اینجوری wii خریدم

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
wii

منم ۳۶ سالمه!!!اینجوری ویی خریدم:
رفتم هیپراستار یه ویی یه دست دستگیره اضافی یه جفت موشن پلاس و یه گیتار خریدم یه هارد پانصد هم خریدم.بعد رفتم پیش علی و محمد اقای گل و کپی خورش کردم و پنجاه تا بازی گرفتم.الان بیش از یک ماهه که کل خونواده رو سرگرم کرده دختر و همسرم که قبلا اصلا سراغ کنسولها قبلیم نمیرفتن عاشقش هستن و بیشتر از خودم باهاش بازی میکنن.فقط نینتندو.

عالیه واقعا کنسول wii دوست داشتن و خانوادگیه

من 3ds داشتم با یه wii ریجن کره تعویض کردم 3 تا ویموت داره 2 تا نانچاک یه موشن پلاس 25 تا بازی با کیف سی دی با پک ویی اسپورت و سنسور بار اضافی بیسیم که با باتری کار میکنه تعویض کردم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Nintendo Gamer

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
من قبلا از تو tp شماره كسي رو برداشته بودم بعد يه روز خوش رفتم شوت خونه بره فروش ايپاد به اون اقا زنگ زدم كه وي رو چند ميدي (همينطوري:d) اونم گفت ٢٠٠ گفتم مشخصاتشو بگو گفت با يه موشن پلاس و مشكي هست و با دو تا سي دي اورجينال و ٣٠ تا بازي!!!منم با كله قبول كردم با اينكه و نمي خواستم ولي الان خيلي باهاش حال ميكنم!!!

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
من قبلا از تو tp شماره كسي رو برداشته بودم بعد يه روز خوش رفتم شوت خونه بره فروش ايپاد به اون اقا زنگ زدم كه وي رو چند ميدي (همينطوري:d) اونم گفت ٢٠٠ گفتم مشخصاتشو بگو گفت با يه موشن پلاس و مشكي هست و با دو تا سي دي اورجينال و ٣٠ تا بازي!!!منم با كله قبول كردم با اينكه و نمي خواستم ولي الان خيلي باهاش حال ميكنم!!!

پس الکی الکی wii خریدی :d

مفتم گرفتی البته اون موقع ارزون بوده

خوبه نمیخواستی با کله قبول کردی :d آره بعضی موقع ها اینطوری میشه چیز خوبی گیرت میاد :x

• Like

leon kennedy

کاربر سایت
Jun 30, 2010
428
نام
هادی
من عاشق بازی های شوتر ریلی هستم رفته بودم واسه ایکس باکس بازی بگیرم خود مغازه دار داشت بازی روی wiidead space بازی میکرد خیلی بازی قشنگی بود من هم عاشقش شدم و بهش گفتم wii هم دارید واسه فروش اونم گفت پک معمولی ندارم فقط یه پک ماریو کارت دارم وبا کپی خور کردنش میشه ۵۵۰هزار تومن آخه اون موقعی بود که دلار رفته بود بالا من گفتم پس واسم کپی کن بعد بهم زنگ زد‌ و رفتم گرفتم.
سر خریدنش خیلی دوستام بهم تیکه مینداختن که این‌دستگاه را چرا گرون خریدی ولی من که دارم باهاش واقعا حال میکنم و پشیمونم چرا زودتر نخریدم.

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
من عاشق بازی های شوتر ریلی هستم رفته بودم واسه ایکس باکس بازی بگیرم خود مغازه دار داشت بازی روی wiidead space بازی میکرد خیلی بازی قشنگی بود من هم عاشقش شدم و بهش گفتم wii هم دارید واسه فروش اونم گفت پک معمولی ندارم فقط یه پک ماریو کارت دارم وبا کپی خور کردنش میشه ۵۵۰هزار تومن آخه اون موقعی بود که دلار رفته بود بالا من گفتم پس واسم کپی کن بعد بهم زنگ زد‌ و رفتم گرفتم.
سر خریدنش خیلی دوستام بهم تیکه مینداختن که این‌دستگاه را چرا گرون خریدی ولی من که دارم باهاش واقعا حال میکنم و پشیمونم چرا زودتر نخریدم.

بازیا ریل شوتر بازیا قشنگین من هنوز وکاپ 2 روی کامپیوتر بازی میکنم خیلی قدیمیه

کلا wii کنسول دوست داشتنییه آدم عاشقش میشه بازیاشم معتاد کننده اس من wii با هیچ کنسولی عوض نمیکنم

منم dead space دارم واقعا عالیه

حرف بقیه مهم نیست خودمون میدونیم چی میخواییم و چی عالیه

فدات

• Like

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
یه مغازه تو ولیعصر پاساز پاسارگاد بود کارش کنسول و بازیا بود یه روز رفتم بازی برای xbox 360 ام (البته یک ماه بعدش به جمع 3 چراغا پیوست رفت تو آشغالی) گفت dvd تریلر داریم اگه میخوای چنتا dvd خریدم حلقه ای هزار تومن

یکی از dvd یا تریلر wii و e3 بود وقتی دیدم خیلی خوشم اومد فهمیدم اونیه که میخوام wii اومد خریدمش تا سال 89 داشتمش بخاطر مشکلات مالی فروختمش بعد از 6 ماه باز یه wii خریدم داشتمش تا چند ماه پیش که فروختمش اما دلم لک زده براش :((

• Like

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
یه مغازه تو ولیعصر پاساز پاسارگاد بود کارش کنسول و بازیا بود یه روز رفتم بازی برای xbox 360 ام (البته یک ماه بعدش به جمع 3 چراغا پیوست رفت تو آشغالی) گفت dvd تریلر داریم اگه میخوای چنتا dvd خریدم حلقه ای هزار تومن

یکی از dvd یا تریلر wii و e3 بود وقتی دیدم خیلی خوشم اومد فهمیدم اونیه که میخوام wii اومد خریدمش تا سال 89 داشتمش بخاطر مشکلات مالی فروختمش بعد از 6 ماه باز یه wii خریدم داشتمش تا چند ماه پیش که فروختمش اما دلم لک زده براش :((

فدات ...

• Like

ghm1455

کاربر سایت
Feb 26, 2009
57
من خیلی خیلی اتفاقی ی دسته دو تمیزشو گیر آوردم براش سوغات آورده بودن از اروپا . وی من چون اروپاییه مشکی هم هست بعد دیگه براش ی دسته ی دیگه خریدم با کلی از این دسته های بازی های ورزشیش . در کل خیلی دوسش دارم درسته همیشه بازی نمی کنم ولی گاهی که بازی می کنیم خیلی حال میده . راستی ما برامون مهمون هم میاد میشینیم باهاش بازی می کنیم از همه بیشترم با همون بازی ورزشی هاش حال می کنم

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
من خیلی خیلی اتفاقی ی دسته دو تمیزشو گیر آوردم براش سوغات آورده بودن از اروپا . وی من چون اروپاییه مشکی هم هست بعد دیگه براش ی دسته ی دیگه خریدم با کلی از این دسته های بازی های ورزشیش . در کل خیلی دوسش دارم درسته همیشه بازی نمی کنم ولی گاهی که بازی می کنیم خیلی حال میده . راستی ما برامون مهمون هم میاد میشینیم باهاش بازی می کنیم از همه بیشترم با همون بازی ورزشی هاش حال می کنم

دمت گرم خرید خوبی کردی مورد خوبی هم پیدا کردی :bighug:

چند برات در اومد؟

منم باهات موافقم منم wii خیلی دوست دارم

برای ما مهمون میومد جاست دنس میزاشتیم گروهی بازی میکردیم 3 تا ویموت داشتم خونه میشد دیسکو :d

• Like

ghm1455

کاربر سایت
Feb 26, 2009
57

چند برات در اومد؟

برای ما مهمون میومد جاست دنس میزاشتیم گروهی بازی میکردیم 3 تا ویموت داشتم خونه میشد دیسکو :d

الان خوب یادم نیست وی رو فک کنم 200 خردیم دسته اضافه رو فک کنم 100 موشن هم 70 اون سریه ابزار های اضافه رو هم که توش تفنگ و تنیس و راکت و اینا بود 70 البته قیمتا رو حدودی یادم مونده - سال 90 خریده بودم

sega genesis

کاربر سایت
Aug 20, 2015
136
منم ۳۶ سالمه!!!اینجوری ویی خریدم:
رفتم هیپراستار یه ویی یه دست دستگیره اضافی یه جفت موشن پلاس و یه گیتار خریدم یه هارد پانصد هم خریدم.بعد رفتم پیش علی و محمد اقای گل و کپی خورش کردم و پنجاه تا بازی گرفتم.الان بیش از یک ماهه که کل خونواده رو سرگرم کرده دختر و همسرم که قبلا اصلا سراغ کنسولها قبلیم نمیرفتن عاشقش هستن و بیشتر از خودم باهاش بازی میکنن.فقط نینتندو.

فکر میکردم تنها سن بالا اینجا منم :d بیشترا زیر 20 سالن یهو دیدم شما بالا 30 هستی :bighug:

چه جالب پس باید حتما wii بخرم :x

شانسی شانسی خریدید wii :d قیمت مناسب هم چقدر خریدید :bighug:

واقعا خوشحال میشم میبینم تو ایران هم داره جا میفته که گیم فقط مال بچه ها نیست:x
ایول:x

صد در صد باهات موافقم یه جهش رو به جلو هستش که بازی کنی و بچه خطابت نکن

بازی ها ورزشی خوباش چیان؟ یه لیست بده که دسته اضافه خریدم چند نفری بازی کنم

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253

چند برات در اومد؟

فدات عزیز :x

• Like

Nintendo Gamer

کاربر سایت
Aug 9, 2018
43
وقتی کلاس اول بودم یه بازی برای کامپیوتر خریدم ... زده بود جدید ترین نسخه قارچ خور ... New Super Mario Bros.Wii ...
خواهرم برام نصب کرد ...
و موقع اجرا Warning داد ... خواهرم گفت خرابه ... منم دیسک بازیو شکستم ...
بعدا فهمیدم چیزی به اسم "شبیه ساز" وجود داره ...
خودمو جر دادم تا بتونم دوباره این دیسکو پیدا کنم ... سال ها میگذشت ... هیچی به هیچی ...
کلاس شیشم رفتم ... اون موقع فهمیده بودم نینتندو چیه ... و همینطور Wii چیه ...
رفتیم جمهوری تا Wii بخریم ... منم نه ریجن میدونستم چیه نه بلد بودم بازیاشو بریزم ... طرف Wii 200 300 تومنی رو میداد 1 تومن ... اونم بدون هیچ لوازمی !
از شانس خوبم به علت تر زدن درس ها تو اوایل شیشم Wii تا مدتی کنسل شد ... و بعدشم وقتی تابستون شد و قرار بود که Wii رو بخرم یهو مسائلی پیش اومد( رل زدن و ... D: )
و Wii رو کلا ول کردم ( ینی رلمو به Wii ترجیح دادم l: )

گذشت و گذشت ... تا اینکه رفتم هفتم
اون موقع به لطف شخصی فایل سالم بازی رو برام پیدا کرد و فشرده کرد به 565 مگ ... و من بازی رو اجرا کردم و اورد !!! (قبلنا یه دونه داشتم Newer بود ولی نمیاورد) و از خوشحالی ترکیده بودم (:

انقدر حال میداد که 3 بار تو لپ تاپم تمومش کردم

خب ... برسیم کلاس هشتم ... امسالم دوباره روال شیشم تکرار شد ... اصلا یه ریمیک از شیشم بود ... هم مثل شیشم مضخرف بود ... هم ترد شده بودم ... هم اخرش اون چیزی که انتظار داشتم نشد ولی بازم بد نبود ... درس بنده به طور عجیبی فاجعه بود به طوری که لب اخراج بودم و مامانم قشنگ دیگه ولم کرده بود
تا اینکه رسیدیم به عید ... اون موقع یه DSi خریدم ... و وقتی که قبل خرداد با شاهکار میان ترم دوم گفتم که میخوام Wii بخرم همه مسخرم کردن ... خودمو جر دادم و کلی خوندم ...
خرید Wii اوکی شد ...
اما دیگه Wii نو وجود نداشت !
مامان منم که کنه شده بود ... چون من یه جورایی Retro Gamer محسوب میشم فک کرد Wii بنجله و کنسولم مثل تلوزیون هر سال جدید ترش میاد ... یه سری از بازیاشو از جمله وی اسپورت ریزورت و چند تا بازی دیگه نشونش دادم و نسل هارو براش تعریف کردم تا اوکی رو داد به Wii ...
خب ... ولی یه جای کار میلنگه ... من دروغ گفته بودم ... گفته بودم که Wii نوعه ...
تا اینکه مجبور شدم راستشو بگم ... مامانمم فک کرد طرف کلاه برداره ... خلاصه پدر مارو در اورده بود ... ولی اخرش هرجوری که شد Wii رو 700 با لوازم مثل اسپورت پک کابل کامپوننت و ... 1.400 در اومد تو اون گرونی که ایکس باکس 10 تومن بود ...

و یه ماهی میشه که به جمع شما پیوستم D:

Danil.S.Kennedy
Retro Gaming
Nintendo Gaming

NSMB_Wii.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر