Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Mostafa CJ

کاربر سایت
Jun 2, 2014
1,075
وان پیس رو تازه شروع کردم تا قسمت 25 دیدم :D چقدر خوبه! امیدوارم همینجور خوب بمونه!
اتفاقا از همین 30 قسمت اول به بعد تازه جذابیت اصلیش شروع میشه.
من به خاطر داشتن مشغله و چیزای دیگه سه سالی طول کشید تا به پخش هفتگی برسم یعنی یجورایی باهاش زندگی کردم، پس به شدت پیشنهاد میشه.

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,270
نام
Morteza
وان پیس رو تازه شروع کردم تا قسمت 25 دیدم :D چقدر خوبه! امیدوارم همینجور خوب بمونه!
تبریک میگم واقعا :D این قسمتای اولش که شروع میکنه معتادت میکنه خیلی لذت بخشن

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
سلام
امروز همینجوری از سر بیکاری نشستم 1 چپتر از مانهوای Solo Leveling رو بخونم .
الان که دارم مینویسم رسیدم چپتر 15 و خیلی هم از مانهوا خوشم اومده .
کار ایسکای هست ( که علاقه من به این سبک بر کسی پوشیده نیست )
اما تفاوتش با بقیه کارهایی که تو این سبک دیدم یا خوندم توی اینه که
قهرمان نمیره به یک دنیای دیگه یا حتی مثل اکسل ورد وارد بازی آنلاین نمیشه .
توی همون دنیای خودش بنا به دلایلی توانایی تمرین و لول آپ کردن به سبک بازیها رو پیدا میکنه ( تا جایی که من خوندم هنوز دقیقاً معلوم نیست این سیستم چجوریه ) و این قابلیت تا اینجا فقط مختص خودشه و هیچکسی ازش خبر نداره
اگر کسی میخونه اینو بگه همینجوری خوب پیش میره یا افت میکنه ؟
-----
ویرایش : چپتر 30 و خیلی خوبه لعنتی ^:)^^:)^^:)^^:)^
سابقا یه چند چپتر خونده بودم و دراپ کردم بنظرم یکم تکراری میومد اما بعد اینکه تعریف تو رو خوندم کنجکاو شدم که نکنه چیزی رو از قلم انداختم یا زود قضاوت کردم و باید بیشتر میخوندم :D رفتم سراغش و گرفتارش شدم و تا اخرش رفتم و فکم بسی زیاد چسبید به زمین
چقققققدر خوووووبه !! چقدر حال داد بهم ! چقدر شخصیت پردازیش عالیه چقدر طراحیش محشره چقدر دوست داشتنیه !
اونقدر خوشم اومد که الان زدم تو کار novel ببینم ادامه داستان چی میشه

ویرایش 1 : هرکی میخواد بخونه هر چپتری که میخونه همزمان novel هم بخونه خیلی از جزئیات جذاب که عمق میدن به داستان هستن که تو خود مانگا حذف شدن لذتشو چند برابر میکنه

آخرین ویرایش:

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش

این نتفلیکس هم با اینکه یه‌سری‌مون شاید دید «غریبه بودن» بهش داشته باشیم تو زمینه‌ی انیمه، باس اعتراف کنیم خوب انیمه‌هایی داره و یکی‌شون همین 7Seeds. بدون اینکه چیزی لو بدم از داستانش در همین حد بگم که درباره‌ی بقا و زنده موندنه؛ سبکی که هرچی فیلم و سریال و انیمه ازش ساخته می‌شه بازم جای کار داره و عجیب جذابه. 7Seeds هم جذاب بود، هم هیجان‌انگیز و طراحی‌هاش هم هرچند گاهی یکم عجیب می‌شد ولی خیلی خوب بود در کل. تاثیرگذاریش هم که شخصا پای این انیمه ذوق زده شدم، چشمام تر شد، اعصابم به هم ریخت، فکری شدم و... سخت بخوایم بگیریم بله یه جاهایی رفتار بعضی شخصیت‌ها همچین منطقی نبود، اما به‌هرحال قشنگ در حد انتظارها از همچین کاری ظاهر شد و کلا خیلی راضی‌کننده بود.

این وسط متاسفانه داستان تو ۱۲ قسمت تموم نمی‌شه و فعلا خبری از فصل دوم نیست انگاری. البته حتما ادامه‌اش می‌دن؛ نتفلیکس عمرا تن بده به ساخت انیمه نیمه. دیگه اینکه از اونجا که طبیعتا 7Seeds فضاش طوری نیست که توش حلوا خیرات کنن و همه‌مون هم به اندازه‌ی کافی دغدغه داریم، به‌عنوان انیمه‌ی قبل خواب خیلی پیشنهاد نمی‌شه. همین دیگه؛ منتظر فصل دومم بی‌صبرانه. :((
خوب تبریک میگم به شما! بدجور هواییم کردی بشینم ببینم! فقط یکچیزی نسخه bluray در کار هست؟ اگر بله کی ریلیز میشه؟
دوستان از فصل دوم drifters و youjo senki خبری نیس؟!:D
بدجور و دقیق به چیزی که میخواستم اینجا سوال کنم اشاره کردی! :D... پدیده ای به نام drifters! واقعا انیمه ای بود برای خودش... واقعا کسی نمیدونه قراره خبری ازش بشه یا نه!

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,247
بین ایسکای‌های این فصل (فصل دوم دانماچی رو در نظر نگیریم) انیمه Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou چشممو گرفته یه جورایی ترکیبی از Tate no Yuusha no Nariagari و danmachi هستش، البته بقیه شون هم بدک نیستنا ولی این بهتره :D

و اینکه تو انیمه Araburu Kisetsu no Otome-domo yo کاراکترهاش واقعا وضعشون خرابه از دست رفتن، بی‌تربیت ها :))

بقیه کارها هم خوبه چند تا خفن هم هست در کل فصل قابل قبولیه چیز میز زیاد هست برای دیدن :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
از ده دقیقه پیش که خبر رو خوندم بدنم داره می لرزه و اشک میریزم !

Fire Department: 33 People Confirmed Dead in Kyoto Animation Fire

یعنی اول متن خبر رو که تو اینستا دیدم که ده ها کشته و زخمی در استودیو انیمیشن سازی ! قلبم هوری ریخت که نکنه کیوتو انیمیشن باشه ! اصلا نمیشه باور کرد ! که چی ، کدوم دیوانه روانی ممکنه دست به همچین کاری بزنه؟؟؟؟

Latest Update: Kyoto Fire Department reports it has finished its rescue efforts inside the building and has completely evacuated the building in the Kyoto Animation fire

111534

آخرین ویرایش:

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
سلام
ادامه one punch man کی میاد؟فصل سوم میشه یا ادامه همین فصل دوم؟
به نظر من دیگه نسازن بهتره تا بیشتر از این گند نزنه به خاطرات خوبمون با فصل یک مگر این مدهاوس برگرده و فصل جدیدو بسازه که اینم بعیده

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,570
نام
بهنام
از ده دقیقه پیش که خبر رو خوندم بدنم داره می لرزه و اشک میریزم !

Fire Department: 33 People Confirmed Dead in Kyoto Animation Fire

یعنی اول متن خبر رو که تو اینستا دیدم که ده ها کشته و زخمی در استودیو انیمیشن سازی ! قلبم هوری ریخت که نکنه کیوتو انیمیشن باشه ! اصلا نمیشه باور کرد ! که چی ، کدوم دیوانه روانی ممکنه دست به همچین کاری بزنه؟؟؟؟

Latest Update: Kyoto Fire Department reports it has finished its rescue efforts inside the building and has completely evacuated the building in the Kyoto Animation fire
منم تو حاله خودم بودم که ی دفعه این خبرو دیدم و انگار دنیا رو سرم خراب شد کلا kyoani ی جورای برای فن هاش مقدسه + اینکه وقتی ب این فکر میکنم ک ممکنه یکی از کسانی ک کشته شده تو ساخت انیمه های محبوبم ی نقشی داشته باشه دیونه میشم. کم خودمون تو مملکت بدبختی داریم خبره مزخرف میشنویم هرروز اینم امروز شد قوز بالای قوز:(:(:(:(:(:(:(

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
منم تو حاله خودم بودم که ی دفعه این خبرو دیدم و انگار دنیا رو سرم خراب شد کلا kyoani ی جورای برای فن هاش مقدسه + اینکه وقتی ب این فکر میکنم ک ممکنه یکی از کسانی ک کشته شده تو ساخت انیمه های محبوبم ی نقشی داشته باشه دیونه میشم. کم خودمون تو مملکت بدبختی داریم خبره مزخرف میشنویم هرروز اینم امروز شد قوز بالای قوز:(:(:(:(:(:(:(
من همین دیروز داشتم فکر میکردم کاش میشد استودیو رو از نزدیک می‌دیدم!;)):(:(:((:((:((:((

111537

اینقدر کمک جمع شده ولی چه فایده ، استودیو کاملا از بین رفته و نصف پرسنل نابغش هم کشته شدن:(=(( !!! دیگه چی رو میخوان جمع و جور کنن! باید منتظر بمونیم ببینیم اسامی قربانیا بیاد بیرون ! هر چند گمان نمیکنم kyoani ، ادامه هم بده هم همون استودیو قبلی باشه! که ندید کیفیت کارش رو قبول داشتیم

Attachments

• 1563466070.3714_ugc_content.jpg
    1563466070.3714_ugc_content.jpg
    53 KB · مشاهده: 15

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,570
نام
بهنام
من همین دیروز داشتم فکر میکردم کاش میشد استودیو رو از نزدیک می‌دیدم!;)):(:(:((:((:((:((

View attachment 111537

اینقدر کمک جمع شده ولی چه فایده ، استودیو کاملا از بین رفته و نصف پرسنل نابغش هم کشته شدن:(=(( !!! دیگه چی رو میخوان جمع و جور کنن! باید منتظر بمونیم ببینیم اسامی قربانیا بیاد بیرون ! هر چند گمان نمیکنم kyoani ، ادامه هم بده هم همون استودیو قبلی باشه! که ندید کیفیت کارش رو قبول داشتیم
واقعا همینطوره خیلی سخته بشن همون چیزی که قبلا بودن تو اسامی هم امیدوارم اسمه اشنا نبینیم هرچند فرقی نمیکنه همه ی خانواده بودن فقط امیدوارم دیگه ب تعداد کشته شده ها اضافه نشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر