Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
998
نام
Ali
dororo امروز تموم شد :( می خوام زار بزنم خیلی پایانش satisfying بود ولی اما الان احساس تهی بودن دارم :( چرااااااااااا
سینمای سامورائی ژاپن اثاری داره که میتونه در ترک دورور کمک کننده باشه
و همونطور که دوستان گفتن موشی شی

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
انیمه تو مایه های MushiShi داریم ؟ (موسیقیش هم مثل MushiShi عالی باشه ها)
_________

هی وسوسه میشم وان پیس رو شروع کنم ، بعد که تعداد قسمت هاش رو می‌بینم به خودم میام :D .
بدبختی وان پیس قسمت های فیلر هم زیاد نداره ، که بگم خب اونا رو نمی بینم .

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
_________

هی وسوسه میشم وان پیس رو شروع کنم ، بعد که تعداد قسمت هاش رو می‌بینم به خودم میام :D .
Natsume Yuujinchou
تم و داستان این انیمه تا حدودی شبیه موشیشی هست (فردی که ارواح رو میبینه و دور و ورش ارواح هستن) و در کل انیمه خوش ساختیه...
Mononoke
تریبا همون مشویشی هست ولی بجای اینکه انیمه آروم و ریلکسی باشه :D یجورایی ترسناک هست :|
Shoujo Shuumatsu Ryokou
هم در مورد سفر و ... هست و انیمه آرومی هست...

این 3 تا انیمه ای خوبین ولی اون خاص بودن موشیشی رو هیچکدوم ندارن :|:D
کلا موشیشی پدیده ای هست که شبیهش رو به شخصه ندیدم :D

اون دومی به اون انیمه سینمایی شاهکار استاد میازاکی ربط داره یا فقط تشابه اسمی هست ؟ :-?
موشیشی جدای خاص بودنش موسیقی بسیار گوش نواز و زیبایی هم داشت که لذت تماشاش رو چند برابر کرده بود برام .
یادم رفت بگم :D
تشابه اسمی اسم فقط :D
Mononoke

آخرین ویرایش:

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
Natsume Yuujinchou
تم و داستان این انیمه تا حدودی شبیه موشیشی هست (فردی که ارواح رو میبینه و دور و ورش ارواح هستن) و در کل انیمه خوش ساختیه...
Mononoke
تریبا همون مشویشی هست ولی بجای اینکه انیمه آروم و ریلکسی باشه :D یجورایی ترسناک هست :|
Shoujo Shuumatsu Ryokou
هم در مورد سفر و ... هست و انیمه آرومی هست...

این 3 تا انیمه ای خوبین ولی اون خاص بودن موشیشی رو هیچکدوم ندارن :|:D
کلا موشیشی پدیده ای هست که شبیهش رو به شخصه ندیدم :D
اون دومی به اون انیمه سینمایی شاهکار استاد میازاکی ربط داره یا فقط تشابه اسمی هست ؟ :-?
موشیشی جدای خاص بودنش موسیقی بسیار گوش نواز و زیبایی هم داشت که لذت تماشاش رو چند برابر کرده بود برام .

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
عجب چیزی بود قسمت 12 کارول و تیوزدی. لعنتی ها چی ساختن خدایی. این حجم از کیفیت چه تو کارگردانی، صدابرداری و صداگذاری، انیمشین و موزیک بی‌نظیره. از دیروز تا الان دارم خودمو با آهنگای این قسمت خفه میکنم. بدن این آهنگا رو خواننده های هالیوودی بخونن درجا رتبه یک بیلبورد میشن.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
کف و خون ! لعنت به این پیجا و سایتهای انیمه ای ایرانی ! هر چی وایسادم آپ نشد انیمه این دو روز! رفتم سرچ کردم ببینم اومده ! فقط اول آهنگ آنجلا رو دیدم تو یوتیوب آنقدر هیجان زده شدم ! رفتم استریم کل قسمت رو دیدم !

آنقدر آهنگ آنجلا خوب بود ، میرفتن ویتنی هیوستون مرحوم هم از گور میکشیدن بیرون میومد اجرا میکرد من به آنجلا رای میدادم!

اجرای کامل لونلیست گیرل هم خیلی عالی بود ! کفم برید ، خلاصه سنگ تموم گذاشتن و شاهکار کردن این قسمت!

آخرین ویرایش:

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
_________

حاجی هیچ وقت نرو سرش .این وان پیس ته نداره من الان نوزده ساله هفتکی دارم میبینم هنوز اودا گفته 60 درصد داستان رو نوشته حالا ببین این چقدر دیگه میخواد طول بکشه که به اخر برسه تازه اگه برسه که فکر نکنم برسه.چون خیلی از تیم اولیه این جدا شدن خیلی ها بازنشسته شدن خود مانگاکا هم دیگه حوصله نداره ادامه بده بابا شوخی نیست بیست سال یه عمره.یه چیز خوب میخوای برو بلیچ ببین حداقل سر و تهش رو جمع کردن یا برو اینویاشا ببینن با اینکه قدیمیه ولی تو نقدهاش که بری میبینی هیچ افسانه و اسطوره ونمادی تو ژاپن نیست که تو این انیمه نشون نداده باشنش

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
حاجی هیچ وقت نرو سرش .این وان پیس ته نداره من الان نوزده ساله هفتکی دارم میبینم هنوز اودا گفته 60 درصد داستان رو نوشته حالا ببین این چقدر دیگه میخواد طول بکشه که به اخر برسه تازه اگه برسه که فکر نکنم برسه.چون خیلی از تیم اولیه این جدا شدن خیلی ها بازنشسته شدن خود مانگاکا هم دیگه حوصله نداره ادامه بده بابا شوخی نیست بیست سال یه عمره.یه چیز خوب میخوای برو بلیچ ببین حداقل سر و تهش رو جمع کردن یا برو اینویاشا ببینن با اینکه قدیمیه ولی تو نقدهاش که بری میبینی هیچ افسانه و اسطوره ونمادی تو ژاپن نیست که تو این انیمه نشون نداده باشنش
عجب! که خود اودا حوصله نداره!
اگر به آخر برسه...اونم فکر نمیکنی برسه...آره حتما داستانش رو بین زمین و آسمون ول میکنند...نه که طرفدار نداره...:-"

وان پیس ببینید، وان پیس بخوانید و مطمئن باشید وقتتون رو هدر ندادید! :D
به درگاه خداوندگار هم توبه کنید اگر هنوز نرفتید سراغش:D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان

من 20 قسمت انیمه اش رو دیدم، بیستای اولش رو، حوصلم نکشید ادامه بدم:D ناروتو هم همینطور. 200 قسمت اول رو دیدم، رفتم سراغ شیپودن، اونجا هم فکر کنم 50 60 قسمت دیدم دراپ کردم دیگه. سر مبارزه با اون آدم چوبیه بود. 20 قسمت بود فقط داشت انیمیشن تکراری مبارزه این دوتا رو نشون میداد. اصلا نتونستم جا کنمش.

حالا میخوام برم سراغ مانگاش ببینم مانگاش رو میتونم تحمل کنم یا نه.

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
عجب! که خود اودا حوصله نداره!
اگر به آخر برسه...اونم فکر نمیکنی برسه...آره حتما داستانش رو بین زمین و آسمون ول میکنند...نه که طرفدار نداره...:-"

وان پیس ببینید، وان پیس بخوانید و مطمئن باشید وقتتون رو هدر ندادید! :D
آقا خیلی زیاده قسمت هاش انصافا , برعکس ناروتو فیلر هم کم داره (طبق نظرات همین تاپیک , خودم که ندیدم :D ) .
890 قسمت اومده تا حالا ؟ اصلا گیریم 90 قسمت هم فیلر , 800 قسمت باید ببینم که برسم به پخش هفتگی ؟! :o:D

داشتم ویدئوهای هلسینگ التیمیت رو تو یوتیوب میدیدم , چقدر دوبله انگلیسیش نچسب بود , لااقل برای من که با صدای اصلی دیدم که اینجور بود .
راستی اونموقع دقت نکرده بودم , سر همین مرور کردن دقت کردم دیدم صداپیشه آلوکارد^:)^ همون صداپیشه کاراکتر منفور من از سری انیمه فیت (مخصوصا فیت/زیرو) یعنی کوتومینه کیره 8-| هست . البته به نظرم صداش کاملا فیت آلوکارد بود و واقعا عالی شده بود .

آخرین ویرایش:

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
من 20 قسمت انیمه اش رو دیدم، بیستای اولش رو، حوصلم نکشید ادامه بدم:D ناروتو هم همینطور. 200 قسمت اول رو دیدم، رفتم سراغ شیپودن، اونجا هم فکر کنم 50 60 قسمت دیدم دراپ کردم دیگه. سر مبارزه با اون آدم چوبیه بود. 20 قسمت بود فقط داشت انیمیشن تکراری مبارزه این دوتا رو نشون میداد. اصلا نتونستم جا کنمش.

حالا میخوام برم سراغ مانگاش ببینم مانگاش رو میتونم تحمل کنم یا نه.
اگه حوصلت نمیشه وان پیسو کامل ببینی پیشنهادم اینکه مانگای رنگیشو بخونی
Manga Reader
بعد اگه تونستی مانگارو تموم کنی و انگوئینگ بشی برگرد و قسمتای مهم انیمرو دانلود کن ببین خصوصا مبارزاتو .
ولی در حالت کلی انیمه بخاطر دوبله و موزیکش فاز دیگه ای داره اما بدبختانه الان حوصله ها کم شده و وقتم دیگه کم گیر میاد بخاطر همینم دیگه انیمه بلند نمیبینیم و اگر انیمه ها فصلی شدن

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
آقا خیلی زیاده قسمت هاش انصافا , برعکس ناروتو فیلر هم کم داره (طبق نظرات همین تاپیک , خودم که ندیدم :D ) .
890 قسمت اومده تا حالا ؟ اصلا گیریم 90 قسمت هم فیلر , 800 قسمت باید ببینم که برسم به پخش هفتگی ؟! :o:D

داشتم ویدئوهای هلسینگ التیمیت رو تو یوتیوب میدیدم , چقدر دوبله انگلیسیش نچسب بود , لااقل برای من که با صدای اصلی دیدم که اینجور بود .
راستی اونموقع دقت نکرده بودم , سر همین مرور کردن دقت کردم دیدم صداپیشه آلوکارد^:)^ همون صداپیشه کاراکتر منفور من از سری انیمه فیت (مخصوصا فیت/زیرو) یعنی کوتومینه کیره 8-| هست . البته به نظرم صداش کاملا فیت آلوکارد بود و واقعا عالی شده بود .

این مانگای رنگی یه گزینه ست، سیاه سفیدم یه گزینه ست، انیمه هم یکی دیگست:D
من پیشنهادم اینه تا آرک مارینفورد رو انیمه ببینی( حدود 500 قسمت )، بعدش بزنی تو خط مانگای رنگی، بعد که تا جایی که رنگی اومده خوندی بیای تو خط مانکا هفتگی و سیاه و سفید:D
کلا بعد از همون مارینفورد که گفتم، کیفیت انیمیشن ها و طراحی انیمه خیلی افت میکنه:| مخصوصا آرک بعدیش نه... بعدیش که فاجعه ست:|
الان از این هفته میریم آرک جدید، تیزر که خوب میزد، و خبرایی اونده بود از این آرک همکاری هایی با استودیوهای دیگه دارن...امیدواریم خوب بشه:D گرچه به خاطر نزدیک بودن به مانگا، مجبورن آب ببندن! یه قسمت میدن نه فیلره و نه اونقدر خبری میشه! 20صفحه = 20 دقیقه:-"

خلاصه... فعلا بشین ببین، نترس! پر از اتفاقات و کاراکترهای خاطره انگیزه:D

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,270
نام
Morteza
داداش من حاضرم جامو با تو عوض کنم کل داستان یادم بره بشینم اینو از اول هر روز چند قسمت ببینم دوباره. چی میگی تو؟ :D بشینید ببینید خیلی خوبه یه ماجراجویی خیلی قشنگه پشیمون نمی شید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر