راهنمایی در بازی WARRIORS OROCHI

mehdi22222

عضو جدید
May 11, 2023
1
دوستان هر سئوالی درباره این بازی دارید بپرسید تا جواب بدم. من خودم نسحه PC رو بازی کردم و همه چیزش رو آزاد کردم، فکر نکنم بین نسخه کنسولها و PC فرقی باشه. در هر حال به امتحانش می ارزه.
ایدی تلگرام بده کلی سوال دارم

parsa9090

عضو جدید
Mar 14, 2024
4
سلام چطوری باید تاداکاتسو هوندا رو تو مرحله ۷xتو داستاsw. شگفت زده کرد؟؟؟؟جواب بدید لطفا
اول بازی یکم دشمنای وسط بازیو بکش تا هانگ ژانگ از یه پسنجر کمک بخواد. برو دنبال پسنجره و ازش محافظت پسنجره تا جایی که لوبو توشه میره بعد باید لوبو رو بکشی بعد وایسی پسنجره بره تو یکی از دروازه ها بعد یه سه چهار دقیقه باید وایسی نیرو های کمکی بیاد بعد ماسامونه رو میکشی به همین راحتی

parsa9090

عضو جدید
Mar 14, 2024
4
Kotaro:مرحله 2x گروه wu .باید تمام suply ninja های یار خود را به قصر اصلی برسونید
دومی و سومی رو خودمم ازاد نکردم کسی اگه میدونه بگه.
برای tadakatso هم باید در مرحله های 7x همه گروه ها او را شگفت زده کنید.
سلام برای ازاد کردن ننه فقط کافیه به مرحله3xفصل wei برید و اول بازی برید دنبال گیمون ایشیکاوا ولی آزادش نکنید دشمنای کنارش بکشید بعد ننه به Hideak دستور میده که به شما حمله کنه بعد که اومد دنبالتون گیمون ایشیکاوا رو ازاد کنید و هایدک رو بکشید بعد برید به بالی صحفه سمت چپ نیه ننه دیگه میاد اونو بکشید بعد کونویچی میاد اونم بکشید بعدش یه ننه دیگه میاد اونم بکشید حالا برید پیش ننه اصلی که وقتی برسید اونجا هانزو هاتوری و کوتارو فوما به ما حمله میکنند شما قبل از اینکه بکشینشون بزارید حرفاشون رو بزنن بعد بکشینش بعد برید سراغ ننه اصلی که وقتی بکشیدش بهتون میده
یوشیمیتو ایماگاوا:میشه مرحله 4x فصل Wei اول چهارتا دشمن تو یه کلبه رو بکشید بعد برید کلبه بالا سمت چپ تو بازی قبل از اینکه شینگن بیاد شما اونجا باشید و هم شینگن اومد شینگن و بکشید و برگردید کلبه اصلی خودتون بعد کنشین از اونور چند تا دشمن میفرسته که اگه وارد کلبه تون بشن باختین قبل اینکه وارد کلبه بشن بکشینشون فک کنم ۸ تا هم هستن بعد که همرو کشیتید کنشین خودش به شما حمله میکنه شما کنشینو بکشید و بعدش یوشیمیتو ایماگاوا میاد اونم بکشید بهتون میده به همین اسونی

• Like
Reactions: farzad_angel

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر