Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
دوستان لینک با کیفیت از چند سری اول digimon رو دارید؟(تا سری frontier) هرچی سایت های داخلی رو دیدم به مضخرف ترین کیفیت رسیدم:D
از سایت hi10anime دانلود کن. شانست شاید لینک megaش کار کنه همه رو یجا بگیری

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
اتفاقا برا سرگرمی تو Doulingo زبان ژاپنی رو انتخاب کردم بینم چجوریه :D
تو همون الفبای صوتی ( هیراگانا ) آدم گوزپیچ میشه ، یه سری صدا ها به تنهایی یه چیزی خونده میشن تو کلمه یه چیز دیگه و اون تلفظ رو وقتی با الفبای انگلیسی نشون میده باز یه چیز دیگه هس :|
خلاصه مطمئن شدم که سخت ترین زبون ها همین شرق آسیا هس، سمبلای کایجی چینی که دیگه بماند
ولی واقعا صنعت انیمه عجیب تاثیر میذاره رو علاقمند شدن جهان به این زبون ...

من زبان ژاپنی سطح Elementary رو با معلم خصوصی خوندم. اصلا با حروف انگلیسی نمی شه صداهارو یاد گرفت.

هیراگانا فکر کنم رو هم ۴۵ تا بشه ده روز وقت بذاری قشنگ یاد می گیری بعدش برو دنبال یادگرفتن با برنامه های مختلف.

کانجی که هییییچ باید حداقل ۲۲۰۰ تا بلد باشی که بتونی روزنامه و کتاب بخونی :sweatsmile:

من به زور ۱۵۰ تا یاد گرفتم، نوشتنش واقعا سخته حتی ترتیب نوشتن خطها و جهت نوشتنشون هم مهمه~X(

کلاسمو نتونستم تموم کنم وسطش مجبور شدم ترکی استانبولی یاد بگیرم فعلا درگیر اونم ۴ ماه دیگه سطح پیشرفته رو تموم می کنم و ایشالا دوباره مثل آدم ژاپنی رو ادامه می دم :Wallbash:

در حد گرامر مقدماتی اگر کسی سوالی چیزی تو ژاپنی داشت، خوشحال می شم کمک کنم.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
گفتم تا حالا خبرش رو گذاشتید چند صفحه هم سرش بحث کردید !

اودا گفته تو ۴-۵ سال آینده میخواد وان پیس رو تموم کنه !

این ارک آخر رو من نخوندم اصلا نمی‌دونم به کجاش رسیده! ولی با توجه به تعداد چپتر های هر ارک بعد از شین سکای ، واقعا نگران شدم !

Gotدیگری در راه است؟

آخه ۲۰۰ تا چپتر ؟ من کاملا مطمئن بودم حتی یه ارک از اتفاقات ۸۰۰ سال پیش خواهیم داشت! که اینطور که پیداست فقط رویا بوده

• Like
Reactions: zack fair and m.a.t

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,401
امروز دختری که در زمان پرید رو دیدم ، از نظر ظاهری یه مقدار کمبود داشت فک کنم بودجه یا زمان ساختش کم بوده
ولی فیلمنامه و کارگردانیش او مای گاد بدون نقص بود، جدا از اینا انتخاب موسیقیش چقد باهوش بود
یه تیکه هاییش قطعات گلدبرگ باخ پخش میشد که به حدی همخوانی که با فیلم داشت هر کی نمیدونس فک میکرد اوریجینال برا فیلم ساختن :D
این فیلم به بهترین شکل ممکن پیامش رو میرسونه، واقعا این اتفاق همیشه تو قالب هنری فیلم جذابه، این که کارگردان یه پیام داشته باشه و با بهترین فرم منتقلش کنه،
بدون اینکه کاملا گنگ و مبهم باشه یا اینکه رو منبر بره و پیامو بزور بچپونه اون وسط( مورد دوم رو این اواخر تو هالیوود زیاد داشتیم)
Time waits for no one
خلاصه این هوسودا فک نمیکنم فیلم بد داشته باشه
قبلش بچه گرگ ها رو دیده بودم و یه شاهکاری بود حتی از اینم یه ذره بالا تر بنظر من، اگه اون فیلم رو ندیدید حتما توصیه میکنم از نظر بصری ام خیلی زیباست.

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,074
نام
محمد علی
انیمه دوبله شده حرام است...
همین یک جمله پایین کافیست:D جدا از اینکه همون یک کلمه هم کافی بود!

کلا انیمه ای که زبان ژاپنی نباشد، انیمه نیست! :D
من دوبله انگلیسی کنشین رو دیده‌ام. کیلومترها از دوبله ژاپنیش بهتره. حداقل از اول مطمئنی که کنشین مرده و زنی نیست که صداش رو کلفت کرده.:D

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,954
نام
احمد
دوستان toaru kagaku no accelerator ربطی به toaru majutsu no indexداره؟اونوقت toaru kagaku no railgunچیه؟:D
ارزش دیدن دارن؟:D
والا من خودم خیلی سریش رو دنبال نمی کنم و کامل ندیدم ولی همه داخل یک دنیا هستن و کاراکترا مشترکن خیلیا فقط تمرکز داستان فرق می کنه تو هر سری. مثلا تو سری ایندکس رو یه بنده خدایی هست به اسم ایندکس و یه پسره ای که اسمش یادم نمیاد. تو سری ریلگان تمرکز رو یه دختر هست به اسم میکوتو (که تو سری ایندکس هم حضور پر رنگی داره) و اکسلریتور هم با توجه به اسمش (خودش رو ندیدم :-") قاعدتا باید مربوط به اکسلریتور باشه دیگه :-?:D(اونم یکی از کاراکتر های داستان هست)

در کل سری بدی نیست حداقل تا اونجایی که من دیدم در حد 7-8 از ده هست و اگه وقتشو داری ببینی خوبه...
اما از همه مهم تر اپنینگ و اندینگ های روانیش هست (شامل همه سری هاش و OVA هاش) که خیلیاش رو بند fripside اجرا کرده که من شخصا باهاش خیلی حال می کنم.
چند تاییش رو به عنوان مثال way to answer یا future gazer یا late in autumn رو می تونی یوتیوب سرچ کنی شاید خوشت اومد :D

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
خلاصه این هوسودا فک نمیکنم فیلم بد داشته باشه

من عاشق مامورا هوسودا ام... با Mirai اش همین چند ماه پیش زندگی کردم
و میدونم میریزید سرم
ولی Summer Wars ـش دست کمی از یه فیلم مزخرف نداره

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
من دوبله انگلیسی کنشین رو دیده‌ام. کیلومترها از دوبله ژاپنیش بهتره. حداقل از اول مطمئنی که کنشین مرده و زنی نیست که صداش رو کلفت کرده.:D
یکم نشدنیه تو رو کافر خوندن... برای همین به کلمه "مخالفم" قناعت میکنم :|

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,347
نام
مسلم
دوستان toaru kagaku no accelerator ربطی به toaru majutsu no indexداره؟اونوقت toaru kagaku no railgunچیه؟:D
ارزش دیدن دارن؟:D
به toaru kagaku no railgun ربط داره چون این یه جورایی بعد از ریلگان اتفاق میوفته، البته اون کلاً شخصیت اصلی یکی دیگه اس ولی داستان مرتبطه. toaru majutsu no index هم من 5 قسمت از فصل اول دیدم و یه قسمت از فصل آخری که همین اواخر پخش شد، به جز یه سری شخصیت ها و بیس داستانی و محیط های مشترک فکر نکنم ربط دیگه ای داشته باشن (و البته شخصیت ریلگان و اکسلیتور که توی هر سه تا هستن). دقیقترش رو میتونی از AsaraymA@ بپرسی چون اون کتاب هاش هم خونده.

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
من عاشق مامورا هوسودا ام... با Mirai اش همین چند ماه پیش زندگی کردم
و میدونم میریزید سرم
ولی Summer Wars ـش دست کمی از یه فیلم مزخرف نداره
من که وسط mirai داشت خوابم می گرفت و به زور تا اخر نگاه کردم نمی دونم چجوری اسکار نامزد شد در حالی که your name اسکار نامزد نشد summer wars رو هم هنوز ندیدم برم ببینم چجوریه.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر