Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
امروز دنبال یه انیمه روانپریش ، دارک و خونین بودم که بین چندتا basilisk رو دانلود کردم. هم خوب بود هم نه! حس و حال انیمه بگیرو نگیر داشت برام (هیچی berserk نمیشه:( ) بدتر از اون زیرنویس فارسی ایش بود که خیلی چرند بود! یعنی این گروه H.M.K انیمه ورلد جفایی که در حق بیننده های انیمه فارسی زبان کرده هیچکس نکرده! طرف اصلا نه جمله بندی بلده نه معنی اصطلاح ها رو میفهمه همیجوری فقط نوشته! چقدر من زجر کشیدم سر برسرک که همین تیم بودن ، اخرشم با همون زیرنویس انگلیسی دیدم.
parasyte the maxim هم قسمت اولش رو دانلود کردم و همینطور که جلو زدم اونچیزی که میخواستم نبود. فضای دبیرستانی ، نوجوونی اینا داشت. another هم همینطور!
در ادامه ... death note رو 4 قسمت دیدم، خوبه! خیلی جذبم نکرده ولی فعلا تو همین سبکی که میخوام قابل قبوله. ایده ی داستانی جالبی داره. سریال جدیده ی برسرک هم قسمت اولش رو دیدم، فیلم سینمایی هاش که افتضاح بود و ندیدم همه اش رو! سریاله جدیدش هم خوب نیست اما ازونجایی که ادامه ی داستانه ترغیبم کرده ادامه بدم.

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,090
نام
هومن
بحث FT شد ... دیروز 3-4 قسمتی دیدم(حدود 297 اینا... کلا نشده هیچی رو هفتگی درست ببینم:| )
اول اینکه شورش رو در اوردن!!!! دهنمون رو سرویس کردن با پنتی شات! طرف نیم ساعت حرف میزنه، تصویر اینه :
View attachment 105241

یا طرف داره وارد میدون نبرد میشه، زوم کردن رو این بخش ها در حین راه رفتن و ...!
نه اینکه FT این چیزا نداشته، ولی این 4~5قسمتی که دیشب دیدم دیگه خیلییییی رو اعصاب بود:| به خدا طرف داره حرف میزنه کامل طرف رو نشون بدید یا صورتش رو نشون بدید! نه زوم رو بخش های خاصه و سر و صورت اصلا تو کادر هم نیست:))

جدا از این از نظر داستانی هم که...خدا هیچ آرک آخری برای هیچ انیمه ای نیاره! :D چون قشنگ منطق Off میشه!(حتی اگر قبلا زیاد منطق نداشته باشه، همون یکمم آف میشه:| )
به طرف میگن خو چطور؟(تو خود انیمه) میگه "به دلایلی اینجوری شده!" دلیلی هم ارائه نمیده ها! به همون "به دلایلی" گفتن بسنده میکنه:|
فیری تیل که کاره خودش رو به درستی انجام میده موندم تو چه انتظاری از این داشتی :)) داستان،کاراکتر و....همه فدای فن سرویس شد تو این انیمه!واقعا
پتانسیل تبدیل شدن به یه انیمه خوب رو به بالا رو داشت و از قضا خوب شروع کرد ولی خراب کردن با ناکاما پاور یا همین زوم کردن های بیش از حد:)) در نقطه مقابل فیری تیل black clover رو داریم که شروع ارومی داشت ولی الا تبدیل به یه انیمه جذاب شده که هفتگی شدیدا دنبالش می کنم!!هرچی نقطه ضعف تو فیری تیل بود تو black clover تبدیل به نقطه قوت انیمه شده!!

• Like

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
فیری تیل که کاره خودش رو به درستی انجام میده موندم تو چه انتظاری از این داشتی :)) داستان،کاراکتر و....همه فدای فن سرویس شد تو این انیمه!واقعا
پتانسیل تبدیل شدن به یه انیمه خوب رو به بالا رو داشت و از قضا خوب شروع کرد ولی خراب کردن با ناکاما پاور یا همین زوم کردن های بیش از حد:)) در نقطه مقابل فیری تیل black clover رو داریم که شروع ارومی داشت ولی الا تبدیل به یه انیمه جذاب شده که هفتگی شدیدا دنبالش می کنم!!هرچی نقطه ضعف تو فیری تیل بود تو black clover تبدیل به نقطه قوت انیمه شده!!
گفتم قبلا هم پنتی شات داشته، چیز جدیدی تو سری نیست، ولی دیگه شورش رو در اوردن! یکی دو صحنه نشون بدن، یکی دو ثانیه زوم کنند، ولی نه دیگه چپ و راست همش اینجوری:|

بلک کلاور گرافیک فاجعش خیلی تو ذوق میزنه! واقعا حیفه:(

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
بلک کلاور به شدت کپیه مخصوصا تو داستانش و کلیت خود کار بخوام مثال بزنم :
کاپیتانا عینا اسکی رفتن از بلیچه ، اینکه شخصیت اصلی یتیمه و هیچکس قبولش نداره اسکی از ناروتو ، اون پسره که قدرت الماس داشت و رابطش با آستا دقیقا قضیه ناروتو و گارا هستش حتی یه واو هم جا ننداختن تو کپی کردن :D
ولی بلک کلاور کار خیلی خیلی بهتریه نسبت به فیری تیل به نظر من ! با اینکه فیری تیل اورجینالتره ولی بلک کلاور با اینکه تقریبا همه چیزش وصله پینه شده از بقیه کارای بزرگه و چیز جدیدی نداره حتی توئیستاشم قابل پیش بینین نکات جدید و اورجینالی از خودش هم داره که ترکیب اینا باعث شده با یه شونن متوسط رو به بالا طرف باشیم و طراحی مانگاش هم خوبه حس کوول بودن داره
اما همونطور که آکیبا گفت کیفیت داغون انیمش خیلی تو ذوق میزنه لیاقت اینو داشت حداقل در حد فیری تیل براش مایه بزارن پتانسیل خیلی بیشتری داره مانگاش رو آنگوئینگم رفته رفته یکم بهترم شده و حیفه این انیمه کیفیت پایینو براش میسازن

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
بلک کلاور گرافیک فاجعش خیلی تو ذوق میزنه! واقعا حیفه:(
درود
اره دقیقا . چرا آخه . حیفش نیست یه گرافیک مشتی وارد این انیمه کنن .ادم فک میکنه داره بازی GTA SA بازی میکنه در صورتیکه این روزا RDR 2 اومده

• Like

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,247
این فصل چند انیمه رو دنبال میکنم که سه تاشو فعلا دراپ کردم:

Kono Yo no Hate de Koi wo Utau Shoujo YU-NO
شخصیت اصلیش خیلی خُنکه فکر میکنه باحاله، اصلا خوشم نیومد ازش، داستانشم اونجور باید و شاید جذبم نکرد، یه کاراکتر مونث مرموز هم گذاشتن تنگش که مثلا جذابش کنن که بدتر شده

Fruits Basket (2019)
اینو به خاطر سلیقه شخصی دراپ کردم، دخترِ هم از مورداییه که اصلا خوشم نمیاد و بارها هم ازش نالیدم :D
اینو فقط به خاطر دخترِ و پسرهای خوشگلش دراپ کردم و چشم هامو رو داستان و همه چی بستم :D

Nande Koko ni Sensei ga
:|
با دلی خوشحال و خندان اومدیم از زیبایی های طبیعت لذت ببریم که دیدیم سانسوره، کلا زدن ترکوندن
خب بگو مگه مجبورید که اینو پخش کنید اونم با این وضعیت، یا پخش نکنید یا بدون سانسور باشه، هر قسمتم ده دقیقه س
اومدیم انیمه ببینیم یا رادیو گوش کنیم؟ فقط صداس :))
مثلا شما میتونی حین رفتن سر کار یا وقتی که پشت ترافیکی با هدفون گوش کنی، هیچ فرقی هم نداره که تصویر نداشته شو ببینی یا نه :D
خو زودتر اون بلوری رو بده ملت ببینن ، والا با این نوناشون :D

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,758
نام
Masoud
Nande Koko ni Sensei ga
:|
با دلی خوشحال و خندان اومدیم از زیبایی های طبیعت لذت ببریم که دیدیم سانسوره، کلا زدن ترکوندن
خب بگو مگه مجبورید که اینو پخش کنید اونم با این وضعیت، یا پخش نکنید یا بدون سانسور باشه، هر قسمتم ده دقیقه س
اومدیم انیمه ببینیم یا رادیو گوش کنیم؟ فقط صداس :))
مثلا شما میتونی حین رفتن سر کار یا وقتی که پشت ترافیکی با هدفون گوش کنی، هیچ فرقی هم نداره که تصویر نداشته شو ببینی یا نه :D
خو زودتر اون بلوری رو بده ملت ببینن ، والا با این نوناشون :D
فکر کنم نسخه بدون سانسورش هم باشه ، من قسمت اول رو گرفتم به نظر که سانسور نیست :D
اینه اسمش:
Nande Koko ni Sensei ga! 01 [Uncensored 720p Eng-sub]
حالا نمیدونم قسمت های بعدی هم ریلیز کرده یا نه.

AlirezaGrimes

کاربر سایت
Aug 18, 2017
35
فکر کنم نسخه بدون سانسورش هم باشه ، من قسمت اول رو گرفتم به نظر که سانسور نیست :D
اینه اسمش:
از کجا دی ال کردین شما D:

• Like

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
اینه اسمش:

در مورد این انیمه بگم که، انیمه تو سه تا شبکه پخش میشه، و ظاهراً نسخه ای که تو شبکه ی AT-X با تاخیر 4روزه پخش میشه ((گروه هایی که نسخه ی Raw از روی TV میزنن...اسم شبکه رو هم تو عنوان فایل انیمه میزنن ))...لول سانسورش یه مقدار کمتره، ولی بازم سانسور داره.(مقایسه هاش تو سایت ها هستش...نمیشه اینجا گذاشتشون :D)

اگه نسخه ی کلاً بدون سانسور رو میخوای...باید تا Dec 2019 صبر کنی...که بلوری ـش اون موقعه میاد.

آخرین ویرایش:

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
252
نام
آرش
چه فصل کاوایی‌ای شده! برخلاف روزای اول راضیم ازش. راستی این ایستر اگ Carole and Tuesday چه باحال بود!

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
البته من خودم شماره جدید مانگای برسرک رو خوندم به نظر من نهایت 4 یا 5 ماه بعد از شماره قبلیش منتشر شد شایدم زمان برای من سریع گذشته ولی هر جور حساب میکنم اون چند صفحه اصلا در حدی نیستن که چند ماه طراحیشون طول بکشه نه طراحی خاصی دارن و نه از نظر داستانی اتفاق خاصی توشون می افته شاید خالقش به بن بست داستانی خورده با تاخیر طولانی مانگا رو منتشر میکنه تا بتونه فکری به حال خلا داستانی بکنه.

• Like

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
انیمه ی death note رو نصفه وو نیمه گذاشتم کنار. ۵ ۶ اپیزود اولش خوب بود واقعا . بنظرم ایده ی جالب و جذابی داشت. تغییر و تحول شخصیت اصلی هم داشت به جاهای جالبی کشیده میشد ولی خب بعد از مدتی این تقابل بین قهرمان و ضدقهرمان داستان خیلی کسل کننده شد برام. ازونجایی که دوتا قهرمان داستان رو باید باهوش نشون میدادن تو این مسیر داستان دیگه داشت توی یک ورطه ی مسخره گی خسته کننده ای میفتاد. بهرحال حال نکردم.

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
Kono Oto Tomare
قبلا گفتم مانگاش خیلی خوبه از هر نظر بعد دیدن 5 قسمت از انیمه میتونم راحت بگم انیمش نسبت به مانگاش یه کار خیلی متوسط به حساب میاد ، طراحی کاراکترا خوب نیست ، کارگردانی معمولیه ، انیمیشنا زیر خط فقره و نمیدونم چرا کلا تو این سبک کارا فضا خیلی روشنه ! نور چشمو میزنه ! با بدبختی با لول کنترل تو کی ام پلیر نورشو کم میکنم !
اما همه اینا به کنار دو عامل باعث شده ادامش بدم و ازش لذت ببرم ! یکی اینکه وفاداره به مانگا و یکی دیگش موزیک !!! این قسمت 5 عااااااااالی بود اون اجراشون چقققدر گوش نواز بود ! وقتی مانگارو میخوندم دوست داشتم بدونم این قطعاتی که تو مانگا مینوازن تو دنیای واقعی چجورین و اصلا این سازشون صداش چجوریه ! برای این انیمه نوازنده های حرفه ای آوردن که قطعاتو اجرا کنن و امروز بعد شنیدن اولین و تازه ضعیفترین اجراشون تو مانگا باید بگم مای بادی ایز ردی :D گوشام و تمام وجودم حال اومد از این اهنگ و چه ساز خوب و گوش نوازیه !
ادامش میدم صد در صد و امیدوارم اون نکات منفی که گفتم باعث نشه خودتون رو محروم کنید از این انیمه واقعا حیفه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر