Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
فول متال از هر نظر در هر زمانی شاهکاره ، داستان ، شخصیت پردازی ، فضا سازی ، اتمسفر ، فلسفه ، مبارزات، کیفیت بصری ،جلوه های ویژه ، اداره عالی قدرت ها ! موسیقی ، به خصوصا اوپنینگ ها !

اما بهترین انیمه تاریخ .....?

114165

برای همین به طرز عجیبی بازم احساس اورریتد بودن دارم بهش!

در بهترین حالت می‌تونه بهترین شونن باشه

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
فول متال از هر نظر در هر زمانی شاهکاره ، داستان ، شخصیت پردازی ، فضا سازی ، اتمسفر ، فلسفه ، مبارزات، کیفیت بصری ،جلوه های ویژه ، اداره عالی قدرت ها ! موسیقی ، به خصوصا اوپنینگ ها !

اما بهترین انیمه تاریخ .....?

View attachment 114165

برای همین به طرز عجیبی بازم احساس اورریتد بودن دارم بهش!

در بهترین حالت می‌تونه بهترین شونن باشه
قبول ولی چون با کلمه Bullshit خطابش فرمودند خونم بجوش اومد و نتوستم ساکت بمونم:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
ولیشم که بدون شک Ano Hanaست! Best Ending ever و این حرفا:D اپنینگشم جزو بهترین ها بود:x

بالاخره یکی رو دیدم به این مورد اشاره کرد که چقدر این اندینگ ارزشمنده و یکی از بهترین ها تو تاریخ ! البته به نظرم هیچ وقت شانس بهترین اندینگ رو نداره، زیرا برای اینکه

Headphone require

قبول ولی چون با کلمه Bullshit خطابش فرمودند خونم بجوش اومد و نتوستم ساکت بمونم:D
بیخیال ، ما تو انیمه ورلد یکی رو داشتیم می‌گفت کیوتو انیمیشن صنعت انیمه رو به ابتذال کشیده ، یا وقتی ناروتو تموم شه صنعت انیمه هم با مغز میخوره زمین!

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
بحث اندینگ های محبوبه؟

برای من همیشه اندینگ دوم Gin no Saji یکی از آندرریتد ترین و دیده نشده ترین اندینگ هاییه که دیدم و شنیدم
هر وقت می شنومش عین احمق ها می خندم... خیلی انرژی داره :x

آهنگ کامل:

اندینگ خوب خیلی زیاد داریم... فولمتال، ناروتو شیپودن، وان پیس، ری زیرو و ... اندینگ های خفن زیاد داشتن ولی این همیشه بیشتر تو ذهنم مونده
...
..
.
لعنتیا یادم افتاد GnS هنوز فصل سه نداره:((:((:((

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
بحث اندینگ های محبوبه؟

برای من همیشه اندینگ دوم Gin no Saji یکی از آندرریتد ترین و دیده نشده ترین اندینگ هاییه که دیدم و شنیدم
هر وقت می شنومش عین احمق ها می خندم... خیلی انرژی داره :x

آهنگ کامل:

اندینگ خوب خیلی زیاد داریم... فولمتال، ناروتو شیپودن، وان پیس، ری زیرو و ... اندینگ های خفن زیاد داشتن ولی این همیشه بیشتر تو ذهنم مونده
...
..
.
لعنتیا یادم افتاد GnS هنوز فصل سه نداره:((:((:((
با اینکه یه کم معمولی به نظر میاد ، ولی خیلی تابستونی و شیرینه!

الان یاد یه اندینگ پشم ریزون افتادم !

لعنتی اونجا که اوج میگیره پشم به تن آدم نمی مونه!
جالبه که هر وقت اسم رینبو میاد ناخودآگاه یاد اون فاجعه سمعی و بصری prison school میفتم!

چرا یه نظرسنجی نمیزارین ببینم از نظر بچه ها کدوم انیمه برترین انیمه ی تاریخه

دیگه این همه جار و جنجال نداره :D
آنوقت به سلیقه کی باید اون انیمه های نظر سنجی رو مشخص کنیم ؟؟؟ من که میگم مثل تاپیک مورد انتظار ترین بازی سال عمل کنیم جالب تره ، حداقل میفهمیم تاپ تن و سلیقه انیمه ای بقیه هم چه حوریه!

آخرین ویرایش:

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,090
نام
هومن
اینجا یجوری در مورد نظره من به فول متال بالا پایین پریدید و هی فکت صادر کردید مجبور شدم کلمه بول شیت بکار ببرم!من چندباری گفتم انیمه خوبی هستش پیشنهاد دادم ارزش دیدن حتما داره و اپنینگش هاش رو دوست دارم ولی گفتم شاهکار نیست به نظره من بعد رگ غیرت بعضی ها زد بیرون که نه فلا نیست بعد گفتم از نظر سبک ورزشی که من عاشق این سبک هستم yuri on ice برام عالی بود و یه چیزه جدید بود با کلی اهنگ و رقص های متفاوت و..... اونم به نظره من بعد باز رگ بعضی ها زد بالا که yuri on ice شاهکار؟از فول متال مقایسه بهتره؟بعد انگار سلیقه اینجا یکیه همه!!واسه یکی فول متال شاهکاره وcode geass بول شیت ارزش دیدن نداره و واسه یکی برعکس باز من گفتم انیمه خوبی هست و دیدمش و ارزش دیدن داره بعد بعضی ها کلا چیزی ندیده ایراد می گیرن و یه چیزه ندیده اون رو می کوبن بعد میان نظر من رو...... :|یا میاد ایراد میگیره چرا code geass گرافیکش اینطوریه و همشون دراز هستن و...:|خلاصه اینا ایراد نداره!ولی قرار نیست هرچیزی که شما خوشتون میاد بقیه خوششون بیاد و اگه اینطوری نباشه طرف مشکل داره و....سلیقه ها فرق داره بعضی انیمه ها هستن مثل دت نوت یا attack on titan یا...عمومیت دارن و همه شاهکار میدونند ولی در کنار اینا واسه هرکسی بعضی انیمه ها مثل gosick یا yuri on ice شاهکاره و....
یا میام در مورد re zero میگم که عالی بود تو سبک خودش بعد میاید ایراد الکی از همه چیز انیمه که چرا فلا چیز مشخص نیست چرا گنگه چرا همه دوست هستن و دشمنی نیست این وسط و...:|اخه اینا هم شد ایراد؟اگه انیمه اینقدر ایراد داشت چطور این همه تو بیرون مقبولیت داره؟چرا نمراتش اینقدر بالا هست؟چرا این همه انتظار واس هست!
بعد این باید در نظر گرفت انیمه هنوز ناقصه ناقص رسما هنوز تو 10 داستان هستیم بعد اینطوری ایراد می گیرید بعد کسی چیزی نمیگه!هر انیمه کلی نقاط ضعف و قوت داره ولی چیزی که یه انیمه رو خوب میکنه این که نقاط قوتش بیشتر از ضعفش باشه و باعث بشه ایراد هاش کمتر به چشم بیاد و هرچه ایراد کمتر باشه انیمه شاهکار!!
همین demon slayer خیلی ها میگن بهترین انیمه این چند وقت اخیره و...که به نظرم هست تا حدودی ولی بازم تو مشکلاتی تو انیمه داره از وراج بودن کاراکتر تو وسط فایت که از سیر تا پیاز موقیتی که هست توش رو خیلی خشک میگه و...ولی در مقابل گرافیک و مبارزات انیمه واقعا زیباست در کنار داستانش که باعث شده وزنه سمت نقطه قوت انیمه سنگینی کنه و اون ایراد ها به چشم نیاد!!که منتظرم انیمه کامل بیاد و نظرم رو در موردش بگم خلاصه هرکی ازاده در مورد هر انیمه نظر بده خوشتون نمیاد دلیل نداره که من حتما نظرم رو تغییر بدم!!
در مورد اندینگ Ranpo Kitan Game of Laplace به نظرم عالیه ارزش گوش دادن رو داره:D!اهنگش رو تو گوشی دارم بعضا گوش میدم انصافا حرف نداره!!

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
اندر احوالات weathering with you که معلوم نیست چند سال دیگه ما میتونیم نسخه با کیفیتش رو ببینم !

از تاریخ 22 اوت ، این فیلم اکنون با فروش 7،519،350 بلیط در 34 روز 10،073،344،500 ین (حدود 94.59 میلیون دلار آمریکا) درآمد داشته است و آن را به دهمین فیلم پرفروش ژاپنی در تمام دوران تبدیل کرده است.

فروش افتتاحیه your name رو شکونده! احتمالا با ادامه فروش و فروش جهانی جز پنج فیلم هم بیاد

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,570
نام
بهنام
همینطور که دوستان گفتن اوپنینگ و اندینگ خوب خیلی زیاده و واقعا خیلی سخته ادم بهترینشو انتخاب کنه ولی برای من یکی از اوپنینگ هایی که خیلی دوسش داشتم و برام عزیزه اوپنینگ koimonogatari هستش که ارک اخره monogatari second season هست و برای اپیزود هایی هست که کایکی برای دومین بار وارده داستان میشه که وُیس اکتر های هیتاگی و کایکی خوندنش اسمه اوپنینگ هم Kogarashi Sentiment هست. هم اهنگ هم تصاویر عالیه مخصوصا با صدای این دونفر

پ.ن:چقدر "که" استفاده کردم :D
ویرایش: الان با دقت پستای قبلو خوندم ظاهرا بحث فقط راجع به اندینگ بوده:)) البته زیادم فرقی نداره

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر