Uncharted : Drake's Fortune | Trophies Guide

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
راستش رو بخوای حرفت رو نفهمیدم:biggrin1: من الان همه تروفی هاش رو گرفتم به جز این و رفتن روی درجه آخر بازی که الان مرحله 4 هستم فعلا:biggrin1:
:cheesygri:cheesygri
خوب الان کامل بهت توصیح میدم شما میگید شما الان دقیقا کجای بازی هستی داخله غاری یا نه داخله کشتی هستی
ایبن را اول به من بگو تا بفهمم کجایی:confused:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
:cheesygri:cheesygri
خوب الان کامل بهت توصیح میدم شما میگید شما الان دقیقا کجای بازی هستی داخله غاری یا نه داخله کشتی هستی
ایبن را اول به من بگو تا بفهمم کجایی:confused:

تو بازی 61 گنج وجود داره ها :biggrin1: 60تاش رو پیدا کنی حله :biggrin1:مربوط به مرحله چند بود این گنجه؟
خوب دوستان من الان گنج شماره 56 که اسمش هم Gold Snuff Box هست رو می خوام. اون مرحله هستم که توی یک جایی مثل غار هستین و راه های تو در تو داره و خیلی گنده هستش فکر کنم مرحله 17-18 اینا باشه:biggrin1: متوجه شدین کجا هستم؟

ARMiiiN

کاربر سایت
Jul 16, 2009
583
نام
آرمین
سلام من همین امروز پلتینوم این بازی رو گرفتم . به نظر من دوستان در این فروم سنگ تموم گزاشتن و من با راهنمایی های خوبشون به راحتی تمام بازی رو تمام کردم.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
مبارک باشه دوست عزیز:biggrin1: این کار ما رو هم یکی بیاد راه بندازه لنگش موندم:biggrin1: هر جا هم رفتم فیلمش رو ببینم هیتلر بودش و نشد. یک کار خیری کنید و من این رو تموم کنم. مرسی

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
خوب دوستان من الان گنج شماره 56 که اسمش هم Gold Snuff Box هست رو می خوام. اون مرحله هستم که توی یک جایی مثل غار هستین و راه های تو در تو داره و خیلی گنده هستش فکر کنم مرحله 17-18 اینا باشه:biggrin1: متوجه شدین کجا هستم؟
جناب برهان کاری نداره شما وجب به وجب غار را بگردی پیداش میکنی :biggrin1:
متاسفانه من یادم نیست دقیقا کجاست :confused:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
جناب برهان کاری نداره شما وجب به وجب غار را بگردی پیداش میکنی :biggrin1:
متاسفانه من یادم نیست دقیقا کجاست :confused:
نه دیگه مشکل من رو متوجه نشدین:biggrin1: من خودم با دو تا چشمام برق گنج رو دارم میبینم:biggrin1: ولی یک جایی هستش که بهش دست رسی ندارم:biggrin1: الان یک فیلم دارم دانلود می کنم ایشالا توش باشه و بگیرمش

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام من همین امروز پلتینوم این بازی رو گرفتم . به نظر من دوستان در این فروم سنگ تموم گزاشتن و من با راهنمایی های خوبشون به راحتی تمام بازی رو تمام کردم.
[/
QUOTE]

جناب تبریک
نه دیگه مشکل من رو متوجه نشدین:biggrin1: من خودم با دو تا چشمام برق گنج رو دارم میبینم:biggrin1: ولی یک جایی هستش که بهش دست رسی ندارم:biggrin1: الان یک فیلم دارم دانلود می کنم ایشالا توش باشه و بگیرمش

برهان ایشاله که خودش باشه من که بدونه ویدیو گرفتمش خیلی سمجه گنج ها لامصب چه جاهایی میزاشت :eek:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان من بازهم پیدا نکردمش:biggrin1: Video رو دانلود کردم ولی خراب بودش و بالا نیومدش:biggrin1: Help me plz

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
یافتم یافتم مرحله ی 16 میباشد:biggrin1:

خوب اینم عکس ببین میتونی چیزی ازشون بفهمی یا نه :biggrin1:

از اون راه چوبی مدوّر :biggrin1: برو بالا بعد یک راه پلی ای هست که میره پایین وسط راه پله یک سنگی هست که گنج روشه!
به شکل زیر نگاه کن برو روش وایسا :

بعدش دستت رو ول کن بیا پایین یکی از سنگ ها رو بگیر مثل شکل:

حالا هم بپر اون ور روی اون سنگ که گنج روشه و حالشو ببر! :

اگر نفهمیدی چی شد بگو تا از قبلشم عکس بزارم :biggrin1:ببخشید کیفیتش بد بود!رو عکس ها کلیک کن تا بزرگتر و بهتر ببینی !

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دمت گرم:biggrin1: وقتی رسیدم بهش میرم ببینم می تونم بگیرمش یا نه:biggrin1: عکس ها که بد نیستش ایشالا بگیرمش:biggrin1: دقیقا خود خودش هست زدی وسط خال:biggrin1:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
هان ای ناقعلا از کجا فهمیدی علی دمت گرم ------------ اهه اصلا یادم نبود اسمت امیر حسینه

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
علی کیه؟ :biggrin1:
خوب اسم گنج رو داد رفتم مرحله 18 رو دیدم که وقتی گنج رو گرفت دیدم مال مرحله ی قبل بود این گنج مرحله ی 17 که گنج نداشت مرحله ی 16 رو نگاه کردم!دیدم اسمش همونه که برهان داده منم عکس گرفتم و گزاشتم :biggrin1:
کلا تو بازی های دیگه هم اینجور کمک ها خواستید بگید من تا 3شنبه میتونم انجام بدم بعدشم میام ایران میشم مثل خودتون :biggrin1:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خوب جا داره همین جا از امیر حسین خوبم تشکر کنم که با راهنمایی در مورد اونج گنج باعث شدش من پلاتنیوم این بازی رو بگیرم:biggrin1: مرسی

shahab-gamer

کاربر سایت
Aug 2, 2008
263
نام
shahab
سلام دوستان
اگه من رو حالت آسون برم و مرحله آخر به سخت تغییرش بدم باز هم درجه بعد از سخت(اسمش یادم نیست) باز میشه؟:biggrin1:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
سلام دوستان
اگه من رو حالت آسون برم و مرحله آخر به سخت تغییرش بدم باز هم درجه بعد از سخت(اسمش یادم نیست) باز میشه؟:biggrin1:
خوب معلومه نه:biggrin1: آخه بازیش اصلا سخت نیستش که نخوای روی Hard بری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر