School Gamers

Zombie

کاربر سایت
Sep 3, 2008
437
سلام!

این تایپک روی 3 تا بحث مانور میده !

1.من یک گیمرهستم که بازی های زیادی نکردم دوست دارم تجربه ی بازی های قدیمی و تاپ را داشته باشم.(اسم بردن بازی ها و بحث کردن ... ) میتونه خیلی کمک کنه !(بیشتر بحثمون روی دهه ی 90 ه !):biggrin1:

2.بازی های زیبایی هستن که مثل متال گیر سالید که برای من که چیزه زیادی از بازی نمیدانم فقط گرافیکش جذابه توی این تایپک بررسی میکنیم که چه جوری بازی کنیم که از همه چیزش لذت ببریم(بازی هایی که ازشون متنفر هستیم یا آشغال هستند جز این مورد نیستند)

3.فهماندن داستان و ... برای کسانی که زبان خوبی ندارند تا تجربه ی خوبی داشته باشند !(خود من زبان خوبی ندارم و بازی کردن بدون داشتن زیان خوب سخته(درک نکردن داستان) ما اینجا به دوستان کمک میکنیم !)

تمام نکات بالا یه جورایی در مورد رساندن تجارب Old Gamer ها به New Gamer هاست !
این تایپک مختص New Gamer ها مثل خودم است که همه چیزی میتونن از توش بیاموزند !

3 تا تذکر

New Gamer ! من خودم هفت ساله دارمبازی میکنم و از genesis هم شروع کردم بعد ps1 و بعد pc و بعد ps2 ! خوب دوست دارم از تجارب دیگران استفاده کنم و بعد خودمو گیمر بدونم !
شاید این تایپک برای خیلی ها مسخره به نظر بیاد ولی خوب من یک NEW GAMER هستم و باید یک نکاتی را از OLD GAMER ها بیاموزم ! پس استقبال OLD GAMER های عزیز را برای راهنمایی خواستارم !:biggrin1:
ضمنا ! فصل شروع مدرسه ی گیمر ها 3 ماهه تابستونه !:d اما الانم ادامه میدیم هر چند کمرنگ تر از تابستان !

آخرین ویرایش:

Zombie

کاربر سایت
Sep 3, 2008
437
خب الان چه کاری از دست ما بر میاد؟؟؟؟؟؟؟
خوب شروع میکنم !
1.من تو متال گیر سالید 2 هسته ی داستان بازی را نمیفهمم نمیفهمم اصل ماجراب برای چیه!؟
2.چند تا بازی قدیمی میخوام روی ps1 که خیلی توپ باشه و ارزش بازی کردن داشته باشن سبک Doom !
3.چرا بازی های گذشته مهیج تر و دارای کش بیشتری هستند برای اینکه 2 بار به پایان برسند؟!
4.dreamcast مال کدوم شرکته کی عرضه شد؟!
5.نسل های کنسول از کی به وجود اومد؟!
6.باولین بازی ی pc چی بود؟

خوب اینا برای شروع بود !:biggrin1:

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
مدرسه ی گیمرها میشه School Gamer؟ :^^

1.من تو متال گیر سالید 2 هسته ی داستان بازی را نمیفهمم نمیفهمم اصل ماجراب برای چیه!؟

گفتن کل قصه، لازم داره به گفتن داستان حداقل Metal Gear Solid و حداکثر Metal Gear 1 اما در دید سطحی، تا جایی که یادم میاد یک گروه ضدِ متال گیر که بعد از واقعه ی شدو موزز تشکیل شده، اطلاعاتی در مورد یک متال گیر جدید پیدا میکنه. این گروه، سالید اسنیک رو به صورت غیر قانونی میفرسته روی یک کشتی روی رودخونه(اسمش رو نمیدونم، اما میدونم که در واقع رودخونه نیست، یک چیزی توی مایه های تنگه هست بین چند قطعه ی شهر نویورک... یعنی همون آبهای آزاد هست که به صورت تنگ در اومده. از دخالت انسان توش خبر ندارم اما مسلمه منهتن 2/3 خشکیش جزیره ی طبیعی نیست. حالا بریم سر اصل مطلب زیاد زر زدم) تا از متال گیر جدید نیرو دریایی عکس تهیه کنه تا بذارن توی اینترنت، اما پتریوتها دست به کار میشن و توسط آسلات/لیکوئید(اسلات مثلا جاسوس پتریوتهاست اما نیست. توی MGS4 کلش معلوم میشه) و متال گیر رو میدزدن و آسلات هم کشتی رو منفجر میکنه و سالید اسنیک جسد لیکوئید رو پیدا میکنه و به جای خودش میذاره که مثلا مرده، اما دو سال بعد یک ارگان، یک مامور مخصوص به اسم رایدن رو میفرسته به جایی به اسم "صدف بزرگ" که برای پاک کردن نفت اون نفت کشی که دو سال پیش آسلات منفجر کرد.... صدف بزرگ رو گروهی تروریست به اسم "فرزندان آزادی" گرفتن... ادامش اگه توجهتون رو جلب میکنه، بپرسید. در ضمن کلی مسائل هست که نگفتم چون خیلی زیاد میشه.

2.چند تا بازی قدیمی میخوام روی ps1 که خیلی توپ باشه و ارزش بازی کردن داشته باشن سبک Doom !

FPS روی کنسول اونهم در نسل پنج، زیاد عامه پسند نبود مثل الان. من اون زمان کوچیک بودم این سبکها حالیم نبود فقط فایتینگ بازی میکردم. بقیه جواب میدن.:biggrin1:

3.چرا بازی های گذشته مهیج تر و دارای کش بیشتری هستند برای اینکه 2 بار به پایان برسند؟!
بستگی به نظر شخص داره.

4.dreamcast مال کدوم شرکته کی عرضه شد؟!
سگا در سال 1998. جزء کنسولهای نسل 6 هست.

5.نسل های کنسول از کی به وجود اومد؟!
6.باولین بازی ی pc چی بود؟

5- با مگنووکس اودسی از شرکت مگنووکس، سال 1972.
6- چندین بازی همزمان بودند.
یک تاپیک بود در انجمن گفت و گوی آزاد پیرامون کامپیوتر، به اسم "تاریخچه ی بازیهای کامپیوتری" بگردید پیدا میکنید. توش کامل توضیح داده شده بود.

Zombie

کاربر سایت
Sep 3, 2008
437
ممنون جواب دادی !
گفتم انگلیسیم صفره !:biggrin1:
سوال بعدی !
چند تا نسل کنسول داریم؟
یعنی dreamcast از ps1 جدیدتره ! اگه آره چرا سگا دیگه ادامه نداد !(خاک):biggrin1:
یکی همه ی نسل ها + کنسول ها و ... را توضیح بده !:biggrin1:
از مدیریت سایت میخوام اون s را تو عنوان تایپک بردارن و همچنین تو تگ !:blushing:

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
من يه پيشنهاد دارم براي همه اونم اينكه براي لذت بردن از بازيهاي قديمي حتماً اين چند مورد رو بازي كنند.
Another World

AnotherWorld_640.jpg

از اون بازيهايي هست كه هيچ وقت از يادم نميره.
The Neverhood

neverhood_01.jpg

3.jpg

بدون شرح! بدون شك بي نظيرترين شخصيت خميري

Monkey Island

scrnshot1.png

براي اين مورد آخر زبانتم بايد كمي خوب باشه

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
.
چند تا بازی قدیمی میخوام روی ps1 که خیلی توپ باشه و ارزش بازی کردن داشته باشن سبک Doom !
FPS روی PS1 زیاد نبود ولی کم هم نبود .
بازیهایی مثل Medal of Honor خیلی طرفدار روی PS1 پیدا کرده بود و همین Doom رو بیشتر یادم نمیاد .

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
وای اویس گفتی Neverhood چه بازی بود
چقدر سخت بود ولی چه حالی میداد
بازی Adventure به سبک واقعی بود

neverhood_01.jpg

پ.ن:آقا کسی نمیدونه من از کجا میتونم این بازی را گیر بیارم؟

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
پ.ن:آقا کسی نمیدونه من از کجا میتونم این بازی را گیر بیارم؟
منم خیلی از این بازی خاطره دارم:love:
بیا داداش...
اینم لینکاش:
Code:
[URL]http://rapidshare.com/files/10159852/neverhood.part1.rar[/URL][URL]http://rapidshare.com/files/11054225/neverhood.part2.rar[/URL]
[URL]http://rapidshare.com/files/11059303/neverhood.part3.rar[/URL]
[URL]http://rapidshare.com/files/11064877/neverhood.part4.rar[/URL]
[URL]http://rapidshare.com/files/11075733/neverhood.part5.rar[/URL]
[URL]http://rapidshare.com/files/11082798/neverhood.part6.rar[/URL]

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
ممنون جواب دادی !
گفتم انگلیسیم صفره !:biggrin1:
سوال بعدی !
چند تا نسل کنسول داریم؟
یعنی dreamcast از ps1 جدیدتره ! اگه آره چرا سگا دیگه ادامه نداد !(خاک):biggrin1:
یکی همه ی نسل ها + کنسول ها و ... را توضیح بده !:biggrin1:
از مدیریت سایت میخوام اون s را تو عنوان تایپک بردارن و همچنین تو تگ !:blushing:
7 نسل.
بله 3 سال جدیدتره.
تاپیک "تاریخچه ی بازیهای کامپیوتری" رو توی انجمن گفت و گوی آزاد پیدا کنید توضیح داده.

Lloyd banks

کاربر سایت
Aug 12, 2008
232
بسيار تاپيك جالبي است :cheesygriخيلي تو حلاقيت رننده تاپيك گير كردم:)
خب بريم سر اصل مطلب بازي ps1 ميخواي فقط و فقط و فقط كرش:love::love:عشقه
واقعا كاركتر بازي داستان صدا گزاري وگيم پلي بازي بيسته بيسته
يادش بخير چه بازي بود من با همين بازي شروع كردم چه سعادتي از سن 6 و7 سالگي
حتما امتحانش كن پشيمون نميشي:laughing:

Zombie

کاربر سایت
Sep 3, 2008
437
FPS روی PS1 زیاد نبود ولی کم هم نبود .
بازیهایی مثل Medal of Honor خیلی طرفدار روی PS1 پیدا کرده بود و همین Doom رو بیشتر یادم نمیاد .
اون قدر ها هم پکیده گیمر نیستم مدال را هر دو تاشو رفتم که 2 شا واقعا سخت یود !(آدم هایی که میترکیدند)!:d
وای اویس گفتی Neverhood چه بازی بود
چقدر سخت بود ولی چه حالی میداد
بازی Adventure به سبک واقعی بود
این که در بازه ی بازی توضیح بدی خوبه ولی لینک دادن و لینک گرفتن جستجوی کوچولو تو گوگل به اسم مثلا doom 3 (rapidshare) or (torrent)
7 نسل.
بله 3 سال جدیدتره.
تاپیک "تاریخچه ی بازیهای کامپیوتری" رو توی انجمن گفت و گوی آزاد پیدا کنید توضیح داده.
من این تایپک را زدم اگه سوال های متعددی من و ... دارند همین جا جواب بگیرم و مجبور به سرچ .. نشم !(بابا یا لینک را بدید یا مطلب را از اونجا نقل قول کنید توی این تایپک)
بسيار تاپيك جالبي است :cheesygriخيلي تو حلاقيت رننده تاپيك گير كردم:)
خب بريم سر اصل مطلب بازي ps1 ميخواي فقط و فقط و فقط كرش:love::love:عشقه
واقعا كاركتر بازي داستان صدا گزاري وگيم پلي بازي بيسته بيسته
يادش بخير چه بازي بود من با همين بازي شروع كردم چه سعادتي از سن 6 و7 سالگي
حتما امتحانش كن پشيمون نميشي:laughing:
خودم هم بازی کردم 9 10 سالگی بود خیلی با حال و جالب بود اما غول آخرش !:d

___

بعضی بازی ها مثل همین کرش تجربه ی خوبی را روی کنسول های قدیمی میدهند اما من این تجربه را با ps2 حس نکردم !
من منتظر یک کراش کامل یعنی همه مدلی توش باشه !:x

Zombie

کاربر سایت
Sep 3, 2008
437
نمیدونم این تایپک شخصیه یا عمومی !
فقط من دارم سوال میپرسم و همه هم به شخص من جواب میدن !
در صورتی که عنوان تایپک عمومیه و همه باید برن مدرسه من میخوایم این جا تجارب را رد و بدل کنیم و اینکه جواب سوالاتمون را بگیریم!
مثل اینکه همه خودشونو حرفه ای میدونند و خجالت میکشن اینجا پست بدن؟!:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر