Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,009
نام
خلیل
MiraiPoster.jpeg
Mirai no Mirai - 2018

هیچ خوشم نیومد ازش...داستان یه بچه لوس دماغی حسود بودش که هیچ جذابیتی برام نداشت.
موسیقی اون رو هم اصلاً دوست نداشتم...هر چند از آهنگ ساز ـش هم هیچ انتظاری نداشتم.
دوبله ـش هم که از بازیگرا استفاده کرده بودن....هیچ حسی بازم نسبت بهشون نداشتم.
داستان ـش و کلاً هیچ چیزی برام نداشت که ازش لذت ببرم....

کلاً حیف وقت که صرفش کردم.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
View attachment 100845
Mirai no Mirai - 2018

هیچ خوشم نیومد ازش...داستان یه بچه لوس دماغی حسود بودش که هیچ جذابیتی برام نداشت.
موسیقی اون رو هم اصلاً دوست نداشتم...هر چند از آهنگ ساز ـش هم هیچ انتظاری نداشتم.

کلاً حیف وقت که صرفش کردم.

واجب شد ببینمش پس

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,009
نام
خلیل
واجب شد ببینمش پس
محمدحسین، امیدوارم که بعد از دیدنش نظر من رو پیدا نکنی....واقعاً نتونستم ازش لذت ببرم...که اون هم بخاطر سلیقه ـمه (خودت دیگه میدونی:D)

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
محمدحسین، امیدوارم که بعد از دیدنش نظر من رو پیدا نکنی....واقعاً نتونستم ازش لذت ببرم...که اون هم بخاطر سلیقه ـمه (خودت دیگه میدونی:D)

نظرت در مورد بقیه کارهای مامورو هوسودا چیه؟

A Girl Leaps through Time
The Wolf Children
Summer Wars
The Boy and Beast
و...

ببینم واقعاً چند چندیم :D

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,009
نام
خلیل

The Wolf Children
Summer Wars
The Boy and Beast
و...

دوستش داشتم...خیلی...جزء اولین سینمایی هایی بودش که تازه انیمه دیدن رو شروع کرده بودم...دیدم. و خیلی خوشم امد.

Summer Wars
دقیقاً بعد از انیمه ی بالا دیدمش....نتونستم باهاش کنار بیام...دنیایی اون رو دوست نداشتم...یادمه سرش با امیرآکیبا هم اختلاف نظر داشتم.

The Wolf Children
خوب بودش...ولی به شدت دوست داشتم غمناک تر بشه که نشد :D

The Boy and Beast
باز این The Boy and Beast از Mirai خیلی بهتر بودش...حداقل یه چیزی برای گفتن داشت...شخصیت های بهتری داشت، یه داستان خوب داشت.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین

The Wolf Children
Summer Wars
The Boy and Beast
و...

کارگردان اینا و Mirai no Mirai یکیه؟ :-" نمیدانستم...پس... هایییییپ:D
به شخصه رتبه بندی فیلم هاش برام :
the boy & the beast
wolf children
a girl leaps through time
summer wars

اینجوری بوده :D
تیمش طراحی حیوان های انسان نماشون هم خیلی خوبه و به شدت دوست میدارم:-"

---
@Police _ 110
مطمئنی من بودم؟ :D من خودم اینو فکر کنم همین تابستونی که گذشت دیدم:D دوستش داشتم و به عنوان یه فیلم سینمایی حال داد بهم! ولی از اون کارهایی نیست که براش رگ بزنم:))(کلا هر 4تا کارش جذاب بودن ولی دوتای اولی رو با اختلاف بیشتر از دوتای دیگه دوست میدارم:D )
اصلا در مورد سامر وارز اینجا پست دادم؟ هممم... تابستون بیکار بودم پس شاید پست داده باشم:D
شاید مازیار بوده:D

آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,009
نام
خلیل
@Police _ 110
مطمئنی من بودم؟ :D من خودم اینو فکر کنم همین تابستونی که گذشت دیدم:D دوستش داشتم و به عنوان یه فیلم سینمایی حال داد بهم! ولی از اون کارهایی نیست که براش رگ بزنم:))(کلا هر 4تا کارش جذاب بودن ولی دوتای اولی رو با اختلاف بیشتر از دوتای دیگه دوست میدارم:D )
اصلا در مورد سامر وارز اینجا پست دادم؟ هممم... تابستون بیکار بودم پس شاید پست داده باشم:D
شاید مازیار بوده:D

که اینطور...حتماً اشتباه یادم هست....شاید هم محمدعلی-دونو (oops) بودش...چون Summer Wars رو سال 2012 دیدمش.
خلاصه با یکی بودش که نظرم با نظرش جور نبود...چون تو دم دست بودی...گیر دادم بهت :D

P.S
امیدوارم که هر چه زودتر زیرنویس فارسی بشه...که همه راحت نگاش کنن، بعد ببینیم نظرها چیه (":

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
عشقن اینا

em8u_img_20190203_102324_747.jpg

فقط فرانکی

پیر شدن بد بختا، خدا عمر بده بهشون تا آخر وان پیس باشن باهامون

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
سلام به دوستای خوبم!

Omg.. Omg.. Omg
هایپم زد بالا بعد از مدت های مدید!
من از بعد از فصل یک دیگه دنبال نکردم . الان این اهنگی که بکگراند پخش میشد ی ورژن دیگه از همون bauklotze که mika kobayashi خونده یا کلا ی ترکه دیگس؟ خیلی خیلی مخوف بود
ادیت: الان با دقت گوش دادم متن که همونه. اگه کسی اسمه این ورژن رو میدونه دریغ نکنه

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
من از بعد از فصل یک دیگه دنبال نکردم . الان این اهنگی که بکگراند پخش میشد ی ورژن دیگه از همون bauklotze که mika kobayashi خونده یا کلا ی ترکه دیگس؟ خیلی خیلی مخوف بود
ادیت: الان با دقت گوش دادم متن که همونه. اگه کسی اسمه این ورژن رو میدونه دریغ نکنه
هرچی هست و نیست و تمام ost های این انیمه رو دارم....هم itunes هم flac. .. قطعا اجرا جدیده! باید منتظر باشیم ost کامل فصل 3 بیاد...

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
629
آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر