Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

cloud _ strife

کاربر سایت
Aug 8, 2009
460
نام
کاوه
سلام :D
اگه انیمه‌ای ( و البته مانگا) توی این سال‌ها دیدید و شخصا، بدون توجه به نمراتش، ازش خوشتون اومده و به قول معروف hidden gem براتون حساب می‌شه، بیاید و اگه می‌تونین یه معرفیش بکنین. کلا کف گیرم یه مدتی به ته دیگ خورده :D انیمه‌ای که سر ذوقم بیاره، ندیدم:( مثلا scrapped princess و Land of lustrous دقیقا همچین انیمه‌هایی برام بودن. اولی از نظر داستانی خیلی خیلی بهتر از چیزی بود که انتظار داشتم. دومی الان خیلی معروفه، ولی موقع پخشش هنوز انقدر معروف نبود و سر دیدنِ هر قسمت هم حال می‌کردم و هم تعجب. تعجب از اینکه چرا تا اون موقع من مانگاش رو نخونده بودم :D اگه انیمه و مانگایِ این مدلی دیدید، اگه تونستین معرفیش کنین.

یه منهوایِ نسبتا قدیمی می‌خوام بهتون معرفی کنم (هر چند می‌دونم که نمیرید بخونیدش:D). منهوایِ Witch Hunter از سال 2006 تا به الان داره چاپ می‌شه. سر ژانرش بین علما اختلافه. اینم مثل شینگکی تویِ حد مرز شونن و سینن هست. به نظر خودم شونن هست، ولی اکثر منابع سینن حسابش کردن. داستان در موردِ دنیایی هست که توش جادوگرها قیام کردن. بنا به دلایلی، تنها افرادی که قابلیت تبدیل شدن به جادوگرها رو دارند، دخترها هستند. قهرمان اصلی داستان، تاشا گادسپل (Tasha Godspell) برای سازمانی کار می‌کنه که هدفش مقابله با همین جادوگرهاست... ولی خوب، هدف اصلی تاشا چیز دیگه‌ایه. تاشا به دنبال نجات خواهرش هست که تبدیل به جادوگر شده. خلاصه داستان کاملا یادآور تروپ‌های معروفِ کارهای شونن هست، ولی اتمسفر داستان، کاملا متفاوته. روابط خواهر برادری، برادری که قصد محافظت از خواهر کوچکترش رو داره، به هیچ عنوان المان جدیدی تویِ داستان نویسی نیست. Demon Slayer هم دقیقا چنین پلاتی داره، ولی تفاوت اصلی این منهوا با کاری مثل Demon Slayer توی همون چپتر اول مشخص می‌شه. خواهر تاشا، یعنی آریا (Aria)، بعد از اینکه به جادوگر تبدیل شده، دچار نوعی جنون می‌شه و در نتیجه، چندین هزار نفر رو می‌کشه. تفاوت فضایِ داستان با Demon Slayer، که تازه خودش کار جدی در مقایسه با سایر شونن‌ها به حساب می‌یاد، اینه که داستان سعی نمی‌کنه عشق بین برادر و خواهر رو به خاطر اصول اخلاقی محدود کنه و این سوال رو برایِ مخاطب ایجاد می‌کنه: برادری که خواهرش مردم رو به خاطر جنون قتل عام کرده، باید چه عکس العملی نشون بده؟ آیا تاشا داره کار درستی رو می‌کنه؟

در ادامه یکسری عکس از شخصیت‌های داستان گذاشتم. به طور اتفاقی همشون خانوم‌ان:D احساس کردم گذاشتن عکس می‌تونه توی دادن انگیزه برایِ خوندن مانگا مفید باشه:>:

ایشون بانو ایست (East) هستن، یکی از شخصیت‎‌های مهم و دوست داشتنی مانگا.

قهرمان زن داستان اند. بانوی دوست داشتنی هستن و اخلاقشون هم پسرونه است. من خودم از این مدل دخترها خوشم می‌یاد:D

آریا خانوم هستن. قبلا معرفی شدن (کیفیت آرت مانگا رو هم توی این عکس می‌شه دید، واقعا کیفیت مردافکنی داره)

خواهر و برادر در کنار یک دیگه!

ایشون کی هستن؟:D سوال خوبیه. هر کس که هستن، بانوی با کمالاتی ان:D

به طور کلی: شخصیت پردازی این منهوا خیلی خوبه. اکثر شخصیت‌ها آرک مخصوص به خودشون رو دارند. روایت و ریتم داستان خوبه. منهواگا قشنگ می‌دونه چه زمانی باید روند داستان رو سریع و چه زمانی کند کنه. حس تعلیق رو به خوبی توی منهوا تونسته ایجاد کنه و در عین حال، توی دادن اطلاعات به مخاطب خسیس بازی در نمی‌یاره. لازم نیست شما پانصد چپتر صبر کنین تا مثلا توی آرک آخر با گذشته تاشا آشنا بشی. آرت داستان و صحنه‌های نبرد به خوبی کشیده شدند. من واقعا خوندنش رو توصیه می‌کنم و امیدوارم روزی تبدیل به انیمه بشه. یکی از بهترین شونن‌ها/سینن‌هایی هست که می‌تونید بخونید و کیفیت‌اش، از نظر من، جلوتر از مانگاهاییِ مثل هیرو آکادمی، Demon Slayer و promised never land هست.

Witch Hunter (Title) - MangaDex

آخرین ویرایش:

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
آقا این netflix داره چیکار میکنه! گند زده به کل انیمه ها الان اینی که میزارم طرح 2D برید ببینید با ghost in the shell و Saint Seiya چیکار کردن dmc نخواستیم بکش بیرون همه 3D 8-|

خیلی بد بودن جدا! شبیه این انیمیشن بی کیفیت های داخلی بودن:D

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
252
نام
آرش
سلام :D
اگه انیمه‌ای ( و البته مانگا) توی این سال‌ها دیدید و شخصا، بدون توجه به نمراتش، ازش خوشتون اومده و به قول معروف hidden gem براتون حساب می‌شه، بیاید و اگه می‌تونین یه معرفیش بکنین.
سلام. آقا انیمه‌ی So Ra No Wo To برای من همچین حکمی داشت. دیدین‌اش؟ تابستونی یه خط‌خطی‌ای کردم به‌عنوان معرفی براش:
Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)
------

هعی، یاد یکی از انیمه‌های پارسال (پاییز بود گمونم؛ همون فصلی که گابلین‌کش و بانی‌گرل سنپای داشتیم) افتادم: Iroduku: The World in Colors یا Irozuku Sekai no Ashita kara.

قضیه از کجا شروع شد؟ یه جا یه نظرسنجی‌ای بود که توش کاربرای بالاتر از ۳۰ سال بیشترشون به این کار رای داده بودن. پوستر یه جوری بود، ولی گفتم خب من پیرمرد هم شاید بپسندم کار رو. و بله
عجیب به دل نشست. درسته، ریتم‌اش آروم بود و شاید یه مقدار داستان رو کش می‌داد، ولی از همین‌اش اتفاقا خوشم می‌اومد و زندگی کردم باهاش. عجیب بی‌ریا و خاکی بود و فانتزی رو همچین قشنگ تنیده بودن تو دل زندگی واقعی که انگاری اصن دنیا همینجوریه. و یه چیزی اینکه، شاید قیاس مع الفارغ (؟!) باشه، ولی هرچی رفقا بهم پیشنهاد کردن تو این سال‌ها که یه بار بشین و سریال فرندز رو ببین نشد؛ ولی فکر کنم Irozuku برای من حکم فرندز برای اونا رو داشت. همچین جو دوستانه‌ای داره. و قسمت آخر... آخر شبی بعد دیدن‌اش بعضه ترکید و سعی کردم زودتر بخزم توی رختخواب که خونواده نگران نشن فکر کنن اتفاقی افتاده که مثل ابربهار... خلاصه تجربه تلخ و شیرین زیبایی بود. واقعا دم‌اش گرم.
------
تاپیک سریال‌های شرقی که سالی دو بار کسی سر می‌زنه کلا؛ اینجا پس با اجازه بگم: سریال یک لیتر اشک (ترکیه نه ها!) رو بالاخره درست‌حسابی دارم می‌بینم و همین قسمت دوم‌اش... داغون شدم :-<

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
....:D
خب تو این دو سه روزی نشستم Angel Beats و Anohana رو دوباره کامل نگاه کردم...
واقعا کیف داد:D
نتیجه این که باید بعضی از چیزها رو دوباره دید و لذت برد:D

امروزم همش تو Youtube بودم داشتم یک سری از اهنگ ها رو برای بار صدم گوش میکردم:D
این چند تا اهنگ رو با این که میدونم همتون گوش دادید ولی بازم میزارم:

Your Name - Sparkle

Your Name - Zen Zen Sence

Your Name - Ending

Anohana - En

Princess Mononoke - English Song

برای شمشیرزن ها دم همتون گرم اگه موافقید بریم سراغ خفن ترین Fire User ها
خفن ترین Fire User بنظر من:
Roy Mustang - FMAB

120575

آخرین ویرایش:

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,954
نام
احمد
ای ملت اف بر شما اگه shinchou yuusha که داره پخش می شه رو نبینید :-"
تو ژانر نخ نما شده ایسکای هست ولی انقدر خوبه که دارم فحش می دم به سازنده ش چرا فقط 12 قسمته :D
البته به عنوان کار طنز باید ببینید :-"
---------
@Straw Hat Luffy
خیلی تخصصی سوال می پرسی :D تنها کسی که گذری میاد تو ذهنم تو فاز آتیش ساسکه هست که می خوام صد سال سر به تنش نباشه :-":D

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
خیلی تخصصی سوال می پرسی :D تنها کسی که گذری میاد تو ذهنم تو فاز آتیش ساسکه هست که می خوام صد سال سر به تنش نباشه
سوال سختی نپرسیدم که :D
تو کارکترهایی که قدرت اصلیشون فایره از کدوم بیشتر خوشتون میاد

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
لیست محبوب ترین آتش افروز ها اگه کسی حضور ذهن نداره، البته حضور برداران اوچیها یه کم یه جوریه ،!

The 25+ Greatest Anime Characters With Fire Powers

خودم که تو انیمه ها بین تودوروکی شوتو و گنریوسای یاماموتو کبیر موندم کی رو انتخاب کنم!

ولی کلی بخوایم حساب کنیم کنیم محبوب ترین آتش افروز من که بدون شک

120582

120583

120584

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
چرا آتش افزار، وقتی خورشید افزار داریم >:)>:)>:)
Gotta Praise the sun

View attachment 120591
دم دوتاتون گرم!
با نشون دادن این دوتا مخصوصا دومی که یه پا پهلوانه حق رو به حق دار رسوندید >:):x
امروز اتفاقا موضوع تاپیک رو یادم افتاد یاد این دوتا افتادم،حالا دیگه واقعا نیازی نیست پستی بزارم:p:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر