Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Kaizoku

کاربر سایت
Dec 6, 2018
15
سلام و عرض ادب.

دوستان نظرتان در مورد انیمۀ Death Parade چیست؟!
خودم دیدمش اما خیلی داستان کلیشه‌ای و بی‌ثباتی داشت و به نظرم ارزش این را نداشت که MAL نمرۀ 8.5 را بدهد و IMDB نمرۀ 8 را بهش بدهد. واقعاً خیلی انیمۀ ضعیفی بود و انیمه‌هایی چون Higurashi No Naku Koro Ni که MAL به آن 8.1 داده است خیلی بهتر از آن است و داستان عمیق و گیراتری نسبت Death Parade داشت و بسیار عالی‌تر بود.

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
سلام و عرض ادب.

خودم دیدمش اما خیلی داستان کلیشه‌ای و بی‌ثباتی داشت و به نظرم ارزش این را نداشت که MAL نمرۀ 8.5 را بدهد و IMDB نمرۀ 8 را بهش بدهد. واقعاً خیلی انیمۀ ضعیفی بود و انیمه‌هایی چون Higurashi No Naku Koro Ni که MAL به آن 8.1 داده است خیلی بهتر از آن است و داستان عمیق و گیراتری نسبت Death Parade داشت و بسیار عالی‌تر بود.
:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|
Death Parade یکی از متفاوت ترین انیمه هایی بود که من دیدم و انیمه بسیار خوبی هم هست :|

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Kaizoku

کاربر سایت
Dec 6, 2018
15
:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|
Death Parade یکی از متفاوت ترین انیمه هایی بود که من دیدم و انیمه بسیار خوبی هم هست :|

بنده نیز نگفتم که انیمۀ بدی است، منظور من از بد، در بین انیمه‌های هم سطح خودش بود، نه انیمه‌های دون مایه‌تر و کم متاتر. این انیمه در هر لحاظ خوب بود، اما اگر به چشم یک منتقد به آن نگاه کنید، داستانش میتوانست بهتر از آنچه هست باشد و اینقدر کلیشه‌ای نباشد و یک سطح نباشد.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
سلام و عرض ادب.

من نیز با ایشان موافق هستم. Death Parade را انیمه ای غیر جذاب، کلیشه ای و بسی مه یافتم و ناگذیر مجبور به دراپ کردن در قسمتی که اکنون یادم نیست شدم. البته قصد دارم اگر فرصتی دست دهد دوباره به سراغ این انیمه بازگشته و در تلاشی مجدد شانس خود را امتحان نمایم. شاید اینبار به دلم نشسته و موفق به لذت بردن از آن شوم.

Kaizoku

کاربر سایت
Dec 6, 2018
15
یکی از اینا تو بخش فیلم داشتیم، نمونه انیمه ایشم پیدا شد خدا رو شکر :|
عرض ادب دارم خدمت شما دوست گرامی.
بنده با نظر شاما اصلاً مخالفتی نکردم که همینجوری به من برچسب‌های نادرست میچسبانید و میگویید که مانند برخی دیگر، قصد مخالفت با عموم را دارم. من یک منتقد هستم و ممکن است در نقدهایم، به برخی از مشاکل اشاره شود که، به کسی که این انیمه را دوست دارد بربخورد و ایشان نیز با نقد من مخالفت کنند و این امری صحیح و معمولی است. من نیز خیلی مودباته نظراتم را بیان کردم و حتی برخی از افراد نیز، نظرات من را پسندیده‌اند و هیچ قصد مخلفت و روی اعصاب روی ندارم و این کار را برای کودکان شایسته میپندارم و شما بدون هیچ دلیلی به من برچسب زدید. لطفاً بحث را همینجا تمام کنید تا اسپم محسوب نشود.

با تشکر از شما

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم
سلام و عرض ادب.

IMDB که برای انتخاب انیمه اصلاً معیار مناسبی نیست (بنداز دور:D) و اما در مورد MAL نظر من اینه که مثلاً وقتی تو طرفدار یه انیمه باشی خب معلومه که بهش نمره 8 و 9 و 10 میدی و در نتیجه هر چی طرفدار بیشتر باشه میانگین نمرات هم میره بالاتر. اگه فصل دومی هم براش بیاد چون اکثر کسانی که از فصل اول ناراضی بودن طبیعتاً سراغ فصل دوم نمیرن پس بازم میانگین نمرات بیشتر میشه (مخصوصاً اگه نسبت به فصل اول هم بهبود داشته باشه). علاوه بر اون معمولاً نمرات هر انیمه وابسته به جو جامعه انیمه بین هاست یعنی مثلاً اگه جامعه در فاز انیمه های کاوایی باشن این قبیل از انیمه ها بیشتر رای میارن. بنابراین برای انتخاب انیمه از MAL علاوه بر اینکه باید یه سبکش توجه کرد بهترین کار اینه که یکی دو تا نقد هم ازش بخونی تا مشخص بشه که با چه کاری طرف هستی.

Kaizoku

کاربر سایت
Dec 6, 2018
15
IMDB که برای انتخاب انیمه اصلاً معیار مناسبی نیست (بنداز دور:D) و اما در مورد MAL نظر من اینه که مثلاً وقتی تو طرفدار یه انیمه باشی خب معلومه که بهش نمره 8 و 9 و 10 میدی و در نتیجه هر چی طرفدار بیشتر باشه میانگین نمرات هم میره بالاتر. اگه فصل دومی هم براش بیاد چون اکثر کسانی که از فصل اول ناراضی بودن طبیعتاً سراغ فصل دوم نمیرن پس بازم میانگین نمرات بیشتر میشه (مخصوصاً اگه نسبت به فصل اول هم بهبود داشته باشه). علاوه بر اون معمولاً نمرات هر انیمه وابسته به جو جامعه انیمه بین هاست یعنی مثلاً اگه جامعه در فاز انیمه های کاوایی باشن این قبیل از انیمه ها بیشتر رای میارن. بنابراین برای انتخاب انیمه از MAL علاوه بر اینکه باید یه سبکش توجه کرد بهترین کار اینه که یکی دو تا نقد هم ازش بخونی تا مشخص بشه که با چه کاری طرف هستی.

دقیقاً با نظرتان موافقم. این انیمه در اوایل، استقبال زیادی ازش نشد و به همین دلیل، ضعف و افت داستان در اواسط انیمه شروع به پیدایش میکنند و خود را نشان میدهند. داستان در همۀ جهات طراحی محیط و صداگذاری بی نقص است و تنها ضعف آن در داستانش است که فقط برای یک منتقد نمایان است و آنها این موارد را پیدا میکنند و مثل اینکه خودتان نیز، خیلی در زمینۀ انیمه و سبکهای موجود در انیمه بسیار میدانید و به انیمه علاقه دارید و به مشاکل انیمه پی برده‌اید و کلیشه‌های پی در پی موجود در آن را یافته‌اید.

با تشکر از شما

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
عرض ادب دارم خدمت شما دوست گرامی.
بنده با نظر شاما اصلاً مخالفتی نکردم که همینجوری به من برچسب‌های نادرست میچسبانید و میگویید که مانند برخی دیگر، قصد مخالفت با عموم را دارم. من یک منتقد هستم و ممکن است در نقدهایم، به برخی از مشاکل اشاره شود که، به کسی که این انیمه را دوست دارد بربخورد و ایشان نیز با نقد من مخالفت کنند و این امری صحیح و معمولی است. من نیز خیلی مودباته نظراتم را بیان کردم و حتی برخی از افراد نیز، نظرات من را پسندیده‌اند و هیچ قصد مخلفت و روی اعصاب روی ندارم و این کار را برای کودکان شایسته میپندارم و شما بدون هیچ دلیلی به من برچسب زدید. لطفاً بحث را همینجا تمام کنید تا اسپم محسوب نشود.

با تشکر از شما
بزار خیلی رو راست نظرم رو نسبت بهت بگم، چون رو اعصابمه تو دلم بمونه:D :|

اول اینکه من نمیدونم چه فازیه اینایی که به خودسون میگن منتقد باید کتابی بنویسن، این بنده خدایی که تو تاپیک فیلم هست هم کتابی مینوشت! بین بچه های اینجا یه عالمه منتقد بازی داشتیم و داریم، منتقد انیمه هم داریم ولی هیچکی اینجوری کتابی حرف نمیزنه!

دوم اینکه انقدر من منتقدم، من منتقدم لازم نیست بگی، همینطور که گفتم خیلی از بچه های اینجا اهل چنین کارایی هستن، خیلی هاشون خدا سال سابقه انیمه و مانگا و ویژوال و لایت ناول دارن، خیلی هاشون سال ها تو کار ترجمه بودن ولی یکبار نیمدن اینجا بگن ما فلان کاره ایم،میدونیم اینکارها رو کردن چون کارهاشون رو خوندیم و سال هاست آشناییم و میدونیم کی چیکار میکنه!

مورد سوم اومدی تو پست اول صفحه قبلت گفتی :
اما هرگونه سوالی در مورد انیمه داشتید، اولین مرجعتان من باشم و بنویسید که این پست را برای Kaizoku ایجاد کرده‌ایم تا جواب بدهد
خیلی شیک و مجلسی تمام اونایی که توی این 1463 صفحه فعالیت کردن رو شستی گزاشتی کنار :D بقیه کشک انگار!

حالا با تمام این حرف ها ...
مطمئناً با بسیاری از شما دوست خواهم شد و آشنای صمیمی میگردیم.
با وضعیت فعلی نوع پست دادنت در این راه آرزوی موفقیت میکنم برات:D
با اینکه دزد دریاییه یوزرت و آواتارت علامت وایت بیرده و منم به شدت فن وان پیس، ولی الان نسبت بهت به شدت گارد دارم، میدونم یه سری دیگه از دوستانم چنین وضعیتی دارن الان:|

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
این پست را برای Kaizoku ایجاد نکرده‌ام،جواب ندهد.

چرا دوست ندارید یک منتقد به نام انیمه پاسخ شما را بدهد؟ اتفافا ما از جناب منتقد تقاضا داریم حتما نقل قول کرده و نظر تخصصی خویش را در خصوص هرآنچه که شما سوال کردید ابراز نمایند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• Jaw
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر