Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
دوتا خبر، با تشکر از بروبچ ردیت:
فصل دوم Re:Zero (ایششش!) و Cells at Work (ایول!) معرفی شد.
----
آقا انیمیشن Spider-Verse چقدر خوب بود! من اصلا تو کار ابرقهرمانی و کمیک نیستم ولی از این یکی بسی خوشم اومد. فقط سبک گرافیک‌ش اولا اذیت می‌کرد و یه جوری روون نبود که بعد هم کمتر شد هم عادت کردم.
اره خیلی خوب بود البته همون سبکش که خاصش میکنه:D
تنها بدیش اینه که این روزا مانور رو سیاه ها زیاده و بعید نیست اینم یکی از همونا باشه شخصیت مایلز قدیمی هست ولی تو این سال ها خیلی کمتر بهش بها داده میشد ولی الان که این چرندیات مد شده امدن ازش انیمیشن ساختن و تو بازی جاش کردن هیچ هدفیم پشتش نبوده:)).....

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,002
نام
Ali
سلام
لینکی برای زیرنویس owarimonogatari 2nd season دارید ؟
اینجایی که ازش دان کردم سه قسمت چهل دقیقه ای هست ، اصلش باید 7 قسمت 24-25 دقیقه ای باشه ؟
کلا اگر لینک برای خودش و زیرنویسش دارید ممنون میشم کمک کنید

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
خب berserk رو تا قسمت 11 دیدم! جالبه که خیلی اتفاقی به این انیمه برخوردم! خودم اصلا انیمه ببین نیستم ولی همیشه از فضای دارک ، سایکولوجیکال و اغراق شده ی بعضی از انیمه های ژاپنی خوشم میومد. این شد که توی این ژانر به طور تصادفی از پوستر سریال خوشم اومد و گفتم قسمت اول berserk دانلود کننم ببینم چطوریه که ناگهان مجذوب انیمه شدم:D دقیقا از اولین تصویر! فضای تاریک و کابوس گونه ی قسمت اول عالی بود. شواله ای که بنظر میرسه روح اش در تسخیر موجودات اهریمنی قرار گرفته و نوید یه داستان فانتزی و تاریکی رو میداد. اما خب متاسفانه این فضا بعد از قسمت اول تا همین قسمت 11 که دیدم انچنان تکرار نشد و یک حالت ارام تری به خودش گرفته. شخصیت ها ولی عالین. یعنی قشنگ خودشون رو تو دلم جا کردن، گاتس ، گریفیس ، کاسکا جدا از روابطشون چقدر عالی به تمام ریزه کاری های شخصیتی و انگیزه هاشون پرداخته میشه. نکته ی دیگه موسیقی انیمه است که شاهکاره بنظرم با اینکه پشت سر هم دارم قسمت ها رو میبینم ولی نمیتونم موسیقی یه که اول و اخر انیمه میزنه رو گوش ندم. berserk واقعا عالیه کاش برای همچون انیمه ای یکی همت میکرد یه زیرنویس خوب براش منتشر میکرد. زیرنویس فارسی ایش واقعا داغونه و باید حتما با زیرنویس انگلیسی دید.
نمیدونم تا الان ادامه‌ش رو دیدی یا نه، ولی اگه ندیدی زودتر برو سراغش. :D
منم دقیقا مثل تو بودم و با چیزهایی که شنیده بودم و قسمت اولی که دیدم، انتظار دیگه‌ای از Berserk داشتم و تا اون اواخر هم تعجب می‌کردم که چرا این‌طوریه، ولی چند اپیزود آخر... الله اکبر! سریال تازه اونجا راه می‌افته و یه کاری با آدم می‌کنه که... توضیح بیشتری ندم بهتره. :D

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
نمیدونم تا الان ادامه‌ش رو دیدی یا نه، ولی اگه ندیدی زودتر برو سراغش. :D
منم دقیقا مثل تو بودم و با چیزهایی که شنیده بودم و قسمت اولی که دیدم، انتظار دیگه‌ای از Berserk داشتم و تا اون اواخر هم تعجب می‌کردم که چرا این‌طوریه، ولی چند اپیزود آخر... الله اکبر! سریال تازه اونجا راه می‌افته و یه کاری با آدم می‌کنه که... توضیح بیشتری ندم بهتره. :D
نه هنوز! حدس میزدم نباید این حجم از فضای کابوس گونه و روان پریشی فقط تو قسمت اول خلاصه بشه! :D

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
نه هنوز! حدس میزدم نباید این هجم از فضای کابوس گونه و روان پریشی فقط تو قسمت اول خلاصه بشه! :D
از الان بگم... خودت رو برای خوندن مانگاش آماده کن پس:D
و وقتی رسیدی به چپتر آخر... خودت رو برای صبر ایوب برای چپتر جدید آماده کن:D

پ.ن: هیچوقت با برسرک ارتباط برقرار نکردم! آخه سه بار مانگا رو شروع کنی و هر سه بار دراپ بشه... خیلی حرفه:-"

• Like

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
از الان بگم... خودت رو برای خوندن مانگاش آماده کن پس:D
و وقتی رسیدی به چپتر آخر... خودت رو برای صبر ایوب برای چپتر جدید آماده کن:D

پ.ن: هیچوقت با برسرک ارتباط برقرار نکردم! آخه سه بار مانگا رو شروع کنی و هر سه بار دراپ بشه... خیلی حرفه:-"
( مانگا همون کتاب کمیک های ژاپنیه درسته؟!:D ) فکر نکنم فعلا برم سمت مانگای برسرک کلا کمیک خوان نیستم! شاید بعدها نمیدونم. ولی انیمیشن برسرک و شخصیت ها واقعا خوبه از این تیپ مردتنها که بدنبال هدف والایی در یک دنیای فانتزی و تاریکه خوشم میاد. :D

• Like

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
( مانگا همون کتاب کمیک های ژاپنیه درسته؟!:D ) فکر نکنم فعلا برم سمت مانگای برسرک کلا کمیک خوان نیستم! شاید بعدها نمیدونم. ولی انیمیشن برسرک و شخصیت ها واقعا خوبه از این تیپ مردتنها که بدنبال هدف والایی در یک دنیای فانتزی و تاریکه خوشم میاد. :D
جواب پرانتز: بلی:D

خوب... حالا انیمه رو تموم کن، بعدش ببینیم با توجه به اینکه انقدر از برسرک و گاتس خوشت اومده این ظلم رو در خق خودت میتونی بکنی که نخونی یا نه:p

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,206
برسرک توی مانگاش همه چیزش به توان 10 بهتر و خفن تر میشه:D حتی نسبت به انیمه سینماییهاش هم خیلی خفن تره. برسرک رو فقط باید مانگا خوند. حیف که قرنی یبار چپتر جدید میاد

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
برسرک توی مانگاش همه چیزش به توان 10 بهتر و خفن تر میشه:D حتی نسبت به انیمه سینماییهاش هم خیلی خفن تره. برسرک رو فقط باید مانگا خوند. حیف که قرنی یبار چپتر جدید میاد
کلا با انیمیشن فیلمو اینا بیشتر ارتباط برقرار میکنم تا مانگا کمیک و کتاب های مصور. مخصوصا اگه بخوام دیجیتالی بخونم که دیگه عمرا :D حالا اگه نسخه چاپی گیر بیارم بدم نمیاد.

• Like

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
دوستان هیچ امیدی نیست ادامه The Heroic Legend of Arslan ساخته بشه؟:(
فکر کنم میگفتن اونقدرها محتوا برای یک فصل ندارن(اون زمان:-") نمیدونم الان محتوایی اومده یا نه... اگر اشتباه نکنم یک کتابی هست که دوباره از رو کتاب مانگا میدن، دوباره از رو مانگا انیمه! کلا یه پروسه ای داریم که.... نمیرسه آقا...نمیرسه:(

ولی با این حال که محتوا نداشتن، فصل دوم چنان تخته گاز میرفتن که معلوم نبود فازشون چی بود:|

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
@Police _ 110 و یا هرکسی که لوپین (2015) رو دیده :D
این قضیه ی پخشش چجوریا بوده؟ چیزی که من دارم 26 قسمته،زیرنویسی که میبینم 24 قسمته! حالا کار نداریم نابود میشم سر هماهنگیه هر قسمت و به فرمول خاصی نمیرسم:-"
ولی کلا عجیب غریبه! :D

الان رسیدم قسمت 15ـی که دارم،توی زیرنویس ها چیزی پیدا نکردم بهش بخوره (و تاپیک ترجمش هم رفتم گویا نبود کلا،احتمالا یکی از اون دو قسمت اضافیه) دوباره از اونطرف چک کردم فکر کنم قسمت 25ـش ، با فایل زیرنویس قسمت 6 یا 7 میخوره! :-" وضعیت عجیب غریبی داره!
حالا اینکه... این دو قسمت دیگه اسپیشال بودن؟ زیرنویس دارن یا بدون زیرنویس باید ببینم؟ تکلیف چیست؟ :D (فعلا برم قسمت 15 رو بدون زیرنویس ببینم،تا فردا بیام برای اون یکی دیگه ببینم جوابی یافت میشه یا نه :D )

• Like

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,206
سلام. ممنون میشم اگه یه لینک دانلود برای Neon Genesis Evangelion: The End of Evangelion برام پیدا کنین.
دو سه تا لینک وطنی پیدا کردم ولی متاسفانه همشون پولی بودن :D:D
باید تورنت بزنی برادر:D توی nyaa هستش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر