Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
2gi7jbt0xmm21.png

Stolen from r/animemes

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
252
نام
آرش
سلام دوستان
اسم این انیمه چیه ؟ مدتهاست دنبالشم
8mfb_img_20190315_192004~2.jpg
سلام سلام. آقا بعد کلنجار رفتن با انواع و اقسام کلمه‌ها تو گوگل (که به یه جاهایی تو مایه‌های Old anime samurai/ninja boy red sleeveless shirt رسید!)، شانسی یافتم‌اش:
Manga Sarutobi Sasuke یا Ninja, The Wonder Boy.
خودشه؟

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
2gi7jbt0xmm21.png

Stolen from r/animemes
تایید فصل سوم یاهاری رو میگی؟ پس من چرا فکر میکردم از همینجا خبرش رو خونده بودم؟:D
ولی واقعا تعجب کردم .با اینکه یادم نیست فصل دوم چی شد ولی فکرشم نمیکردم که فصل سومی هم ازش بسازن.
سلام سلام. آقا بعد کلنجار رفتن با انواع و اقسام کلمه‌ها تو گوگل (که به یه جاهایی تو مایه‌های Old anime samurai/ninja boy red sleeveless shirt رسید!)، شانسی یافتم‌اش:
خودشه؟
اینو قبلا تلویزیون هم چند قسمتش رو پخش کرد. دقیق یادم نیست ولی فکر کنم یه سازمان نینجایی بود که رئیسشون یه مشت چشم داشت که هر وقت این پسره یکی از نینجاهاش رو میکشت یکی از اون چشم ها بسته میشد.

آخرین ویرایش:

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,002
نام
Ali
خودشه؟

Qgl3Q2K.gif

دمت گرم خودشه ، اینو بچه که بودم چند بار از تلویزیون دیده بودم ، جالب این بود که به چند نفر که نشونش میدادم میگفتن این سگارو هست :D

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
سلام
زیرنویس فارسی خوب برای انیمه ی berserk 1997 از کجا میتونم دانلود کنم؟ یدونه هست با اینکه حق مطلب رو ادا میکنمه ولی بعضی جاها لنگ میزنه. خودمم دارم از روی زبون ژاپنی میبینم و درواقع بدون زیرنویس هیچی متوجه نمیشم.

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
تازه لیست انیمه های بهار رو دیدم...چه فصل خوفیه :|

One Punch Man S2
Shingeki no Kyojin S3-P2 (من هنوز قسمت آخر فصل دوم رو ندیدم البته:| )
Bungou Stray Dogs S2 (فیلمش زیرنویس فارسیش اومد؟ )
Diamond no Ace S2 :x :x :x (فقط چرا توی لیست MAL انقدر کم منتظرشن؟ :| خیلی خوفه که:| )

این ها که لحظه شماری میکنم براشون... ولی سه تا انیمه هم صرفا بر اساس پوستر انتخاب نمودم،بگید ببینم میشه بهشون امیدی داشت یا نه:D

Kimetsu no Yaiba
Fairy Gone
Kabukichou Sherlock

فیلم سینمایی هم داریم که البته چون اصولا دیر میان ، یادم میره ببینمشون و باید یکی اینجا هایپ کنه:D
ولی Promare رو باید دید، گویا ادامه بانی گرل هم که هست... ، یه فیلم هم لوپین داره... و من مثل 10 سال اخیر میخوام لوپین رو شروع کنم و وقت نمیشه:|
یه دو سه تا فیلم دیگه هم پوسترشون جالب میزنه...ولی همینطور که گفتم،نیازمند هایپ سبز شما هستیم:D اصلا دوستانی که فیلم میبینند، بیان چندتا فیلم خفن(ولی نه اون خفن معروف ها که همه دیدیم:D ) رو معرفی کنند،نام ببرن اصلا...یه چیزی بگن دیگه به هر حال:D اصلا اکشن خالص و خفن هم باشن و دو ساعت یه کار اکشن هم ببینیم خوبه:D ، حس میکنم زمان دوبله گلوری بیشتر انیمه سینمایی میدیدم:))

در کل...به به! و اینکه...ببینم تا آخر فصل چندتاش رو تموم میکنم:|

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
تریلر OPM 2 افتضاح بود :|
اینطور که بوش میاد واقعا ناامیدمون میکنه، حالا نه به اندازه Berserk :D ولی از همین تریلر کوتاه معلومه که انیمیش های فصل 2 به هیچ وجه به خوبی فصل 1 نیستن :| :D
+
از اونور :D هرچی از Mob psycho 100 season 2 بگم کم گفتم.
فوق العاده بوده تا اینجا و هر اپیزود از اپیزود قبلیش بهتر و پر جزییات تر میشه.
کاشکی Bones فصل 2 OPM رو میگرفت :(

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,075
نام
محمد علی
تازه لیست انیمه های بهار رو دیدم...چه فصل خوفیه :|

One Punch Man S2
Shingeki no Kyojin S3-P2 (من هنوز قسمت آخر فصل دوم رو ندیدم البته:| )
Bungou Stray Dogs S2 (فیلمش زیرنویس فارسیش اومد؟ )
Diamond no Ace S2 :x:x:x (فقط چرا توی لیست MAL انقدر کم منتظرشن؟ :| خیلی خوفه که:| )

این ها که لحظه شماری میکنم براشون... ولی سه تا انیمه هم صرفا بر اساس پوستر انتخاب نمودم،بگید ببینم میشه بهشون امیدی داشت یا نه:D

Kimetsu no Yaiba
Fairy Gone
Kabukichou Sherlock

فیلم سینمایی هم داریم که البته چون اصولا دیر میان ، یادم میره ببینمشون و باید یکی اینجا هایپ کنه:D
ولی Promare رو باید دید، گویا ادامه بانی گرل هم که هست... ، یه فیلم هم لوپین داره... و من مثل 10 سال اخیر میخوام لوپین رو شروع کنم و وقت نمیشه:|
یه دو سه تا فیلم دیگه هم پوسترشون جالب میزنه...ولی همینطور که گفتم،نیازمند هایپ سبز شما هستیم:D اصلا دوستانی که فیلم میبینند، بیان چندتا فیلم خفن(ولی نه اون خفن معروف ها که همه دیدیم:D ) رو معرفی کنند،نام ببرن اصلا...یه چیزی بگن دیگه به هر حال:D اصلا اکشن خالص و خفن هم باشن و دو ساعت یه کار اکشن هم ببینیم خوبه:D ، حس میکنم زمان دوبله گلوری بیشتر انیمه سینمایی میدیدم:))

در کل...به به! و اینکه...ببینم تا آخر فصل چندتاش رو تموم میکنم:|
Kimetsu no Yaiba رو می تونی ازش توقع کار خوب داشته باشی.
مانگای خوبی داره و یه کاراکتر امیرپسند هم داره که فکر کنم انیمه به اونجایی که اون وارد داستان میشه، برسه.
=========================
Ralph2 رو دیدم
یه ذره... در واقع یه عالمه ناامید شدم.
بیشتر از انیمیشن شبیه بیانیه اخلاقی/اجتماعی + تعداد زیادی Easter Egg بود.
گَلبَم شکست.

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
252
نام
آرش
سال نوتون مبارک. امیدوارم از پارسال بهتر باشه.
Ralph2 رو دیدم
یه ذره... در واقع یه عالمه ناامید شدم.
بیشتر از انیمیشن شبیه بیانیه اخلاقی/اجتماعی + تعداد زیادی Easter Egg بود.
گَلبَم شکست
آره یه جوری بود. من که یه بار دیدم و کافی بود برام. یه سری حرکات جالب زده بود؛ مثلا اینترنت رو عالی و بامزه پیاده کرده بود. ایستراگ‌ها هم که خودت گفتی. ولی باقیش دقیقا؛ شعارزده و قشنگ همون «بیانیه». چقدر انتظار داشتم ازش ولی اصلا در حد یکش نبود.

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
خب berserk رو تا قسمت 11 دیدم! جالبه که خیلی اتفاقی به این انیمه برخوردم! خودم اصلا انیمه ببین نیستم ولی همیشه از فضای دارک ، سایکولوجیکال و اغراق شده ی بعضی از انیمه های ژاپنی خوشم میومد. این شد که توی این ژانر به طور تصادفی از پوستر سریال خوشم اومد و گفتم قسمت اول berserk دانلود کننم ببینم چطوریه که ناگهان مجذوب انیمه شدم:D دقیقا از اولین تصویر! فضای تاریک و کابوس گونه ی قسمت اول عالی بود. شواله ای که بنظر میرسه روح اش در تسخیر موجودات اهریمنی قرار گرفته و نوید یه داستان فانتزی و تاریکی رو میداد. اما خب متاسفانه این فضا بعد از قسمت اول تا همین قسمت 11 که دیدم انچنان تکرار نشد و یک حالت ارام تری به خودش گرفته. شخصیت ها ولی عالین. یعنی قشنگ خودشون رو تو دلم جا کردن، گاتس ، گریفیس ، کاسکا جدا از روابطشون چقدر عالی به تمام ریزه کاری های شخصیتی و انگیزه هاشون پرداخته میشه. نکته ی دیگه موسیقی انیمه است که شاهکاره بنظرم با اینکه پشت سر هم دارم قسمت ها رو میبینم ولی نمیتونم موسیقی یه که اول و اخر انیمه میزنه رو گوش ندم. berserk واقعا عالیه کاش برای همچون انیمه ای یکی همت میکرد یه زیرنویس خوب براش منتشر میکرد. زیرنویس فارسی ایش واقعا داغونه و باید حتما با زیرنویس انگلیسی دید.

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
252
نام
آرش
دوتا خبر، با تشکر از بروبچ ردیت:
فصل دوم Re:Zero (ایششش!) و Cells at Work (ایول!) معرفی شد.

آقا انیمیشن Spider-Verse چقدر خوب بود! من اصلا تو کار ابرقهرمانی و کمیک نیستم ولی از این یکی بسی خوشم اومد. فقط سبک گرافیک‌ش اولا اذیت می‌کرد و یه جوری روون نبود که بعد هم کمتر شد هم عادت کردم.

--------

اره خیلی خوب بود البته همون سبکش که خاصش میکنه:D
تنها بدیش اینه که این روزا مانور رو سیاه ها زیاده و بعید نیست اینم یکی از همونا باشه شخصیت مایلز قدیمی هست ولی تو این سال ها خیلی کمتر بهش بها داده میشد ولی الان که این چرندیات مد شده امدن ازش انیمیشن ساختن و تو بازی جاش کردن هیچ هدفیم پشتش نبوده:)).....
درسته. البته مشکلم بیشتر با انیمیشن‌هاش بود که یه جوریه انگار یه بازی روی سیستم خسته با نرخ فریم پایین اجرا بشه. یه ربع اول که چشمام داشت درد می‌گرفت. وگرنه حال‌وهوای کمیکی داشتن‌ش که جالب بود.
اون قضیه هم اره، گاهی واقعا شورش رو درمیارن. مایلز راستش ازش خوشم اومد، ولی این جوه طوری شده می‌ترسم چند سال دیگه مجبور شیم رنگ پوست‌مون رو تغییر بدیم!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر