Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

ROBBIE-WILLIAMS

کاربر سایت
Sep 9, 2007
88
انیمه های ورزشی مثل مخدرن! :-"
شروعشون که کنی،خیلی سخته بتونی از پاشون بلند بشی! :D اوضاعیه اصلا! :D
Major فعلا به قسمت 12 فصل دوم رسیدم! حیف که فصل های بعدش زیرنویس نیست و معلوم نیست کی بقیش رو ببینم:( :| (حس زیرنویس انگلیسی نیست:-" حتی مخدر بودن انیمه ورزشی هم جواب نمیده:D )

آره اعتیاد آورن، واقعاً همینطوره. خصوصاً انیمه های بیسبالی که با وجود کمتر آشنا بودن خودمون با بیسبال بازم بطرز عجیبی واسمون کشش پیدا می کنن و تو حین دیدن انیمه هی از خودت می پرسی که چطور شد که من دارم بیسبال رو هم با هیجان می بینم؟! :D من خودم با قوانین بیسبال آشنا نبودم و سر ترجمه Diamond no Ace و Major و بعد چند اپیزود از One Outs کاملاً درک کردم چه ورزش جالبیه. (هر چند، چندبار بیسبال واقعی رو امتحان کردم و کلاً به حال خمیازه کشیدن فرو رفتم. ;)))

فقط خواستم بگم مترجمش من بودم و قصد ترجمه فصل سومش رو هم دارم ولی فعلاً تمرکزم روی ترجمه فصل سوم انیمه Aria ست که دو سه اپیزود بیشتر ازش نمونده. ماشالا Major هر فصلش 26 قسمته .. یه کوه انرژی میطلبه. حالا این وسط اینکه زیرنویس انیمه انگلیسیِ هاردسابه و باید از تایمینگ روسی کمک بگیری هم خیلی قضیه رو بهتر می کنه. :D

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
آره اعتیاد آورن، واقعاً همینطوره. خصوصاً انیمه های بیسبالی که با وجود کمتر آشنا بودن خودمون با بیسبال بازم بطرز عجیبی واسمون کشش پیدا می کنن و تو حین دیدن انیمه هی از خودت می پرسی که چطور شد که من دارم بیسبال رو هم با هیجان می بینم؟! :D من خودم با قوانین بیسبال آشنا نبودم و سر ترجمه Diamond no Ace و Major و بعد چند اپیزود از One Outs کاملاً درک کردم چه ورزش جالبیه. (هر چند، چندبار بیسبال واقعی رو امتحان کردم و کلاً به حال خمیازه کشیدن فرو رفتم. ;)))

فقط خواستم بگم مترجمش من بودم و قصد ترجمه فصل سومش رو هم دارم ولی فعلاً تمرکزم روی ترجمه فصل سوم انیمه Aria ست که دو سه اپیزود بیشتر ازش نمونده. ماشالا Major هر فصلش 26 قسمته .. یه کوه انرژی میطلبه. حالا این وسط اینکه زیرنویس انیمه انگلیسیِ هاردسابه و باید از تایمینگ روسی کمک بگیری هم خیلی قضیه رو بهتر می کنه. :D
تشکرات فراوان برای زیرنویس خوب این انیمه! :D بسیار حال داد با زیرنویستون :D
اتفاقا اول دیدم فصل سه نیست میخواستم اونجا تو پروفایلتون بپرسم ببینم زیرنویس میشه...نمیشه چجوریاست، بعد گفتم یه سر به تاپیک اصلیه فصل دوم بزنم،که دیدم گفتید بعد از یک پروژه ی دیگه میرید سراغش:D امیدوارم اون پروژه هرچه زودتر تموم بشه>:) :-"

جدای از این کلا انیمه های ورزشی جذابن! من خودم با ورزش کاملا بیگانه ـم:-" و اصلا نه حسش هست نه علاقه ای:D اما انیمه های ورزشی الان یکی از سبک های محبوبم هستن:))
هرچقدرم ورزش تازگی بیشتری داشته باشه،جذابیت هاش بیشتره:D

بین کارهایی که دیدم دوتا کار بودن که حال نکردم، یکیش Days و یکی دیگشم Yuwamushi Pedal ... اولی رو دراپ کردم(نمیدونم ببینم بعدا یا نه ولی بعیده) ، دومی هم اونقدری بد نبود که دراپ کنم ولی فصل آخرش رو هنوز ندیدم:D ، جفتشون شخصیت اصلیشون خیلی تو در و دیوارن:-" انیمه ورزشی باید کاراکترهاش جاه طلب باشن! مقادیر زیادی اعتماد به سقف! و اهل به چالش کشیدن خودشون و حریف! :D

What do you think?

مقايسه يك سكانس از انيمه دث نوت با لايو اكشن فاخر نت فليكس...:D
واقعا بسیار عالی! دمشون هم گرم! چه چیزی خلق کردن:|
تازه دفترچه ی مرگ انیمه ایه که شاید یه جورایی بشه ازش لایو اکشن در اورد:-" اونقدر تخیل نداره،فضاش خیلی جدیه و برای همین خیلی وقتا به کسایی که انیمه نمیبینند پیشنهاد میشه! :D حالا اینی که انقدر نزدیکه چنین فاجعه ای ازش در اومده! بعد وان پیس و ناروتو میخوان لایو اکشن بدن! =)) اصلا تصورش (اگر بشه تصور کرد!:-") هم خنده داره:))
یک فاجعه ای میشن که 4 روز دیگه باید بیایم جلوی این تعظیم کنیم:-"

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,005
نام
Ali
تازه دفترچه ی مرگ انیمه ایه که شاید یه جورایی بشه ازش لایو اکشن در اورد:-" اونقدر تخیل نداره،فضاش خیلی جدیه و برای همین خیلی وقتا به کسایی که انیمه نمیبینند پیشنهاد میشه! :D حالا اینی که انقدر نزدیکه چنین فاجعه ای ازش در اومده! بعد وان پیس و ناروتو میخوان لایو اکشن بدن! =)) اصلا تصورش (اگر بشه تصور کرد!:-") هم خنده داره:))
یک فاجعه ای میشن که 4 روز دیگه باید بیایم جلوی این تعظیم کنیم:-"

انصافا خيلي راحت ميشد يه دث نوت ابرومند ساخت اين انيمه كمترين ميزان نياز به جلوه ويژه رو داره ، هرچند من با ديدن لايو اكشن هاي ژاپني دث نوت از قبل اميدم به اين پروژه نااميد بود!

وان پيس نيازمند cgi سنگين هست از دم دستي ترين شخصيت ها تا باس ها و غيره ، غيرطبيعي هستن جوري كه با گريم و لباس قضيه حل نميشه كه عمرا همچين هزينه اي نميكنن و حاصل كار فاجعه ميشه
اخه نميدونم كي مجبورشون كرده خب بزاريد يه 8-9 سال ديگه كه هزينه هاي جلوه هاي ويژه كمتر و تواناييش بيشتر شد پروژه رو انجام بديد

حالا همه اينا بكنار...
فول متال الكميست ...يعني واقعا اميدوارم اونو لااقل به اين شدت گند نزده باشن

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
یک فاجعه ای میشن که 4 روز دیگه باید بیایم جلوی این تعظیم کنیم
از هر گونه گند خوردنی به Death Note استقبال میشه :-" :D

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
دوستانی که مانگا میخوندن, این توضیحاتی که توی قسمت 20 My Hero Academia داده شد توی مانگا هم همینجا بود؟ یا تغییر داشته زمان بندیش؟:-?

پ.ن: دیدن بازی های arc system works در Gamers از لذت های روزگار است :D

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
دوستانی که مانگا میخوندن, این توضیحاتی که توی قسمت 20 My Hero Academia داده شد توی مانگا هم همینجا بود؟ یا تغییر داشته زمان بندیش؟:-?

پ.ن: دیدن بازی های arc system works در Gamers از لذت های روزگار است :D
همینجا ها بود تقریبا. فقط حیف که به اون مبارزه وحشتناک خفن نمیرسن و میره برا فصل بعد انیمه.

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
انصافا خيلي راحت ميشد يه دث نوت ابرومند ساخت اين انيمه كمترين ميزان نياز به جلوه ويژه رو داره ، هرچند من با ديدن لايو اكشن هاي ژاپني دث نوت از قبل اميدم به اين پروژه نااميد بود!

وان پيس نيازمند cgi سنگين هست از دم دستي ترين شخصيت ها تا باس ها و غيره ، غيرطبيعي هستن جوري كه با گريم و لباس قضيه حل نميشه كه عمرا همچين هزينه اي نميكنن و حاصل كار فاجعه ميشه
اخه نميدونم كي مجبورشون كرده خب بزاريد يه 8-9 سال ديگه كه هزينه هاي جلوه هاي ويژه كمتر و تواناييش بيشتر شد پروژه رو انجام بديد

حالا همه اينا بكنار...
فول متال الكميست ...يعني واقعا اميدوارم اونو لااقل به اين شدت گند نزده باشن
کلا از انیمه نمیشه لایو اکشن آبرومند ساخت(و همینطور بازی:-") ولی حداقل میشه یه چیز شرم آور نساخت:-"
میخوان بسازن، بگو بسازن(نسازن:-") ولی دیگه شرم آور نسازن! این لایته برا من میخواد آدم بکشه آخه؟ :|

شونن جماعتم کلا جوابگو نیست، وان پیسم بخواد باشه:-" اون جلوه های سنگینم میشه کل فیلم، چنین خرجی که عمرا نمیکنند...همشم بشه جلوه های ویژه...خوب انیمیشن بسازن سنگین تره:-"

سلام

از هر گونه گند خوردنی به Death Note استقبال میشه :-" :D
باعث میشه بیشتر به ارزش های اثر اصلی پی ببریم>:)

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
سلام

در این مورد خاص اثر اصلیم مالی نیست . فرقی با لایو اکشنش نداره :D
توی دم و دستگاه مدیریتت، گزینه ای نداره بزنی خودتو بن کنی؟ :-"
دفترچه مرگ به این خوبی:( نمیدونم چه پدرکشتگیی باهاش داری:))

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
توی دم و دستگاه مدیریتت، گزینه ای نداره بزنی خودتو بن کنی؟ :-"
دفترچه مرگ به این خوبی:( نمیدونم چه پدرکشتگیی باهاش داری:))
نچ :D
آقا نیمه اول اونقدر خوب نیست که اون همه گند نیمه دوم رو جبران کنه :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
سلام

نچ :D
آقا نیمه اول اونقدر خوب نیست که اون همه گند نیمه دوم رو جبران کنه :D
حیف شد:-"
هست>:) انقدر بهتره که اصلا نیمه دومش در مقابلش مهم نیست:-" (غیر از پایانش:D )

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,116
نام
Melkor
چنتا سکانس دیدم از این لایو اکشن دث نوت .خدایی از چیزی که فکر میکردیم هم بدتر در اومده! این لایت جدید فقط یه تینیجر احمقه:| .خبری از اون لایت با ابهت و باهوش نیست!

با لایت انیمه مقایسه کنید میمونید بخندید یا گریه کنید:| L هم که اینجا افتضاح شده.شده یه بچه نق نقو همش میشینه گریه میکنه(رنگ پوستشم بیخیال حالا:))).

دیگه چه گندی به وان پیس بخوره الله اعلم....

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
به نظر من که اونقدرام بد نبود نیمه دوم دث نوت :-"

بجز اینکه همش منتظر بودم معلوم شه ال هنوز زندس چون تو نصف اپنینگ دومیم بود, ولی اخرش دیدم صبر بیهودس :| کلا تنها ایرادش میشه گفت همین بود که دیگه ال تو داستان نبود و میلو و نیر نتونستن جاشو پر کنن

البته من شخصا از N هم خوشم میومد با اینکه از نظر اکثر مردم جزو دلایل ضعف نیمه دوم بود

البته شنیدم داستان مانگای دث نوت خودش از رو یه کتابی بوده که تو اون کتاب ال زنده میمونه و اخرش با کمک N لایت رو شکست میدن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر