Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
من اگر دستم به این افرادی که در مورد FMA اون جور نظرات رو دادن می‌رسید، هیچ کاری شون نمی‌کردم. فقط تاسف می‌خوردم و سری تکون میدادم و رد میشدم:D
اما وقتی اسم FMA کنار عنیمه آکامه میاد، دلم می‌خواد دستم به اون افراد برسه که ببینم کسی می‌تونه بقایاشون رو توی دریاچه نمک قم پیدا کنه یا نه:>
-----------
ضمن این که خود شما که ToG رو نمی‌خونی و Code Gease رو درک نمی‌کنی رو هم باید ببرم پیش اونا توی دریاچه نمک قم:>
من برای TOG دنبال یه فرصتم که از اول بشینم بخونمش:D
اون فرصته...جور نمیشه:|

---

امروزم که مانگا نمیاد اعصاب معصاب نیست:| میگن لیک هاش اومده پس مانگا داریم...حداقل اگر کلا نبود، الکی منتظر نبودیم:|

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی
من برای TOG دنبال یه فرصتم که از اول بشینم بخونمش:D
اون فرصته...جور نمیشه:|

---

امروزم که مانگا نمیاد اعصاب معصاب نیست:| میگن لیک هاش اومده پس مانگا داریم...حداقل اگر کلا نبود، الکی منتظر نبودیم:|
اینا همه اش بهانه‌های کفار بر دروازه‌های جهنمه که میاری. آدمی که بخواد بخونه، فرصت براش هست.:-h
------
مانگاها هم اسپویل‌هاش اومده. وان پیس هم کاملش به ژاپنی اومده، بنابراین مانگا میاد.
اگر بخوای برات اسپویل هم می‌کنم که دلم خنک بشه:>

113489

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
من منتظر یه فرصتم برم Gosick رو یبار دیگه شروع کنم ببینم این دفعه میتونم ببینمش یا نه. خیلی برام عجیب این همه طرفدار داره و من اصلا نتونستم بیشتر از چند قسمت ببینم. البته الان که خیلی تو شک Neverland هستم نگاه نمیکنم.

شیم آن می که الان فهمیدم اشتاینز؛گیت فصل دوم هم داره! میخوام ببینمش الان. به خوبی فصل قبل هست؟

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
من منتظر یه فرصتم برم Gosick رو یبار دیگه شروع کنم ببینم این دفعه میتونم ببینمش یا نه. خیلی برام عجیب این همه طرفدار داره و من اصلا نتونستم بیشتر از چند قسمت ببینم. البته الان که خیلی تو شک Neverland هستم نگاه نمیکنم.

شیم آن می که الان فهمیدم اشتاینز؛گیت فصل دوم هم داره! میخوام ببینمش الان. به خوبی فصل قبل هست؟
جواب سوالت یه کلمه س: نه!
ویژوال ناولش بلاشک یه شاهکاره ولی فقط تو همون فرمت جواب میداد و انیمه ش اصلا نزدیک بهش هم در نیومد. البته اگه کارگردان فصل اولش بالاسرش بود شاید خوب میشد ولی یه فرد تازه کار رو گذاشته بودن کارگردان که تا حد زیادی خراب کرد.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,997
نام
آریا
آقا من از وسط بحث اومدم توی تاپیک و هنوز کامل دنبال نکردم که جریان چیه ولی در مورد Fullmetal Alchemist: Brotherhood، خیلی خوب بود انصافاً! :D یکی از خاطره‌انگیزترین انیمه/سریال/فیلم‌هایی بود که دیدم و یه حس و حالی توی اون مدتی که دنبالش می‌کردم برام داشت که با کمتر انیمه و سریالی تجربه کردم. هم داستانش جالب بود، هم کلی شخصیت باحال مثبت و منفی و خاکستری با ویژگی‌های متنوع داشت و هم از نظر صوتی و بصری(!) چیز خیلی خوبی بود.
قدیما توی این پست هم گفته بودم، به نظرم بزرگترین مشکل انیمه
پایانش بود. نه اینکه پایان بدی داشته باشه، ولی زیادی شاد بود و خود انیمه از اون اوایل یه کاری کرده بود که انتظار دیگه‌ای از پایانش داشته باشم. منتظر مردن کل کاراکترها نبودم، ولی دیگه در این حد که تقریباً همه به یه پایان خوب و پر از صلح و صفایی برسن هم برام عجیب بود و دوست داشتم یه ذره غم‌انگیزتر و تأثیرگذارتر تموم بشه.

خب بالاخره FullMetal Alchemist: Brotherhood هم تموم شد! :D فوق العاده بود این انیمه! از هر نظر باهاش حال کردم و تک تک لحظاتش رو دوست داشتم. از داستان و ماجراهای جالب تا کاراکترهای متنوع که اکثرشون شخصیت پردازی خوبی داشتن، از طراحی های عالی تا موسیقی های محشر، از لحظات خنده دار که آدم رو به فنا میداد تا بخش هایی که گریه آدم رو درمی آورد و ...
ادامه در اسپویلر:

در درجه اول داستانش خیلی خوب بود. به بهترین شکل شروع شد و پایان خوبی هم داشت. البته پایانش به نظرم بیش از حد شاد و شنگول بود و دیگه کم مونده بود ننه اینا هم زنده بشه و بیاد وسط برقصه! :D با اون قسمت های اول انیمه و مرگ کاراکترها به اون شکل، فکر میکردم یه پایان خیلی تأثیرگذار و غم انگیز رو شاهد باشیم. ولی در کل پایانش با اینکه از سطح انتظارم پایین تر بود، خوب و جامع (!) بود. :D
این یارو عجیب غریبه هم توی عکس پایانی حضور داشت! lol :D

بعد از تموم شدن انیمه هم یه دور دیگه زدم قسمت اول رو تیکه تیکه دیدم و خیلی جالب بود. بیچاره اون Alchemistـی که توی قسمت اول از جریانات خبر داشت...
کاراکترها واقعاً عالی بودن! دو برادر طراحی های خوبی داشتن و قضیه دست و پای مکانیکی Edward در کنار بدن اون مدلی Alphonse ایده خیلی خوبی بود. از نظر بخش های طنز هم خوب بودن و هم موضوع قد و قواره، هم شکل و شمایل Alphonse جاهایی که میترسید یا خجالت میکشید و ... خیلی خوب بود! :D
Villain ماجرا هم چیز جالبی بود و ایده استفاده از هفت گناه کبیره هم خوب بود:
Greed: عشق من! :D بهترین کاراکتر از بین این 7تا که از همون برخورد اول خیلی باهاش حال کردم و ناراحت بودم که چقدر زود مُرد. ولی بعدش که اون طوری برگشت، بسی شاد شدم! کلاً این کاراکترش و ترکیبش با Ling عالی بود. جاهایی که بهش میگفتن Ling و اونم با اون صداش میگفت Greedo فوق العاده بود! =))
Envy: در عین حال که یکی از عوضی ترین کاراکترهای انیمه بود، ازش خوشم می اومد. شخصیت جالبی داشت و مرگش هم خیلی سوزناک بود. :( اون تیکه که خودکشی کرد هلاک شدم! :((
Pride: جایی که متوجه میشدیم Pride کی هست، سورپرایز بسیار خفنی بود! :| اون لحظات اول خیلی ازش متنفر شدم، ولی بعد کم کم ازش خوشم اومد. ایده استفاده از سایه و نابودی منابع نور برای جلوگیری از قدرتش هم جالب بود.
Lust: خیلی زود رفت. کاراکتر قدرتمند و جالبی بود و به نظرم پتانسیلش رو داشت که بیشتر از این ها بمونه. صحنه مرگ و پخت و پز شدنش خیلی زیبا بود!
Gluttony: با اون شکم گنده و صدای خنده دار، مظلوم ترین کاراکتر از بین این 7تا بود. :D بنده خدا چقدر هم می ترکید و زنده می شد!
Sloth: اون "مِندوکسه" گفتنش عالی بود! :D هرچی میشد این کلمه رو به کار میبرد! اون تیکه ای هم که رم کرد و سرعتی شد خیلی جالب بود. :D
Wrath: شخصیتش جوری بود که میشد خیلی راحت ازش متنفر شد. مرتیکه چه افتخاری هم میکرد و هی به همه میگفت من زنم رو خودم انتخاب کردم! :| با اون سبیلش! :biggrin1: البته توی یه فریم سبیلش جا مونده بود و بی سبیل شده بود! :-"

به جز اینا، Kimblee هم خیلی بی شرف بود، ولی در عین حال ازش خوشم می اومد. :D شاید به خاطر صداگذارش.
در جبهه خیر هم کاراکترهای جالب زیادی حضور داشتن. از Mustang که اون صحنه اشک ریختنش برای رفیق فراموش نشدنیه تا بانو Hawkeye که بعضی جاها خیلی جذاب میشد! :x البته بعضی جاها هم شبیه طالبی میشد! :D دو تا Armstrong هم خیلی خوب بودن. خواهر که خیلی لات و خفن بود و برادر هم جاهایی که لخت میشد و دور کله ـش ستاره می اومد غوغا بود! =)) استاد (زن خانه دار مبارز!) هم ماشاالله خیلی قدرتمند بود. :| عجب شوهر پهناوری هم داشت! Scar هم بچه باحالی بود و از همون اول خیلی ازش خوشم می اومد. Winry خوب چیزی بود و دیگه زیادی مهربون بود! :D May Chang هم دوست داشتنی و بامزه بود و اون پانداش هم عالی بود! :D Hohenheim هم با اولین ملاقات هایی که باهاش داشتیم، سوالات زیادی ایجاد میکرد و کم کم متوجه میشدیم جریانش چیه و مرگ زیبا و شاعرانه ای هم داشت. :(
ولی کل انیمه یه طرف و اون موسیقی غمناکش یه طرف. یعنی همین طوری فقط با شنیدن موسیقی هم اشکم در می اومد، چه برسه به اون صحنه که Alphonse وارد عالم معنا میشه و از بین میره. :(( چقدر هم مظلوم بود قیافه ـش توی اون سکانس. :(

در مورد بخش های خنده دار، اینجایی که Armstrong برادر گمشده (!) خودش رو پیدا کرد منهدم کننده بود! =))

اون نگاه عاشقانه ای که به همدیگه میکنن و بعدش فیگور میگیرن و در نهایت هم با یه نگاه عاشقانه دیگه و اون شکل های ستاره مانند تموم میشه! =))

داشت یادم میرفت! :D اصولاً اپنینگ و اندینگ در مباحث انیمه ای از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستن و خوشبختانه اکثر اپنینگ و اندینگ های FMA: B رو خیلی دوست داشتم. این هم یه ترتیب همین طوری:

اپنینگ ها: 1 = 4 > 5 > 2 > 3
اندینگ: 2 > 4 > 1 > 5 > 3

Last edited by a moderator:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
چند قسمت دیدم دراپ کردم. خیلی بد و لوس بود:D
قشنگ خدا بهت رحم کرده،اگه من جای پرهام بودم همین الان بن مادام العمر ات میکردم:/
آقا من از وسط بحث اومدم توی تاپیک و هنوز کامل دنبال نکردم که جریان چیه ولی در مورد Fullmetal Alchemist: Brotherhood، خیلی خوب بود انصافاً! :D یکی از خاطره‌انگیزترین انیمه/سریال/فیلم‌هایی بود که دیدم و یه حس و حالی توی اون مدتی که دنبالش می‌کردم برام داشت که با کمتر انیمه و سریالی تجربه کردم. هم داستانش جالب بود، هم کلی شخصیت باحال مثبت و منفی و خاکستری با ویژگی‌های متنوع داشت و هم از نظر صوتی و بصری(!) چیز خیلی خوبی بود.
قدیما توی این پست هم گفته بودم، به نظرم بزرگترین مشکل انیمه پایانش بود. نه اینکه پایان بدی داشته باشه، ولی زیادی شاد بود و خود انیمه از اون اوایل یه کاری کرده بود که انتظار دیگه‌ای از پایانش داشته باشم. منتظر مردن کل کاراکترها نبودم، ولی دیگه در این حد که تقریباً همه به یه پایان خوب و پر از صلح و صفایی برسن هم برام عجیب بود و دوست داشتم یه ذره غم‌انگیزتر و تأثیرگذارتر تموم بشه.
اریا،از همین میگم اشتباه میکنی،پایانشم خیلی خوبه.

الکی گیر ندید...FMA از اون انیمه هاست که از ثانیه اول تا اخر کیفیتش رو حفظ میکنه! :>

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
سلام

امیدوارم به نفرین انیمه زدگی دچار بشی و دیگه از هیچ انیمه ای لذت نبری .
اینکه از قدرتت برای مسائل شخصی استفاده نمیکنی رو اعصابمه! بزن بنش کن ماکان رو:| :D

---

@m.a.t
بیا اسپویل کن راحتم کن! رو اعصابمه نمیاد:| هنووووووز نیمده:|
بدبختی یه روز جمعه ما صبح بیدار شدیم و خونه بودیم، زارت همین یه روز مانگا اینجوری شده:| روزای دیگه جمعه ها به موقعش نمیتونم بخونم، هرکی از کنارمون رد میشه یه هایپی یا اسپویلی میکنه:-"

---

در مورد اپنینگ ها و اندینگ های FMA ...
یکی از انیمه هاییه که تمام اپنینگ ها و اندینگ هاش عالین! :x یعنی هر وقت برای تجدید خاطره هاردم رو وصل میکنم پوشه FMA یکی از اوناییه که حتما میرم سراغش:D

اولیشم که بدون شک Ano Hanaست! Best Ending ever و این حرفا:D اپنینگشم جزو بهترین ها بود:x

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
سلام

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))
Red Storm رو خوندی ؟ بشین بخون اگر نخوندی :D
آره خوندم... ولی وضعیتش مثل TOGهه الان:-"
اصلا یه بلایی سر @m.a.t هم بیار، به عنوان بخشی از مدیریته اون فروم تقریبا مرحوم، باعث شد خوندن ما هم تق و لق بشه! :p

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
پ.ن: علل حساب یه مردی باید پیدا بشه تک تک کسایی که از Code Geass ایراد میگیرن رو درجا اعدام کنه خلاص شن:D
خودت الان با ماده تبصره داری تو تاپیک تردد میکنی :D
آره خوندم... ولی وضعیتش مثل TOGهه الان:-"
اصلا یه بلایی سر @m.a.t هم بیار، به عنوان بخشی از مدیریته اون فروم تقریبا مرحوم، باعث شد خوندن ما هم تق و لق بشه! :p
نه بابا ولش کن . میترسم همین آب باریکه هم قطع بشه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• HK0
  • Akiba
  • ce7en44
  • blak
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر