Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
104861 Kono Oto Tomare!
من مانگاشو حدودا دوماه پیش شروع کردم و هنوز ادامه داره تو این مدت دوماهه اگه بگم حداقل 5 بار برگشتم از اول خوندمش اغراق نکردم ! میون کارای مسخره مدرسه ای و شوجوها و رمنسای اغراق شده و عشقای مثلثی ، در حضور مزخرفاتی مثل دومستیک نو کانوجو این مانگا مثل یه الماس درخشانه !
شخصیتهای به شدت دوست داشتنی که پرداخت خیلی خوبیم دارن حتی شخصیت های فرعی ، قدم به قدم بیشتر بهشون پرداخته میشه ابعاد شخصیتی بیشتری ازشون بروز پیدا میکنه و در نتیجه ارتباط عمیق تری با کاراکترا برقرار میکنیم .
رومنس لایت و دوست داشتنیش که لبخند به لب آدم میاره و بقولی قند تو دل آب میکنه در کنار حس مسابقه موسیقی و درام داستان و بار احساسیش این مانگارو برای من تبدیل کرده به یکی از بهترین شوجوهایی که تا حالا خوندم و دیدم .

انیمش متاسفانه خیلی سطح بالا نیست کیفیت انیمیشنا تعریفی نداره ، طراحیا خیلی خوب نیست زیادی فضا گل و بلبلی شده در حالیکه تو مانگا طراحیا عالیه ولی با همه چیزایی که انیمه کم داره خوبیش اینکه تا حد زیادی تو دو قسمت اول به مانگا وفادار بوده و چیز زیادی رو تغییر ندادن برخلاف انیمه hinomaru zumou که رسما گند زد به اول و اخر مانگا اینقدر که حذفیات و تغییرات و جابه جایی داشت !
این یکی دوسال اخیر هرچی مانگا من دوست داشتم از ریلایف بگیر تا همین کونو اوتو توماره همشون بلااستثنا نسبت به مانگاشون چند لول پایینتر بودن امیدوارم این یکی رستگار بشه
پیشنهاد میکنم این انیمرو حتما ببینید و حتما مانگاش رو یه امتحان بکنید ارزشش رو داره

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
فصلی که گذشت:

Tensei Shitara Slime Datta Ken
انیمه ی خیلی خوبی بودش، واقعاً از دیدنش لذت بردم، روند انیمه رو دوست داشتم، دوبله ی اون زیادی خیلی خوب بودش. گرافیک و انیمیشن هاش هم که چشم نواز بودش.
پایان فصل 1ـش بد نبودش....از همین الان منتظر سال 2020 برای فصل دومش هستم.

Karakuri Circus - E25
با این پرش های داستانی...انیمه رو داغون کردن...یه فصل پیشتر پخش میکردید...چی میشد اخه )":

Kaze ga Tsuyoku Fuiteiru
خوب بودش..با تمام مشکلاتش کنار امدم...پایانش رو خیلی دوست نداشتم..از اون تیپ انیمه های نبودش که خوشم بیادش...ولی در کل بدک نبودش.

Mob Psycho 100 S2
Holy Moly
این فصلش عجب چیزی بودش....دم انیماتورهای Bones گرم....نفس گیر کار کرده بودن.

Dororo - E14
تازه داره به اصل مطلب میرسه....امیدوارم که پایان خوبی داشته باشه...و ازش دو فصل دیدن رو داشته باشه

Kakegurui XX
به جزء یکی دو مورد...قمارهای فصل پیش رو بیشتر دوست داشتم....ولی بازم در کل بد نبودش...از دیدنش لذت بردم..بخصوص که تو این فصل تنوع شخصیت های خوبی داشت.
خیلی دوست دارم که سریال Live-Action رو نگا کنم....فصل دومش هم که ظاهراً تازه امده...سه قسمتی ازش دیدم که پخش شده.
ولی خوب...متاسفانه فرصتش رو ندارم )":

Tate no Yuusha no Nariagari - E15
حالا شد...تازه داستان داره جون میگیره...همینطور اگه دارک تر بشه...خیلی بهتره...

Yakusoku no Neverland
واقعاً لذت بردم...خوب جایی هم تموم شد....فقط صبر کرد برا فصل دومش تا 2020 خیلی خسته (":

Domestic na Kanojo
بدک نبودش...فقط بدرد هفتگی دیدن میخورد و بس....در کل چیزی برای گفتن نداشت.....پسره هم که کلاً رو اعصاب بودش.

+++++++++++++++

فصل جدید

One Punch Man S2 - E02
خاک تو سرتون با این طراحی و انیمیشن ها ـتون....واقعاً باید شک کرد که J.C.Staff این انیمه رو داره میسازه...
یعنی کارگردان قطح بودش که این مسخره رو انتخاب کردن براش...

تنها جنبه ی مثبت انیمه که طراحی و اکشن اون بودش....رو کلاً نابود کردن رفت...

Gunjou no Magmel - E02
بدک نبودش...ولی از نحوه ی روایت داستان و شخصیت های اون هیچ خوشم نیومد...
فعلاً یه دو سه قسمت دیگه نگاش میکنم...تا ببینم چی میشه، ولی خیلی امیدی بهش ندارم.

Kimetsu no Yaiba - E02
انیمه ی خوبی بودش...ولی هنوز جا داره...جزئیات داستان و شخصیت ها هنوز خیلی جای کار داره...
قشنگ معلومه که یکی از امیدهای این فصل هستش....
گرافیک کار هم که نیازی به گفتن نداره، کار Ufotable هستش...خیلی خوب از آب در امده...اگه یه خورده دیگه بیشتر زور میزدن...3D Anime میشد...

Bungou Stray Dogs S3 - E01
فعلاً که هیچ حسی بهش ندارم...کلاً یادم رفته بود که داستان فصل 2 ـش چی بود...و پایان چطور بودش...اینها هم که یه فلش بک خشک خالی هم نزدن.
به زحمت یادم امد :p

Fairy Gone - E02
اصلاً خوشم نیومد....از روایت داستا تا اینجا خوشم نیومد....بنظرم ضعف داستانی و شخصیت پردازی داره...البته چون یه کار اورجینال هستش، شاید جلوتر وضعیت کلاً فرق کنه.
از P.A. Works اصلاً انتظار نداشتم ...و اصلاً کلاً اگه اسم P.A. Works رو انیمه نبودش...اصلاً فکرش رو هم نمیکردم...که همچین بک گراند های ضعیفی کار اینها باشه.
طراحی اون پری ها رو هم اصلاً دوست نداشتم....lip sync انیمه هم بنظرم مشکل داره.

نمیدونم چرا بیشتر دوست داشتم از P.A. Works یه کار گوگولی عشقولانه ی مدرسه ای ببینم تا یه انیمه ی اکشن.

Carole and Tuesday - E01
بنظرم انیمه ی خوبی از آب در میاد...جدا از دوبلور های خوب...سه تا خواننده ی جوان رو هم انتخاب کردن برای خواندن ترک های آواز تو انیمه...که انیمه رو جذاب کرده.
حتماً ادامش میدم...

Kenja no Mago - E02
هیچ نتونستم باهاش کنار بیار...بیش از اندازه داستان تکراری و نخ نما هستش...بخصوص اینکه پسره خنگ...اول کاری همه چیز رو بلده.
یه قسمت دیگه درآپ ـش میکنم.

Bokutachi wa Benkyou ga Dekinai - E01
هیچ حسی نسبت بهش ندارم...بخاطر دوبلش و لشکر دختر ای که تو انیمه هستش...فعلاً نگاش میکنم :D

Fruits Basket (2019) - E02
خیلی باب دلم نبودش...انیمه ای که توش پسر خوشگل باشه...نمیتونم باهاش کنار بیام..
ولی فعلاً بخاطر اسم استودیویی TMS فعلاً نگاش میکنم....

Isekai Quartet - E02
لول طنز انیمه خیلی پایینه...انیمه کوتاه هم هستش..دیگه بدتر.

Kono Oto Tomare - E01
برای قسمت اولش خوب بودش...(ایکاش P.A. Works روش کار میکرد)
فقط چرا...(بر اساس پوستر انیمه)....یه کانوجو بیشتر تو انیمه نیس!!....حیف نیس واقعاً )":
نه به اعضای کلوپ قبلی، نه به اعضای جدید این یکی کلوپ

Sewayaki Kitsune no Senko-san - E01
خوشم نیومد...حال و حوصله دیدن همچین انیمه هایی رو ندارم.

Hitoribocchi no Marumaru Seikatsu - E01
لول این انیمه دیگه خیلی پایینه...دیگه سنی از ـمون گذشته..زشته والا :D

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
فصلی که گذشت:

Tensei Shitara Slime Datta Ken
انیمه ی خیلی خوبی بودش، واقعاً از دیدنش لذت بردم، روند انیمه رو دوست داشتم، دوبله ی اون زیادی خیلی خوب بودش. گرافیک و انیمیشن هاش هم که چشم نواز بودش.
پایان فصل 1ـش بد نبودش....از همین الان منتظر سال 2020 برای فصل دومش هستم.

Karakuri Circus - E25
با این پرش های داستانی...انیمه رو داغون کردن...یه فصل پیشتر پخش میکردید...چی میشد اخه )":

Kaze ga Tsuyoku Fuiteiru
خوب بودش..با تمام مشکلاتش کنار امدم...پایانش رو خیلی دوست نداشتم..از اون تیپ انیمه های نبودش که خوشم بیادش...ولی در کل بدک نبودش.

Mob Psycho 100 S2
Holy Moly
این فصلش عجب چیزی بودش....دم انیماتورهای Bones گرم....نفس گیر کار کرده بودن.

Dororo - E14
تازه داره به اصل مطلب میرسه....امیدوارم که پایان خوبی داشته باشه...و ازش دو فصل دیدن رو داشته باشه

Kakegurui XX
به جزء یکی دو مورد...قمارهای فصل پیش رو بیشتر دوست داشتم....ولی بازم در کل بد نبودش...از دیدنش لذت بردم..بخصوص که تو این فصل تنوع شخصیت های خوبی داشت.
خیلی دوست دارم که سریال Live-Action رو نگا کنم....فصل دومش هم که ظاهراً تازه امده...سه قسمتی ازش دیدم که پخش شده.
ولی خوب...متاسفانه فرصتش رو ندارم )":

Tate no Yuusha no Nariagari - E15
حالا شد...تازه داستان داره جون میگیره...همینطور اگه دارک تر بشه...خیلی بهتره...

Yakusoku no Neverland
واقعاً لذت بردم...خوب جایی هم تموم شد....فقط صبر کرد برا فصل دومش تا 2020 خیلی خسته (":

Domestic na Kanojo
بدک نبودش...فقط بدرد هفتگی دیدن میخورد و بس....در کل چیزی برای گفتن نداشت.....پسره هم که کلاً رو اعصاب بودش.

+++++++++++++++

فصل جدید

One Punch Man S2 - E02
خاک تو سرتون با این طراحی و انیمیشن ها ـتون....واقعاً باید شک کرد که J.C.Staff این انیمه رو داره میسازه...
یعنی کارگردان قطح بودش که این مسخره رو انتخاب کردن براش...

تنها جنبه ی مثبت انیمه که طراحی و اکشن اون بودش....رو کلاً نابود کردن رفت...

Gunjou no Magmel - E02
بدک نبودش...ولی از نحوه ی روایت داستان و شخصیت های اون هیچ خوشم نیومد...
فعلاً یه دو سه قسمت دیگه نگاش میکنم...تا ببینم چی میشه، ولی خیلی امیدی بهش ندارم.

Kimetsu no Yaiba - E02
انیمه ی خوبی بودش...ولی هنوز جا داره...جزئیات داستان و شخصیت ها هنوز خیلی جای کار داره...
قشنگ معلومه که یکی از امیدهای این فصل هستش....
گرافیک کار هم که نیازی به گفتن نداره، کار Ufotable هستش...خیلی خوب از آب در امده...اگه یه خورده دیگه بیشتر زور میزدن...3D Anime میشد...

Bungou Stray Dogs S3 - E01
فعلاً که هیچ حسی بهش ندارم...کلاً یادم رفته بود که داستان فصل 2 ـش چی بود...و پایان چطور بودش...اینها هم که یه فلش بک خشک خالی هم نزدن.
به زحمت یادم امد :p

Fairy Gone - E02
اصلاً خوشم نیومد....از روایت داستا تا اینجا خوشم نیومد....بنظرم ضعف داستانی و شخصیت پردازی داره...البته چون یه کار اورجینال هستش، شاید جلوتر وضعیت کلاً فرق کنه.
از P.A. Works اصلاً انتظار نداشتم ...و اصلاً کلاً اگه اسم P.A. Works رو انیمه نبودش...اصلاً فکرش رو هم نمیکردم...که همچین بک گراند های ضعیفی کار اینها باشه.
طراحی اون پری ها رو هم اصلاً دوست نداشتم....lip sync انیمه هم بنظرم مشکل داره.

نمیدونم چرا بیشتر دوست داشتم از P.A. Works یه کار گوگولی عشقولانه ی مدرسه ای ببینم تا یه انیمه ی اکشن.

Carole and Tuesday - E01
بنظرم انیمه ی خوبی از آب در میاد...جدا از دوبلور های خوب...سه تا خواننده ی جوان رو هم انتخاب کردن برای خواندن ترک های آواز تو انیمه...که انیمه رو جذاب کرده.
حتماً ادامش میدم...

Kenja no Mago - E02
هیچ نتونستم باهاش کنار بیار...بیش از اندازه داستان تکراری و نخ نما هستش...بخصوص اینکه پسره خنگ...اول کاری همه چیز رو بلده.
یه قسمت دیگه درآپ ـش میکنم.

Bokutachi wa Benkyou ga Dekinai - E01
هیچ حسی نسبت بهش ندارم...بخاطر دوبلش و لشکر دختر ای که تو انیمه هستش...فعلاً نگاش میکنم :D

Fruits Basket (2019) - E02
خیلی باب دلم نبودش...انیمه ای که توش پسر خوشگل باشه...نمیتونم باهاش کنار بیام..
ولی فعلاً بخاطر اسم استودیویی TMS فعلاً نگاش میکنم....

Isekai Quartet - E02
لول طنز انیمه خیلی پایینه...انیمه کوتاه هم هستش..دیگه بدتر.

Kono Oto Tomare - E01
برای قسمت اولش خوب بودش...(ایکاش P.A. Works روش کار میکرد)
فقط چرا...(بر اساس پوستر انیمه)....یه کانوجو بیشتر تو انیمه نیس!!....حیف نیس واقعاً )":
نه به اعضای کلوپ قبلی، نه به اعضای جدید این یکی کلوپ

Sewayaki Kitsune no Senko-san - E01
خوشم نیومد...حال و حوصله دیدن همچین انیمه هایی رو ندارم.

Hitoribocchi no Marumaru Seikatsu - E01
لول این انیمه دیگه خیلی پایینه...دیگه سنی از ـمون گذشته..زشته والا :D
Kono Oto Tomare

خیلی نگران دختر نباش :D چیزی که زیاده دختره کمی صبور باش اضافه میشن
و اینکه هرچی جلوتر میریم داستان بهتر میشه همینطور شخصیتا و باهات به شدت موافقم ایکاش P.A. Works روش کار میکرد ، انیمش بد نیست ولی مانگاش خیلی بهتره همین دوقسمت اول رو چپترای مانگاشو بخون میفهمی چی میگم

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
Kono Oto Tomare

خیلی نگران دختر نباش :D چیزی که زیاده دختره کمی صبور باش اضافه میشن
و اینکه هرچی جلوتر میریم داستان بهتر میشه همینطور شخصیتا و باهات به شدت موافقم ایکاش P.A. Works روش کار میکرد ، انیمش بد نیست ولی مانگاش خیلی بهتره همین دوقسمت اول رو چپترای مانگاشو بخون میفهمی چی میگم

خدا خیرت بده :D
خیالم راحت شد، چون دوست دارم واقعاً ادامش بدم
قسمت دومش رو هم دیدم...شخصیت دختره خیلی باحال بودش...

Carole and Tuesday - E02
قسمت دومش رو تازه دیدم...خیلی خوب بودش...فقط امیدوارم که ترک های بیشتری کار کنن و مثل انیمه ی Fuuka نشه که تا اخرش فقط یه ترک رو گوش کردیم D:

ClaP TraP

کاربر سایت
Oct 5, 2014
456
نام
علی
مقایسه گرافیکی قسمت 4 و 878

واقعا چرا
چرا اینقدر طراحی و کارگردانی صحنه و کلا همه چیز تو اپیزود 4 خوبه
و چقدر همه ی اینا تو اپیزود 878 بد شده
نمیدونم شاید من با اپیزود 4 خاطره دارم ولی این اپیزود 878 افتضاحه
104991

نمونه ش این صحنه
کارگردانی این صحنه در سمت چپ نسبت به سمت راستی چند لول بالاتره

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
مقایسه گرافیکی قسمت 4 و 878

واقعا چرا
درد جایی بیشتر میشه که همین شرکت میره دراگون بال برولی رو می‌سازه با اون سطح کیفیت و چشم نوازی انیمیشن ها

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
درد جایی بیشتر میشه که همین شرکت میره دراگون بال برولی رو می‌سازه با اون سطح کیفیت و چشم نوازی انیمیشن ها
اینا همش بحث مالیه سر مبارزه لوفی و کاتاکوری بعضی صحنه هارو عالی کار کردن
مشکل اینجاس انیماتور خوب استفاده نمیکنن واسه خیلی از قسمتا و بودجشم همچی تعریفی نداره مثلا همین دراگون بال سوپرو مقایسه کن ببین اونجا چقدر خرج کردن اینجا چقدر ، البته یه موضوعیم هست کارای فصلی قضیشون خیلی فرق میکنه با کارای طولانی هفتگی این افت کیفیت انیمیشن تو ناروتو و بلیچم بود ولی تو وان پیس متاسفانه بیشتره الان جوری شده فقط میشه گفت صحنه های مهم مانگارو یکم وقت میزارن خوب در بیارن

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,247
=P~

بالاخره از گیلدارتز رونمایی شد، انتظار داشتم جلو مادر ارزا (مادرشه دیگه؟ :| ) یا اون پیرمرده بیاد که نیومد، اصلا چرا این دو تا اینقدر باگن؟ زیادی قوین :D
امدادهای الهی درکار هست یا نه؟ چون اصلا حریفشون نمیشن، عینهو پشمک میخورنشون :D

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
=P~

بالاخره از گیلدارتز رونمایی شد، انتظار داشتم جلو مادر ارزا (مادرشه دیگه؟ :| ) یا اون پیرمرده بیاد که نیومد، اصلا چرا این دو تا اینقدر باگن؟ زیادی قوین :D
امدادهای الهی درکار هست یا نه؟ چون اصلا حریفشون نمیشن، عینهو پشمک میخورنشون :D
کل شیتی فیل.. ببخشید فیری تیل رو امداد الهی و اینا میچرخه. شکست دادن دوتا غول آخر داستان جوری بزنه تو حالت کیف کنی ازین هنر جمع کردن داستان.

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,247
کل شیتی فیل.. ببخشید فیری تیل رو امداد الهی و اینا میچرخه. شکست دادن دوتا غول آخر داستان جوری بزنه تو حالت کیف کنی ازین هنر جمع کردن داستان.
شیتی خخخخ :sweatsmile:
اشکال نداره تفننیه زیاد جدی نمیگیریم(مگه ما بلیچ ندیده ایم؟) :D

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
بحث FT شد ... دیروز 3-4 قسمتی دیدم(حدود 297 اینا... کلا نشده هیچی رو هفتگی درست ببینم:| )
اول اینکه شورش رو در اوردن!!!! دهنمون رو سرویس کردن با پنتی شات! طرف نیم ساعت حرف میزنه، تصویر اینه :
IMG-20190423-WA0003.jpeg

یا طرف داره وارد میدون نبرد میشه، زوم کردن رو این بخش ها در حین راه رفتن و ...!
نه اینکه FT این چیزا نداشته، ولی این 4~5قسمتی که دیشب دیدم دیگه خیلییییی رو اعصاب بود:| به خدا طرف داره حرف میزنه کامل طرف رو نشون بدید یا صورتش رو نشون بدید! نه زوم رو بخش های خاصه و سر و صورت اصلا تو کادر هم نیست:))

جدا از این از نظر داستانی هم که...خدا هیچ آرک آخری برای هیچ انیمه ای نیاره! :D چون قشنگ منطق Off میشه!(حتی اگر قبلا زیاد منطق نداشته باشه، همون یکمم آف میشه:| )
به طرف میگن خو چطور؟(تو خود انیمه) میگه "به دلایلی اینجوری شده!" دلیلی هم ارائه نمیده ها! به همون "به دلایلی" گفتن بسنده میکنه:|

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
امروز دنبال یه انیمه روانپریش ، دارک و خونین بودم که بین چندتا basilisk رو دانلود کردم. هم خوب بود هم نه! حس و حال انیمه بگیرو نگیر داشت برام (هیچی berserk نمیشه:( ) بدتر از اون زیرنویس فارسی ایش بود که خیلی چرند بود! یعنی این گروه H.M.K انیمه ورلد جفایی که در حق بیننده های انیمه فارسی زبان کرده هیچکس نکرده! طرف اصلا نه جمله بندی بلده نه معنی اصطلاح ها رو میفهمه همیجوری فقط نوشته! چقدر من زجر کشیدم سر برسرک که همین تیم بودن ، اخرشم با همون زیرنویس انگلیسی دیدم.
parasyte the maxim هم قسمت اولش رو دانلود کردم و همینطور که جلو زدم اونچیزی که میخواستم نبود. فضای دبیرستانی ، نوجوونی اینا داشت. another هم همینطور!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر