Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
gjhkjkl.jpg
الان Devilman Crybaby رو تموم کردم. نمبدونم چی بگم، یه حس دوگانه ای نسبت بهش دارم، یه جاهایی خیلی خوب میشد و بعضی وقت ها هم مسخره میشد ولی در مجموع نظرم مثبته. خود انیمه هم بیشتر از اینکه ژاپنی باشه حس و حال سریال های غربی رو داشت که بدم نیست و یه ذره هم تنوع هم خوبه و دیگه خسته شدم از بس همه چی کاوایی و Peacefull ـه. فقط این آرت استایلش روی مخ بود، اصلاً ثبات نداشت و اوپنینگش هم کاش نمیذاشتن روی انیمه با همون تیتراژ پایانی خالی بهتر میشد. خلاصه اینکه یه ذره به انیمه های نتفلیکس امیدوار شدم.:D

اون صحنه عاشورا خیلی غافلگیرکننده بود :D

Minato Arisato

کاربر سایت
Sep 21, 2015
305
نام
امیر

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
من بیشتر از این که خوشجال باشم ناراحتم
واقعا هضم Psycho-Pass بدون Akane و Kogami برام سخته، به خصوص Akane
اما از اون ورم هم کارگردان فصل اول برگشته، هم طراح شخصیت فصل اول
استادیو سازنده هم مثل فصل اول Production I.G. هست که بنده می پرستمش :D

ولی Akane :(
آخه... آکانه؟ یعنی آدم تو سری قحط بود؟ :-"

سلام دوستان از اونجایی که انیمه خونم به شدت کم شده :(
اگه میشه یه تعداد انیمه خوب کمتر شناخته شده معرفی کنید اکثر معروفارو دیدم :)
با توجه به آواتارت... Grand Blue که تابستون پخش میشد رو دیدی؟ :D

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
این چند خط رو مینویسم برای دلم تو تنها فروم انیمه ای ایران

به یاد انیمورلد
پارسال تو همچین روزایی دنیای انیمه اوار شد روی انیمه بازای ایرانی.بزرگترین گنجینه انیمه ایران به ساعتی از دست رفت گنجینه ای از اطلاعات و ترجمه ها و نقدها که دونسل انیمه باز گزد اورده بودن.به دلایلش کاری ندارم چون دیگه مهم نیست.ولی متاسفانه این اتفاق افتاد حیلی ها گفتن برمیگردن گفتن همه چی دوباره خوب میشه سایتهای دیگه جبرانش میکنن ولی بعد یک سال هنوز خلا انیمورلد رو حس میکنم.خلا یه جو حرفه ای و اختصاصی انیمه ای.اینو نوشتم شاید یکی از بچه های انیمورلد بخونه .شایدم کسی نخونه و همه رد کنن یه فحشی هم بهم بدن.ولی دوست داشتم یک جایی نوشته بشه تا بمونه.کجا بهتر از اینجا اخرین پناهگاه انیمه بازای ایران

انیمورلد هنوز بعد یک سال دوست دارم برگردی.صادقانه میگم هنوز دوست دارم

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
این چند خط رو مینویسم برای دلم تو تنها فروم انیمه ای ایران

به یاد انیمورلد
پارسال تو همچین روزایی دنیای انیمه اوار شد روی انیمه بازای ایرانی.بزرگترین گنجینه انیمه ایران به ساعتی از دست رفت گنجینه ای از اطلاعات و ترجمه ها و نقدها که دونسل انیمه باز گزد اورده بودن.به دلایلش کاری ندارم چون دیگه مهم نیست.ولی متاسفانه این اتفاق افتاد حیلی ها گفتن برمیگردن گفتن همه چی دوباره خوب میشه سایتهای دیگه جبرانش میکنن ولی بعد یک سال هنوز خلا انیمورلد رو حس میکنم.خلا یه جو حرفه ای و اختصاصی انیمه ای.اینو نوشتم شاید یکی از بچه های انیمورلد بخونه .شایدم کسی نخونه و همه رد کنن یه فحشی هم بهم بدن.ولی دوست داشتم یک جایی نوشته بشه تا بمونه.کجا بهتر از اینجا اخرین پناهگاه انیمه بازای ایران

انیمورلد هنوز بعد یک سال دوست دارم برگردی.صادقانه میگم هنوز دوست دارم

یه بخشی از خلأ اش پر شد تو این یه سال
ولی در هر صورت برای جامعه انیمه باز های ایرانی امکان نداره چیزی بتونه جای فضایی که انیم ورلد داشت رو بگیره. میتونن تظاهر کنن که اتفاقی نیفتاده و چیز خاصی در جریان نبوده تو اون انجمن که بعد سقوطش نبودش حس نشه. ولی خب این قدر هم احمق نیستیم. میدونیم چقدر اتفاق خوب تو دوران اوج اون انجمن افتاد و چقدر آدم رو دور هم جمع کرد

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
252
نام
آرش
سلام دوستان میشه انیمه ای معرفی کنید مثل prison school هم فان و کمدی باشه ولی کاراکتراش حالت بچه گونه و خردسال نداشته باشن:D
سلام. همین Grand Blue که دوستان بالاتر اسم‌اش رو آوردن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر