Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,758
نام
Masoud
منم اینجا دیدم دوستان زیاد تعریف میکنن همه قسمتاش رو دانلود کردم ولی با دیدن 6 قسمت اولی پشیمون شدم
حالا یجوری ادامش میدم کم کم
زیرنویس شما هم با من هماهنگ نیستش منم دستی مجبورم هماهنگ کنم
برس به پارت دوم (تو همون فصل اول هست) دیگه نمیتونی ولش کنی ...
این فصل آخر که داره پخش میشه خیلی خیلی خفنه ، برا من بهترین پارت شد ، تا قبل این پارت 2 بهترین بود برام.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
یکم طول می کشه تا بفهمید با چی جوجو باید اصن حال کنید
ولی وقتی بفهمید فقط حال می کنید :D

هولی فاکینگ شعط... روونه کردن پناهنده ها به گیو تنها کاری نبود که اوسن کرد... هولی شعط...

شین هم که شد فرمانده کل پهلوی راست سپاه...

فقط هولی شعط... اون تیکه ای که اوسن خیلی شاخ گفت Hoh>:)>:)>:)
:-s:-s:-s:-s:-s
پهلوی راست قراره خون به راه بیفته....بریم سوار ماشین زمان شیم بریم جلو تو زمان صرفاً ببینم چه اتّفاق لعنتی ای قراره تو این آرک بیفته:((:((

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,570
نام
بهنام
فصل دوم miss kobayashi dragon's maid تایید شد. از الان خودتون رو برا دوازده قسمت قلب گرم کن:D و حضور دوباره loli dragon آماده کنید.
باید ببینیم اخرش دمشو به خورده کوبایاشی میده یا نه:D

آخرین ویرایش:

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
998
نام
Ali
یکم طول می کشه تا بفهمید با چی جوجو باید اصن حال کنید
ولی وقتی بفهمید فقط حال می کنید :D
واقعا باید با چی در جوجو حال کرد ...
1) Wryyyyyyyyy
2) rerorerorerorero
3)kono pawa
4)roda rolla da

Jojo is love jojo is life
No homo of course
:D

qcxk_tokyo-you-were-expecting-me-dio-tok-but-it-was-35478579.png

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
کلا Jojo به خاطر نوع طراحیش، رنگ آمیزی(مخصوصا همون بخش اول که هر سکانس یه رنگی داشتن ملت:-" ) و اون فیگورهای عجیب غریبشون خیلی سخته اول کار باهاش کنار بیای(یا اصلا شروعش کنی:D )
ولی بالاخره جذبش میشی، و اون موقعست که وقتی یک فصل تموم میشه، لحظه شماری میکنی برای شروع بعدی:D

گرچه همچنان هیچی پارت2 نمیشه:-" فکر کنم تا آخرشم بریم برای من رو دستش نیاد:-"

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,347
نام
مسلم

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,074
نام
محمد علی
سلام

محمدعلی قبلاً نمیشد دانلود کرد ازش ؟
الان هرچی فکر میکنم یادم نمیاد
سلام
قبلاً میشد، اما الان نمیشه. نمی دونم چرا نمیشه (البته:D)

ولی یه برنامه هست که باهاش میشه از اونجا دانلود کرد:
ECHO – Resonance of sound

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
803
نام
پویا
Monogatari Series: Second Season
52133.jpg

در ادامه ی تماشای سری مونوگاتاری فصل دوم این سری هم به پایان رسوندم و خب اونقدری خفن بود که خودمم انتظارش رو نداشتم:D
منهای آرک اول بقیه ی آرک ها فوق العاده جذاب و خفن بودن و سطح بسیار بالایی داشتن به خصوص آرک آخری که اصلا کایکی خرابم کرد:x
البته آرک اول هم بسیار خوب بود ولی شباهت بیش از حدش به نکومونگاتاری: کورو حس تکرار بهم داد و همچنین موضوع مثلث عشقی داستان هم چندان تو کتم نرفت و حال نکردم:-"
بزرگ ترین نقطه عطف انیمه هم شخصیت کایکی بود که به قدری خفن و فوق العاده ظاهر شد که خیلی راحت اومد توی لیست کاراکترهای برترم اصلا خودش به تنهایی برای نمره ی کامل دادن کافیه:x
درکل همه چیز عالی بود و بسی چسبید و خب توقعم از قسمت های بعدی همینطور داره بیشتر و بیشتر میشه:D
نمره کل: 10/10

Hanamonogatari
65755.jpg

بعد از فصل دوم سری که بسی خفن و برگ ریزون بود رسیدم به هانامونوگاتاری که داستان کانبارو بود و زمان فارق التحصیلی آراراگی رو پوشش میداد...
راستش هانامونوگاتاری انیمه ی بدی نبود ولی اونقدر هم بهم نچسبید چون بیشتر مواردش تکرار مکررات بود و منم شدیدا اشباع شدم و خب بهتره یه مدت بیخیال مونوگاتاری دیدن بشم
از نکاتی که زیاد خوشم نیومد میشه به حضور کوتاه و نه نچندان مهم کایکی اشاره کرد که این دفعه به نظرم جذابیت و اثر همیشگی خودش رو نداشت یا من اون حس رو دریافت نکردم... به جز اون داستان یکم بیخود کش پیدا کرد و همچنین درکنار پایان انیمه که به نظرم میتونست خیلی بهتر اجرا بشه با یه سری موارد مشکل داشتم و یه سری توضیحات هم منو قانع نکرد:-"
ولی در کنار همه ی اینا از کلیت داستان خوشم اومد و تقابل کانبارو با رقیبش هم جالب بود و داستان تراژدیک و تاریک رقیبش هم خوب بود.
درکل هانامونوگاتاری انیمه ی خوبی بود ولی شاخصه ی خاصی نداشت که بتونم اونو از بقیه عنوان های سری متفاوت بدونم و حتی یه سری از نکات قوت همیشگی سری رو هم برای من نداشت.
نمره ی کل:8.25/10

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
سلام

دستت طلا . عالی بود همین . برای دانلود فله ای عالیه .

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,347
نام
مسلم
سلام

حالا تکلیف کسی که پسووردش رو فراموش کرده چیه؟ توی سایت که گفته "با یکی از مدیران تماس بگیرید"، پس دست خودت رو میبوسه:D

====================================================
March Comes In Like A Lion رو هم شروع کردم و تا اینجا 6 قسمت بیشتر ندیدم ولی خیلی از سبک و سیاف انیمه خوشم اومده، کلاً به این انیمه هایی که دنیا رو از دید یه آدم افسرده توصیف میکنن علاقه خاصی دارم:D یه چیزی جالب هم اینکه طراحی شخصیت هاش خیلی شبیه Hachimitsu to Clover ـه و رفتم سرچ زدم و دیدم بعله... مانگاکاشون یکیه:D اونم از انیمه های مورد علاقه ام بود که به خاطر کمبود وقت چند ساله نیمه تمام باقی مونده و ایشالا قراره بعداً دوباره ادامه اش بدم:D ظاهراً انیمه هم شونن ورزشی به حساب میاد ولی اونقدرها که باید ورزشی نیست و تا اینجا بیشتر اجتماعی بوده و خود انیمه هم فعلاً هیچ توضیحی در مورد ورزش شوگی و اینکه چه جوری بازی میشه نداده و در کل امیدی هم ندارم با دیدن این انیمه شوگی بازی کردن یاد بگیرم (اون Akagi که این همه با رسم شکل در مورد ماهجونگ توضیح میداد، آخرش من فقط در حد چهار تا کلمه مثل Ron، Richi، Mangan، ،Tsumo و ... ازش فهمیدم، دیگه این یکی که اصلاً توضیح نمیده که بماند:)) البته اون مانگاکاش هم معلوم بود که جوونی هاش قمارباز قهاری بوده;)) ). تنها پشیمونی ای که دارم اینه که ممکنه انیمه توی این دو فصل تموم نشه و برای دیدن فصل بعدیش دوباره باید متوسل به صبر ایوب و عمر نوح بشم:)

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
252
نام
آرش
خود انیمه هم فعلاً هیچ توضیحی در مورد ورزش شوگی و اینکه چه جوری بازی میشه نداده
من فصل یک رو سر تنبلی تموم نکردم و پشیمونم. انیمه‌ش واقعا عالیه. البته شوگی رو طبیعتا به‌مرور بیشتر ازش می‌گه و یه چند قسمت دیگه یه سری آموزش‌های باحالی می‌ده درباره‌ش که فضاش خیلی با جو خود انیمه متفاوته و بامزه‌س حسابی!
----------
دوستانی که Kaguya-sama wa Kokurasetai رو پیشنهاد کردین؛ دمتون گرم حسابی! هرجا می‌دیدم می‌گفتم باو این خیلی ژاپنیه و عجیب می‌زنه نماهاش و خلاصه بی‌خیالش، ولی بعد تعریفاتون که نشستم پاش جا خوردم و شاکی شدم که چرا زودتر ندیدمش. هم ایده‌ش و اجراش جالبه هم کاراکترای خیلی مشدی‌ای داره.

هر چقدر هم که آموزش بده بازم هیشکی نمیتونه فقط با صرف انیمه دیدن اینجور بازی های پیچیده رو یاد بگیره:D
صدالبته

آخرین ویرایش:

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,090
نام
هومن
Monogatari Series: Second Season
52133.jpg

در ادامه ی تماشای سری مونوگاتاری فصل دوم این سری هم به پایان رسوندم و خب اونقدری خفن بود که خودمم انتظارش رو نداشتم:D
منهای آرک اول بقیه ی آرک ها فوق العاده جذاب و خفن بودن و سطح بسیار بالایی داشتن به خصوص آرک آخری که اصلا کایکی خرابم کرد:x
البته آرک اول هم بسیار خوب بود ولی شباهت بیش از حدش به نکومونگاتاری: کورو حس تکرار بهم داد و همچنین موضوع مثلث عشقی داستان هم چندان تو کتم نرفت و حال نکردم:-"
بزرگ ترین نقطه عطف انیمه هم شخصیت کایکی بود که به قدری خفن و فوق العاده ظاهر شد که خیلی راحت اومد توی لیست کاراکترهای برترم اصلا خودش به تنهایی برای نمره ی کامل دادن کافیه:x
درکل همه چیز عالی بود و بسی چسبید و خب توقعم از قسمت های بعدی همینطور داره بیشتر و بیشتر میشه:D
نمره کل: 10/10

Hanamonogatari
65755.jpg

بعد از فصل دوم سری که بسی خفن و برگ ریزون بود رسیدم به هانامونوگاتاری که داستان کانبارو بود و زمان فارق التحصیلی آراراگی رو پوشش میداد...
راستش هانامونوگاتاری انیمه ی بدی نبود ولی اونقدر هم بهم نچسبید چون بیشتر مواردش تکرار مکررات بود و منم شدیدا اشباع شدم و خب بهتره یه مدت بیخیال مونوگاتاری دیدن بشم
از نکاتی که زیاد خوشم نیومد میشه به حضور کوتاه و نه نچندان مهم کایکی اشاره کرد که این دفعه به نظرم جذابیت و اثر همیشگی خودش رو نداشت یا من اون حس رو دریافت نکردم... به جز اون داستان یکم بیخود کش پیدا کرد و همچنین درکنار پایان انیمه که به نظرم میتونست خیلی بهتر اجرا بشه با یه سری موارد مشکل داشتم و یه سری توضیحات هم منو قانع نکرد:-"
ولی در کنار همه ی اینا از کلیت داستان خوشم اومد و تقابل کانبارو با رقیبش هم جالب بود و داستان تراژدیک و تاریک رقیبش هم خوب بود.
درکل هانامونوگاتاری انیمه ی خوبی بود ولی شاخصه ی خاصی نداشت که بتونم اونو از بقیه عنوان های سری متفاوت بدونم و حتی یه سری از نکات قوت همیشگی سری رو هم برای من نداشت.
نمره ی کل:8.25/10
منو وسوسه کردی واسه دیدن انیمه:D
بگو از کجا و کدوم سری شروع کنم.....

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
803
نام
پویا
منو وسوسه کردی واسه دیدن انیمه:D
بگو از کجا و کدوم سری شروع کنم.....
به به یه هم قطار جدید>:)
من با توجه به پیشنهاد اساتید با توجه با تاریخ پخش دیدم و تا اینجا هم خیلی عالی بوده برای همین فعلا به این ترتیب بیا جلو:
Bakemonogatari
Nisemonogatari
Nekomonogatari Kuro
Monogatari Series Second Season
Hanamonogatari

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• Z-fan
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر