Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,398
نام
مسلم
والا اون زمانی که فصل اول توکیو غول اومد یادمه خودم و بعضی ها دیگه گلوشون رو پاره کردن که آقا انیمه مزخرفه چرته ولی به گوش کسی نرفت... اصلا هایپ وحشتناکی دور توکیو غول بود... آواتارهای کانکی و توکا از در و دیوار فروم میریخت:))
حتی ملت میگفتن بهترین انیمه ی تاریخه... ولی خب خداروشکر یهو اون جو خوابید و احتمالا ملت به راه راست هدایت شدن... جدا توکیو غول انیمه مزخرفی بود ولی در مقایسه با مانگاش به یه فاجعه ی بشری ارتقا پیدا میکنه:D
به نظرم اگه مانگا و انیمه ها رو مقایسه نکنی بهتره... چون هرکاری کنی انیمه یه سری حذفیات نسبت به مانگا(مثل حذفیات فیلم های سینمایی نسبت به کتاب) داره و خب نمیشه عینا همون باشه... تازه انیمه های خیلی کمی داریم که از مانگا بهتر باشن و حتی بهترین انیمه هایی هم که دیدیم ممکنه هم سطح و یا حتی سطح پایین تری نسبت به مانگا داشته باشن و اینجوری بخوای مدام مقایسه کنی به نظرم از لذت انیمه ای که میبینی کم میکنه... The Promised Neverland هم تا اونجایی که دیدم اقتباس خوبی بوده ولی خب به دلیل اینکه فقط 13 قسمته مجبورن یه مقدار سرعت کار رو ببرن بالا تا به پایان آرک اول برسن:D
به اینکه انیمه چقدر اقتباس بدی بود کار ندارم ولی یکی از دلایلی که هیچ وقت سراغ مانگا نرفتم همین کانکی بود:D. یعنی با دیدن فصل اول انیمه هایپ که نشدم هیچ، تازه از این بشر هم متنفر شدم (یا حداقل اینطوری که توی انیمه نشونش دادن باعث شد ازش بدم بیاد:-"). هر سری هم که تصمیم گرفتم که برم مانگا رو از اول بخونم با دیدن عکس این کانکی پشیمون شدم:D

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
به اینکه انیمه چقدر اقتباس بدی بود کار ندارم ولی یکی از دلایلی که هیچ وقت سراغ مانگا نرفتم همین کانکی بود:D. یعنی با دیدن فصل اول انیمه هایپ که نشدم هیچ، تازه از این بشر هم متنفر شدم (یا حداقل اینطوری که توی انیمه نشونش دادن باعث شد ازش بدم بیاد:-"). هر سری هم که تصمیم گرفتم که برم مانگا رو از اول بخونم با دیدن عکس این کانکی پشیمون شدم:D
من خودمم تو انیمه شدیدا از کانکی متنفرم و خیلی راحت میتونم جزو 10 کاراکتر منفورم بذارم ولی واقعا بین کانکی مانگا و کانکی انیمه زمین تا آسمون تفاوته... واقعا نمیدونم اون احمق هایی که انیمه رو ساختن چه غلطی کردن چون صرفا مانگا توکیو غول رو کوتاه نکردن کلا همه چیز رو هرجور که خواستن عوض کردن... توی انیمه توکا و کانکی به شدت رو مخم بودن ولی برعکس کانکی مانگا یکی از بهترین شخصیت های مورد علاقمه و هرچی هم جلوتر میره کامل و کامل تر میشه:x
به نظرم حداقل یه جلد امتحانش بکن باور کن با اون فاجعه ای که دیدی خیلی تفاوت داره:D

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,398
نام
مسلم
من خودمم تو انیمه شدیدا از کانکی متنفرم و خیلی راحت میتونم جزو 10 کاراکتر منفورم بذارم ولی واقعا بین کانکی مانگا و کانکی انیمه زمین تا آسمون تفاوته... واقعا نمیدونم اون احمق هایی که انیمه رو ساختن چه غلطی کردن چون صرفا مانگا توکیو غول رو کوتاه نکردن کلا همه چیز رو هرجور که خواستن عوض کردن... توی انیمه توکا و کانکی به شدت رو مخم بودن ولی برعکس کانکی مانگا یکی از بهترین شخصیت های مورد علاقمه و هرچی هم جلوتر میره کامل و کامل تر میشه:x
به نظرم حداقل یه جلد امتحانش بکن باور کن با اون فاجعه ای که دیدی خیلی تفاوت داره:D
در برنامه ام بود که برم بخونمش ولی جوجو پیش دستی کرد و خودشو جلو انداخت. حالا کم کم دارم جوجولیون رو آنگوئینگ میشم و بعدش میخوام این و کینگدام رو بخونم. البته چون اون روز یه جا خوندم که شبیه مانهوا محبوبمه احتمالاً اینو زودتر از کینگدام شروع کنم فقط بی زحمت یه توضیحی هم در مورد اینکه ترتیب مانگاش چه جوریه بده و اینکه قسمت هایی که انیمه شدن رو ترجمه کردن یا نه;)

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
از من نصیحت اگه دارید انیمه هارو بصورت هفتگی دنبال می کنید حتما حتما کنارش مانگاش رو هم بخونید!جزئیات یا صحنه های تو مانگا هست که رسما تو انیمه حذف کردن یا از طرفی اومدن ماجرا ها هر قسمت پس و پیش کردن!حیف که ادم بعضی جای های مهم یا خوب انیمه رو از دست بده!
و بزرگترین اشتباه من دیدن انیمه tokyo ghol بود بجای مانگاش!!رسما بدترین انیمه بود که از نظر داستانی دیدم!هر فصل که می اومد رسما می گفتم اینا کی هستن از کجا اومدن بعد فصل بعد.....فکر نکنم کسی با دیدن انیمه توکیو غول بفهمه چی به چی داستان!

سه فصل اول رو دیدم ولی هنوز فصل چهارم یا همون re: رو شروع نکردم
از کدوم چپتر اتفاقات بعد از فصل سه رو شرح میده؟

• Like

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
در برنامه ام بود که برم بخونمش ولی جوجو پیش دستی کرد و خودشو جلو انداخت. حالا کم کم دارم جوجولیون رو آنگوئینگ میشم و بعدش میخوام این و کینگدام رو بخونم. البته چون اون روز یه جا خوندم که شبیه مانهوا محبوبمه احتمالاً اینو زودتر از کینگدام شروع کنم فقط بی زحمت یه توضیحی هم در مورد اینکه ترتیب مانگاش چه جوریه بده و اینکه قسمت هایی که انیمه شدن رو ترجمه کردن یا نه;)
ترتیب خاصی که نداره... دو سری داره فصل اول توکیو غول خالیه فصل دوم پسوند re داره:D
چپترهای فصل اول انیمه ترجمه نشدن و باید انگلیسی بخونی:D ولی باقی چپترها همگی ترجمه شدن و در دسترس هستن.
حتما هم از اول شروع کن چون همونطور که قبلا گفتم انیمه اصلا یه سری چیزا رو کامل تغییر داده یا حذف کرده که باعث کج فهمی و گیج شدن میشه:|

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
629
دوستان زیرنویس هماهنگ Jojo رو دارید برام بزارید من از انیمه لیست نسخه 720p رو گرفتم ولی زیرنویس هماهنگ نیستش
لطفا ترتیب دیدن Jojo روهم بزارید من خودم طبق سال انتشار فولدر بندی کردم

• Like

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
یعنی 8 سال نتونستی یکی رو پیدا کنی که ارزش این شاهکارا رو بدونه.اصلا مگه میشه شیگورای رو دید و جلوش سر خم نکرد.اینقدر سطحش بالا بود که نخواستن با ادامه دادنش مانگا رو ضایع کنن گداشتن بقیه رو 10 سال بعد بسازن
اما این پیشنهادی ها همه جز لاینفک زندگی یه انیمه باز بزرگساله.دنبال انیمه های خاصه کمتر دیده شدم مثل jojo یا 91 dayیا افروسامورایی وامثالهم.فقط دارک و خشن
کثافتا گند زدن تو برسرکی که نزدیک 17 سال منتطرش بودیم اصلا طاقت نیوردم ببینمش
همین بلا رو سر سری دوم باسیلیسک هم اوردن
حالا یه سوال کجا میشه سریNanatsu no Taizai رو پیئدا کرد تک اینیمه فقط دو فصل اصلی رو داره انیمه لیست هم نبود
این انیمه ها طرفدار که داره...توش شکی نیس....سلیقه ی منه که خواهان نداره :D

Shigurui مانگاش خیلی خوب بودش....کیفیت و طراحی ـش رو خیلی دوست داشتم...تازه داستان از پایان انیمه شروع میشه.
داستان های حاشیه ای که توی مانگا هم بودش، خیلی جذاب بودن.

نمیدونم لینک پیدا کردی یا نه....ولی در هر حال:
برای انیمه ی Nanatsu no Taizai سری اولش رو من نسخه ی BD ـش رو از تورنت دانلود کردم...ولی خوب اگه لینک مستقیم میخوای، نسخه ی HDTV اون رو پیدا کردم...کار فت-ساب Chyuu
برات لینک ـش رو PM میکنم....

P.S
زیرنویس فارسی با نسخه ی HDTV هماهنگ شدن...اگه نسخه ی BD رو دانلود کردی...زیرنویس هماهنگش رو دارم.

صد البته.فقط اولی تو همون 7 تا سینمایی تموم شد یا باز ادامش دادن الان یه چند قسمت جدید یافتم ازش

به غیر از اون 7تا فیلم، یه فیلم دیگه هم داره به اسم Kara no Kyoukai: Mirai Fukuin
دوستان زیرنویس هماهنگ Jojo رو دارید برام بزارید من از انیمه لیست نسخه 720p رو گرفتم ولی زیرنویس هماهنگ نیستش
لطفا ترتیب دیدن Jojo روهم بزارید من خودم طبق سال انتشار فولدر بندی کردم

JoJo's Bizarre Adventure
JoJo's Bizarre Adventure - Stardust Crusaders
JoJo's Bizarre Adventure - Stardust Crusaders - Egypt Arc
JoJo's Bizarre Adventure - Diamond is Unbreakable
JoJos Bizarre Adventure - Golden Wind

از اونجایی که سانسوری توی پخش TV زیاد بودش، من صب میکردم و BD ـش رو دانلود میکردم....زیرنویس ـش رو هم دستی تنظیم میکردم..
زیرنویس فصل اولش رو آپلود کردم...تست کن ببین چطوره
دوستان Jojo ارزش داره دیدنش الان حدود 6 قسمت اول رو دیدم از فصل اولش زیاد خوشم نیومد همینجوری ادامه پیدا میکنه؟
ببین jojo یه انیمه ی خاصیه...من توی پخش هفتگی، همون اولش درآپ ـش کردم...ولی بعداً با تعریف بچه های تاپیک...دنبالش کردم..
خیلی طول کشید تا انیمه اوج بگیره...ولی الان دارم به شدن ازش لذت میبرم....باید صبر و حوصله بخرج بدی تا انیمه جون بگیره.

Attachments

• JoJo's Bizarre Adventure.rar
    471.5 KB · مشاهده: 1

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
629
JoJo's Bizarre Adventure
JoJo's Bizarre Adventure - Stardust Crusaders
JoJo's Bizarre Adventure - Stardust Crusaders - Egypt Arc
JoJo's Bizarre Adventure - Diamond is Unbreakable
JoJos Bizarre Adventure - Golden Wind

از اونجایی که سانسوری توی پخش TV زیاد بودش، من صب میکردم و BD ـش رو دانلود میکردم....زیرنویس ـش رو هم دستی تنظیم میکردم..
زیرنویس فصل اولش رو آپلود کردم...تست کن ببین چطوره

ببین jojo یه انیمه ی خاصیه...من توی پخش هفتگی، همون اولش درآپ ـش کردم...ولی بعداً با تعریف بچه های تاپیک...دنبالش کردم..
خیلی طول کشید تا انیمه اوج بگیره...ولی الان دارم به شدن ازش لذت میبرم....باید صبر و حوصله بخرج بدی تا انیمه جون بگیره.

منم اینجا دیدم دوستان زیاد تعریف میکنن همه قسمتاش رو دانلود کردم ولی با دیدن 6 قسمت اولی پشیمون شدم
حالا یجوری ادامش میدم کم کم
زیرنویس شما هم با من هماهنگ نیستش منم دستی مجبورم هماهنگ کنم

آخرین ویرایش:
  • Like

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,019
نام
Ali
منم اینجا دیدم دوستان زیاد تعریف میکنن همه قسمتاش رو دانلود کردم ولی با دیدن 6 قسمت اولی پشیمون شدم
حالا یجوری ادامش میدم کم کم
زیرنویس شما هم با من هماهنگ نیستش منم دستی مجبورم هماهنگ کنم
دوست نداری رفرنس نصف meme های اینترنت رو بدونی ؟
دوست نداری فیگور مرد افکن ببینی ؟
دوست نداری حماسه مردانگی و رشادت ببینی ؟
Yare Yare daze
:D
جوجو رو ببین به ترتیب سال انتشار هم ببین
زیر نویس هم منم مجبور شدم دستی سینک کنم ، زیاد سخت نبود
1grp_is-this-yes-it-is.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر