در یک قسمت که واقعا ما از ان لذت بردیم این بود که به ما ماموریت داده شد که یک هلیکوپتر حامل 5 نفر از دشمنان را با یک موشک انداز دستی بزنیم که با یک هدف گیری عالی ان هلی کوپتر را منفجر کردیم.حال رسیدیم به مرحله قطار مونتنگرو این مرحله بر اساس قسمت دیگری از فیلم کازینو رویال ساخته شده است.که البته باید گفت که بعد ها این صحنه از فیلم حذف شده.در حین عبور از راه رو های تنگ قطارمجبور بودیم که برخی دشمنان را از پای دراوریم.. در قسمتی از قطار شما وارد یک کوپه می شوید که به حدی در ان کوپه قبل از ورود شما تیر اندازی شده بود که پنجره های ان کوپه کنده شده بودند و باد شدیدی تمام کوپه را فرا گرفته بود و فضای کوپه نیز تاریک بود بعد از چند لحظه سکوت یک لحظه تعداد زیادی از دشمنان به ما حمله کردند که اگر از ان کوپه پا به فرار نمی گذاشتیم و در جای دیگر پنهان نمی شدیم قطعا کشته می شدیم .بیشتر از این راجب قسمت قطار مونتنگرو صحبت نمی کنیم زیرا نکته قبل توجه دیگری به چشم ما نخورد. در صحنه دیگری از بازی خود را درون یک خودروی بدون سقف دیدیم که تلاش می کنیم راه خود را در خیابان ادامه دهیم و از موانع متعدد عبور کنیم..این بخش از بازی برایمان واقعا مشکل بود زیرا اگر لحظه ای متوقف می شدیم و به دشمنانی که پشت سر ما بو ه دنبال ما بودند شلیک می کردیم باد ما را به عقب پرتاب می کرد . سیستمی که این لحظات سخت را نشان می دهد نشان گر ان است که تریاچ شیوه مبارزه و حرکات اکشن از این قبیل را از cod4 ساخته خود الهام گرفته و در این بازی بکار برده است.. بعد از پایان بازی ما در حالت تک نفره به سراغ قسمتی رفتیم از بازی که شما دیگر در نقش باند نیستید و او هیچ دخالتی در این بازی ندارد در این قسمت شما یکی از افراد بخصوصی که در فیلم است را انتخاب می کنید و عضو یک گروه با نام m16 می شوید که به شما در این گروه ماموریت هایی داده می شود که با انجام این ماموریت های شما می توانید امتیازاتی برای خود جمع اوری کنید که این امتیازات در بازی اصلی دخالتی ندارند و این حالت را می توان گفت که یک حالت مسابقه ای و امتیاز گیریی است.
946232_20081007_embed003.jpg

نکته دیگر راجب این قسمت این است که یک سیستم ارتقا بازیکن مانند cod4 در این قسمت بازی نیز وجود دارد . بجای اینکه شما در بازی و در این قسمت با کشتن دشمناناتان پیشرفتی کنید و به مرحله بعدی بروید در این قسمت شما می توانید با همان امتیازات یا اعتباراتی که به شما داده می شود می توانید برای خود لباس های پوششی اسلحه و چیز های مربوط به جنگ را خریداری کنید تا ادامه بازی را با قدرت بیشتر انجام دهید....................
منتظر این بازی باشید.

این بازی برای هر 4 پلتفرم در تاریخ 2008-11-07 .1387/08/17 عرضه خواهد شد.

منبع كمكي : سايت خوب پرديس گيم (Pardisgame)

• Like
Reactions: ehsanservat

poyan_360

کاربر سایت
May 10, 2008
381
نام
pooyan
بچه ها این بازی فقط اول شخصه یا به سوم شخص هم تبدیل میشه؟اصلا قشنگه؟
سلام به همگی.....
این بیشترش اول شخصه ولی زمان کاور گیری به سوم شخص تبدیل میشه
در زما TAKE DOWN هم به همین صورت هست
به نظر من که قشنگه خیلی حال میده ولی من رو x360 دارم نه ps2!!!
موفق باشید:cool:

• Like

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
بچه ها این بازی فقط اول شخصه یا به سوم شخص هم تبدیل میشه؟اصلا قشنگه؟
بله اول شخصه! مواقعی که سنگر میگیری سوم شخص میشه! همچنین در بعضی از صحنه ها مثله درگیری بدونه اسلحه!(البته این در گیری بدون اسلحه انگشت شماره تو بازی)!
بد نیست برای وقتی که بازی خوب نباشه که بازی کنی خوبه!
ولی من یکی آرزو به دلم موند که یه 007 درستو حسابی تو این چند سال اخیر ببینم!

• Like

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
بله اول شخصه! مواقعی که سنگر میگیری سوم شخص میشه! همچنین در بعضی از صحنه ها مثله درگیری بدونه اسلحه!(البته این در گیری بدون اسلحه انگشت شماره تو بازی)!
بد نیست برای وقتی که بازی خوب نباشه که بازی کنی خوبه!
ولی من یکی آرزو به دلم موند که یه 007 درستو حسابی تو این چند سال اخیر ببینم!

رفیق این همه بازی خوب ;)
ولی من که گرافیک بازیو دیدم .فکر نکنم اونقدر ها هم بد باشه منتها چون بازی های خوب وگرافیک بالا زیاد است انتظارات بالا رفته وشاید بازی کردن همچین بازیهایی حال نده

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر