Call Of Freedom

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
اين آقايي كه تو غرفه بود خيلي جواباي قشنگي تحويل ما ميداد، ما هم كه سالهاست كل كل رو ترك كرديم و چيزي نگفتيم ولي اشاراتي زديم كه اينايي كه داري تحويل ما ميدي بدرد لاي سبزي خوردن ميخوره، ولي باز از رو نرفت!

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
اين آقايي كه تو غرفه بود خيلي جواباي قشنگي تحويل ما ميداد، ما هم كه سالهاست كل كل رو ترك كرديم و چيزي نگفتيم ولي اشاراتي زديم كه اينايي كه داري تحويل ما ميدي بدرد لاي سبزي خوردن ميخوره، ولي باز از رو نرفت!

اين اقا چه شكلي بود ؟ اگه ريش داشت من بودم !!! در ضمن ما الان 9 روزه از 8 صبح تا 9 شب تو اون نمايشگاهيم با سرو صدا ي وحشتناك ممكنه اون بنده ي خدا هم خسته بوده شما ببخشيد .

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
نه، هيچ گونه ريش نداشت اتفاقا، من مشكلي با ايشون نداشتم، فقط برخوردشون يكم ... چي بگم، شايد خسته بودن. من خيلي سعي ميكردم با انرژي مثبت صحبت كنم كه يه وقت بهشون و بازيشون توهين نكرده باشم خدايي نكرده ولي باز ايشون يك سري توضيحات غلطي كه من موءدبانه سعي ميكردم با جملاتي مثله اينكه "نميدونم، فكر ميكنم شنيدم كه اينطوره كه ..." ايشون رو متوجه اين كنم كه با بحثي كه ميكنن آشنا هستم و باز رو حرفشون تاكيد نكنن، ولي بيفايده بود.
من دلگير نشدم چون به بازي سازي تو ايران خيلي احترام ميذارم ولي كس ديگه بود شاكي ميشد.

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
دوستان سلام .

شرمنده من خیلی این مدت درگیر بودم نتونستم توضیحات لازم رو بدم .

من اول از داستان بازی شوروع میکنم:

داستان بازی مربوط به زمانی هست که ایران به دست روسها در شمال و انگلیس ها در جنوب اشغال شده بود . در این میان مبارزانی مثل میرزا کوچک خان ، ستار خا و باقر خان و ... مبارزات نظامی با این خارجی ها داشتند .

در بازی مراحل در مناطق مختلف ایران از جمله شمال ، غرب و قسمتهای مرکزی ایران اتفاق میافته و شما در هر کدوم از این مناطق از سربازان هر کدوم از این مبارزان هستید .

داریم سعی میکنیم که Concept ها و داستان بازی رو به طور جزئی دقیق و همونطور که اتفاق افتاده نشون بدیم ولی برای این سکنها که از بازی گذاشتم این مسائل رعایت نشده بود چون ما وقت خیلی کمی داشتیم .

در مورد AI میتونم بگم که الان در حدی هست که اگه شما رو ببینن میزنن ، اگه فرار کنی دنبالت میان، اگه صدای تیری چیزی بشنون در فاصله خاص دنبال صدا میان ، اگه از پشتشون یواش رد شی نمیفهمن ، اگه بدوی میفهمن .

اما داریم روی مسائل دیگه ای مثل کاور کردن دشمنها ، پرتاب نارنجک ، و ... کار میکنیم همشون هم شدنیه فق یکم زمان میبره که برای این کار ما نداشتیم .

در مورد فیزیک باید بگم که از Ageia Physx استفاده کردیم منتها خوب اگه ایرادی وجود داره مخصوصا در حالت مردن کاراکتر ها بخاطر یه سری مسائل Rig و غیره هستش که اونا هم حل میشه . سعی کردیم بیشتر اجسام تخیرب پذیر باشند و Dynamic .

در مورد گرافیک که یکی از مسایلی بود که خیلی بهش انتقاد شد باید بگم که در این فرصت کم همین هم خیلی بود و کار بهتری نمیشد کرد و یه ایراد اساسی تر هم بود اونم این که اگه میخاستیم یکم به گرافیک حال بدیم کلا ملت باید برای بازی 4870 میگرفتن ! چون هنوز موتور بهینه سازی نشده و کار بر روی این مسئله بسایر زمان بر هستش ول خوب تا زمان انتشار بازی از اینی که الان هست خیلی خیلی بهتر میشه و مشکل Frame Rate رو هم برطرف میکنیم .خیلی چیزا به بازی داشت اضافه میشد که متاسفانه وقت نشد که کمترین اون دست Player به اسلحه بود . ضمنا ما افکتهایی مثل Motion Blur و غیره رو هم داشتیم اضفه میکردیم که ایشالا برای نسخه ی آخر همه ی اینها خواهند بود.

زمان انتشار بازی برای اواخر تابستان امسال در نطر گرفته شده که اگه مشکل خاصی پیش نیاد و در گیر کار دیگه ای نشیم حتما تا اون موقع بازی کامل خواهد شد .

اما در مورد اینکه چرا ما سعی کردیم کار رو برای این نمایشگاه آماده کنیم هم باید بگم که ما الان حدود 3 سالو نیمه که داریم برای کار (منظورم این بازی نیست ) وقت میزاریم به هر حال بعده این مدت نیاز های در یه گروه پیش میاد که بایر بر طرف بشه که شاید مهمترین اونا پول باشه . در این مدت هیچ کس نمیدونست که ما داریم کار میکنیم با اینکه ما فکر میکنیم از خیلی از کسایی که در این زمینه دارن کار میکنن میتونیک کارهای بهتری ارائه کنیم تا اینکه این قضیه اتفاق افتاد و ما حدود 3 ماه قبلش پروژه اصلی رو به حالت تعلیق !!! در آوردیم و روی این کار انرژی گزاشتیم .

در آخر هم باید بگم که همه اعضای تیم گیمر هستیم و این صنعت رو میشناسیم بنابراین اگه تصمیم به همچین کاری گرفتیم یا یه بازی آماده میکنیم که قابل قبول باشه یا اصلا کاری انجام نمیدیم .

Screenshot (1).jpg
[/URL][/IMG]

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
کارتون واقعاً قابل تحصینه
در ضمن فراموش کردید بگید که پایگاهتون راه افتاده

مرسی در حال حاضر داریم رو Concept ها و داستان و گیم پلی بازی کار میکنیم همه چیز داره تغییر میکنه و بزودی عکسهایی با کیفیت خیلی بالا تر آماده میشه .

سایت هم فعلا تستی هست ، ولی خوب هست !

JustPCG

کاربر سایت
May 21, 2008
120
سلام

بی زحمت یه 7،8 تا عکس از صحنه های مختلف این بازی بذارید ؟

ببخشید ولی توی Image Center آپلودش کنید لطفا ؟ ((منظورم توی Image Hosting هست!))lol

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
سلام

بی زحمت یه 7،8 تا عکس از صحنه های مختلف این بازی بذارید ؟

ببخشید ولی توی Image Center آپلودش کنید لطفا ؟ ((منظورم توی Image Hosting هست!))lol

سلام دوست عزیز .

مراحل ساخت بازی به سرعت در حال پیشرفت هست . ولی چون گرافیک بازی به کلی متحول شده و خیلی بهتر شده یه مدت 1 تا 2 ماهه نیاز داریم تا یک سری Scan جدید از بازی و شاید هم یه گیم پلی ازش رو ارائه بدیم . بازی قرار بود شهریور 88 ارائه بشه که یه 5 تا 6 ماهی عقب افتاد .

در ضمن اسم بازی اینه Call Of Freedom :Daliran Tangestan

JustPCG

کاربر سایت
May 21, 2008
120
سلام دوست عزیز .

مراحل ساخت بازی به سرعت در حال پیشرفت هست . ولی چون گرافیک بازی به کلی متحول شده و خیلی بهتر شده یه مدت 1 تا 2 ماهه نیاز داریم تا یک سری Scan جدید از بازی و شاید هم یه گیم پلی ازش رو ارائه بدیم . بازی قرار بود شهریور 88 ارائه بشه که یه 5 تا 6 ماهی عقب افتاد .

در ضمن اسم بازی اینه Call Of Freedom :Daliran Tangestan

ممنون جهت پاسخ سریعتان و فراموش نکنید که حتما 7،8 تا عکس از محیط های مختلف بازی در سایتتان یا در بازی سنتر قرار بدید بی زحمت!

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
ممنون جهت پاسخ سریعتان و فراموش نکنید که حتما 7،8 تا عکس از محیط های مختلف بازی در سایتتان یا در بازی سنتر قرار بدید بی زحمت!

حتما دوست عزیز . تا 1 ماهه دیگه یک سری عکس از محیط بازی همینجا میزارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر