Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم
1556747874-a703664f.jpg
میون بحثتون اومدم بگم که دو ساعت وقت گذاشتم و تمام قسمت های Tsurezure Children رو یه جا دیدم. خیلی چسبید و یه تیکه هاییش هم خنده دار بود روحیه ام عوض کرد. یه ذره هم حسودیم شد به شخصیت های انیمه چون اولویتشون همیشه خود فرد مقابل بود (نه مثل من که به هر کسی سلام کردم اول از همه از درآمدم پرسید:| ) خلاصه اینکه اگه ندیدن یه امتحانی بکنین.

===================================================================
صبحی اومدم یه پستی در مورد انیمه های فصلی بزارم ولی وسط کار پشیمون شدم و پاکیدمش (امان از مندوسگی) ولی در مجموع این فصل انیمه های خوب زیاد داره و دیگه حتی فرصت نمیکنم هفتگی دنبالشون کنم و یکی دو سه قسمت عقب هستم:D

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,967
نام
احمد
آقا حالا اوج نگیرید معلومه سلیقه در حرفای همه مون دخیله :-" اگه سلیقه دخیل نبود الان نظرات کپی پیست همدیگه بودن حالا یکی خوشش میاد از یک انیمه یکی خوشش نمیاد دیگه ( مرگ بر FMA :D)
-------
تاپ 5 من به ترتیب:
Code geass
Boku no hero academia
angel beats!
steins gate;
shingeki no kyojin
یه سری هم هستن با اینکه تو تاپ 5 نیستن واقعا قابل احترامن من جمله Boku dake ga inai machi و hunter x hunter و clannad و...
یه سری ها هم مثل ناروتو و بلیچ با اینکه تو قلبم هستن همیشه و خیلی دوستشون دارم اما از نظر کیفی واقعا در سطح کارای تاپ نیستن که البته دلیلش هم طولانی بودن زیادشون هست که خب حفظ کیفیت در حد کارای فصلی تو اون تعداد زیاد قسمت از هیچکس بر نمیاد

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
آقا حالا اوج نگیرید معلومه سلیقه در حرفای همه مون دخیله :-" اگه سلیقه دخیل نبود الان نظرات کپی پیست همدیگه بودن حالا یکی خوشش میاد از یک انیمه یکی خوشش نمیاد دیگه ( مرگ بر FMA :D)
-------
تاپ 5 من به ترتیب:
Code geass
Boku no hero academia
angel beats!
steins gate;
shingeki no kyojin
یه سری هم هستن با اینکه تو تاپ 5 نیستن واقعا قابل احترامن من جمله Boku dake ga inai machi و hunter x hunter و clannad و...
یه سری ها هم مثل ناروتو و بلیچ با اینکه تو قلبم هستن همیشه و خیلی دوستشون دارم اما از نظر کیفی واقعا در سطح کارای تاپ نیستن که البته دلیلش هم طولانی بودن زیادشون هست که خب حفظ کیفیت در حد کارای فصلی تو اون تعداد زیاد قسمت از هیچکس بر نمیاد
قبول دارم سلیقه تو حرف های هممون هست ولی خدایی هر منتقدی بیاد فول متال رو نقد کنه نمی گه داستانش متوسطه و کاملا واضحه داستان فول متال یک چیز معمولی و متوسط مثل داستان اکثر انیمه های امروزی نیست.حالا اگه اینجوریه مرگ بر کد گیاس و سرنوشت انوی نصیبتان باد(akiba)

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
661
نام
امیرحسین
@humanaga
@XsmokeX
انتظار نداشتم کسی با نظرم موافق باشه اصلا، ایول:D

بابا کد گیاس یه شخصیت داشت که ذاتش نسبتا خوب بود، ولی برا رسیدن به هدف خودش حاضر بود دستاشو کثیف کنه. یعنی هدف نهایی رو به مسیری که طی میکرد ترجیح میداد. از اون طرف یکی مثل سوزاکو برعکس بود و به نظرش مسیری که طی میشد هم به همون اندازه اهمیت داشت، تقابل دو ایدئولوژی. اینجا لولوش میشد شخصیت خاکستری و سوزاکو سفید، ولی همین سوزاکو که شخصیت خوبی هست در طول انیمه کارای بد کم انجام نداد، به قولی مقدس نبود و اتفاقا رو اعصاب هم بود از نوع خوبش!:D این شخصیت پردازی ای هست که آدم میتونه باهاش ارتباط برقرار کنه:D مثلا من خودم در این مورد کاملا طرفدار لولوش بودم و اگه بجاش قرار میگرفتم صد درصد هدف نهایی رو به مسیری که طی میکردم ترجیح میدادم، حاضر بودم آدم بکشم تا دنیا به جای بهتری تبدیل بشه... از اون طرف تو فول متال مثلا این دوتا داداشا یه دختری رو برا بار اول میبینن، باهاش یه شب میگن میخندن، بعد میشن بهترین دوستای دنیا و حاضرن جونشونو بدن برا نجات این دختره:| (اصن یادم نیست همچین سناریو ای تو انیمه وجود داره یا نه، صرفا دارم مثال میزنم تا چیزی که از شخصیتشون تو ذهنم دارم رو توضیح بدم:D) خب کدوم آدمی تو دنیای واقعی اینطوریه؟:| انقدر مثبت و خیر خواه و خوب؟:| هیشکی، بجز اینکه دوتا شخصیت خیلی خیلی تخیلی مثبت ساختن برا اینکه با اون هومونکلوس ها و اینا مبارزه کنن و جنگ خیر و شر و همون کلیشه های همیشگی:D

اینم تاپ 5 من:D

:xCode Geass:x
Attack on Titan
Steins; Gate
Death Note
Hellsing Ultimate

وان پیس هم اگه قسمت 400-500 تموم میشد میرفت رتبه دو برام:D

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
Death Note رو یکم زود دراپ کریدن اتفاقات خوبی تو راه بود :D هرچند نیمه ی دوم انیمه خیلی افت میکنه ولی بازم ارزش دیدم داره

من تا آخرش دیدم و اصلا خوشم نیومد :Wallbash:
مانگاشم دارم ولی فقط دوتا اولی رو می خوام بخونم برای اینکه همونطور که گفتم روند داستانش نه برام جذابیت داشت نه خوشم اومد از انیمش ~X(

اِدامشو ببین پشیمون نمیشی"گرچه نیمه دوم کیفیتش میاد پایین اما در هر صورت بازم ارزش دیدن داره.

بابا چه ادامه ای من کامل دیدم، چون کامل دیدم دارم نظرمو می گم اگر نصفه دیده بودم که نمی تونستم اینطوری نظر بدم :sweatsmile::sweatsmile:

یکی از انیمه هایی که نصفه ول کردم Bleach بود که از قسمت ۲۰۰ به بعد دیدم دیگه حوصلم نمی کشه ادامشو نگاه کنم بس الکی داستانو کش می داد.
همین ۲۰۰ قسمتم به خاطر Ichigo نگاه کردم وگرنه برام جذابیتی نداشت هه هه :laughing::laughing:

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
چطوری میتونین بگین داستان Code Geass با اون همه باگ و پارادکس قوی بوده ؟
مخصوصاً فصل اولش افتضاح بود .
یادمه وقتی نگاش میکردم پدر آکیبا رو درآوردم اینجا :D
هر قسمتو که میدیدم میومدم تو تاپیک و کلی غر میزدم :D
شخصیت پردازی خوبش رو قبول دارم اما داستان قوی رو اصلاً .

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
Yakusoku no Neverland رو الان دیدم. چقدر خوب بود. مشخص شده فصل بعدیش کی میاد؟ و اینکه مانگاش تموم شده؟ اگه آره برم مانگاش رو بخونم.

چطوری میتونین بگین داستان Code Geass با اون همه باگ و پارادکس قوی بوده ؟

حتم به یقین از آشغالی به اسم Gosick خیلی بهتره:D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
Yakusoku no Neverland رو الان دیدم. چقدر خوب بود. مشخص شده فصل بعدیش کی میاد؟ و اینکه مانگاش تموم شده؟ اگه آره برم مانگاش رو بخونم.

خیلی ها فحش میدن که مانگا رو تیکه تیکه کردن و بد اقتباسش کردن
من که مانگا رو خوندم معتقدم به شدت اقتباس خوبی از داستان آرک اول تو 13 قسمت بود... تازه من مانگا رو به عنوان کانتکست در نظر داشتم، اگه مانگا رو نخونده باشید که اصلا چیزی حس نمی کنید...

مانگا نه، هنوز تموم نشده ولی داره منظم میره جلو و آرک های جلو به شدت خوف و خفنه!!

Anorak

عضو جدید
Aug 16, 2019
2
میخوای از خوبیای code geass بگم؟
شخصیت پردازی عالی بود به طوریکه راحت میتونی با شخصیتاش ارتباط برقرار کنی.یجورایی روح داشتن واسه خودشون!
داستان جالبی داشت چیز جدیدی نبود ولی به شکل جدید نشون داد داستانش اگه تازه شروع به دیدنش کنی فکر میکنی که شبیه داستان های کلیشه ای شخصیت اصلی به هدفی که داره خیلی راحت میرسه و همه چی به خوبیو خوشی تموم میشه ولی اینطوری نبود خیلی داستان هوشمندانه جلو میره.مثلا فکر کنین اگه لولوش میتونست چندبار از گیاسش رو یه نفر استفاده کنه چقدر خسته کننده میشد داستان همین محدویت ها و بالانس ای داستان یکی دیگه از نقات قوتشه.
بعد معمولا شخصیت های باهوش چه تو سریال چه تو انیمه معمولا همه چی تو مشتشونه لولوش همه تقریبا اینطوری بود ولی با اینحال اتفاقاتی میوفتاد که نمی تونست کنترلشون کنه با اینکه انقدر دقیق بود که باعث میشد اتفاقات جالبی بیفته.
و آخرم گرافیک و نقاشیش من تاحالا انیمه اینطوری ندیده بودم بدنشون کشیده باشه ولی تاثیری نداشت و از محبوبیتش کم نمی کنه حتی شاید بعضی ها خیلی از این سبک نقاشی هم خوششون بیاد.

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
661
نام
امیرحسین
میخوای از خوبیای code geass بگم؟
شخصیت پردازی عالی بود به طوریکه راحت میتونی با شخصیتاش ارتباط برقرار کنی.یجورایی روح داشتن واسه خودشون!
داستان جالبی داشت چیز جدیدی نبود ولی به شکل جدید نشون داد داستانش اگه تازه شروع به دیدنش کنی فکر میکنی که شبیه داستان های کلیشه ای شخصیت اصلی به هدفی که داره خیلی راحت میرسه و همه چی به خوبیو خوشی تموم میشه ولی اینطوری نبود خیلی داستان هوشمندانه جلو میره.مثلا فکر کنین اگه لولوش میتونست چندبار از گیاسش رو یه نفر استفاده کنه چقدر خسته کننده میشد داستان همین محدویت ها و بالانس ای داستان یکی دیگه از نقات قوتشه.
بعد معمولا شخصیت های باهوش چه تو سریال چه تو انیمه معمولا همه چی تو مشتشونه لولوش همه تقریبا اینطوری بود ولی با اینحال اتفاقاتی میوفتاد که نمی تونست کنترلشون کنه با اینکه انقدر دقیق بود که باعث میشد اتفاقات جالبی بیفته.
و آخرم گرافیک و نقاشیش من تاحالا انیمه اینطوری ندیده بودم بدنشون کشیده باشه ولی تاثیری نداشت و از محبوبیتش کم نمی کنه حتی شاید بعضی ها خیلی از این سبک نقاشی هم خوششون بیاد.
یه نکته هم من اضاف کنم:D تو اینجور انیمه/فیلم/سریالا که یه شخصیت خیلی خیلی باهوش وجود داره، نویسنده ها معمولا برا پایان بندیش دچار مشکل میشن و گند میزنن بهش. یعنی مجبور میشن اولا شخصیت اصلیه رو خنگ کنن تا قابل شکست خوردن باشه:D و دوما یه شخصیت دیگه رو هم یهویی الکی بالا میبرن در حد خدا که از این شخصیت اصلیمون که کل داستان همه رو کتلت کرده هم باهوش تر میشه طرف. مطمئنا با این توصیفات فهمیدین منظورم کدوم انیمه ی خاص هست که واقعا پتانسیلش هدر رفت:D
ولی کد گیاس اصلا اینطوری نیست و اتفاقا یکی از بهترین پایان های یه داستان رو داره که تو عمرم دیدم. چه اشک ها که ریخته نشد...

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
بزر'ترین مشکل code geass، فصل اولشه یجورایی :D

فصل اولش یه انیمه خوب و خوش ساخت هست ولی مشکلات خودش رو داره، ولی فصل دومش خیلی خیلی بهتر و یجورایی شاهکار میشه :D مخصوصا پایانش خیلی عالی بود (مقایسه کنیمش با death note، که بد از اپیزود 16-17 رفت توی دیوار :| )
در کل موقع انیمه و سریال دیدن، پایان برای من خیلی مهمه. اگه سازنده ها بتونن داستان رو خوب جمع کنن، ارزش اون انیمه یا سریال برای من خیلی بیشتر میشه!
مثلا از پایانای "همه چی به خوبی و خوشی تمام شد :|:D " به شدت بدم میاد :| لازم نیست پایان حتما تاریک باشه ولی یکم با منطق و ... باید داستان رو تموم کنن.
نمونه های پایان های عالی هم به جز code geass به نظرم assassination classroom و your lie in april هست.
bye :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,359
نام
محمد
حتم به یقین از آشغالی به اسم Gosick خیلی بهتره:D
@parham_safa چونکه توی یک جبهه (Gosick) هستیم وقتشه بزنی روی اون دکمه بن تا شاید به راه راست هدایت شن.
----
لیست والا سخته چون بجز انیمه های خاک بر سری با همه جور انیمه ایی حال میکنم،
حالا بدون شک بیشترین چیزی که دوست دارم همون وانپیسه.
جای Jojo و Gintama هم توی لیست دوستان خالیه.:D

آخرین ویرایش:

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی
یک فصلش رو دیدم:D وقتی تو یک فصلش شخصیت ها برات ذره ای.... واقعا ذره ای اهمیت نداشته باشن، واقعا انتظار داری تراژدی داستان برات اهمیتی پیدا کنه تا بشینی بقیش رو ببینی:D

در مورد خط آخرت، کنار نظرهای FMA BH که تو تاپیک میشه ... براتون از همون دعاها میکنم:D

----
آقاااااا!!!! گفتن من F/Z رو هی از قبرش دارم میکشم بیرون! نامردا تو این بحثه اصلا من اسم F/Z اوردم اینجا؟ :| اصلا آخرین باری که اسم F/Z اوردم اینجا چند ماه یا سال قبل بوده برا خودتون میبرید و میدوزید و میگید امیر فلان:| توی بحث تنها انیمه ای که من اسمش رو وارد بحث کردم وان پیس بوده فقط:|:|:|

این پست در مورد F/Z رو هم ندیده بودم که گفتن فقط گرافیک داره... یدونه از نفرین ها هم برای شما:D با تمام احترامی که نسبت به فن های وان پیس میدارم:D
و بله سیبر یکی از آشغال ترین کاراکترهای تاریخ انیمه ست( #فکت :D ) و از تحقیر این شخص تو کل F/Z هم لذت کامل رو بردیم! و خیر! داستان F/Z فوق العاده بود و پر از کاراکترهای دوست داشتنی و قسمت های ماندگار! :x نکنید از این کارها:|
خوبه کل بحث های زمان پخش F/Z در مورد داستانش بود حتی همینجا هم:D

راستی تو اون لیسته ندیده بودم اسم باکومن کنار کاری مثل آکامه گا کیل اومده بوده...باکومن هیچ...فول متال هم با این مقایسه شده بود! شت!!!! :| الان رفتم تو هنگ دیگه:))

@parham_safa بیا یه نظرسنجی راجب Gosick بزار، شاید یه چند نفری سوژه برای بن کردن شدن:D پس کی میخوای از قدرت مدیریتت استفاده شخصی کنی:|
اصلا چون دنبال بن من هم هستی...بزن همه اونایی که تو بحث فعلی بودیم رو یه هفته بن کن، متنبه بشیم:))

@m.a.t اون گوشه ها آروم نشستی و بحث رو نگاه میکنی احتمالا(البته یحتمل دو قرنه نیمدی BC ) ولی به عنوان یکی از اونایی که رو اسم FMA قسم میخوری بیا نظرت رو در مورد بحث اخیر بگو:D
من اگر دستم به این افرادی که در مورد FMA اون جور نظرات رو دادن می‌رسید، هیچ کاری شون نمی‌کردم. فقط تاسف می‌خوردم و سری تکون میدادم و رد میشدم:D
اما وقتی اسم FMA کنار عنیمه آکامه میاد، دلم می‌خواد دستم به اون افراد برسه که ببینم کسی می‌تونه بقایاشون رو توی دریاچه نمک قم پیدا کنه یا نه:>
-----------
ضمن این که خود شما که ToG رو نمی‌خونی و Code Gease رو درک نمی‌کنی رو هم باید ببرم پیش اونا توی دریاچه نمک قم:>

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر