گفتگو در مورد شبیه ساز شدن کنسولهای PS3 و XBOX360 برای PC

mahangoogooli

کاربر سایت
Nov 9, 2013
6
من سعی کردم دانلودش کنم ولی Eset بلافاصله پاکش میکنه

کدومشو؟؟؟
شبیه ساز Xbox یا PS3 ???
منم ESET Smart Security 7 با آخرین آپدیتش رو دارم ولی به شبیه ساز PS3 اصلا گیر نمیده.بایوسش ویروسیه؟؟؟اگه امکانش برای شما هست لطفا پسورد شبیه ساز Xobx 360 رو بهم بدید
با تشکر

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
کدومشو؟؟؟
شبیه ساز Xbox یا PS3 ???
منم ESET Smart Security 7 با آخرین آپدیتش رو دارم ولی به شبیه ساز PS3 اصلا گیر نمیده.بایوسش ویروسیه؟؟؟اگه امکانش برای شما هست لطفا پسورد شبیه ساز Xobx 360 رو بهم بدید
با تشکر
همین دو تا لینکی را که گذاشته بودی را کلیک کردم. اول WOT به سایتش گیر میده بعد هم eset به کل مانع دانلودشون میشه. تازه من یعنی از eset 5 استفاده میکنم که کمتر گیر میده .
پسوردی پیدا نکردم .

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
بچه ها طبق گفته ها لید پلتفرم در مولتی ها خود pc هست چون پورت از اون برای کنسولها راحتتره و به نظر میاد درست باشه چون یوبی سافت برای دو بازی نسل بعدش ac4 و wd همین کارو کرده

mahangoogooli

کاربر سایت
Nov 9, 2013
6
همین دو تا لینکی را که گذاشته بودی را کلیک کردم. اول WOT به سایتش گیر میده بعد هم eset به کل مانع دانلودشون میشه. تازه من یعنی از eset 5 استفاده میکنم که کمتر گیر میده .
پسوردی پیدا نکردم .

میشه بگید چطوری از این سایت دانلود میکنید تا منم امتحان کنم؟؟؟

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
میشه بگید چطوری از این سایت دانلود میکنید تا منم امتحان کنم؟؟؟
صحفه ی مربوط به لینک دانلود امولاتور x360 و ps3 که ارور 404 میده . برای اون دو تا لینکی هم که گذاشتی اول باید regular download را کلیک بعد هم یکی از survey ها را انتخاب و دانلود کنی . شاید بعدش لینک دانلود را بهت بده . این servey ها بیشتر مواقع سر کاری هستند .

mahangoogooli

کاربر سایت
Nov 9, 2013
6
صحفه ی مربوط به لینک دانلود امولاتور x360 و ps3 که ارور 404 میده . برای اون دو تا لینکی هم که گذاشتی اول باید regular download را کلیک بعد هم یکی از survey ها را انتخاب و دانلود کنی . شاید بعدش لینک دانلود را بهت بده . این servey ها بیشتر مواقع سر کاری هستند .

میشه لطفا این دوتا لینکی رو که گذاشتم برام تو یه سایتی مثل مدیا فایر آپلود کنید.

why.darkness

کاربر سایت
Jul 11, 2012
101
نام
کامبیز
سلام دوستان در رابطه با شبیه سازها باید اینطور بیان کنم که بهتره منتظر شبیه ساز کنسول های بالاتر از Ps2 نباشید دلیلشم با کمی بررسی و سنجش روشنه !
1.شبیه ساز کنسول Ps2 نزدیک به 1 دهه زمان برد و هدف از این شبیه ساز اجراء بازی های PS2 نبود چون هیچ انسان عاقلی 10 سال وقت نمیزاره هزینه اینترنت کنه تحقیق کنه تا یک شبیه ساز کنسول 200 ... 300 تومنی رو داشته باشه که حتی کیفیتش مثل کنسول نخواهد بود...

بنده یک برنامه نویس در زبان ++C/C هستم و قشنگ میدونم انتخاب یک شبیه ساز و اجراء پروژه آن نیاز به یک تیم حرفه ای و همینطور زمان + هزینه فراوان برای منابع سخت افزاری و همچنین کامپایل دستورات کنسول گرایی بر روی زبان ماشین هست.

حالا چرا یک تیم میاد وقت میزاره روی شبیه سازی کنسولی مثل Ps2 که دیگه ارزشی در بازار نداره؟ درسته شبیه ساز این سیستم هست و کار میکند اما دیگر الان چرا؟ آیا واقعا الان دیگه بازی کنسول 2 دلپسبه ؟ فکر نکنم !!! حالا چرا روند توسعه این شبیه ساز ادامه دارد فقط دلیلش 1 چیز میتنه باشه اونم افزایش و رفع ضعف های زبان برنامه نویسی هستش برای مثال...

یک مثال ساده میزنم : زبان C++ قدرتمند ترین زبان برنامه نویسی هست که راحت باهاش میشه کنسول نویسی کرد ولی به نظر شما این زبان مشکلاتی ندارد؟ به نظر شما وقتی کنسول Ps2 رو در سال 2000 شروع کردن بنویسن زبان C++ مثل نسخه C++12 که الان اومده پیشرفته بود؟ آیا ارتقاع و رفع ایرادات یک زبان به خودی خود صورت میگیرد ؟ آیا برنامه نویسان کنسول PS2 به خیر سرشون شبیه ساز رو رایگان برای دانلود گذاشتن ؟ :)) نه ! باید یک تیمی باشه تا روی سخترین و پیچیده ترین موارد کار کنه تا دلیلی برای توسعه و ارتقاع یک زبان برنامه نویسی باشه !

پس هدف هیچوقت ارائه یک شبیه ساز نیست که جایگزین کنسول بشه ! کنسول کنسوله و PC جای خودش... هدف اصلی برنامه نویسی توسعه هر روز بهتر از دیروز هست ! ولی با یک هدف یکسان که در نهایت Send Feed Back میشه برای توسعه دهنده های زبان برنامه نویسی .

حالا نمیخوام با این حرفام سرد بشید و منتظر اجراء بازی های کنسول بالاتری مثل PS3 و PS4 و ... باشید... میتونید منتظر باشید ولی فکر کنید 10 سال بعد کنسول PS3 سهله 4 هم معنی نخواهد داشت :)

در نهایت هدف کلی از اجراء پروژه های شبیه سازی تنها برای توسعه و رفع ایرادات زبان های برنامه نویسی هست.... و اگرنا خیلی راحته در مدت 1 ماه 4 تا برنامه نویس درست حسابی بشینن میتونن با استفاده از کتابخانه های خود شرکت های توسعه دهنده کنسول بهترین شبیه ساز رو ارائه بدن ولی خوب هدف گفتم افزایش کیفیت و عملکرد زبان برنامه نویسی هست که در خارج از محیط کتابخانه های انحصاری باشد.

موفق باشید

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
بهترین سایتی که همه شبیه سازها رو داره و اجرا هم میشه و اخبار مربوط به جدید ترین شبیه سازها هم توش هست سایت

www.emulator-zone.com

هستش.بقیه سایتها اکثرشون (اونهایی که اسم شبیه سازهاشون مثل اسم خود کنسول بازی هستش مثلا ps3 emulator ) یا ویروسی هستن یا سرکاری.

jujutala

کاربر سایت
Apr 27, 2011
234
PS2 سال 2000 اومد و تا سال 2014 نمیشد بازیهاشو درست و حسابی اجرا کرد، حالا ps3 که سال 2006 اومده و خیلی سختتر از PS2 کپی خور شده رو دیگه خودتون حساب کنید!!
توصیه میکنم از فکر اجرای بازیهای ps3 دربیاید و بجاش پولاتونو جمع کنید و یه ps4 بخرید (که قیمتشم این روزا با ps3 تقریبا برابره).

synthesizer

کاربر سایت
Jul 11, 2012
380
PS2 سال 2000 اومد و تا سال 2014 نمیشد بازیهاشو درست و حسابی اجرا کرد، حالا ps3 که سال 2006 اومده و خیلی سختتر از PS2 کپی خور شده رو دیگه خودتون حساب کنید!!
توصیه میکنم از فکر اجرای بازیهای ps3 دربیاید و بجاش پولاتونو جمع کنید و یه ps4 بخرید (که قیمتشم این روزا با ps3 تقریبا برابره).

اینطوری که شما داری حساب میکنی درست نیست اصلانمیشه حدس زدچه کنسولی ودرچه سالی امولاتورش میادچونکه:
هرکنسولی ویژگی هاوخصوصیات خاص خودشوداره ونمیشه اونوباکنسول دیگه یی مقایسه کرد
مثلاایکس باکس360احتمال داره زودترازپلی3امولاتورش بیاد ویابرعکس....
ولی چیزی که مشخصه اینه که هرچقدرامولاتور پلی3وایکس360دیربیاددرعوض امولاتورهای کنسولهای جدید(پلی4 وایکس وان)به سرعت کدنویسی شده ومنتشرمیشند
دلیلشم اینه شباهت ساختاری زیادی بهpcدارندوهردوکنسول برپایه معماریx86ساخته شده که بامعماری pcهایکی هستش

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
نام
محمد رضا
الان وضعیت شبیه ساز ps3 در چه وضعیتی؟ تونسته یه بازی aa رو اجرا کنه؟
این شبیه ساز x360 رو کسی تونست امتحان کنه؟ راسته یا دروغه؟

Educated King

کاربر سایت
Sep 3, 2014
187
نام
Sherwin
وقتی هنوز روی خود کنسول PS3 کاستوم فیرم‌وری نیومده که همه‌ی بازی‌ها رو درست اجرا کنه، دوستان چه امیدی به شبیه‌ساز PC دارن؟

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
نام
محمد رضا
وقتی هنوز روی خود کنسول PS3 کاستوم فیرم‌وری نیومده که همه‌ی بازی‌ها رو درست اجرا کنه، دوستان چه امیدی به شبیه‌ساز PC دارن؟
فکر کنم اخر نسل هشتم که شد بتونیم بازیهای نسل هفتم رو با یه شبیه ساز بازی کنیم... مثلا سال 2019

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر