Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
آقا چقدر خفن شده این Attack on Titan! :D با اینکه بعضی جاها خیلی آب می‌بندن توش، ولی از چند هفته پیش که پخشش شروع شده ماجراهای جالبی اتفاق افتاده و هم از نظر مبارزات و هم بخش‌های احساسی و عرفانی(!) خیلی خوب داره جلو میره.

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
آقا چقدر خفن شده این Attack on Titan! :D با اینکه بعضی جاها خیلی آب می‌بندن توش، ولی از چند هفته پیش که پخشش شروع شده ماجراهای جالبی اتفاق افتاده و هم از نظر مبارزات و هم بخش‌های احساسی و عرفانی(!) خیلی خوب داره جلو میره.
در کل این فصلی که الان داره پخش میشه بهترین آرک انیمه/مانگا هست به نظرم :D
مخصوصا این قسمت اخر، انیمیشن ها فوق العاده بودن...

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
در کل این فصلی که الان داره پخش میشه بهترین آرک انیمه/مانگا هست به نظرم :D
مخصوصا این قسمت اخر، انیمیشن ها فوق العاده بودن...
آره واقعاً چیز محشریه! این قسمت آخر که دیگه اوج کار بود و نابودمون کرد!
حیف که چند وقت پیش یه خبری اومد که انگار Wit Studio می‌خواد انیمه رو رها کنه و یه استودیوی دیگه کار رو ادامه بده. امیدوارم فصل‌های بعدی هم با همین کیفیت جلو بره و بلایی که سر Berserk اومد، سراغ AoT نیاد. هنوز هم وقتی به استیل هنری Berserk فکر می‌کنم حالم بهم می‌خوره. :|

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
آره واقعاً چیز محشریه! این قسمت آخر که دیگه اوج کار بود و نابودمون کرد!
حیف که چند وقت پیش یه خبری اومد که انگار Wit Studio می‌خواد انیمه رو رها کنه و یه استودیوی دیگه کار رو ادامه بده. امیدوارم فصل‌های بعدی هم با همین کیفیت جلو بره و بلایی که سر Berserk اومد، سراغ AoT نیاد. هنوز هم وقتی به استیل هنری Berserk فکر می‌کنم حالم بهم می‌خوره. :|
:| :| :|
من نمیدونستم wit میخواد انیمه رو بزاره کنار :| حیف واقعا...
برسرک هیچی، فصل دوم one punch man هم که الان پخش میشه اصلا قابل مقایسه با فصل 1 نیست :(

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
سلام
من میخوام ناروتو رو دانلود کنم خواستم بدونم جایی هست(به جز تورنت) بتونم به صورت یک یا چندپارت همه شو دانلود کنم و مجبور نباشم دونه دونه 500 قسمت رو دانلود کنم:D
این kimetsu no yaiba خوبه نگاش کنم؟سبکشو میپسندم،اگه قشنگه که بزنم تو کارش

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
سلام
من میخوام ناروتو رو دانلود کنم خواستم بدونم جایی هست(به جز تورنت) بتونم به صورت یک یا چندپارت همه شو دانلود کنم و مجبور نباشم دونه دونه 500 قسمت رو دانلود کنم:D
این kimetsu no yaiba خوبه نگاش کنم؟سبکشو میپسندم،اگه قشنگه که بزنم تو کارش
از اینجا دانلود کن
naruto
دانلود انیمه Naruto

naruto shippuuden
دانلود انیمه Naruto: Shippuuden

The Last: Naruto the Movie
دانلود انیمه The Last: Naruto the Movie

Boruto: Naruto the Movie
دانلود انیمه Boruto: Naruto the Movie

به ترتیب ببین که داستان رو کامل متوجه بشی چون داستان تو نسخه سریالی سوراخ زیاد داشت با دوتا فیلم وصله پینش کردن
اینم لیست قسمتای فیلر که نیاز نیست دانلودشون کنی حداقل نصف سری ناروتو فیلره و نیاز به دانلود نداره
naruto
Naruto Filler List | The Ultimate Anime Filler Guide

naruto shippuuden
Naruto Shippuden Filler List | The Ultimate Anime Filler Guide

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,116
نام
Melkor
برسرک هیچی، فصل دوم one punch man هم که الان پخش میشه اصلا قابل مقایسه با فصل 1 نیست :(
کاملا قبول دارم حرفتو ولی به اون بدی هم که همه میگن نیست انصافا:D

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,207
کاملا قبول دارم حرفتو ولی به اون بدی هم که همه میگن نیست انصافا:D
ببین قطعا بد نیستش. منتها توی سیزن اول یه سری انیماتور نابغه آورده بودن که باعث شدن کار کلا در یه لول دیگه باشه. مثلا قسمت اول سیزن یک، "یوشیمیچی کامدا" روش انیمیت کرده یا مثلا فایت قسمت آخر یه بخشهایش رو "یوکاتا ناکامورا" انجام داده. این آدمها رو بری کارهاشون رو ببینی همشون صاحب سبکن بخصوص ناکامورا که الان یه نسل انیماتور جوون قشنگ دنباله رو استایل کاریش هستن. الان این انیماتورها هیچکدوم توی سیزن دوم نیستن و اصلا این سیزن به اون شکل مانوری رو صحنه های اکشنش نمیده. صرفا شده یه انیمه معمولی با کیفیت استاندارد و متوسط. در صورتی که سیزن اول حداقل از منظر بصری یه کار بسیار خاص و یگانه بود:D
میتونین یه سری از کارهای کامدا رو اینجا ببینید:

توی همین ویدئو میتونید ببینید چقدر کامدا روی انتقال حس حرکاتش مانور میده، چقدر خفن دوربین رو استفاده میکنه و چه دکوپاژهای عجیب غریبی داره، حتی تکسچری که توی طراحیاش استفاده میکنه هم خاصه. هیچکدوم اینا رو در فصل دوم نمیبینیم که بخواد خاص محسوب بشه.
این آدما یه چیز ماورای نابغه هستن:D هر کسی نمیتونه مثلشون کار کنه.

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
هیچوقت فکر نمیکردم یه انیمه رو به خاطر صدا از دیدنش منصرف بشم. هر چقدر بشه طراحی و کارگردانی فصل دو وان پانچ رو تحمل کرد قسمت صداگذاریش رو نمیشه. چپ و راست کل انیمه فایت پشت فایت عه اونوقت صداشون جوریه انگار اومدی سر کارگاه ساختمونی. یکی داره بیل مکانیکی میزنه اون یکی داره آسفالت میکنه این یکی داره دریل میزنه. خاک بر سر هرکی که این مسئول صدا رو انتخاب کرد برا این انیمه.
حداقل باز نسخه کامل اپنینگ و اندینگ انیمه کارول و تیوزدی اومد. برا آلبوم کاملش انگار باید تا همون ده ژوئن صبر کنیم.

آخرین ویرایش:

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
سلام دوستان!
این قضیه aot چیه همه جا راه افتاده؟ میگن یا انیمه بعد این فصل به کلی رها میشه و دیگه انیمه ادامه پیدا نمیکنه یا میدن دست استودیو دیگه! واقعا حیفه انیمه داره به اوج میرسه این شکل رها بشه... فقط قسمت 53 و 54 به تنهایی محشر بود.. دیالوگ همراه با جو احساسی قسمت 53 من رو میخکوب کرده بود.. قسمت 54 عالی! صحنه های اکشن واقعا مخوف بود واقعا تو قسمت 54 اشک تو چشمام جمع شد از صحنه های احساسی ادغام شده با صحنه های اکشن.....بی شک همه طرفدارا به هفته دیگه و قسمت 55 چشم دوختن، اتفاقات بزرگی در راهه!

پ. ن..... همینطور تریلر انیمه weathering with you هم من رو هایپ کرد! به لیست انیمه مورد علاقه برای دیدن اضافه شد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
چرا c&t آپ نمیشه؟؟؟ شدیدا هایپم برا این قسمتش

همه شو یه جا با هم بدن بیرون کثافتا
باید تا آخر تابستون هفتگی ببینیم اش آخه...:((:((
قشنگ AotY ـه

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
همه شو یه جا با هم بدن بیرون کثافتا
باید تا آخر تابستون هفتگی ببینیم اش آخه...:((:((
قشنگ AotY ـه
و یه بنده خدایی داره با زیرنویس فارسی میبینه... هر روز و هر دفعه که میبینه یه پیام جدید اومده به امید زیرنویس C&T چک میکنه و ... اپیک فیل میشه:|
همچنان منتظر قسمت هفته قبل هستیم...انقدر سرم رو کوبیدم دیوار دیگه رد دادم:| :)) (حسش نیست زیرنویس انگلیسی! ولی میدونم آخرش کم میارم و میرم سراغش! :D کاش زودتر کم بیارم:| )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر