تاپیک Xbox 360 داران قم

Qomboys

کاربر سایت
Aug 3, 2012
4
سلام
در مورد حرفی که داری من کاملا مخالفم چون یه دستگاه دارم دادم دست اون اونقدر خوب درست کرد که توی تهرانشم می گفتند ریسک داره ما نمی کنیم ....
به نظرم هر کی خواست بره پیشش چون کاملا این کاره ست ...

---------- نوشته در 09:01 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:00 AM ارسال شده بود ----------

سلام یکی رو پیدا کردم که خیلی خوب جی تک می کنه توی قم می شینه ...

abolfazl18

کاربر سایت
Jun 6, 2016
1
اول سلام
بعدش یه توصیه به دوستان بکنم بیخیال بازی360 توی قم بشین همون تهران سفارش بدین بهتره.اون 2000 توی کویتی بازی میاره دونه ای 6000 تومن خودش 3000 تومن از پرتو خریده بقیه هم از این بهتر نیستن مثلا اون هزاره نما چند میده؟
من الان از مهدی بازی رو ورباتیم دارم 3500 میخرم ولی این مغازه های قمی شاهکارشون بازیای نکست جن روی تی گیت و ای وان هست اونم کمه کم 5000 تومن
اصلا خرید کنسول منسول رو بیخیال تو قم یارو 360 گذاشته پشت ویترین نوشته دستگاهی سحرانگیز با بازی هایی عین واقعیت(یه چیزی هول هوش این)
فکر کرده هیچ کس غیر اون 360 نداره. البته همه شهرستانا همین جوره من اصفهان رفتم از قم بدتر بود و گرونتر میدادن
ولی خودمونیم مغازه های تهران هم کلاهبردار توشون زیاده.یه ارمیچر برام عوض کرد 30 تومن ازم گرفت قبلش انقدر توصیه کردن که توی قم ممکنه 360 بترکه منم ناشی بردم تهران ولی این اقا مهدی بازیاش عالین چند تا دیگه از رفیقام هم از او می خرن.
برا کنسول هم از پرتو یا اقا پیام بگیرین.

بازیات روی چه دیسکیه و قاب و کاور داره یا نه و لیستشون رو با اطلاعات کامل بده.
سلام داداش این آقا مهدی که میگی قمه یا تهران اگه قمه ممکنه آدرسشو بدید؟
بعد یه سوال دیگه هم دارم: کسی آدرس یه سایت معتبر رو داره که بازیای به روز xbox 360 رو داشته باشه تا اگه تو قم پیدا نکردم لااقل سفارش بدم بیاد.

ali0Gamer

کاربر سایت
Jun 25, 2016
1
سلام
من xbox 360 دارم انلاین هم هستم دوست قمی ندارم خودمم قمم
اگه خواستید بازی یا کنسول بخرید از کویتی ها با ید اول مغازه خاطره و بانک سیدی بروز رو نگاه کنید
توی خاطره پدر و پسر هستن و توی بروز هم همینطور یعنی مغازه های خاطره و بروز باهم داداشن پدرشون هم توی مغازه خاطره هست

گیمر تگم::
ali0Gamer

AMIR.STAR

کاربر سایت
Jan 5, 2018
2
نام
امیرحسین
سلام . منم ایکس باکس 360 تازه خریدم از یه بنده خدایی دست دوم نسبتا تمیز و دو دسته هستش با هارد 250 گیگ و چندتا بازی . یه سوال هم داشتم . میشه به hdmi لپ تاپ وصل کرد ؟

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
سلام . منم ایکس باکس 360 تازه خریدم از یه بنده خدایی دست دوم نسبتا تمیز و دو دسته هستش با هارد 250 گیگ و چندتا بازی . یه سوال هم داشتم . میشه به hdmi لپ تاپ وصل کرد ؟
نه نمیشه اون اچ دی ام ای که رو لب تاپ هست برای out هست یعنی از رو لب تاپ مثلا میتونی فیلم بزاری رو تی وی پخش کنی
ولی چرا مستقیم ایکس باکس رو به تی وی وصل نمیکنی؟!!

Jiop

کاربر سایت
Aug 31, 2018
2
سلام
چند سوال دارم:
1-قیمت های حدودی Xbox 360 slim sیاe (با دسته بازی اضافی )
2-ایا ساخت و فروش کنسول 360 اسلیم رواج دارد؟
3-کپی خور بهتر است یا jtag + معایب
4-هزینه ی (جواب سوال 3)؟(اگه jtag خوبه چند اگه کپی خور خوبه چند)
5-ایا گلد و از این چیزا واجبه یا اختیاری؟
ببخشید سوالام زیاد شد.
ممنون

Mehdi valayiamin

کاربر سایت
Jan 31, 2019
1
پاساژ کویتی
من که از اونجا هیچ خیری ندیدم
الان قیمت 360 اونجا چنده
(توصیه میکنم بازیاتونو از پاساژ گنجینه طبقه ی2 مغازه ی هزاره نما بخرید, من که خودم بازیامو از اونجا میخرم قیمت خوبی هم میگه)
سلام داداش کجاست این پاساژ گنجینه که میگی

life4ps3

کاربر سایت
Dec 24, 2008
85
سلام داداش این آقا مهدی که میگی قمه یا تهران اگه قمه ممکنه آدرسشو بدید؟
بعد یه سوال دیگه هم دارم: کسی آدرس یه سایت معتبر رو داره که بازیای به روز xbox 360 رو داشته باشه تا اگه تو قم پیدا نکردم لااقل سفارش بدم بیاد.
من از سایت گیم کالا خرید کردم چند تا بازی همش بدون مشکل اجرا شد
بازی ایکس باکس 360 | گیم کالا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر