Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,250
مانگای ترجمه شده red storm چپتر 303 صفحه 17 یه اسپویل مهمی از وان پیس در آرک وانو داره که بصورت پانوشت نوشته شده ناخواسته خوندم خدا بگم چیکار کنه مترجم رو چرا اینجوری کرد اصلا چرا باید اونو اونجا تو یه مانگای دیگه می‌نوشت :/
برای من که انیمه دنبال میکنم و مانگاشو نمیخونم بد ضدحالی بود، اگه دسترسی دارید به مترجمش بگید اصلاح کنه اون تیکه رو، چرا قیمه هارو میریزن تو ماستا آخه

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
به نظرم انیمه های مثل attack on titan ,code geass,Death Note, Re zero, Yuri on ice ,hunter x hunter اینا شاهکار هستن‌ تو سبک‌های خودشون!!نمی گم‌انیمه Fullmetal Alchemist انیمه بد یا افتضاحی هست همون انیمه فصلی خوب در حد متوسط که هر فصل کلی میان‌و‌میرن و یکبار مصرف هست یجورایی یه هایپی بود که اون زمان مثل این گیم Crysis بود که همه میگفتن واو و....الا هم هست ولی مقایسه کنی هیچی نداره بجز گرافیک ولی متاش شد91 که به نظرم باید 80-85 میشد!کلا Fullmetal Alchemist در سطح انیمه های مثل Akame ga Kill! یا Soul Eater , Bakuman , Darker Than Black میدونم نه بیشتر و‌ نه کمتر!البته بگم‌ این انیمه ها کاری هستن که کسی که انیمه بین هست و علاقه به دیدن کار های خاصی داره(در حد اوتاکو بودن) حتما حتما باید ببینه نه مثل کسایی که خودشون انیمه بین می دونند ولی میگن نه code geass فلا هست بهمان:Dو از دیدنش طفره میره هربار!!

من از روی کنجاوی رفتم انیمه Yuri on ice رو نگاه کردم می خواستم ببینم وسط بحث Fullmetal Alchemist و در کنار Hunter x Hunter چیکار می کنه. فقط می تونم بگم اگر بخوام ۵۰ تا از انیمه های موردعلاقمو لیست کنم این حتی تو لیست جا نمی شه. اصلا برای من تو هیچ لیستی قرار نمی گیره ها ها :-?

واقعا در عجبم کنار Hunter x Hunter چیکار می کنه اسمش :-w

آخرین ویرایش:

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
من از روی کنجاوی رفتم انیمه Yuri on ice رو نگاه کردم می خواستم ببینم وسط بحث Fullmetal Alchemist و در کنار Hunter x Hunter چیکار می کنه. فقط می تونم بگم اگر بخوام ۵۰ تا از انیمه های موردعلاقمو لیست کنم این حتی تو لیست جا نمی شه. اصلا برای من تو هیچ لیستی قرار نمی گیره ها ها :-?

تازه re zero رو هم در کنار فول متال و هانتر و دث نوت و اینا قرار داده که یک انیمه متوسط رو به بالاست و اصلا شاهکار نیست.

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,593
نام
mohammad
تازه re zero رو هم در کنار فول متال و هانتر و دث نوت و اینا قرار داده که یک انیمه متوسط رو به بالاست و اصلا شاهکار نیست.
اونوقت دث نوت که یک کاره به شدت اورریتد و قابل نقد شدیده شاهکاره؟:-&

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
قشنگ Anime of the year امسال Vinland saga میتونه باشه :D اگر بقیه قسمت هاشم به همین اندازه با کیفیت و پشم ریزون باشه البته :D

از wit studio کمتر از این انتظار نمیرفت.
موافقم / تو انیمه های این فصل وین لند بهترین بود - امیدوارم کیفیت همینطوری ادامه پیدا کنه . شخصیت پردازی خوبی داره

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
اونوقت دث نوت که یک کاره به شدت اورریتد و قابل نقد شدیده شاهکاره؟:-&
نه پس re zero و yuri on ice شاهکارن خب معلومه دث نوت شاهکاره امتیازشم همش ۸.۶۶ کجاش اورریتده بنظرم امتیازش پایین هم هست و باید بیشتر می بود لایت هم از لولوش بنظرم کارکتر بهتریه.

• Like
Reactions: zack fair and m.a.t

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,593
نام
mohammad
نه پس re zero و yuri on ice شاهکارن خب معلومه دث نوت شاهکاره امتیازشم همش ۸.۶۶ کجاش اورریتده بنظرم امتیازش پایین هم هست و باید بیشتر می بود لایت هم از لولوش بنظرم کارکتر بهتریه.
من اصلا اسمی از yuri on ice اوردم؟دث نوت به درد کسایی میخوره که با انیمه اشنایی ندارن و میخوان انیمه باز بشن...اما کسایی که تعداد زیادی انیمه دیدن بعد دث نوت رو ببینن مشکلاتشو می بینن...نظر شما محترمه در نهایت همه اینا به سلیقه برمیگرده... اما لایت فلسفه اش بعضی جاها با منطق نمیخونه و لنگ میزنه...فلسفه رفتار شخصیتش مشکل داره...!این فقط مشکلات لایته... بماند انیمه دقیق جای اینکه رفته رفته اوج بگیره...مثل سرسره عمل میکنه...داستان فوق العاده پر پتانسیلی بود اما بدجور خراب کردن...!

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن

من اینو فقط فقط از نظر سلیقم گفتم برام شاهکار و سبک ورزشی!!بعدش تمام انیمه های ورزشی یک پله بالاتر از سایر انیمه ها برام اولویت دارن و هر فصلی همه ای کار های ورزشی رو میبینم چه خوب چه بد!!برای یکی ممکنه یه انیمه دیگه شاهکار باشه مثل Steins;Gate یا midori no happy....بحث بحث سلیقه است!بعد اونو بخاطر سبکش گذاشتم اونجا شاید اگه یه لیست 10 تا از برترین انیمه ها بزارم اینو تو لیستم نباشه ولی قطعا بین انیمه هایل ورزشی یکی از بهترینش بوده برام
و چیزی که هست این انیمه با این این امتیازاتی که‌گرفته قطعا بد نیست
8.4/10 IMDb
4.8/5 MyAnimeList.net
Crunchyroll 8.1/10
یا
یا یه انیمه هست شاید تا بحال اسمش رو نشنیدی و من تو این چند سالی که اینجا بودم از کسی به جز خودنم نشنیدم به کسی اینو پیشنهاد بدن یا.....ولی بیشترین 10 هارو تو امتیازات گرفته اسمش اینه Legend of Galactic Heroes که شاهکاری هست واسه خودش!
imdb 9.1/10
myanimelist 9.1/10
ولی اینجا کسی نمی پسنده و یا علاقه ای به این سبک نداره و..... هلاصه من اومدم نظرم رو گفتم که Fullmetal Alchemist بول شتی بیش نیست از نظر خودم ولی برای خیلی ها خدای انیمه هستش براشون من نظرم رو بعد از دیدن 300+ انیمه گفتم نه بعده 3 یا 4 تا انیمه!
یا الا یکی گفت Re:Zero − Starting Life in Another World رو متوسط رو بالا معرفی میکنه اینجا ولی بیرون از این فروم تو سایت های بزرگ انیمه یکی از بهترین کار ها تو سبک خودش و مورد انتظارترین کار انیمه هست و فصل اول انیمه 25 قسمت بود که عالی بود از هر نظر ولی منی که نایت نول رو خوندم می تونم بگم اگه انیمه رو یه 25 قسمت دیگه هم ادامه میدادن اون وقا می فهمیدن چه جواهری هست!!
چیزی که هست انیمه که تو این دوره زمونه میاد و امتیاز بالا 8.4 یا 8.5 به بالا می گیره قطعا انیمه عالی هست چون واقعا الا مقایسه کنی روند امتیاز دهی انیمه هارو با گذشته و سلیقه کاربر های خیلی عوض شده و ملت الا وسواس تر هستن واسه هر چیزی گرافیک یا....و کسایی که نقد می کنند و کارابرایی که رای میدن واسه هر چیزه بدی نمره مکتری میدن قطعا اگه الا Fullmetal Alchemist تو این فصل می اومد به زور می تونست 8 بگیره بخاطر استاندارد های جدید انیمه که الا هست! یا شاید همین Legend of Galactic Heroes!!

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
من اینو فقط فقط از نظر سلیقم گفتم برام شاهکار و سبک ورزشی!!بعدش تمام انیمه های ورزشی یک پله بالاتر از سایر انیمه ها برام اولویت دارن و هر فصلی همه ای کار های ورزشی رو میبینم چه خوب چه بد!!برای یکی ممکنه یه انیمه دیگه شاهکار باشه مثل Steins;Gate یا midori no happy....بحث بحث سلیقه است!بعد اونو بخاطر سبکش گذاشتم اونجا شاید اگه یه لیست 10 تا از برترین انیمه ها بزارم اینو تو لیستم نباشه ولی قطعا بین انیمه هایل ورزشی یکی از بهترینش بوده برام
و چیزی که هست این انیمه با این این امتیازاتی که‌گرفته قطعا بد نیست
8.4/10 IMDb
4.8/5 MyAnimeList.net
Crunchyroll 8.1/10

من شمارو با شاهکار Yuri on ice تنها می ذارم و به بول شیتی که فرمودید یعنی Fullmetal Alchemist به عنوان بهترین انیمه ای که دیدم می چسبدم :Closedeyes:

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
من اصلا اسمی از yuri on ice اوردم؟دث نوت به درد کسایی میخوره که با انیمه اشنایی ندارن و میخوان انیمه باز بشن...اما کسایی که تعداد زیادی انیمه دیدن بعد دث نوت رو ببینن مشکلاتشو می بینن...نظر شما محترمه در نهایت همه اینا به سلیقه برمیگرده... اما لایت فلسفه اش بعضی جاها با منطق نمیخونه و لنگ میزنه...فلسفه رفتار شخصیتش مشکل داره...!این فقط مشکلات لایته... بماند انیمه دقیق جای اینکه رفته رفته اوج بگیره...مثل سرسره عمل میکنه...داستان فوق العاده پر پتانسیلی بود اما بدجور خراب کردن...!

آره واقعا داستانو خیلی حیف کردن، واقعا می تونست یه چیز موندگار و عالی از توش دربیاد.

موافقم / تو انیمه های این فصل وین لند بهترین بود - امیدوارم کیفیت همینطوری ادامه پیدا کنه . شخصیت پردازی خوبی داره

قشنگ Anime of the year امسال Vinland saga میتونه باشه :D اگر بقیه قسمت هاشم به همین اندازه با کیفیت و پشم ریزون باشه البته :D

از wit studio کمتر از این انتظار نمیرفت.

کنجکاو شدم ببینم چیه. زدم دانلود بشه :hug:

منظورم فقط yuri on ice نبود منظورم یک سری از انیمه های امروزیه که خیلی ها الکی جوگیر میشن و بهشون میگن شاهکار در صورتیکه اصلا شاهکار نیستن و شاهکارهای واقعی فول متال دث نوت اتک هانتر و اینا هستن خیلی از جاها خوندم به overlord و nanatsu no taizai گفتن شاهکار یا مثلا همین جا به re zero و yuri on ice فرمودن شاهکار در صورتیکه هیچ منتقدی به اینایی که گفتم نمیگه شاهکار خیلی از کسانی که میخوان انیمه دیدنو شروع کنن با دث نوت و اتک و فول متال شروع می کنن دلیلیش هم اینه که این اثرها جزو بهترین انیمه ها هستن و طرف باید اینا رو ببینه تا بفهمه انیمه چیز خاصیه نه ۴ تا اثر متوسط و نسبتا خوب مثل ری زیرو و بعدش بگه انیمه چیز خیلی خاصی نیست در مورد لایت و لولوش اتفاقا به نظرم لولوش شخصیتش ثبات نداشت همون اول اومد گفت برای این که به هدفم برسم دستمو کثیف می کنم اونوقت یه جاهایی که باید دستشو کثیف می کرد و اگه کثیف هم میکرد برنده میشد دستشو کثیف نمی کرد و این رفتار دو گانه لولوش یک جاهایی رو اعصابم بود در صورتیکه لایت شخصیتش اینجوری نبود و برای این که دفترچه رو نگه داره هر کاری میکرد و بعضی از حرکات و نبوغش برای این که لو نره فوق العاده بود البته این نظر منه و خیلی های دیگه لولوش رو کارکتر بهتری می دونن.

Overlord خیلی آدم احساس نمی کرد اینا تو دنیای rpg هستن نه؟
باز Sword Art Online بهتر بود. آدم قشنگ حس می کرد اینا بازی می کنن، حیف خیلی مسائل حاشیه ای توش پر رنگ بود وگرنه می رفت تو لیست انیمه های مورد علاقم :Wallbash:

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
یا یه انیمه هست شاید تا بحال اسمش رو نشنیدی و من تو این چند سالی که اینجا بودم از کسی به جز خودنم نشنیدم به کسی اینو پیشنهاد بدن یا.....ولی بیشترین 10 هارو تو امتیازات گرفته اسمش اینه Legend of Galactic Heroes که شاهکاری هست واسه خودش!
انیمه به این معروفی . اما واقعاً تو این تاپیک خیلی ازش حرفی به میون نمیاد .
نه پس re zero
هر دم از این باغ بری میرسد :|
اینکه سلیقه شخصیتون باشه و خوشتون نیودمده باشه قابل قبوله . منم از Code Geass یا Death Note خوشم نمیاد .
اما اینکه بیای فکت صادر کنی و بدونه دلیل و منطق بگی انیمه ضعیف یا متوسطه رو نمیشه قبول کرد .

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,095
نام
محمد علی
آره خوندم... ولی وضعیتش مثل TOGهه الان:-"
اصلا یه بلایی سر @m.a.t هم بیار، به عنوان بخشی از مدیریته اون فروم تقریبا مرحوم، باعث شد خوندن ما هم تق و لق بشه! :p
این که تو تلگرام استفاده نمی‌کنی تقصیر منه؟
نفرین پاول دوروف بر تو باد!:>
سلام

خودت الان با ماده تبصره داری تو تاپیک تردد میکنی :D

نه بابا ولش کن . میترسم همین آب باریکه هم قطع بشه :D
آفرین. منم همین رو میگم.:D
------
نویسنده تاور توی بلاگ آخریش نوشته که چند سال اول کارش نمی‌تونسته کولر رو روشن کنه. چون پول برقش رو نداشته بده
بعدم تشکر کرده که الان می‌تونه به اندازه پول برق کولر درآمد داشته باشه.
سطح جدیدی از بدبخت بودن رو نشون داد:D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,374
نام
محمد
این که تو تلگرام استفاده نمی‌کنی تقصیر منه؟
نفرین پاول دوروف بر تو باد!:>

آفرین. منم همین رو میگم.:D
------
نویسنده تاور توی بلاگ آخریش نوشته که چند سال اول کارش نمی‌تونسته کولر رو روشن کنه. چون پول برقش رو نداشته بده
بعدم تشکر کرده که الان می‌تونه به اندازه پول برق کولر درآمد داشته باشه.
سطح جدیدی از بدبخت بودن رو نشون داد:D
واقعا این نویسنده های منهوا اینقدر بدبخت هستن، ادم گریه اش میگیره.
بین اینا و انیماتور های ژاپنی، رقابت شدیدیه که کی با مشقت و سختی بیشتری به چرخه زندگیش ادامه میده!

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
اتفاقا از روی سلیقه حرف نزدم چون از هیچ ژانری بدم نمیاد(به جز ایچی) و فکت صادر نکردم با دلیل می گم ری زیرو شاهکار نیست یک انیمه شاهکار از داستان جذاب و نو و شاهکار برخورداره الان داستان ری زیرو دقیقا کجاش شاهکاره یه پسری میره تو دنیای دیگه اونوقت یه دختری رو می بینه با یک نگاه هم عاشقش میشه و بعد تصمیم می گیره براش هر کاری کنه حالا بیا این داستان و داستان پردازیشو بزار کنار اثر هایی مثل کد گیاس و دث نوت و فول متال کاملا یک چیز معمولی جلوه میکنه یا کارکتر اول ری زیرو رو بزار کنار یک کارکتری مثل لولوش کاملا یک چیز معمولی جلوه می کنه یا مثلا بعضی ها میگن درامش شاهکار بود درامش خوب بود ولی شاهکار به هیچ وجه درام شاهکار درامیه که ادمو واقعا ناراحت میکنه و اشک ادمو در میاره مثل violet evergarden و your lie in april نه درام ری زیرو در کل انیمه خوب و سرگرم کنندیه ولی اصلا شاهکار نیست و انیمه ای نیست که بخوایم کنار کد گیاس و دث نوت و هانتر اینا قرار بدیم.
خب اینا رو شما داری میگی . هیچ دلیلی هم نمیاری . هرچی میگی دیدگاه خود شماست .
ولی امتیازات و نقدها چیز دیگه ای میگن .
داستان re-zero پرداخت خیلی خوبی داره . انسجام داره .
پاورآپ الکی نداره ( مشکلی که مثلاً ناناتسو به شدت ازش رنج میبره )
شخصیت پردازی خیلی قویه .
جزئیات سیاسی و اقتصادی دنیایی که شخصیت اصلی رفته اونجا خیلی دقیق پرداخت شدن .
و یک نکته دیگه هم هست . re-zero هنوز ادامه داره و معلوم نیست چجوری پیش بره . شاید تو فصل دو گند بزنه ، شایدم خیلی بره بالاتر .
بخوام با فصل اول Code Geass مقایسه کنم فصل 1 رو باید بگم 1 سر و گردن از اون بالاتره انسجامش .
فصل 1 کد پر از باگ و اتفاقات غیر منطقی بود که به تعدادیشون تو فصل 2 جواب داده شد و بعضی ها هم بی جواب موندن ( خودم الان یادم نیست و شاید آکیبا یا بقیه بچه ها یادشون باشه چه ایراداتی ازش میگرفتم اون موقع )
با تمام این حرفها بازم وقتی به امتیازات و محبوبیت Code Geass نگاه میکنم با خودم میگم شاید تنها مشکل انیمه اینه که من نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم و همین باعث شده اینقدر ایراد بگیرم ازش و هیچ وقت نمیگم قطعاً کار متوسطیه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر