سنتون

سنتون ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    134

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
بنده +18 هستم
چرا سن بچه ها اینقدر بالا هست؟؟؟؟
اگه نظر سنجی سن xbox داران بود همه 10 12 ساله بودن من میشدم ریش سفیدشون اما اینجا حدوا از همه کم سن ترم:">

خوب دیگه اکثر فن ها نینتندو از گیمرا قدیمی و با سابقه هستن بقیه گیمرا نو پان اصلا نمیدونن نینتندو هم کمپانی کنسول ساز هست چه برسه بدونن پرفروشترین کنسول ها برای نینتندوه نمونه اش نسل هفت که هر دو کنسول نینتندو برنده نسل هفت شدن اما طرف میاد میگه ps3 برنده شده یا از بلوغ نرسیدن عقلی نشعت میگیره یا حسودیش میشه

reza8

کاربر سایت
Jul 30, 2013
701
نام
reza
خوب دیگه اکثر فن ها نینتندو از گیمرا قدیمی و با سابقه هستن بقیه گیمرا نو پان اصلا نمیدونن نینتندو هم کمپانی کنسول ساز هست چه برسه بدونن پرفروشترین کنسول ها برای نینتندوه نمونه اش نسل هفت که هر دو کنسول نینتندو برنده نسل هفت شدن اما طرف میاد میگه ps3 برنده شده یا از بلوغ نرسیدن عقلی نشعت میگیره یا حسودیش میشه
100%
من از 4-5 سالگی با عناوین نینتندو بزرگ شدم
اینقدر رنگارنگ بودن تو روحیم تاثیر گذاشت:d
حالا طرف با ps3 یا x360 بزرگ میشه بعد gow و uncharted بازی میکنه نتیجش میشه تعصب های کورکورانه اصلا حقیقت رو قبول نمیکنه

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
100%
من از 4-5 سالگی با عناوین نینتندو بزرگ شدم
اینقدر رنگارنگ بودن تو روحیم تاثیر گذاشت:d
حالا طرف با ps3 یا x360 بزرگ میشه بعد gow و uncharted بازی میکنه نتیجش میشه تعصب های کورکورانه اصلا حقیقت رو قبول نمیکنه

البته لزوما بازی کردن GOW باعث تعصب نمیشه و نداشتن اطلاعات و از اون مهم تر تحت تاثیر قرارگرفتن در مقابل حرف دیگران اونا رو به اینجا میرسونه که نخوان واقعیت بپذیرن و ممکنه وقتی سنشون بیشتر بشه شرایط تغییر کنه ولی توی گروه سنی 15-20 سال این مشکلات زیاده!

مثلا طرف شنیده PS3 از X360 قویتره و حالا بیا به این حالی کن که اشتباهه و مگه قبول میکنه!
یا طرف تا حالا کنترلر X360 دستش نگرفته میگه دسته PS3 خیلی بهتره...
یا طرف اصلا از بازی Heavy Rain چیزی متوجه نشده ولی یه جوری از بازی دفاع میکنه انگار ساخته خودشه!

آخرین ویرایش:

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
البته لزوما بازی کردن GOD باعث تعصب نمیشه و نداشتن اطلاعات و از اون مهم تر تحت تاثیر قرارگرفتن در مقابل حرف دیگران اونا رو به اینجا میرسونه که نخوان واقعیت بپذیرن و ممکنه وقتی سنشون بیشتر بشه شرایط تغییر کنه ولی توی گروه سنی 15-20 سال این مشکلات زیاده!

مثلا طرف شنیده PS3 از X360 قویتره و حالا بیا به این حالی کن که اشتباهه و مگه قبول میکنه!
یا طرف تا حالا کنترلر X360 دستش نگرفته میگه دسته PS3 خیلی بهتره...
یا طرف اصلا از بازی Heavy Rain چیزی متوجه نشده ولی یه جوری از بازی دفاع میکنه انگار ساخته خودشه!
من خودم اولین کنسولم nes بوده و بعدش هم PS داشتم.موقع میکرو که من خیلی سنی نداشتم و یادمه بیشتر pooyan بازی میکردم و زمان PS هم تقریبا همه سال رو harvestmoon بازی میکردم با اینکه کلی بازی داشتم.از PS پریدم به PS3 که انصافا عناوین انحصاری فوق العاده ای داره و کسی نمیتونه منکر این موضوع بشه ولی خدایی همیشه عناوین نینتندو برام جذابیت خاصی داشته و مدت ها با امولاتور اونها رو بازی میکردم.حالا هم که wii خریدم یه جورایی PS3 بی استفاده مونده...
کلا wii یه چیز دیگه است.یک دنیای متفاوت که تا نداشته باشیش نمیتونی متوجه جادوش بشی که چطور مخاطبش رو شیفته خودش میکنه...

• Like
Reactions: che-jaleb

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
دقیقا .
harvestmoon جز بازیهایی بود که من رو
PS بیش از دیگر بازیها میرفتم . الانم که فقط برای کنسولهای نینتندو میاد .

faridsarvar

کاربر سایت
Jan 22, 2013
156
نینتندو به اندازه سن ما قدمت کنسول سازی داره
این غول با حرف های پوچ خورد نمیشه
همیشه به فروش نگاه کنید بعد میفهمید چرا
همیشه نو آوری و ریسک پذیری داشته

• Like
Reactions: Sega_genesis

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
نینتندو به اندازه سن ما قدمت کنسول سازی داره
این غول با حرف های پوچ خورد نمیشه
همیشه به فروش نگاه کنید بعد میفهمید چرا
همیشه نو آوری و ریسک پذیری داشته

کمپانی نینتندو 130 سال قدمت داره تو ضمینه سرگرمی همیشه فعالیت کرده اولین کنسولا بازی دیجیتال نینتندو به قبل از 1980 بر میگرده

همین الان نینتندویی که فقط تو صنعت گیم فعالیت میکنه ارزش سهام و دارایش خیلی خیلی بالاتر از سونییه که بالا 100 نوع خط تولید کالا ها مختلف داره مثلا همین بازی new super mario نسل هفتی 87 میلیون نسخه فروخت کدوم کنسول نسل 7 ا ندازه فقط یه بازی نینتندو فروخته؟

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
نمیگم فن نینتندو تو ایران نداریم چون داریم اگر کم باشن بازم هستن اما نمیدونم چرا انقدر بی بخارن
بی بخار نیستن برعکس الان دیگه نینتندو داره یه کارایی میکنه که منم بیام اعتراف کنم فن نینتندو بودن اشتباه در اشتباهه
در همون حد که ماریو و زلدا و دانکی کنگ و متروید دسته اول (نه فرعی و ریمیکشو) بازی کنی بسه

این بابا ملت رو چی فرض کرده با این مثلا بازیهایی که برای wii u پس میندازه بیرون؟؟ واقعا که دیگه دوران خوش Wii تموم شد رفت

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
بی بخار نیستن برعکس الان دیگه نینتندو داره یه کارایی میکنه که منم بیام اعتراف کنم فن نینتندو بودن اشتباه در اشتباهه
در همون حد که ماریو و زلدا و دانکی کنگ و متروید دسته اول (نه فرعی و ریمیکشو) بازی کنی بسه

این بابا ملت رو چی فرض کرده با این مثلا بازیهایی که برای wii u پس میندازه بیرون؟؟ واقعا که دیگه دوران خوش Wii تموم شد رفت

رضا جان منم با تو موافقم بخاطر همین اصلا کاری به wii u ندارم و تو تاپیک wii u فعالیت نمیکنم و خودم ضد عملکرو و سیاست ها نینتندو تو نسل هشت هستم و خیلی با دوستان دیگه مثل پارسا ۱۳ و .... صحبت کردن اونا میگن طرفدار wii نباش بیا wii u بخر فلانه بیساره حتی بازی ها wii اجرا میکنه اما من اصلا هیچ تمایلی به کنسولا نسل هشتی نینتندو ندارم و خیلی سر این بحث کردم با دوستان

البته میدونم wii خودتو گذاشتی برای فروش تو پرشین فروم تولز اما خوب من کنسولا نسل هفتی نینتندو دوست دارم و کلی خاطره خوب دارم آخرین نسلی که کنسول نینتندو خریدم همین نسل هفته و دیگه کنسولا نسل هشت و به بعد نینتتدو نمیخرم

تو تاپیک wii فعالیت میکنم چون خاطرات خوبی با wii دارم و باورم اینه دیگه نینتندو به آخرا دورانش رسیده اون از ویترال بوی شکست خورده اون از نینتندو ۶۴ که از نظر فروش به گرد پا ps1 هم نرسید اون از گیم کیوبی که فقط ۲ سال تولید شد اونم از wii u نینتندو فقط از نظر کنسول دستی موفقه تمام کنسولا دستی نینتندو برنده نسلشون بودن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر