Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,247
برای عزیزانی که هفتگی وان پیس میبینن من جمله خودم فقط میگویم این قسمت 885 واقعا پشمام ریخت :|:|:| WTF
هیچ ایده ای ندارید این چی بود؟ هنوزم شوکه م :-t:D
خدا لعنتشون کنه با فیلرهاشون، همش از اینا بزارید تا جیگرمون حال بیاد

Rize Mize

کاربر سایت
Oct 28, 2008
512
نام
حمید رضا
چقدر ساده بودم که فکر می کردم درست میشه تازه ۶ قسمت اوله سیزن ٢ ه!!!
قسمت ٧ دیگه ...انگار اومدن مانگا را رو رنگی کردن یه چند تا موشن کوچولو اضافه کردن دیدن بده صدا نداشته باشه یه افکت دیفالت تو برنامشون داشتن گفتن خوبه همین رو بزن بره(واقعا این صدای افکت بتل ها خیلی رو اعصابه) ... همه حس خوبی که موقع خوندن مانگاش داشتم با این قسمت کلا رفت رو هوا. واقعا چرا !؟
قسمت ٧ که تموم شد یاد یه انیمه که چند وقت پیش دیدم افتادم :

واقعا این ٣٠ ثانیه انیمه یه سر و گردن واسم از کل سیزن ٢ OPM بالاتره.

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,074
نام
محمد علی
چند انیمه سینمایی عاشقانه در سبک Garden of words و Wind rises و Your name معرفی کنید

مرسی
خیلی راحت بنشین بقیه کارهای ماکوتو شینکای رو ببین:
Voices of a Distant Star
The Place Promised in Our Early Days
5 Centimeters per Second

بعد هم کارهای مامورو هوسودا رو ببین که اونم برای خودش شاخیه:
The Girl Who Leapt Through Time
Summer Wars
Wolf Children
The Boy and the Beast
Mirai
آقا یه انیمه خوب معرفی کنید من ببینم. اگه تو تم سایکوپس باشه که چه بهتر:D ولی داستان خفنی داشته باشه.
بوکو نو.... ولش کن
همون بالایی ها رو ببین. توی تم سایکوپس نیستن، اما حداقل باعث نمیشن آدم میل به خونریزی پیدا کنه:D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
خیلی راحت بنشین بقیه کارهای ماکوتو شینکای رو ببین:
Voices of a Distant Star
The Place Promised in Our Early Days
5 Centimeters per Second

بعد هم کارهای مامورو هوسودا رو ببین که اونم برای خودش شاخیه:
The Girl Who Leapt Through Time
Summer Wars
Wolf Children
The Boy and the Beast
Mirai

بوکو نو.... ولش کن
همون بالایی ها رو ببین. توی تم سایکوپس نیستن، اما حداقل باعث نمیشن آدم میل به خونریزی پیدا کنه:D

سینمایی های شینکای رو دیدم همشون رو. سریال طور میخوام. حالا سای فای هم نباشه مهم نیست. ولی داستان قوی داشته باشه. از این انیمه های سریالی که میبینی دیگه به سختی میشه ادامه نداد. چند وقت پیش No Game No Life رو دیدم، بزور تمومش کردم.

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,090
نام
هومن
سینمایی های شینکای رو دیدم همشون رو. سریال طور میخوام. حالا سای فای هم نباشه مهم نیست. ولی داستان قوی داشته باشه. از این انیمه های سریالی که میبینی دیگه به سختی میشه ادامه نداد. چند وقت پیش No Game No Life رو دیدم، بزور تمومش کردم.
Darker Than Black که 2 فصل هست که 50/50 هست شاید خوشت بیاد یا.... :D
Rokka No Yuusha داستان خوبی داره تا اخر باید ببینی!
+ اگه یه کوچلو به انیمه های ورزشی علاقه داشتی One Outs رو هم ببین شدیدا پیشنهاد میشه!

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
Darker Than Black که 2 فصل هست که 50/50 هست شاید خوشت بیاد یا.... :D
Rokka No Yuusha داستان خوبی داره تا اخر باید ببینی!
+ اگه یه کوچلو به انیمه های ورزشی علاقه داشتی One Outs رو هم ببین شدیدا پیشنهاد میشه!

Darker than Black رو دیدم. کلا هم خیلی دوستش داشتم. هرچند فصل دوم یکم ضعیف بود. ولی Rokka رو ندیدم. میگیرمش حتما. داستانش خوب باشه حله.

انیمه ورزشی هم اتفاقا خیلی دوست دارم ببینم. به خصوص یکی هست بسکتبالیه خیلی معروفه، اونو میخوام ببینم.

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
Darker than Black رو دیدم. کلا هم خیلی دوستش داشتم. هرچند فصل دوم یکم ضعیف بود. ولی Rokka رو ندیدم. میگیرمش حتما. داستانش خوب باشه حله.

انیمه ورزشی هم اتفاقا خیلی دوست دارم ببینم. به خصوص یکی هست بسکتبالیه خیلی معروفه، اونو میخوام ببینم.
انیمه ورزشی میخوای ببینی اگه دنبال کار واقعگرایانه هستی
slam dunk
Haikyuu!
major
baby steps
hajime no ippo

اگه کارای ورزشی هیجانی و تقریبا تخیلی بخوای
kuroko no basket
eyeshield 21
prince of tennis

انیمه های با داستان قویم این چندتا خوبن :
monster
ergo proxy
3gatsu no lion
cowboy bebop
ghost in the shell
hunter x hunter
one piece B-)
Serial Experiments Lain
baccano
و ...

Rize Mize

کاربر سایت
Oct 28, 2008
512
نام
حمید رضا
سلام بر دوستان
شرمنده کسی از دوستان زیرنویس فارسی هماهنگ Soul Eater با نسخه Soul Eater 1080p x265 داره؟
(متاسفانه این نسخه از رویbluray برداشته شده و کلا با نسخه ای که دوستان زحمت ترجمش رو کشیدن فرق داره و باید هر قسمت رو جدا جدا با یه تایمینگ ست کنم . واسه همین گقتم شاید کسی انجام داده باشه)
سپاس

Tenshi

کاربر سایت
Jan 6, 2015
147
آقا یه انیمه خوب معرفی کنید من ببینم. اگه تو تم سایکوپس باشه که چه بهتر:D ولی داستان خفنی داشته باشه.

Kemono no Souja Erin
Seirei no Moribito
هر دو از کارهای یه نویسنده هستن تو ژانر فانتزی با تم سیاسی.

Golden Kamuy
داستان جالبی داره که یک مقدار کند پیش میره اما به خاطر شخصیتای فوق العاده و کمدی و اکشن زیباش حتما پیشنهاد میشه.

Hikaru no Go
نسخه شونن Chihayafuru که به جای کاروتا درباره بازی گو یا ایگو هست.

Utawarerumono
فانتزی اکشن با داستان خوب و شخصیتای دوست داشتنی. سیزن دومشو باید نادیده گرفت البته.

Uchouten Kazoku
از اون دسته انیمه هاس که یا عاشقش میشید یا متنفر. به هر حال ارزش یه بار امتحان کردنو داره.

Milkway Galaxy

کاربر سایت
Jan 12, 2013
248

Ghost in the shell
Maho shojou madoka magica

رو هم دیدی؟

Black logan

اگه از سایکوپس فقط تم اعصاب و روان برات مهمه ، soul eater تو این موضوع یکی از بهترین هاست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر