Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,352
نام
مسلم
آقا دمت گرم. پستت رو خوندم رفتم حین کار یه قسمت گرفتم، اومدم دو دقیقه نگاه کنم ببینم چیه حال و هواش، تا آخرش دیدم! براساس قسمت اول‌اش که خیلی خوب بود؛ از این کارهای پرکشش «کشتی‌شکسته‌ها»س که همیشه جوابه. گرافیک‌اش قشنگ و یکمی خاص بود. شخصیت‌ها هم همون‌طور که از این کارها انتظار می‌ره متنوع‌ان. خلاصه به نظر ارزش‌اش رو داره.
پ.ن: اینکه همه قسمت‌های انیمه/سریال یه جا دم دست آدم باشه یه جوریه؛ نه؟ برای بعضی مجموعه‌ها خوبه ولی یه سری دیگه رو شخصا دوست دارم انتظار بکشم برای قسمت‌های بعدیشون. به‌نوعی شیرینه. چرند که نمیگم؟! :D
خوب پس اینجور که میگی برای بین دو فصل که چیزی برای دیدن نیست خوبه:D
پ.ن: موافقم. بعضی از انیمه ها رو اگه پشت سر هم ببینی دوزش بالا میره و بعدش دیگه هیچی نمیچسبه. بعضی انیمه ها هم فقط به درد هفتگی دیدن میخورن و ظرفیت یه باره دیدن ندارن. این وسط یه سری انیمه های خیلی خوب هستن که باید یه باره دید وگرنه اون لذت کافی رو نداره. متاسفانه اکثراً توی گروه دوم قرار میگیرن:D

EDRIS.FIGHTER

کاربر سایت
Nov 22, 2013
218
نام
ادریس
خوب خبر اومده که آخرین فصل انیمه Attack on Titan برای پخش در پاییز ۲۰۲۰ میلادی برنامه‌ریزی شده.....
بهتر از این نمیشه تا حدی خیالم راحت شد...
البته قسمت اخر فصل 3 هم خیلی خوب و احساسی بود و انتظار رو برای فصل بعد سخت کرد! پاییز 2020 ریلیز میشه اگر تاخیر نداشته باشه و بلایی سر انیمه نیاد! لعنتیا من تا اون موقع برسه 6 ماه میشه که سربازیم رو تموم کردم:D

پسر خیلی تنبلی... چند بار بهت گوشزد کردم اصلا عمل نمیکنی چرا از سایتای انیمه خارجی و تورنت انیمه نمیگیری هنوز برای من مشخص نشده:-?:-??

اقا رضا واقعا دمت گرم فقط کسایی که چندین و چند ساله فن یک انیمه هستن و مدت های مدیدی اون انیمه رو دنبال میکنن همدیگه رو درک میکنن و معمولا تعصب خاصی رو انیمه دارن، حالا چه dragon ball باشه چه ناروتو یا انیمه های امثالهم.... من خودم 15 ساله ناروتو رو دنبال میکنم و همیشه نگران چطور به پایان رسیدن انیمه هستمx_x
در ادامه حرفم به دوستمون gintama هم پیشنهاد میشه اگر از حال هوای انیمه خوشش میاد و با انیمه ارتباط بر قرار میکنه..

ماکان سلام احساس میکنم خیلی کم اینورا پیدات میشه :Dدلم تنگت شده بود! خوبه ازت یک پست دیدم lol...
اقا اینطوری که داری پیش میری میخواستم بپرسم اصلا میکشی نفس بکشی؟

شما از همون نسخه اولیه و بعد نسخه ریمستر شده شروع میکنی تا به dragonball super برسی... و از همه مهمتر لا به لای انیمه هم movie هایی که از dragonball ریلیز شده میبینی! اگر نمیدونی از کجا شروع کنی بگو برات لیست کنم..
اگر حجم برات مهم نیست نسخه full bluray در اختیارت میزارم(اپلود میکنم>:)) ...! فکر میکنم نزدیک 500 گیگ از حجم هاردت رو بگیره....
والله 1.5 گیگ دادم کل 34 جلد مانگای Dragon Ball رو دانلود کردم خیلی هم خوبه راحتم باهاش الان چپتر 15 هستم، فقط مسئله اینکه این مانگا تا کجای انیمه و فیلم ها رو شامل میشه؟ برای بقیه اش دیگه منتشر نکردن مانگایی؟ اگر نه بهم بگید کدوم ها رو بعد از مانگا نگاه بکنم، اگرم همه رو شامل میشه که فقط نسخه آخری انیمه که Dragon Ball Super هست رو دانلود میکنم با فیلم های قشنگش که قراره بهم بگید کدومش قشنگه بی زحمت :D

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
قسمت اخر One Punch Man هم دیدم الان -
باید بگم که اصلا از فصل دوم راضی نبودم .. نمیدونم شاید داشتن مقدمه چینی میکردن برای فصل بعد که 100% همینطوره . کساییکه مانگا رو خوندن میگن خفنتر میشه --- ولی دلم هوای فصل 1 رو کرده . همین روزا دوباره میبینمش .... فصل 2 چند صحنه خوب بیشتر برای من نداشت . خیلی از صحنه های وقت گیر الکی بود و فقط تایم انیمه رو اشغال کرده بود --- پایان هم مشت اخر سایتاما خیلی چسبید خداییش

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
252
نام
آرش
باز اول فصل شد و... آریا-ساما کجایی؟ :(
هعی، خب خدمت‌تون عرض کنم که...

Katsute Kami Datta Kemono-tachi e Ep1
فضای جنگ داخلی آمریکا رو با سبک ابرقهرمانی کنار هم بذارین و... اون تم «دارک فانتزی» هم فراموش نشه.
چند دقیقه اول‌اش رو که دیدم گفتم خب بدک نیست اما به گروه خونی من نمی‌خوره، ولی در ادامه... فکر کنم خیلی‌هامون خوش‌مون بیاد. تا ببینیم چی می‌شه. اعصاب می‌خواد ولی.

Sounan desu ka? Ep1
آوووو. ایول. یه انیمه دیگه با مضمون زنده موندن تو جزیره. البته... فقط ژاپن می‌تونه سبک تلاش برای بقا رو با صحنه‌های خاک‌به‌سری ترکیب کنه و همچین کاری بده بیرون! /:):D
۱۰-۱۲ دقیقه بیشتر نیست هر قسمت‌اش و یه‌ضرب کلی چیز درباره بقا تو طبیعت یاد می‌ده! و اون‌طور که هم که تو تریلرا و اینا بود وضع‌اش خراب نیست. دست‌کم تا اینجا که نیمه‌ایچی‌بازی‌هاش خیلی تو چشم نیست.

Tejina-senpai Ep1
خب ایشون که ایچی تنگ اسم‌اش خورده. این کار هم ده-دوازده دقیقه‌ایه و درباره‌ی یه دختر شعبده‌بازه. بد انیمه‌ای به نظر نمیاد. این دوز ایچی‌ش رو کم می‌کردن کاش فقط. دلم برای کاراکتر اصلی می‌سوزه. [-(:-<

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
والله 1.5 گیگ دادم کل 34 جلد مانگای Dragon Ball رو دانلود کردم خیلی هم خوبه راحتم باهاش الان چپتر 15 هستم، فقط مسئله اینکه این مانگا تا کجای انیمه و فیلم ها رو شامل میشه؟ برای بقیه اش دیگه منتشر نکردن مانگایی؟ اگر نه بهم بگید کدوم ها رو بعد از مانگا نگاه بکنم، اگرم همه رو شامل میشه که فقط نسخه آخری انیمه که Dragon Ball Super هست رو دانلود میکنم با فیلم های قشنگش که قراره بهم بگید کدومش قشنگه بی زحمت :D
یا خدا! میخوای مستقیم بری سر dragonball super؟.... بعد چند تا از movie های خوبش رو ببینی؟.... اقا میخوای اصلا dragonball رو دراپ کن بیخیال دیدنش بشو... بهت گفتم برات لیست کنم که چطور ببینی و از کجا شروع کنی چون همه سری هاش و fight ها قشنگه مطمعن باش پشیمون نمیشی...

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
بنظرم خیلی به خودت زحمت نده و وقتتو تلف نکن ! دراگون بال کلا داستان خاصی نداره هدف خاصیم دنبال نمیکنه کل وزن سری رو مبارزاته که خب بهترین مانگای مبارزه ایه تاریخه ! طراحی مبارزات حرف نداره و جذابیتشون حفظ میشه و هیجان انگیزن اما متاسفانه به شدت تکراری یعنی هرچقدرم کاراکترا قوی میشن شما فقط مشت و لگد میبینی و یه فن توپ انرژی که فقط اسامیش متفاوته !
پیشنهادم اینکه فقط دراگون بال سوپرو ببین اوج مبارزات سریه بعدش بیا اینجا تو یه پاراگراف کل داستان فصلای قبلو برات بگم چیزیم از دست نمیدی

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
دوستان این ginga eiyuu densetsu که اخیرا اومده...با سری قبلی در ارتباطه؟یعنی دنباله اون هست یا بازسازی شده؟

من ارجینالشو ندیدیم ولی Die Neue ریمیکه و نیمه اول انیمه رو پوشش میده :D OP خفنی هم داره یه مدت روش قفلی زده بودم :D
البته همه میگن ارجینالش یه چی دیگست فرصت کنم میرم سراغش خیلی خوبه :)>-

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
چند قسمت اخیر Jojo رو الان دیدم...عجیب خفن و حساس شده! :D
واقعا سری عجیب غریب و خفنیه، و خیلی بده که هنوز که هنوزه خیلی ها نرفتن سراغش:| اصلا بگیم خود انیمه مفتش گرونه:-" ، انقدر تو اینترنت meme میبینید و نمیفهمید چه خبره ... و فقط میدونید از جوجو هست، دلتون نمیاد واقعا انیمه ش رو ببینید؟ ببینید خو:|

یه چندتا OST خفنم داشتیم این قسمتای اخیر...خوب چسبید!
فقط... بقیه قسمتاشم میخوام:((

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
چند قسمت اخیر Jojo رو الان دیدم...عجیب خفن و حساس شده! :D
واقعا سری عجیب غریب و خفنیه، و خیلی بده که هنوز که هنوزه خیلی ها نرفتن سراغش:| اصلا بگیم خود انیمه مفتش گرونه:-" ، انقدر تو اینترنت meme میبینید و نمیفهمید چه خبره ... و فقط میدونید از جوجو هست، دلتون نمیاد واقعا انیمه ش رو ببینید؟ ببینید خو:|

یه چندتا OST خفنم داشتیم این قسمتای اخیر...خوب چسبید!
فقط... بقیه قسمتاشم میخوام:((

ترتیب دیدنش رو لطف میکنی بگی

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,500
نام
mohammad
دوستان بی زحمت ترتیب kuroshitsuji اگه میشه بگید و کلا نظرتون رو بگید در موردش:D
___
من یک زیرنویس برای aoi bungaku دانلود کردم اما اصلا نه میشه هماهنگش کرد نه چیزی...اعصابم خرد شد...اگه زیرنویس برای این هم دارید لطفا بدید:D

• Like
Reactions: zack fair and m.a.t

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
دوستان بی زحمت ترتیب kuroshitsuji اگه میشه بگید و کلا نظرتون رو بگید در موردش:D
___
من یک زیرنویس برای aoi bungaku دانلود کردم اما اصلا نه میشه هماهنگش کرد نه چیزی...اعصابم خرد شد...اگه زیرنویس برای این هم دارید لطفا بدید:D
این kuroshitsuji بشدت اشغال و زبالست!شخصیت هاشم طراحی های داغونی دارن اصلا پیشنهاد نمیشه.
انیمه اشم فیلر زیاد داره!مانگاشم اش دهن سوزی نیست:D

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
وان پیس رو تا قسمت 8 دیدم . :D
اون‌جوری که اینجا گفتن تا فلان قسمت ببین اگه خوشت اومد که هیچ اگه نیومد بیخیال شو چون نمیاد ، با خودم گفته بودم حتما شروع کندی داره این انیمه . ولی برعکس از همون قسمت اولش برام جالب بود و نظرم رو جلب کرد مخصوصا لوفی >:D< ، از زورو هم خوشم اومد مبارز جالب و خفنی نشون داده خودش رو^:)^ . لحظات خنده دارش هم جالب بود و خندیدم باهاشون ، مبارزاتش هم با اینکه هنوز خیلی نشون نداده ولی برام جالب بود .
منتهی یه عیبی داشت اونم این بود که دقیقا جای حساس میزد to be continued ! :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر