چه نوع بازی دوست دارید بسازید؟

HITMAN 2000

کاربر سایت
Mar 22, 2018
170
اگه کاره ای بودم دلم میخواست یه تامبرایدر درست حسابی بسازم.یکم تغییرش بدم.از اینکه فقط از درو دیوار آویزون میشه نجاتش بدم.اکنش در حد بالا باشه.گیم پلی روان و عالی داشته باشه.شخصیتشم بیشتر شبیه آنجلینا بشه:D

یه همچین چیزی با اکشن بالا رو سال 2013 ساختن. انقدر زنده موندی که ببینی اون روز رو؟! :D البته اون شباهت به آنجلینا رو شرمنده.

• Like
Reactions: che-jaleb

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
درود . من علاقه زیادی به crash bandicoot دارم و میخوام درآینده بازی های مختلفی در سطح جهانی درباره کراش بسازم :
1- در این نوع بازی ، کورتکس با استفاده از DNA کراش که قبلنا ذخیره کرده بوده ، با حیوانات دیگر تلفیق میکنه و موجوداتی قدرتمندتر از کراش ساخته میشن . تو هر وارپ رومی که کراش وارد میشه ، یکی از اون جم ها در اختیار اون قرار میگیره و کراش بعد از دست یافتن به قدرتش ، ویژگی هاش بیشتر میشه ؛ مثلا برای جم قرمز ، کراش بزرگ وهیکل میشه و تو قسمت هاییکه باید چندین مشت بزنه رو بایک مشت نابود میکنه ویا با جم آبی ، سرعت کراش خیلی بیشتر میشه و ... با دست یافتن به هر 7تا جم ، کراش سوپر میشه که قدرتمندترین فرمشه و قول آخر رو باید اونطوری شکست بده .

2- یک بازی برای اندروید مثل سونیک دش و متروسواران و ... که فقط میدوـه به جایسکه ، سیب میخوره . شخصیت های مختلفی داره ، همینطور کارای مختلف ، کراش در حین بازی میتونه بپره ، تکل بزنه ، نیم خیز بودـه ، بچرخه ، سرعتش رو کم ویا زیاد کنه ، سوار اسکیت بشه ، پرواز کنه ، یک حفاظ به دورخودش بکشه (منظورم همون ماسک هست) و ... قولش هم دیگه کورتکس نیست ، اونا جز شخصیت های اصلی ان و با چندتا سیب قفلشون باز میشه ، قول هاش هم مثل ریپررو ، پوپاپوپا ، تروفی ، نیترو اکسید و ... هست .

• Like

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
1- در این نوع بازی ، کورتکس با استفاده از DNA کراش که قبلنا ذخیره کرده بوده ، با حیوانات دیگر تلفیق میکنه و موجوداتی قدرتمندتر از کراش ساخته میشن . تو هر وارپ رومی که کراش وارد میشه ، یکی از اون جم ها در اختیار اون قرار میگیره و کراش بعد از دست یافتن به قدرتش ، ویژگی هاش بیشتر میشه ؛ مثلا برای جم قرمز ، کراش بزرگ وهیکل میشه و تو قسمت هاییکه باید چندین مشت بزنه رو بایک مشت نابود میکنه ویا با جم آبی ، سرعت کراش خیلی بیشتر میشه و ... با دست یافتن به هر 7تا جم ، کراش سوپر میشه که قدرتمندترین فرمشه و قول آخر رو باید اونطوری شکست بده .
اگه seirra اینترتیمنت زنده بود این بازی رو میساخت ولی ایده باحالی داره و اینم بگم که کرش بندیکوت در انحصار activision و naghty dog هست و برای ساخت چنین بازی هایی باید توی این شرکت ها بود . خود من هم کرش بندیکوت wrath رو توی ps2 و 1 تا 3 رو توی ps1 و تگ تیم رو توی psp و mutant رو توی 360 و nsane رو هم تا آخراش رفتم.
2- یک بازی برای اندروید مثل سونیک دش و متروسواران و ... که فقط میدوـه به جایسکه ، سیب میخوره . شخصیت های مختلفی داره ، همینطور کارای مختلف ، کراش در حین بازی میتونه بپره ، تکل بزنه ، نیم خیز بودـه ، بچرخه ، سرعتش رو کم ویا زیاد کنه ، سوار اسکیت بشه ، پرواز کنه ، یک حفاظ به دورخودش بکشه (منظورم همون ماسک هست) و ... قولش هم دیگه کورتکس نیست ، اونا جز شخصیت های اصلی ان و با چندتا سیب قفلشون باز میشه ، قول هاش هم مثل ریپررو ، پوپاپوپا ، تروفی ، نیترو اکسید و ... هست .
این هم ایده خوبی هست که تا حالا عملی نشده . یه زمانی توی نوکیا کرش نیترو 2 بود که انقدر بد بود که که نگم....بخاطر همینه که دیگه بازی کرش برای موبایل نمیاد.همین که کرش رو توی بازی super smash bros. بزارن خودش عالی میشه.یا اینکه یک بازی درست بشه که تلفیقی از همه قهرمان های غول های گیمینگ باشه و کرش هم توشون باشه.

• Like
Reactions: MASOUD-CRASH

ash3424

کاربر سایت
Aug 1, 2016
561
نام
Alireza
یه Action RPG بر اساس شخصیت های شاهنامه
منم موافقم شاهنامه بشدت مناسب RPG
قشنگه میشه ازش حتی چندتا DLC داد بیرون
تنوع شخصیتی محیطی داستان بالاست
داستان ارش رستم گردافرید سهراب اسفندیار زال...
هرکدوم میشه تو نسخه های مختلف بهش پرداخت

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
پلتفرمر مثل tiny toon سگا
همون هویج‌خور خودمون
جا همچین بازیا زیبایی خالیه

البته بازی Cuphead یه بازی خوب تو این ضمینه بود

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
منم موافقم شاهنامه بشدت مناسب RPG
قشنگه میشه ازش حتی چندتا DLC داد بیرون
تنوع شخصیتی محیطی داستان بالاست
داستان ارش رستم گردافرید سهراب اسفندیار زال...
هرکدوم میشه تو نسخه های مختلف بهش پرداخت

بازی افسانه ی ارسلان بر اساس یک رمان محبوب ژاپنی بر اساس یکی از اساطیر ایرانی

136469

136466

• Like

gintoki

کاربر سایت
May 22, 2013
530
نام
سجاد
من چندتا از ارزوهای گیمر بودنم براورده شده.مثل بلاد بورن و شدو اف کلاسس(درست نوشتم؟).یا همین گاست اف سوشیما.ولی دست خودم بود یه گاست اف سوشیمایی میساختم که سبک هک اند اسلش انیمه طور داشته باشه مثل بلیچ و گینتاما

• Like

FableBW

The Big Bad Wolf
کاربر سایت
Sep 4, 2016
1,600
نام
Sepehr
یک بازی که در چالش‌های اون هم در گیم‌پلی و مکانیک‌های تعاملی اون باشه و هم در زمینه‌ی محتوا
چیزی مثل شاهکار لوکاس پوپ، Papers, Please

از یک طرف هم بسیار دوست دارم یک بازی جهان باز با یک دنیای غنی بسازم که داستان‌های متفاوتی رو بشه در اون تجربه کرد
مثل زندگی واقعی. چندین نقطه شروع متفاوت و چندین روند به کل متضاد با یکدیگر

• Like

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
واقعا تو این کشور یه استودیو نیست که بشه همچین ایده های نابی رو توی موتور های آنریل و... پیاده کرد؟؟؟
فک میکنید این همه بازی خوب منشاشون چی بوده؟ یه ذهن باز...
هر کدوم از این ایده های شما اونقدری خوب هستن که بتونن توی tga هم یه آوارد کسب کنن

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر