Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,968
نام
احمد
دوستان لینک دانلود dragonball z kai دارید زاپنی باشه اون 8 قسمتی که از نسخه j حذف شده ارزش دیدن داره؟؟؟ :D
ژاپنی باشه دقیقا یعنی چی؟ :-?:D
ویس ژاپنی باشه یعنی؟ یا زیرنویس روش نباشه؟ یا زیرنویس ژاپنی داشته باشه؟ یا چی؟ :-"

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
ژاپنی باشه دقیقا یعنی چی؟ :-?:D
ویس ژاپنی باشه یعنی؟ یا زیرنویس روش نباشه؟ یا زیرنویس ژاپنی داشته باشه؟ یا چی؟ :-"
نه زبان ژاپنی که پیداش کردم سوال دومم این بود که اون 8 قسمت اخر که از نسخه ژاپنی حذف شد ارزش دیدن داره؟:D

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
Grave of the Fireflies
In This Corner of the World
یعنی این دوتا سینمایی عالین :x!!یکی از یکی گولاخ تر به خصوص (مزار کرم های شب تاب)
پیشنهاد میکنم اگه ندید حتما سراغشون برید ( داستان هر دو هم حول جنگ جهانی دوم در ژاپنه)

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,423
نام
مسلم
Grave of the Fireflies
In This Corner of the World
یعنی این دوتا سینمایی عالین :x!!یکی از یکی گولاخ تر به خصوص (مزار کرم های شب تاب)
پیشنهاد میکنم اگه ندید حتما سراغشون برید ( داستان هر دو هم حول جنگ جهانی دوم در ژاپنه)
دومی رو بیشتر دوست داشتم، اولی خیلی افسرده کننده اس ولی دومی همیشه یه رگه هایی از امید برای شروع دوباره توش هست:>

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
اوه..کامی-ساما، این قسمت عجب چیزی بودش......وقتی چی-چان برخلاف همیشه که تاتارا رو پس میزد....اینبار قبول کرد که باهاش یکی بشه، خیلی حال کردم.
موسیقی انیمه که خفن شاهکاره، دارم لحظه شماری میکنم برای دانلود OST هاش...دوبله ـش هم که تو حلقم....هر قسمت رو دو بار دو بار نگا میکنم بخاطر دوبله ی بی نقص ـش :D
یعنی فقط میشه گفت ساسوگا Production I.G.....به نظرم هیچ استدیوی نمی تونست این انیمه رو اینقدر قشنگ دربیاره.

3gatsu no Lion - E30
پیشرفت انیمه نسبت به فصل اولش، خیلی خوب بوده....بعد Ballroom دومین انیمه ای که برای دیدن هفتگی ـش لحظه شماری میکنم.
فقط اگه غم داستان بیشتر بشه، من بیشتر حال میکنم >:)

Boruto - Naruto Next Generations - E36
فقط نگا میکنم که یه چیزی دیده باشم....و گرنه هیچ چیزی برای گفتن نداره.
ولی دم کاکاشی-سنسه گرم بزنه Boruto عن دماغی رو له کنه...که این همه منم منم نکنه....حالمو بهم میزنه.

Fate Apocrypha - E21
میتونم بگم که فقط از سر ناچاری نگاش میکنم که سری fate رو کامل دیده باشم :-&

Garo - Vanishing Line - E09
من فصل 1ـش رو ندیدم.....اصلاً تو طبقه ی بندی انیمه هایی که به سلیقم میخوره نیس...ولی ای فصل دومش، بدک نیس..فعلاً دارم هفتگی دنبالش میکنم.
راستی مستقل از فصل 1 هستش...یا ادامه ی اون هستش؟

Gintama - E338
سر این تیکه.....تاکا-چین.....پوکیدم از خنده...این گین-تاما، لامصب مرز های انیمه رو جا به جا کرده :p

اول اینکه هنوز هم مشکل شدید با 3D anime ـش دارم...ولی بازم جای شکرش باقی ـه که تمام 3D anime نیس....
احساس میکنم که یه کپی زشت از دفتر مرگ هستش.....یه نفر یه قدرتی به دست آورده و داره ملت رو */&^ ـه
طرف دیگه هم یه نفر دیگه ـس که میخواد جلوی اون رو بگیره...پلیس هم این وسط نخودی هستش.
کلاً انیمه ی ایده ال ـی برام نیس، فعلاً تا اینجاش رو دیدم...یه چند قسمت دیگه هم نگا میکنم تا این فصل تموم بشه....

اینم یکی از اون انیمه های متوسط رو به پایین این فصل هستش....اینم مثل انیمه بالایی، فقط نگاش میکنم که نگاش کرده باشم...هیچ حسی نسبت بهش ندارم
مرگ شخصیت ها هم به صورت کاملاً بچگانه قابل پیشبینی هستش....فلش-بک زندگی هر شخصیتی رو زده، قسمت بعد میمیره LOL
اصلاً انیمه خواستی نیس...مشکلات گرافیکی هم داره...داستان جذابی نداره، مبارزه های آبکی...شخصیت های مسخره با پیشینه های داغون....از دوبلورها هم که اصلاً خوب استفاده نکردن..موسیقی جذابی هم نداره....

کلاً ارزش دیدن نداره

Mahoutsukai no Yome - E09
یکی از خاص ترین انیمه های این فصل هستش...از دیدنش، به شدت لذت میبرم.

Shoujo Shuumatsu Ryokou - E09
چقدر خوبه این انیمه....دوست دارم همینطور ادامه پید کنه....مثلاً جای وان پیس که همش چرت و پرته...
با صدای "یو" هم خیلی حال میکنم...هر چند که دوبلورش خیلی معروف و پر کار نیس، ولی همیشه از این تیپ صداها خوشم امده و دبلورش هم انصافاً کارش رو درست انجام داده.

UQ Holder - E10
نه ازش بدم میاد، نه خوشم میاد...کلاً هیچ حسی نسبت بهش ندارم....بخصوص اینکه قراره 12 قسمت باشه....ذره ای داستان جذاب نشده، شخصیت پردازی اون اصلاً جذاب نیس....کلاً ارزش دیدن نداره.

Itsudatte Bokura no Koi wa 10 cm Datta. - E03
تازه شروع شده (یه فیلم سینمایی هم قبلاً داشته) از اون تیپ انیمه هایی که من دوست دارم، به شرط اینکه غم و اندوه ـش بزنه بالا...اگه خوش و خرم باشه، نمی تونم باهاش کنار بیام LOL

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
لینک دانلود e119 dragon ball super امده؟؟؟؟؟
اره...امده
اگه میخوای مستقیم دانلود کنی...برو توی animetosho.org و از آپلود سنتر Upfile.mobi دانلود کن....اگه میخوای تورنت بیاری nyaa.si هم هستش....

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
من فصل 1ـش رو ندیدم.....اصلاً تو طبقه ی بندی انیمه هایی که به سلیقم میخوره نیس...ولی ای فصل دومش، بدک نیس..فعلاً دارم هفتگی دنبالش میکنم.

البته این فصل سوم سری garo
مستقله هر فصلش و ربطی به هم ندارن

فصل اول Garo: Honoo no Kokuin یکی از بهترین انیمه هایی که دیدم و به نظرم بهترین تو سری گارو هم هست عالیه مخصوصا اکشن انیمه

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
اوه..کامی-ساما، این قسمت عجب چیزی بودش......وقتی چی-چان برخلاف همیشه که تاتارا رو پس میزد....اینبار قبول کرد که باهاش یکی بشه، خیلی حال کردم.
موسیقی انیمه که خفن شاهکاره، دارم لحظه شماری میکنم برای دانلود OST هاش...دوبله ـش هم که تو حلقم....هر قسمت رو دو بار دو بار نگا میکنم بخاطر دوبله ی بی نقص ـش :D
یعنی فقط میشه گفت ساسوگا Production I.G.....به نظرم هیچ استدیوی نمی تونست این انیمه رو اینقدر قشنگ دربیاره.

3gatsu no Lion - E30
پیشرفت انیمه نسبت به فصل اولش، خیلی خوب بوده....بعد Ballroom دومین انیمه ای که برای دیدن هفتگی ـش لحظه شماری میکنم.
فقط اگه غم داستان بیشتر بشه، من بیشتر حال میکنم >:)

Boruto - Naruto Next Generations - E36
فقط نگا میکنم که یه چیزی دیده باشم....و گرنه هیچ چیزی برای گفتن نداره.
ولی دم کاکاشی-سنسه گرم بزنه Boruto عن دماغی رو له کنه...که این همه منم منم نکنه....حالمو بهم میزنه.

Fate Apocrypha - E21
میتونم بگم که فقط از سر ناچاری نگاش میکنم که سری fate رو کامل دیده باشم :-&

Gintama - E338
سر این تیکه.....تاکا-چین.....پوکیدم از خنده...این گین-تاما، لامصب مرز های انیمه رو جا به جا کرده :p

اول اینکه هنوز هم مشکل شدید با 3D anime ـش دارم...ولی بازم جای شکرش باقی ـه که تمام 3D anime نیس....
احساس میکنم که یه کپی زشت از دفتر مرگ هستش.....یه نفر یه قدرتی به دست آورده و داره ملت رو */&^ ـه
طرف دیگه هم یه نفر دیگه ـس که میخواد جلوی اون رو بگیره...پلیس هم این وسط نخودی هستش.
کلاً انیمه ی ایده ال ـی برام نیس، فعلاً تا اینجاش رو دیدم...یه چند قسمت دیگه هم نگا میکنم تا این فصل تموم بشه....

اینم یکی از اون انیمه های متوسط رو به پایین این فصل هستش....اینم مثل انیمه بالایی، فقط نگاش میکنم که نگاش کرده باشم...هیچ حسی نسبت بهش ندارم
مرگ شخصیت ها هم به صورت کاملاً بچگانه قابل پیشبینی هستش....فلش-بک زندگی هر شخصیتی رو زده، قسمت بعد میمیره LOL
اصلاً انیمه خواستی نیس...مشکلات گرافیکی هم داره...داستان جذابی نداره، مبارزه های آبکی...شخصیت های مسخره با پیشینه های داغون....از دوبلورها هم که اصلاً خوب استفاده نکردن..موسیقی جذابی هم نداره....

کلاً ارزش دیدن نداره

Mahoutsukai no Yome - E09
یکی از خاص ترین انیمه های این فصل هستش...از دیدنش، به شدت لذت میبرم.

Shoujo Shuumatsu Ryokou - E09
چقدر خوبه این انیمه....دوست دارم همینطور ادامه پید کنه....مثلاً جای وان پیس که همش چرت و پرته...
با صدای "یو" هم خیلی حال میکنم...هر چند که دوبلورش خیلی معروف و پر کار نیس، ولی همیشه از این تیپ صداها خوشم امده و دبلورش هم انصافاً کارش رو درست انجام داده.

UQ Holder - E10
نه ازش بدم میاد، نه خوشم میاد...کلاً هیچ حسی نسبت بهش ندارم....بخصوص اینکه قراره 12 قسمت باشه....ذره ای داستان جذاب نشده، شخصیت پردازی اون اصلاً جذاب نیس....کلاً ارزش دیدن نداره.

Itsudatte Bokura no Koi wa 10 cm Datta. - E03
تازه شروع شده (یه فیلم سینمایی هم قبلاً داشته) از اون تیپ انیمه هایی که من دوست دارم، به شرط اینکه غم و اندوه ـش بزنه بالا...اگه خوش و خرم باشه، نمی تونم باهاش کنار بیام LOL
Itsudatte Bokura no Koi wa 10 cm Datta از اون تیپایی که منم خیلی دوست دارم ولی به شرط به اینکه غم و اندوهش نزنه بالا :-s :Dخداییش گریه نمیکنی موقع دیدن تراژدی و این کارای وحشتناک غم انگیز:( ؟ من کاملا مخالف کارای غم انگیز نیستم ولی دیگه نه اینکه هر رومنسی بود اخرش ...x_x

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,423
نام
مسلم
درود

دوستان با توجه به این لیستی که تا حالا دیدم "و شدید لذت هم بردم ازشون "
Tokyo Ghoul
Kabaneri of the Iron Fortress
Castlevania
One Punch Man
Buko No Hero
BERSERK

چی پیشنهاد میدید ببینم ؟
قبل از اینکه آیکبا بیاد بگه و$$ ##س...:-":D
خب مشخصه که به کارهای شونن با چاشنی خشونت علاقه داری پس پیشنهاد میکنم Hunter X Hunter 2011 رو ببینی:>

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
قبل از اینکه آیکبا بیاد بگه و$$ ##س...:-":D
خب مشخصه که به کارهای شونن با چاشنی خشونت علاقه داری پس پیشنهاد میکنم Hunter X Hunter 2011 رو ببینی:>
اونقدرا کار شونن اون سبکی به غیر از هیرو آکادمی ندیده که بگم وان پیس:-"
ولی میگم وان پیس:D

اما هیرو آکادمی به نظرم بین معروف تر ها، ناروتو از همه بهش شبیه تره، پس ناروتو رو پیشنهاد میکنم حتما! :D
هانتر-وان پیس-گینتاما-بلیچ هم همشون دیدنشون از واجباته:D

---
با پست خلیل در مورد انیمه هایی که دیدم،غیر از یک مورد که خودش و بقیه میدونند،موافقم:p همین نظرها رو دارم ایضاً! اون یکدونه هم که مخالفم،قشنگ کاملا مخالفم:-"

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,025
نام
Ali
درود

دوستان با توجه به این لیستی که تا حالا دیدم "و شدید لذت هم بردم ازشون "
Tokyo Ghoul
Kabaneri of the Iron Fortress
Castlevania
One Punch Man
Buko No Hero
BERSERK

چی پیشنهاد میدید ببینم ؟
سلام

اگر از kabaneri خوشت اومده برو سراغ attack on titan كه قطعا بيشتر لذت ميبري

Baccano هم ميتونه يكي ديگه از گزينهات باشه

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
Koutetsujou no Kabaneri

عجب انیمه توپی بود! مدت ها بود توکف همچین انیمه اکشن خفن و پرهیجانی بودم ! انیمه اصلا به جز 2 تا نصفه قسمت از تب و تاب و اکشن نمی افتاد ! کلا هیج داستانی (نه فقط انیمه) ندیدم لوکیشنش قطار باشه و جذاب نباشه ! جادو میکنه این قطار ! هیچ انیمه دیگه ای هم ندیدم خشونت انقدر افسار گسیخته توش به نمایش بیاد ! ولی قابل درک باشه و تو ذوق نزنه!

ایرادش شخصیت منفی غیر قابل درکش بود ، اصلا نمیشد باهاش ارتباط برقرار کرد و یکی دیگه هم اینکه بهتر میتونستن تمومش کنن! شخصیت اصلیشم جذاب نبود ! نه بد بود نه خوب

توصیه میکنم حتما ببینید !

o4_3333333333333_-_mumei.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر