Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,249
سوالت خیلی کلیه اصلا نمیشه << ترین>> ش رو انتخاب کنم (گالری وسیعی داره این قلب لعنتی) فقط یکی محض نمونه میذارم :D

چیسا تو گرندبلو

2349e682cacc3ab2b9370a22d54fba2f.jpg

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
تو این چند روزه یه چنتایی مانهوا(درست نوشتم‌ یا‌ نه؟)خوندم با این که برام جذاب بودن ولی از طرفی نامید کنند بود برام!بزرگترین مشکلی که این مانهوا ها دارن روند پاور اپ شدن شخصیت اول هست یا op بودن طرف از همون اول کار! :-q
داستان رو خوب شروع میکنند ولی یدفعه به یه جایی میرسه که ۱۸۰ درجه تو طرف تغییرات ایجاد میشه و طرف کلا یکی دیگه‌میشه و هی صحنه به صحنه مغرورتر و اینکه دیگه هیچی جلودارش نیست رسما انگار چیت‌کد زده و از‌ روی همه‌رد میشه با خیال راحت و....یا میان یه قانونی یا قدرت کسی رو ۲ ساعت توضیح میدن بعد یدفعه خیلی راحت موضوع رو حل میکنند و رد میشن و یا راحت یه باس رو شکست میدن انگار هیچی نبود:D کلا اگه بتونن این ۲ مشکل رو حل سطحشون خیلی خیلی میره بالا!
اهان یادم‌نرفته هم یه مشکل دیگه هم که داره این اسم هاشون هم برام مشکل که حفظشون کنم:D چندباری شده وسط خوندن مثلا طرف میگه سون مینگ جای فلا کرده و بهمان!من میگم who the hell is that guy? بعد میفهمم که اره این داره در مورد شخصیت اول مانهوا صحبت میکنه یا دوستش:D:D!بعضی هاشون رعایت میکنند ولی بازم جاده خاکی دارن که انصافا نمیشه این اسم هارو حفظ کرد سخته لامصب!تو مانگا این مورد خیلی رعایت میکنند ولی رسما تو مانهوا همه اسم ها برام انگار یکیه و نمی فهمم کی به کی....

آخرین ویرایش:

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
یعنی من باید قسمت اول Legend of the Galactic Heroes رو زیرنویس انگلیسی ببینم و از قسمت دوم فارسی؟ :|
خو چرا این یک قسمت باید هاردساب باشه فقط؟ :|:( منم حس دانلود دوباره یک قسمت ندارم:|
نفهمیدم مشکل چی بود این وسط ولی برو این لینک پایین رو یه چک کن شاید مشکلت حل شد!

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
بزرگترین مشکلی که این مانهوا ها دارن روند پاور اپ شدن شخصیت اول هست یا op بودن طرف از همون اول کار!
من که مانگا یا مانهوا زیاد نمی خونم ولی تو انیمه ها هم خیلی از پاور اپ ها الکیه مثل پاور اپ های ملیوداس :D

بهترین پاور اپ تو انیمه ها رو بنظرم ناروتو داره مثلا برای یک فن مثل راسنگان یا راسن شوریکن ۱۰ قسمت داشت تمرین میکرد...

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
خب برای اولین و اخرین بار تو عمرم تصمیم گرفتم یک پست خاک بر سری بزارم :D
این سوال رو تو هیچ کامنتی ندیدم کسی بپرسه:
خوشگلترین دختری که تو انیمه ها دیدین کیه:D

نظر من:
Kirisaki Chitoge - Nisekoi

جواب بدید:D
Tsuru- One piece
:D

1571694708169.png

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
سلام

سریع سر اصل مطلب...نظرم تا اینجای فصل....فصل خیلی خوبیه، مدتها بودش که این تعداد انیمه رو هفتگی دنبال نکرده بودم.

Ahiru no Sora - E03
انیمه ی بدی نیس، ولی نمیدونم چرا زیرنویس نمیشه :|
روند انیمه خوبه، شخصیت های اون رو تقریباً دوست دارم....همه چیز روی حد متوسط هستش.
ولی کیفیت ساخت فنی انیمه پایینه برای یه انیمه ورزشی سرعتی
ادامش میدم
P.S
بعد چرا لب ها هاشون اینطوری ـه :))

Babylon - E03
تا 1دقیقه اخر قسمت سه، حتم داشتم که انیمه میره تو پوشه ی Drop های این فصل....سبک انیمه مورد پسندم نبودش، و تا حدی خسته کننده بودش
ولی با پایان این قسمت...کلاً ورق برگشت...نظرم رو عوض کرد، ادامش میدم

Boku no Hero Academia - E65
چیز خاصی برا گفتن نیست، جزء اینکه دمشون گرم

Bokutachi wa Benkyou ga Dekinai! S2 - E03
خیلی دوسش دارم، بخصوص قالب بودش شخصیت های دختر تو داستان...و خبری از گله پسرها مثل Kimi to Boku توش نیس (قابل توجه امیر آکیبا)
دوبله ـشم خیلی دوست دارم، الخصوص صدای Shiraishi Haruka چان...که یکی از فن هاشم.

Dr. Stone - E16
چقدر خوبه این انیمه...ولی با این قسمت تمام نظریه هام رو بهم ریخت....

یه youtuber معروف ژاپنی به اسم hajime یکی از اختراع های سنکو رو انجام داده....کارش جالبه

Enen no Shouboutai - E12
انیمه خیلی خوبیه، ولی چرا این همه سخت زیرنویس فارسی میشه.!؟

FateGrand Order Zettai Majuu Sensen Babylonia - E03
عشق است ایشتار :x

Kono Oto Tomare! - E16
چقدر خوب بود این قسمت...رابطه ی بین شخصیت ها خیلی قوی تر شده....
ایکاش کیفیت ساخت ـش رو هم تو فصل دوم بیشتر میکردن.

Mugen no Juunin - Immortal - E02
والا ما اخرش نفهمیدم که remake هستش یا نه....
اینطور که این روایت میکنه...بنظرم ادامه هستش، با فلش بک.
هر چند چون فیلم Live-Action رو دیدم...تا یه حدودی با شخصیت اصلی داستان اشنا شدم.

Nanatsu no Taizai - Kamigami no Gekirin - E02
این سانسورشون واقعاً رو اعصابه.....یعنی چی خون رو سفیدش میکن.
نسخه web و tv اون رو هم چک کردم...هیچ فرقی نداره.

No Guns Life - E02
انیمه ی خوبیه....امیدوارم که جلوتر داستان سیاه تر بشه و کمتر گرافیک کمدی بگیره به خودش، چون خیلی رو اعصابه.

Shinchou Yuusha - E02
یا خدا عجب چیزیه...خیلی باهاش حال میکنم.
این شخصیت و دوبلور دختره هم (Toyosaki Aki) که تهشه....
فقط حیف که 12 قسمتیه ):

Sword Art Online Alicization - War of Underworld - E02
شروع انیمه خوب بودش، شخصیت ستاره این دو قسمت هم که آلیس چان بودش...حسابی حال کردم.

Vinland Saga - E15
پسر قسمت قبلش، عجب چیزی بودش :|
این ED2ـش هم قشنگ ها....منتظر full ـم شدید.

از این فصل فقط مونده Chihayafuru 3 و Psycho-Pass 3 که تو همین هفته میان.

++++++++++++++

Psycho-Pass - Sinners of the System

120197

دوتا فیلم اول Psycho-Pass زیرنویس ENG امده...نگاشون کردم، خیلی خوب بودش، بخصوص فیلم دومش که در مورد گذشته ی Teppei بودش.
امیدوارم هر چه زودتر زیرنویس قسمت سومش بیاد...چون در مورد شصخیت محبوبم Kougami ـه

++++++++++++

120199

تقریباً 10 روز پیش Live-Action ـه kingdom نسخه WEBRip امد، از اونجایی که صبر حوصله ندارم، و میدونم زیرنویس فارسی که هیچ، انتظار زیرنویس انگلیسی هم نباید داشته باشم....خودم رو الاف نکردم بعد از دانلود درجا نگاش کردم.

برای یه Live-Action خیلییییی خوب بودش...البته من مانگاش رو نخودم و انیمه ـش رو نگا نکردم (بخاطر 3D Anime بودنش) ولی کاملاً معلومه که چیز قوی و استخون داریه.
کیفیت ساخت فیلم به نسبت بقیه ی کارهای Shinsuke Sato بهتر بودش...درباره ی داستان نمیدونم حالا چقدر دستکاری کرده بود تو داستان، مثلاً مثل Bleachـش کرده یا نه....ولی در کل خوب بودش.

کلی بگم جدا از kingdom....کارهای Shinsuke Sato خوبه....من Death Note: Light Up the New World، سری Gantz و سری Library Wars ـش رو دوست دارم.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
سلام

سریع سر اصل مطلب...نظرم تا اینجای فصل....فصل خیلی خوبیه، مدتها بودش که این تعداد انیمه رو هفتگی دنبال نکرده بودم.

Ahiru no Sora - E03
انیمه ی بدی نیس، ولی نمیدونم چرا زیرنویس نمیشه :|
روند انیمه خوبه، شخصیت های اون رو تقریباً دوست دارم....همه چیز روی حد متوسط هستش.
ولی کیفیت ساخت فنی انیمه پایینه برای یه انیمه ورزشی سرعتی
ادامش میدم
P.S
بعد چرا لب ها هاشون اینطوری ـه :))

Babylon - E03
تا 1دقیقه اخر قسمت سه، حتم داشتم که انیمه میره تو پوشه ی Drop های این فصل....سبک انیمه مورد پسندم نبودش، و تا حدی خسته کننده بودش
ولی با پایان این قسمت...کلاً ورق برگشت...نظرم رو عوض کرد، ادامش میدم

Boku no Hero Academia - E65
چیز خاصی برا گفتن نیست، جزء اینکه دمشون گرم

Bokutachi wa Benkyou ga Dekinai! S2 - E03
خیلی دوسش دارم، بخصوص قالب بودش شخصیت های دختر تو داستان...و خبری از گله پسرها مثل Kimi to Boku توش نیس (قابل توجه امیر آکیبا)
دوبله ـشم خیلی دوست دارم، الخصوص صدای Shiraishi Haruka چان...که یکی از فن هاشم.

Dr. Stone - E16
چقدر خوبه این انیمه...ولی با این قسمت تمام نظریه هام رو بهم ریخت....

یه youtuber معروف ژاپنی به اسم hajime یکی از اختراع های سنکو رو انجام داده....کارش جالبه

Enen no Shouboutai - E12
انیمه خیلی خوبیه، ولی چرا این همه سخت زیرنویس فارسی میشه.!؟

FateGrand Order Zettai Majuu Sensen Babylonia - E03
عشق است ایشتار :x

Kono Oto Tomare! - E16
چقدر خوب بود این قسمت...رابطه ی بین شخصیت ها خیلی قوی تر شده....
ایکاش کیفیت ساخت ـش رو هم تو فصل دوم بیشتر میکردن.

Mugen no Juunin - Immortal - E02
والا ما اخرش نفهمیدم که remake هستش یا نه....
اینطور که این روایت میکنه...بنظرم ادامه هستش، با فلش بک.
هر چند چون فیلم Live-Action رو دیدم...تا یه حدودی با شخصیت اصلی داستان اشنا شدم.

Nanatsu no Taizai - Kamigami no Gekirin - E02
این سانسورشون واقعاً رو اعصابه.....یعنی چی خون رو سفیدش میکن.
نسخه web و tv اون رو هم چک کردم...هیچ فرقی نداره.

No Guns Life - E02
انیمه ی خوبیه....امیدوارم که جلوتر داستان سیاه تر بشه و کمتر گرافیک کمدی بگیره به خودش، چون خیلی رو اعصابه.

Shinchou Yuusha - E02
یا خدا عجب چیزیه...خیلی باهاش حال میکنم.
این شخصیت و دوبلور دختره هم (Toyosaki Aki) که تهشه....
فقط حیف که 12 قسمتیه ):

Sword Art Online Alicization - War of Underworld - E02
شروع انیمه خوب بودش، شخصیت ستاره این دو قسمت هم که آلیس چان بودش...حسابی حال کردم.

Vinland Saga - E15
پسر قسمت قبلش، عجب چیزی بودش :|
این ED2ـش هم قشنگ ها....منتظر full ـم شدید.

از این فصل فقط مونده Chihayafuru 3 و Psycho-Pass 3 که تو همین هفته میان.

++++++++++++++

Psycho-Pass - Sinners of the System

View attachment 120197

دوتا فیلم اول Psycho-Pass زیرنویس ENG امده...نگاشون کردم، خیلی خوب بودش، بخصوص فیلم دومش که در مورد گذشته ی Teppei بودش.
امیدوارم هر چه زودتر زیرنویس قسمت سومش بیاد...چون در مورد شصخیت محبوبم Kougami ـه

++++++++++++

View attachment 120199

تقریباً 10 روز پیش Live-Action ـه kingdom نسخه WEBRip امد، از اونجایی که صبر حوصله ندارم، و میدونم زیرنویس فارسی که هیچ، انتظار زیرنویس انگلیسی هم نباید داشته باشم....خودم رو الاف نکردم بعد از دانلود درجا نگاش کردم.

برای یه Live-Action خیلییییی خوب بودش...البته من مانگاش رو نخودم و انیمه ـش رو نگا نکردم (بخاطر 3D Anime بودنش) ولی کاملاً معلومه که چیز قوی و استخون داریه.
کیفیت ساخت فیلم به نسبت بقیه ی کارهای Shinsuke Sato بهتر بودش...درباره ی داستان نمیدونم حالا چقدر دستکاری کرده بود تو داستان، مثلاً مثل Bleachـش کرده یا نه....ولی در کل خوب بودش.

کلی بگم جدا از kingdom....کارهای Shinsuke Sato خوبه....من Death Note: Light Up the New World، سری Gantz و سری Library Wars ـش رو دوست دارم.

جدا کینگدوم نخوندی ؟؟؟ توصیه میکنم از فردا صبح شروع کنی !!!

.......
صحبت از کینگدوم شد ، این دو چپتر آخر رسما جون به لبمون کرد!!!

آخرین ویرایش:

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,576
نام
mohammad

.......

میدونی برای خوندن مانگا بعد از انیمه باید از چپتر چند شروع کرد؟

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
میدونی برای خوندن مانگا بعد از انیمه باید از چپتر چند شروع کرد؟

از چپتر ۲۶۰! ولی توصیه اکید من اینه که کل مانگا رو باید بخونید ! اصلا مشکل انیمه کیفیتش نبود مشکل اصلیش این بود که یه پاش رو گذاشته اینور مانگا یه پاش رو اون ور مانگا ! مثلا کاریو تن چطوری استراتژیست شد؟؟؟ داداش کوچیکه موتن دیدش ، گفت تو رفیق شینی بیا برم بهت استراتژی یاد بدم !!!؟ اصلا یه داستاناتی اون پشت اتفاق میفته خفن!

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم

.......

من دیروز دوباره تلاش کردم انیمه اش رو ببینم ولی واقعاً این 3D بودنش خیلی افتضاحه:D حالا دارم سعی میکنم یه وقت خالی پیدا کنم و مانگاش رو بخونم.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
من دیروز دوباره تلاش کردم انیمه اش رو ببینم ولی واقعاً این 3D بودنش خیلی افتضاحه:D حالا دارم سعی میکنم یه وقت خالی پیدا کنم و مانگاش رو بخونم.
اصل را بر مانگا قرار دهید :D ،حالا ببین چقدر داستانش خوبه ، که با وجود این 3d و آرت اشغال بازم آنقدر انیمه رنک خوبی گرفته!

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,967
نام
احمد
منم کاراکتر مورد علاقه م رو بزارم پس :D

120207

شاید بگید از چه چیز این بشر که یک کاراکتر متوسط هست در یک انیمه متوسط خوشم اومده، در جواب باید بگم که استیلش :-" من چون علاقه خاصی به شمشیر (در واقع کاتانا) و همچنین جماعت شمشیر زن دارم ایشون از کاراکتر های محبوبم هست :-":D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر